Jump to content

Change Mode

JirkaCFC

Members
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

About JirkaCFC

 • Rank
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mladá Boleslav
 1. JirkaCFC

  Upgrade PC

  Ok, diky moc za navrh. Rad bych se stareho zeleza zbavil. Lze realne pocitat s nejakou sumou? Respektive je to vubec jeste prodejne?
 2. JirkaCFC

  Upgrade PC

  Dobré ráno všem, když jsem před rokem zvažoval upgrade, tak jste mi doporučili počkat :). Jak bych na tom byl dnes? Investice cca 15 000 Kč. Díky moc.
 3. JirkaCFC

  Upgrade PC

  Dík za rady. Ještě jsem přemýšlel a možná vyčkám a pak udělám kompletní upgrade. Vicěl bych pak celkovou investici na cca 15 000 Kč. Jak píšeš, tak mne překvapila momentální nedostupnost grafik. Proč tomu tak je? Jsou na některé víc než měsíční čekací doby...
 4. JirkaCFC

  Upgrade PC

  Zdravím všechny, jelikož úplně v téhle tématice přehled nemám, tak poprosím o radu. Moje sestava (v příloze) už pomalu přestává stačit na nové hry a já se rozhodl upragovat. Počítám s investicí kolem 8 tisíc. Které komponenty by zasloužili výměnu? GK nebo procák? Stáhl jsem si nový Wolfenstein a byl nepříjemně překvapen nízkými fps. Tak co byste doporučili? Díky moc !!
 5. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  Pro mne je zase prokletý desítkový TVPčko. Průměrný DMG na bitvu mám 3k ,ale win rate žalostných 46%. Tenhle tank je prokletej, dostávám hrozný týmy. Už nevim, co udělat, abych to nějak vytáhl nahoru....
 6. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  Nevim no...tady se pomalu každej neúspěch hází na RNG. Chápu, že někdy je to otravný, ale abych se tu neustále na toto vymlouval(stěžoval)...bylo by mě trapně...ale každej hraje jak umí. Jen si myslim, že si někteří tady myslí, jací nejsou hráči..pouze RNG je neustále sráží dolů.
 7. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  Moc nerozumim těm stále se opakujícím narážkám na hráče, co jedou full gold. Je to přece každýho věc, jako municí střílí....Hráč se přece nemusí ospravedlňovat někomu, kvůli tomu, že na něj vystřelil gold. Ten trapnej argument, že je to pay to win noob, padl ve chvíli, kdy začala být premium munice za kredity. Prostě se člověk musí zařídit podle toho tak, jakou municí se na něj střílí...chápu, že to kolikrát nejde, ale nějaké nářky na goldy, jsou naprsto mimo mísu. Prosím neberte tohle jako nějaký útok na lidi, co si na premium munici stěžují..
 8. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  JJ, Konštrukta byla v pohodě. S TVP mi trvalo asi 20 her, než jsem se s tim aspoň trochu sžil. Nakonec docela v pohodě tank. Ale rozhodně má nízkej camo bonus...furt jsem svítil.
 9. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  Mám zatim brutální MM. Jak na počet 9 a 10tek, tak na paka v týmu. Čelně IS3 prostřelíš tak z 50%. Zrovna před chvílí jsem nebyl schopný probít na cca 200 T-54 standartní municí. Přesnost celkem OK, ale na můj vkus dost často uletí. Asi blbý RNG. Používám tu 88tku,
 10. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  TVP VTU zatím naprosto nechutný zklamání. KOnštrukta byla celkem OK, dalo se s tím hrát. TVPčko je oproti tomu krabice, co je ihned spotlá a musim teda goldit jako prase. Čekal jsem víc.
 11. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  No už to začíná. Hraju běsnění a už se objevují idioti. Vezu si vlajku do capu, nikde nikdo..jen můj spoluhráč z týmu. Řikám si, pohoda, body za vlajku jsou doma. A ejhle...smahne mě ten můj kolega a hrdině si doveze vlajku sám. Výborně, mise v hajzlu.
 12. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  Tak zítra tu máme novej patch. Pouštim se ihned do misí na T-22sr :)
 13. JirkaCFC

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  Poškodil jsi opravdu 5 vnitřních modulů+posádku? Nebo tam máš i pásy, průzory atd?
 14. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  oboje musí být na tanku o tier výš
 15. JirkaCFC

  WOT - Denní hlášení

  T-54...super střeďák...ale...co to sakra má s věží? Prochází tam skoro vše od tieru 9. Vedle děla, kolikrát i na na střechu...hulldown funguje 100% pouze do tieru 8, pak už se bojim každý střely.
×
×
 • Create New...