Přejít na obsah

JirkaCFC

Members
 • Počet příspěvků

  415
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • TS3 Server

  Never Logged On

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mladá Boleslav
 1. JirkaCFC

  Upgrade PC

  Dík za rady. Ještě jsem přemýšlel a možná vyčkám a pak udělám kompletní upgrade. Vicěl bych pak celkovou investici na cca 15 000 Kč. Jak píšeš, tak mne překvapila momentální nedostupnost grafik. Proč tomu tak je? Jsou na některé víc než měsíční čekací doby...
 2. JirkaCFC

  Upgrade PC

  Zdravím všechny, jelikož úplně v téhle tématice přehled nemám, tak poprosím o radu. Moje sestava (v příloze) už pomalu přestává stačit na nové hry a já se rozhodl upragovat. Počítám s investicí kolem 8 tisíc. Které komponenty by zasloužili výměnu? GK nebo procák? Stáhl jsem si nový Wolfenstein a byl nepříjemně překvapen nízkými fps. Tak co byste doporučili? Díky moc !!
 3. JirkaCFC

  Windows 10 + aplikace

  A ještě jeden dotaz. Po přeinstalování PC se budu potřebovat připojit k domácí síti. Samozřejmě, že jsem heslo někam založil. Jde to nějak vyzjistit ve winech? Prolezl jsem Centrum připojení a sítí a nenašel jsem to.
 4. JirkaCFC

  Windows 10 + aplikace

  Ahoj, jen malý ujišťující dotaz. Po upgradu z 8.1 na 10 chci udělat čistou instalaci. Zjistil jsem si Product key, který pak zadám při instalaci. Systém by pak měl být po dokončení aktivovaný? Nebo je nutné ještě něco udělat...Radši se zeptám, abych něco nezmastil. Díky za info.
 5. JirkaCFC

  Windows 10 + aplikace

  Ty bláho, teď jsem připojil do PC flashku plnou dat a Defender mi ji skoro celou bez upozornění smázl. Co to sakra je? Je nějaká možnost, jak získat data zpět?
 6. JirkaCFC

  Windows 10 + aplikace

  Tak jsem zdárně přešel na 10ky :)...zatím vše OK, kromě WoWs. Při spuštění mi to hází chybu. Má někdo podobný problém?
 7. JirkaCFC

  Windows 10 + aplikace

  Systém mám zarezervovaný, bohužel mi to ještě nenabídlo instalaci.
 8. JirkaCFC

  Co posloucháte?

  This porn has good music :)
 9. JirkaCFC

  Co posloucháte?

  Jedna z nejlepších her, co se soundtracku týče, vlastně celá serie Command and Conquer je super. Poslouchám to nejraději při běhání.
 10. No je to homokláda, ale asi každej chápe, že ten celej jeho projev je hranej. Jen kvůli youtube apod.
 11. koukám, že sem kopčíš vše z NDR :)
×