Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tomu říkám hráči !!! A to jsme měli docela dobrý tým, kde bylo asi 5 žlutých hráčů. Všichni se rozjeli dolů a samozřejmě ani nepřejeli přes údolí. H o v a d a!!!

 

[/url]">http://

 

 

Kanáre, nic ve zlém, ale kdyby to byla desítková bitva kde je normál 0 dmg tak řeknu - ten chlap má důvod...ale nadávat na spoluhráče na 2 ( !!!! ) tieru , to mi přijde kapánek mimo mísu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se jen směju- jinak bych musel brečet: když je nalosovaná výhra tak: všechny vidím, vše penetruju, krásnej dmg,  když je nalosovaná prohra : nic nevidím - jen trasírky od duchů v křoví, nic netrefím a nepenetruju. To WG už manipuluje s výsledky tak okatě, že je to až trapný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu říkám hráči !!! A to jsme měli docela dobrý tým, kde bylo asi 5 žlutých hráčů. Všichni se rozjeli dolů a samozřejmě ani nepřejeli přes údolí. H o v a d a!!!

No původně jsem reagovat nechtěl, ale po vývoji diskuze mi to nedá.

Podle popisu to byla mapa Province a zkušený hráč jako ty co má nahráno za druhou třídu přes 1,5k bitev snad ví jak to tam chodí a jaké jsou možnosti strojů v týmu.

Tahle mapa je vždy trochu loterie a těžko se odhaduje vývoj. Co se komentáře týká, tak to vypadá, že si někdo stěžuje, že mu tým neumožnil si pořádně zastřílet a nejlépe dát Topgun.

Na závěr ti přeju velké zlepšení týmů na téhle mapě. Ať ti nikdo z týmu nesjíždí na začátku do údolí, když to tedy nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, že WG nebude s obrovským počtem TD nic dělat a už mně nebavilo sloužit jako potrava pro zakempence, kteří pokaždé končí v top dmg. Rozhodl jsem se, že začnu TD jezdit taky. Není s nima zábava jako s medkama, ale aspoň proti nim mám obranu. Kempím taky na nějakém pěkném místečku a rozdávám dmg jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, nic ve zlém, ale kdyby to byla desítková bitva kde je normál 0 dmg tak řeknu - ten chlap má důvod...ale nadávat na spoluhráče na 2 ( !!!! ) tieru , to mi přijde kapánek mimo mísu....

Psal jsem, že jsme měli šanci na výhru obrovskou protože v týmu jsem měl 5 žlutých hráčů s několika tisíci bitvami na kontě. O nějakých hráčích s EFR 200 a nebo uplně bez EFR bych se nezmiňoval, až zas tak debil nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No původně jsem reagovat nechtěl, ale po vývoji diskuze mi to nedá.

Podle popisu to byla mapa Province a zkušený hráč jako ty co má nahráno za druhou třídu přes 1,5k bitev snad ví jak to tam chodí a jaké jsou možnosti strojů v týmu.

Tahle mapa je vždy trochu loterie a těžko se odhaduje vývoj. Co se komentáře týká, tak to vypadá, že si někdo stěžuje, že mu tým neumožnil si pořádně zastřílet a nejlépe dát Topgun.

Na závěr ti přeju velké zlepšení týmů na téhle mapě. Ať ti nikdo z týmu nesjíždí na začátku do údolí, když to tedy nechceš.

Myslíš, že je v pořádku, když hráč s několika tisíci bitvami a žlutý se spustí do údolí a štráduje si to středem k protějšímu srázu? A nebyl to jeden ale bylo jich 5 !!! Každý, kdo tuhle mapu hrál víc jak 5 x a není uplný debil ví, že z té strany od kláštera je nutné aby 2 - 3 tanky rychle sjeli do protikopce v místě báze a nedovolili nikomu vyjet na druhé straně nahoru. Poté postupně pokračují směrem vlevo a co naspotují, to spoluhráči shora zničí. Z opačné strany je nutné vyčkávat a do protikopce se raději nesnažit vyjíždět. To přijde na řadu až když je vhodná situace ale jistě ne hned protože nelze si myslet, že enemáci nebudou číhat na protistraně, jak jsem už popsal. Já jim to ještě napsal se slušnou prosbou aby nejezdili dolů, že tam chcípnou bez užitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem, že jsme měli šanci na výhru obrovskou protože v týmu jsem měl 5 žlutých hráčů s několika tisíci bitvami na kontě. O nějakých hráčích s EFR 200 a nebo uplně bez EFR bych se nezmiňoval, až zas tak debil nejsem.

 

ano četl jsem a co ? na dvojkách si jdeš snad odpočinout ....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano četl jsem a co ? na dvojkách si jdeš snad odpočinout .... :-)

Nikoliv! Na dvojkách je to velice rychlé, divoké a o nervy. Tam chodím pouze vylepšit si W/L, který na vyšších tierech lze mnohem méně ovlivnit. I když dnes už i to je docela problém protože na tom tieru 2 se vyskytuje příliš mnoho zkušenějších hráčů a pak stačí, že jich je na jedné straně víc jak dva a už je lost jak vyšitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoliv! Na dvojkách je to velice rychlé, divoké a o nervy. Tam chodím pouze vylepšit si W/L, který na vyšších tierech lze mnohem méně ovlivnit. I když dnes už i to je docela problém protože na tom tieru 2 se vyskytuje příliš mnoho zkušenějších hráčů a pak stačí, že jich je na jedné straně víc jak dva a už je lost jak vyšitý.

 

aha, já mám Tetracha, T18 a hraju i tyto tiery a že by to byly nervy drásající bitvy nepozoruju,stavy typu 12-15 téměř neexistují,když nezalamíš jsi tam v pozici hráče který díky skillu dokáže skutečně hodně ovlivnit  jen si člověk sbírá max killy , odpočinek a neřeší absolutně nic, řešit taktiku, či dovednost na 2 tieru považuju za bezpředmětné, zbytečně se rozčiluješ Kanáre, prdne ti žilka a budeš za sebou tahat nohu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po třech dnech příjedu....nadrženě to zapnu a začátek sólo hry super..... is T40 pohoda. Tři hry paráda. pak se připojili kluci a dali jsme četu...že projedem garáž v četě pekně od spodu. Po 3 hrách se odpojil jeden a po 5 další...server 1 se nedá. Samý rudý retarda.

Ovšem dlužím omluvu HBJ! Sice stále nesouhlasím, že by 5 premiový Japonec byl na nic. Páč to co jsem od něj čekal opravdu splňuje. na 5 tier bomber a proti 6 tieru dostatečný...np. Ale když Vám to 5x zasebou nalosuje 7 třídu a vždy naše topky mají kolem 500WN7....to už je o nervy.

Výsledek 5 lostů a skoro žádný dmg..smrt proti sedmičkové přesile byla vždy rychlá...Z 11 her co jsem sním hrál, jsem měl jen tu první s 5 třídou, pak dvě hry s 6 a 8her se sedmou! Takže děkuji WG za prodání nepoužitelné stroje....s 5 třídou mám 370 průměrný dmg...super hry. Než sem někam dojel, tak na še sedmičky už nebyly a pak na mě vykoukla T29 s ISkem..to se to hraje panečku.

Důrazně varuji!! 5 premium japonce nekupovat.. parádní stroj, ale MM neskutečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, já mám Tetracha, T18 a hraju i tyto tiery a že by to byly nervy drásající bitvy nepozoruju,stavy typu 12-15 téměř neexistují,když nezalamíš jsi tam v pozici hráče který díky skillu dokáže skutečně hodně ovlivnit  jen si člověk sbírá max killy , odpočinek a neřeší absolutně nic, řešit taktiku, či dovednost na 2 tieru považuju za bezpředmětné, zbytečně se rozčiluješ Kanáre, prdne ti žilka a budeš za sebou tahat nohu :-)

Nervy mi to bere z jiného důvodu. Všechno je tam pouze na mě a každá chyba znamená prohru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoliv! Na dvojkách je to velice rychlé, divoké a o nervy. Tam chodím pouze vylepšit si W/L, který na vyšších tierech lze mnohem méně ovlivnit. I když dnes už i to je docela problém protože na tom tieru 2 se vyskytuje příliš mnoho zkušenějších hráčů a pak stačí, že jich je na jedné straně víc jak dva a už je lost jak vyšitý.

Heh, já koupil teď za pajcku T2Light, že si s ním jako zablbnu, protože když ho potkám s Tetrarchem, tak obvykle strana, které ho má, vyhraje. Po 13 bitvách 4 vítězství. Fuj.

Naštěstí se dařilo s Nosorožcem a já vyexpil Tvrdohlavého Emila. I když proč tomuto máslu říkali tvrdohlavý, nechápu. Také Marder III v četě s Hetzerem kraloval. Takže já za víkend spokojenost.

 

EDIT: ono na tom II. tieru je teď hafo hráčů s mraky bitev, protože je tam jako nasr... těch nových gifttanků, které každý zkouší a samo Japonci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoliv! Na dvojkách je to velice rychlé, divoké a o nervy. Tam chodím pouze vylepšit si W/L, který na vyšších tierech lze mnohem méně ovlivnit. ....

 

 

A já naivní blázen si myslel, že PC hry se hrajou pro zábavu, popř. relax. A ono ne, hrajou se proto, aby se vylepšil nějaký "ukazatel" ve hře :biggrin:  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po třech dnech příjedu....nadrženě to zapnu a začátek sólo hry super..... is T40 pohoda. Tři hry paráda. pak se připojili kluci a dali jsme četu...že projedem garáž v četě pekně od spodu. Po 3 hrách se odpojil jeden a po 5 další...server 1 se nedá. Samý rudý retarda.

Ovšem dlužím omluvu HBJ! Sice stále nesouhlasím, že by 5 premiový Japonec byl na nic. Páč to co jsem od něj čekal opravdu splňuje. na 5 tier bomber a proti 6 tieru dostatečný...np. Ale když Vám to 5x zasebou nalosuje 7 třídu a vždy naše topky mají kolem 500WN7....to už je o nervy.

Výsledek 5 lostů a skoro žádný dmg..smrt proti sedmičkové přesile byla vždy rychlá...Z 11 her co jsem sním hrál, jsem měl jen tu první s 5 třídou, pak dvě hry s 6 a 8her se sedmou! Takže děkuji WG za prodání nepoužitelné stroje....s 5 třídou mám 370 průměrný dmg...super hry. Než sem někam dojel, tak na še sedmičky už nebyly a pak na mě vykoukla T29 s ISkem..to se to hraje panečku.

Důrazně varuji!! 5 premium japonce nekupovat.. parádní stroj, ale MM neskutečný.

vidis, proto si nenechavam pomaly tanky. s takovou T-25 tem sedmickam, kdyz uz nic jinyho, tak aspon ujedu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já naivní blázen si myslel, že PC hry se hrajou pro zábavu, popř. relax. A ono ne, hrajou se proto, aby se vylepšil nějaký "ukazatel" ve hře :biggrin:  :biggrin:

Každá hra se musí hrát s nějakým cílem protože jinak to není zábava. Z počátku byla zábava vůbec to jen hrát a jet s tankem a dělat pif paf. Později byla zábava získávat nové tanky. Pak byla zábava hrát roty a CW. Dnes je zábava vylepšovat si staty. Tvrdit, že to hraju blbě protože to hraju for fun, to prostě neberu protože to je nějaké divné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Naštěstí se dařilo s Nosorožcem a já vyexpil Tvrdohlavého Emila. I když proč tomuto máslu říkali tvrdohlavý, nechápu. 

 

Přesně jak píše Mamlass, je to díky tomu, že vyrobily dva Prototypy tohoto tanku. Jeden nedojel ani na bojiště. Druhý tam sice dojel, nicméně už z něj neodjel. Museli ho ručně otáčet, aby vůbec mohli střílet  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že je v pořádku, když hráč s několika tisíci bitvami a žlutý se spustí do údolí a štráduje si to středem k protějšímu srázu? A nebyl to jeden ale bylo jich 5 !!! Každý, kdo tuhle mapu hrál víc jak 5 x a není uplný debil ví, že z té strany od kláštera je nutné aby 2 - 3 tanky rychle sjeli do protikopce v místě báze a nedovolili nikomu vyjet na druhé straně nahoru. Poté postupně pokračují směrem vlevo a co naspotují, to spoluhráči shora zničí. Z opačné strany je nutné vyčkávat a do protikopce se raději nesnažit vyjíždět. To přijde na řadu až když je vhodná situace ale jistě ne hned protože nelze si myslet, že enemáci nebudou číhat na protistraně, jak jsem už popsal. Já jim to ještě napsal se slušnou prosbou aby nejezdili dolů, že tam chcípnou bez užitku.

Abych řek pravdu, tak mi to normální přijde aspoń hned na začátku, ale nevidím to často v počtu 5 ks. Dokonce je to někdy i rozhodující okamžik bitvy, kdy to zajistí týmu výhru, ale snad vždy je to kamikadze. Tohle jsou bitvy dvojek a hodně hráčů si sem chodí jen zastřílet bez nějakého složitějšího taktizování - hurá akce nebo těžký kempování. Zbytek jsou začátečníci nebo rychloexpiči (bez vyladěných tanků). Co se týká tvé taktické koncepce, tak je dobrá, ale na danou bitvu jen jako teorie.

Dolů do údolí jelo 5 tanků a to je celkem dost HP co tam chvilku vydrží 10-20 sekund. Předpokládám, že se něco podařilo nasvítit. Tak proč tým sejmul jen dva enemáky? Na víc prostě neměl.

 

Kontrolní otázka pro ostříleného hráče - kolik nábojů musí vystřelit Light VIC nebo T7 Car se 100% posádkou na tvůj papírový nekrytý naúhlovaný Cruiser III ve vzdálenosti 350 m (to je tak šíře údolí).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá hra se musí hrát s nějakým cílem protože jinak to není zábava. Z počátku byla zábava vůbec to jen hrát a jet s tankem a dělat pif paf. Později byla zábava získávat nové tanky. Pak byla zábava hrát roty a CW. Dnes je zábava vylepšovat si staty. Tvrdit, že to hraju blbě protože to hraju for fun, to prostě neberu protože to je nějaké divné.

Ale ty jsi normálně otrokem té hry :biggrin: . Hraju to přeci s tankama, s kterýma mě to baví. Je nesmysl se trápit s  něčím ,co mě nervuje, jen proto abych si uměle zlepšil nějaký ukazatel a mohl si potom lhát do kapsy, jaký jsem to vlastně dobrý hráč, páč jsem zmasakroval pár trubek, které ani povětšinou neví, jak použít sniper mod, popř. že existuje něco jako posádka na 100% a nějaké vybavení.

Pokud někoho baví hrát tier 2 ,3 atd. proč ne. Ale hrát to jen pro to,abych si vylepšil nějaké staty a pohladil si své ego, tak to fakt jako zábavu neberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdit, že to hraju blbě protože to hraju for fun, to prostě neberu protože to je nějaké divné.

 

Já na tom nic divného nevidím, já si statistiky vylepšovat nemusím a abych kvůli tomu byl zalezlej ve křoví a na konci si sestřelil dva nebo tři umírající tanky, tak to mě nebaví. To se budu radši celou bitvu někde řezat a klidně tam i zdechnu, protože pro mě je funny ta řežba a ne nějaká rádoby taktika a obzvláště na publicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. tím, že někde zalezu si staty nevylepším

2. každou hru hraju s nějakým cílem, což je většinou výhra a tu dosáhnu tím, že se musím zlepšovat ale tady je výhra poněkud mimo schopnosti jednoho hráče, tak se musí najít jiný důvod

3. neumím hrát hru jen tak pro nic a za nic, jaký by to mělo smysl?

4. vy hrajete například Starcraft tak, že ho nedohrajete do konce a zůstanete u páté mise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku zkusíme to odpoledne.......dneska to po tejdnu zase zapnu :teehee:

Museli jsme zdrhnout z 1 na 2EU server. Nikdy jsem nevěřil, že to má až takový vliv. I když první bitva na něm s M18 byl tak šok....já vůl si to nevyfotil. Já ve křoví s M18 spotím pro tým....přijede naše ISko(WN7 560) a stoupně si těsně za mě, by se krylo!!!!!!!! takže rozkošně nás demaskovalo, střely šly do mě a já nemohl utéci, páč mě blobkoval.....

Naštěstí se  to pak zlomilo a hry s M18 byly super. Ale jedno dneska nejde.....6x jsem měl 5ks....naposledy ve hře na obrázku....a vždy jsem nějak zdechnul nebo mi ho někdo vyžral....kluci v četě se už smáli....dnes mám topgun zakletý. :down::sick::woot::wallbash:

 

1388416554.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...