Přejít na obsah

JirkaCFC

Members
 • Počet příspěvků

  415
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli JirkaCFC

 • Hodnost
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mladá Boleslav
 1. Upgrade PC

  Dík za rady. Ještě jsem přemýšlel a možná vyčkám a pak udělám kompletní upgrade. Vicěl bych pak celkovou investici na cca 15 000 Kč. Jak píšeš, tak mne překvapila momentální nedostupnost grafik. Proč tomu tak je? Jsou na některé víc než měsíční čekací doby...
 2. Upgrade PC

  Zdravím všechny, jelikož úplně v téhle tématice přehled nemám, tak poprosím o radu. Moje sestava (v příloze) už pomalu přestává stačit na nové hry a já se rozhodl upragovat. Počítám s investicí kolem 8 tisíc. Které komponenty by zasloužili výměnu? GK nebo procák? Stáhl jsem si nový Wolfenstein a byl nepříjemně překvapen nízkými fps. Tak co byste doporučili? Díky moc !!
 3. Windows 10 + aplikace

  A ještě jeden dotaz. Po přeinstalování PC se budu potřebovat připojit k domácí síti. Samozřejmě, že jsem heslo někam založil. Jde to nějak vyzjistit ve winech? Prolezl jsem Centrum připojení a sítí a nenašel jsem to.
 4. Windows 10 + aplikace

  Ahoj, jen malý ujišťující dotaz. Po upgradu z 8.1 na 10 chci udělat čistou instalaci. Zjistil jsem si Product key, který pak zadám při instalaci. Systém by pak měl být po dokončení aktivovaný? Nebo je nutné ještě něco udělat...Radši se zeptám, abych něco nezmastil. Díky za info.
 5. Windows 10 + aplikace

  Ty bláho, teď jsem připojil do PC flashku plnou dat a Defender mi ji skoro celou bez upozornění smázl. Co to sakra je? Je nějaká možnost, jak získat data zpět?
 6. Windows 10 + aplikace

  Tak jsem zdárně přešel na 10ky :)...zatím vše OK, kromě WoWs. Při spuštění mi to hází chybu. Má někdo podobný problém?
 7. Windows 10 + aplikace

  Systém mám zarezervovaný, bohužel mi to ještě nenabídlo instalaci.
 8. The Witcher 3 Wild hunt

  Taky plánuju koupi..Bohužel až po zkouškovym, jinak by to nedopadlo dobře :D
 9. Co posloucháte?

  This porn has good music :)
 10. Co posloucháte?

  Jedna z nejlepších her, co se soundtracku týče, vlastně celá serie Command and Conquer je super. Poslouchám to nejraději při běhání.
 11. No je to homokláda, ale asi každej chápe, že ten celej jeho projev je hranej. Jen kvůli youtube apod.
×