Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak v tom případě je uplně jedno co hraješ a jestli vůbec hraješ :biggrin:

 

Ano, je to tak   :-)  Ono se tady dost zapomíná na to, k čemu vlastně hry jsou a dělá se z toho sportovní odvětví. Já se chci bavit a takhle mě to baví nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skoro po deseti dnech u tanků...

 

3 dny prémka z bonus kódu a dvojnásobek za každou výhru, to je paráda :-) Pěkně se expí, koupil jsem 7kovýho těžkýho žabožrouta, zezačátku katastrofa, ta 105mm je hrozně křivá. Ale má hodně slušný DPM, myslím že budeme kamarádi.

 

Zítra se možná odhodlám koupit T30, no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, tak to neni vrchni plat, ale ten kulatej spodek... jak rikam, musis si z vizualniho modelu odmyslet ten rantl, co tam je... a mrknout znova na ten kolizni model z WOTVieweru, co jsem sem hazel... je to kulaty az na pudu. 120mm raze, 50mm armor, neni overmatch, pri takovym uhlu je to autobounce, hotovo.

Trefit to trochu niz, do kebule nebo kamkoliv jinam (vyjma dela), tak to proleze :-)

...

Koukl jsem na ní v garáži. Jo, ten rantl je velkej jako prase, takže čelní pancíř... no jo, to pak sedí. A já vůl to ještě stočil na tu kolmou část, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže moje denní hlášení, chtěl jsem diky 2násobkům doexpit T 30, dohromady jsem dnes dal 32 bitev z toho 12 vitězství, ano slovy dvanáct, to co jsem dnes v tehle ******** zvané wot zažil, to opravdu nemá obdobu T28 prot. jedná z nejhorších VIII ve hře vůbec a nikdo mi to nevymluví, je to zkurv*ný šrot nic jiného, winrate mě u tohodle šrotu díky dnešku spadl na 49% z původních 63% což se mi ještě nikdy z žádným strojem nestalo, takže na tuhle hru z vysoka kašlu a MM ve hře to je pánečku věc, za který měl někdo Serbovi střelit kulku do palice.

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže moje denní hlášení, chtěl jsem diky 2násobkům doexpit T 30, dohromady jsem dnes dal 32 bitev z toho 12 vitězství, ano slovy dvanáct, to co jsem dnes v tehle ******** zvané wot zažil, to opravdu nemá obdobu T28 prot. jedná z nejhorších VIII ve hře vůbec a nikdo mi to nevymluví, je to zkurv*ný šrot nic jiného, winrate mě u tohodle šrotu díky dnešku spadl na 49% z původních 63% což se mi ještě nikdy z žádným strojem nestalo, takže na tuhle hru z vysoka kašlu a MM ve hře to je pánečku věc, za který měl někdo Serbovi střelit kulku do palice.

klídek.. já chtěl dostat GwP do elite stavu.. WG udělalo čáry máry a ať nastřílím nebo ne tak je to jedno... w l w l w l w l w l w l w l w l w l w l w l w l w l.. fakt nuda... alespoň že se povedla ta první bitva kde jsem v TD modu vyndal 3 stroje.. chudák E75 zahořel a pak už jsem ho jen doklepnul..

 

shot008olo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně se expí, koupil jsem 7kovýho těžkýho žabožrouta, zezačátku katastrofa, ta 105mm je hrozně křivá. Ale má hodně slušný DPM, myslím že budeme kamarádi.

 

Já ho koupil včera, díky x5 a x2 jsem vyzkoumal věž a nasadil 90 mm top dělo. Jinak použil jsem pružiny a odpadlo expení pásů. Nasysleno mám 50k free expů, takže na odemčení 50 100 zbývá už jen 30k. A top motor asi budu expit až s 50 100, tu VII chci dát co nejdřív pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho koupil včera, díky x5 a x2 jsem vyzkoumal věž a nasadil 90 mm top dělo. Jinak použil jsem pružiny a odpadlo expení pásů. Nasysleno mám 50k free expů, takže na odemčení 50 100 zbývá už jen 30k. A top motor asi budu expit až s 50 100, tu VII chci dát co nejdřív pryč.

To je škoda free expů, ono se s tím nehraje tak špatně. Mám odježděno svoje s Tigrem a tohle je podobný. Akorát je celkově menší, pohyblivější a nemá vůbec žádnej armor (ten tiger ti při sidescrapování alespoň dingá low tiery a medka, tohle ne). A má podstatně lepší depresi.

 

Udělal jsem z toho full gold tank se 105mm a je to víc než hratelný. Teď mi chybí motor a věž, přes to třídenní prémko a nekonečný dvojnásobky to jde samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho koupil včera, díky x5 a x2 jsem vyzkoumal věž a nasadil 90 mm top dělo. Jinak použil jsem pružiny a odpadlo expení pásů. Nasysleno mám 50k free expů, takže na odemčení 50 100 zbývá už jen 30k. A top motor asi budu expit až s 50 100, tu VII chci dát co nejdřív pryč.

Volný sysli na dělo u 50 100... 

 

Dnes celkem dobrý, moc jsem toho nedal, skoro vše četu a 50 120. Dobrá mašina. Jen mě párkrát nakrklo... že jsem byl jediným terčem artin. AMX 50B už jen 90k XP... to by do nového roku mohlo padnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes spokojenost.

 

Na M103 vyexpeno top dělo za 60k (free XP nebyly potřeba) a je to hned jinej masakr. Bál jsem se toho, ale ten stroj je velmi dobrej. Co občas odrazí, to se nestačim divit (stejně tak, co občas projde. :Smile_trollface-3: ). Zbejvá už jen top motor a pásy (který ale asi expit nebudu, páč ten stroj se základníma pásama unese úplně vše a 25k je celkem dost. Ale možná změnim názor.)

 

Na AMX M4 45 vyexpena věž a nasazeno 90mm top dělo. Celkem slušnej stroj. Teď vzhůru na odemčení 50 100.

 

Zahrál jsem si i 16 her Týmových bitev (viz. sekce Týmové bitvy) s úplně neznámým týmem a skóre 14:2. Byly to parádní bitvy a měly kvalitu. :Smile-izmena: I když tam enemy modrásci a fialky sypali full gold..ale já jim taky (gold noob)! :Smile_trollface-3:

 

Potěšil Hrdina s E-25 a AMX M4 45.

 

A blíží se "milník" u WR a WN7. Celkový WR po dnešku 57,97% a WN7 1697. Takže v nejbližší době dle konspiračních teorií očekávám brutální zářez od WG, potažmo SerBa a přes těch 58% a 1700 se prostě nedostanu! :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to stálo za to. Vyrovnané týmy, vyrovnaný MM, žádné těžké zhovadilosti. To je již druhý den za sebou, tak nevím co se děje  :cool:. I když jsem byl několikrát na spodku tabulky, vždycky jsem si hru užil, protože to bylo se stroji, které na to mají a né, že jsem tam jen do počtu. Snad jediná věc, která mě mrzela, byla hra se zakletou IS7. Nastřílel jsem, nadingal jsem, vedli jsme a nakonec kvůli blbovi v T57 jsme prohráli. Trošku to naštve, ale co člověk nadělá. Za to s E5 jsem pro změnu bitvu otočil, takže spokojenost. Jen kdybych na té IS7 neměl tak tragický WR. Už jsem se konečně skamarádil i s T30, takže hry začínají být zábava. Škoda že už chybí jen 50 XP a bude E4 :smile:. A i přes fakt, že jsem nadával neskutečným způsobem na T20, tak ten tank začíná být docela oblíbenec. Včerejší poslední hra byla třešničkou na dortu a ukázkou síly tohoto měkýše. Mapa Opatství. Dostal jsem s ním ocelovku, což už je na tento stroj neskutečná medaile. Nastřílel jsem 2500dmg, 4 killy. Ale co bylo na bitvě zvláštní, tak že jsem prohrávali 11:13. Zůstal jsem sám s KV1S a už nás capovali. Já byl právě na Opatství. Nabliknul jsem si oba stíhače, kteří nás capovali, jednoho jsem sundal já, druhé vracející se KVS. Zůstal Comet a Panther. Jelikož byly ještě před chvílí u nich na bázi, tak jsem je očekával u sebe. Přijel jen Panther, který měl 500Hp, toho jsem sundal na dvě rány, přičemž on mě dingnul do pásu. Asi byl kluk malinko překvapen, že na něj čekám. No a pak už jen fullHP Comet, který se ukryl u nich na bázi. Dojel jsem si pro něj, a za neustáleho pohybu jsem ho sundal komplet celého. Pocit to byl hezky, i když jsem měl namále, protože střílí 2x rychleji a já už byl nahitovaný. Ale opět mě dingnul, takže jsem ho měl šanci dodělat. 

Kéž by to takto fungovalo i nadále a člověk si hru užíval od první do poslední hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7ues.png

 

Jinak vzpomněl jsem si na 2 situace ze včera.

 

IX. bitva na Komarinu, na každý straně 3 arty. Naše top T30 celou bitvu stojí u báze. Píšu jí, ať laskavě vypadne a jede něco dělat, že je top a chybí nám vepředu. Na to odepsal, ať si jedu já, že já jsem tam největší skiller. Odepsal jsem, že kdybych já byl top, určitě bych nekempil celou bitvu na bázi. Na to mi odepsal, že jsem teda fakt hrdina, že útočim, jen když jsem top, konkrétně "so you only win if u have you are the biggest. respect p.ussy!" dal 2 výstřely na konci, když si pro nás zbývající 3 tanky přijeli a zabili nás 10s před remízou. jo a to mě ještě mezitím posílala arty, abych jel spotovat. s AMX M4 45 s dohledem 360m a velkou jako stodola, proti IX. s dohledem 390m, zakempenýma v křovíčku.

 

Další byla právě v bitvě, kde jsem s tím AMX dostal "M". na konci zůstal náš full Nashorn + Hummel + full T29 versus VI FR arty s 80 HP. Nashorn na něj vyjel jak jouda, když na něj arty čekala a dala mu one shot. Naše full HP T29 se "mílovými" kroky vydala na arty, která od ní byla asi 50 metrů za zatáčkou. On se v zatáčce zastavil a čekal. Psal jsem do chatu jak blázen, ať jede a zabije ji, že ho nemůže dát one shot. No tak se borec rozjel, v zatáčce schytal dmg + pásy a ty opravil..jel dál, měl asi milion vteřin času, než arty nabije..a on bez doměření vystřelí a vedle. arty kolem něj začne kroužit. frajer neměl top dělo a tak nabíjel dost rychle. nicméně další rána vedle. dal ji až na 3. pokus. No já to s hrůzou sledoval, co tam vyvádí a že nám může prohrát jasně vyhranou bitvu.

 

pro podobné případy píšu do chatu "reported for stupidity", páč tohle se ani jinak napsat nedá. není to myšleno namyšleně, ale posmrtně sledovat podobný horor, je utrpení. přitom stačí jen z 10% zapojit mozek a přemýšlet. ale očividně je to pro někoho hrozně těžký úkol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...