Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Denní hlášení:

tak včera jsem ho podati nemohl....opět jsem po roce s kolektivem prodával ryby. V 19h jsem již spal...ráno jsem si jen posteskl, že jsem ani neviděl děti....prý jsem přitom lítal s 9 měsíčním synem po baráku .....lehký výmaz ....

Dneska během 4h prodáno 500kg ryb....a 5l rumu pryč :woot: :woot: :woot: :woot: .Jsme břídilové....minulý rok to bylo 7,5l :no: .

Je mi super a těším se na ježicha. 26-28 budu doma tak řádně zapařím....

Kašlete na dohady o týmovosti hry.......kapři taky hráli týmově a neměli šanci :woot: :woot: :woot: :woot: .

 

26. dáme četu! Minulý týden jsem nebyl moc aktivní tak to musím napravit  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase kecy... Tak to nehraj a nelez do Denního hlášení, stejně se tu akorát pořád s někým hádáš.

Dá se hrát úplně normálně, mně stačí prozatimní balík od Zvedáka. I když jsem původně nechtěl, tak momentálně proháním Ha-Go s houfničkou a hrozně se u toho bavím. Trololo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není prozatimní, to je skoro final  :biggrin:

 

Dnes vcelku ... rychle asi ne, ale dobře sehnaný modifikace, poexpení 50 120 v četě s klukama, no... medko, TD a těžák dohromady nic moc  :biggrin:  Ale ten Bulhárek. Ty nejlepší losy jsem byl marnej... půlka výstřelů (klidně ze 12) pásy za 0. Enemáci s pár HP... katastrofa. Ale 50 120 mě baví. Už vím, kam zhruba můžu jet se svou depresí a ... elevací. 

 

Dnešek Bulhar, ale prémko je...

 

Btw v tuto chvíli asi jubilejní 1000. "lajk". Doufám, že budu ve stejné míře nenáviděný a milovaný i nadále  :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase kecy... Tak to nehraj a nelez do Denního hlášení, stejně se tu akorát pořád s někým hádáš.

Dá se hrát úplně normálně, mně stačí prozatimní balík od Zvedáka. I když jsem původně nechtěl, tak momentálně proháním Ha-Go s houfničkou a hrozně se u toho bavím. Trololo...

tYDÝÝÝT :teehee: :biggrin: :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostřelování objektů .. bude mi chvíli trvat, než si na to zvyknu. S Japonci jsem spokojen, přemýšlel jsem, jestli rozjet Leoparda či Pattona, dostal jsem paskvila mezi těmito dvěma, tak proč ne. Módy byly, díky Zvedákovi, nahozeny téměř hned. Pokles FPS nepociťuji, počítač ještě chvíli něco vydrží. Pociťuji však lehkou otravu wotkem, expením jsem to trochu přehnal je na čase si dát den dva pauzu, jsou Vánoce, tak se to hodí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes (vlastně už včera) stáhl aktualizaci...dal pár bitev a opět znechuceně vypl....  teď se budu 5 - 7 dní ládovat pivem, řízečkama, salátem, rybama, cukrovím, rumem, a vaječným koňakem. Občas procházka se psem, že není sníh mi nevadí. Místo wot budu týden hrát scabble a karty... :-) Hezké Vánoční svátky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera stáhnul a nainstaloval nový patch. Žádné zázraky jsem nečekal. Nicméně musím přiznat, že mi to jede na lepší grafiku stejně jako předtím na nízkou. Tak aspoň malinké plus. Jinak vlastně z mého pohledu žádná změna se nekonala. Po cca 10ti minutovém hledání jsem si nahodil módy a vyrazil do bitvy. A tady se jinak také žádná změna nekonala. Ať dělám co dělám, prostě nepochopím, proč já musím být pořád o dva tiery níže. A když už jsem toptier, tak mám v týmu pouze a jedině tomato hráče. Ale v pohodě, tak to je a po shlédnutí videa v sekci Vtipů se už ničemu nebudu ani divit. Měl jsem za to, že je potřeba na tuto hru umět aspoň číst, teď už si budu stát za tím, že nejenom číst, ale za A i mluvit a za B mít IQ minimálně 100 (neberu autisty, ti moho mít IQ70 ale hru budou ovládat suprovně). Udělal jsem si nový rekord 15 porážek v řadě. To se hned tak ledaskomu nepovede  :biggrin:. Jináč aspoň jeden z mála úspěchů co jsem včera zažil byla bitva na nové mapě. Ve vesnici jsem byl sám a všichni jeli bůh ví kam. Zůstal někde u báze ještě zakempený Stug. Tak si říkám OK, to bude sranda. SU100Y přece jen něco dokáže. Po cca dvou minutách jsem spotl fialovou četu KV1 a dva Japončíky. A jelikož japončíci mají cca 440Hp musel jsem se smát. Vyjel první dostal ji a šel do garáže. Než jsem přebil, stačil Stug uklovat KáVéčku 200HP, takže i druhý fialovák šel do garáže. Ještě se tam objevilo KV1S, toho poctivě kloval Stug jak o dušu a já skrze zeď vystřelil do garáže i třetího fialováka v druhém japončíku. Stug dorazil KV1S a tím bitva skončila. Než jsem se stačil vzpamatovat byl jsem následně v garáži i já. Výsledek byl vysoce chmurný 4:15. Já 3 killy, Stug jeden a to bylo vše. 9 hráčů v šestkovo pětkové bitvě nenastřílelo vůbec nic. Může mi pak někdo vysvětlit, proč to ti hráči hrají? Vždyť to nemůže být ani zábava.  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek byl vysoce chmurný 4:15. Já 3 killy, Stug jeden a to bylo vše. 9 hráčů v šestkovo pětkové bitvě nenastřílelo vůbec nic. Může mi pak někdo vysvětlit, proč to ti hráči hrají? Vždyť to nemůže být ani zábava.  :cool:

Iluze. Lidé jsou slepí. Nevidí nic, pouze své sny. A ve svých snech to jsou tanker borci, jimž to kazíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi končilo prémko. Tak jsem to zapnul a to jsem neměl dělat. V 80% případů jsem věděl (odhadl) výsledek bitvy. Jednou jsem se netrefil a bylo to dost těsný. Zbytek jsem netušil, ale průběh byl většinou stejně tragický. Jednou jsem byl na nový mapě, ale žádný zázrak to není. Zas na druhou stranu lepší než ty poslední. Nemám rád E 25. Tahle potvora je děsně odolná a je problém jí postřelit na 200 m s penetrací 160 mm. Prochází každá druhá.

Co se čistě WoT týká, tak dnes nic pozitivního a doufám, že to tak v dalších dnech nebude pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že Ježíšek byl ke mě včera milostiv a naděloval mi vcelku rozumné týmy. A tudíž hry měly opět smysl. Nevím čím to, ale vždycky od pátku do neděle je to z mé strany katastrofa a jen co přijde pondělí, hned je to lepší. Potažmo úterý bývá fantastické a takto to jde až do pátku  :biggrin:. Za včerejšek bych vyzdvihl pouze jednu hru, kdy na Jižním pobřeží jsme projeli vodu i vesnici, protože většina tanků byla v té vesničce na kopci. Když jsem to na mapě viděl, tak jsem se s T30 rozhodl otočit a vrátit zpátky.Na bázi nám stála KV3 afk, tak jsem si říkal, aspoň to bude chvilku svítit a já budu moct vystřelit. Což se také stalo. Nicméně byl zde ještě jeden faktor. Vrátil se se mnou i Foch. Tak jsme rozsekali 5 tanků, které nám na bázi přijeli. Vždycky jsme si označili tank, do kterého bude pálit a ten jsme vyndali. On za +-450 a já za +- 700. Kdo by tomu odolal  :tongue:. Při pohledu na mapku jsme zjisitli, že 6 našich tanků dojelo na enemy bázi a tam s pokorou také vychípali, tak jsme to s Fochem rozjeli a jeli k nim. Enemák neměl šanci. T32 šla do garáže během tří vteřin. Hned po mých 17 vteřinách reloadu tam šel i devítkový Waflovač a nakonec AT15 už nebyl problém, byť jsem ho přímo do děla dingnul, ale Foch ho dodělal. Prostě super hra a dobrá spolupráce aniž bychom se nějak domlouvali. No a odpoledne už bylo parádní. Smažilo se, potom se jedlo, a koukalo na telku a zase jedlo, mezitím ještě přišel na návštěvu jakýsi Ježíšek, takže nadělil dárečky  :smile:

 

To: bigdragonAF: také jsem dostal nadělenu knížečku. Rozhodující bitvy 2. SV. Jde vidět, že Ježíšek má dobrý vkus  :tongue:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi ve 20:00 vypadl proud skoro v celém Vsetíně a několika přilehlých obcích. Konečně to nahodili před chvilkou, takže hromada rodin měla svátky při svíčkách. Mě sice proud šel ale internet už ne protože translátory jsou různě po městě i mimo město a tak byla celá síť mrtvá. Řeknu vám, že energetici v této oblasti se absolutně nestarají o výseky kolem vedení a tak stačí trochu mokrého sněhu a nebo vítr, či kombinace obého a jsme tu bez proudu i několik dní, jak se už také stalo. Je to ostuda, když si uvědomíme, kolik za to berou peněz. Přitom by stačilo označit trasu a dát lidem vědět, že vysekané dříví si mohou zdarma odvézt. Tak jsem grál až do půlnoci Panzer Corps ale moc mi to nejde protože tomu v angličtině fakt vůbec nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi ve 20:00 vypadl proud skoro v celém Vsetíně a několika přilehlých obcích. Konečně to nahodili před chvilkou, takže hromada rodin měla svátky při svíčkách. Mě sice proud šel ale internet už ne protože translátory jsou různě po městě i mimo město a tak byla celá síť mrtvá. Řeknu vám, že energetici v této oblasti se absolutně nestarají o výseky kolem vedení a tak stačí trochu mokrého sněhu a nebo vítr, či kombinace obého a jsme tu bez proudu i několik dní, jak se už také stalo. Je to ostuda, když si uvědomíme, kolik za to berou peněz. Přitom by stačilo označit trasu a dát lidem vědět, že vysekané dříví si mohou zdarma odvézt. Tak jsem grál až do půlnoci Panzer Corps ale moc mi to nejde protože tomu v angličtině fakt vůbec nerozumím.

Svicky jsou fajn, ale Panzer Corps je celkem hovadina myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Včera asi ve 20:00 vypadl proud skoro v celém Vsetíně a několika přilehlých obcích. Konečně to nahodili před chvilkou, takže hromada rodin měla svátky při svíčkách. Mě sice proud šel ale internet už ne protože translátory jsou různě po městě i mimo město a tak byla celá síť mrtvá. Řeknu vám, že energetici v této oblasti se absolutně nestarají o výseky kolem vedení a tak stačí trochu mokrého sněhu a nebo vítr, či kombinace obého a jsme tu bez proudu i několik dní, jak se už také stalo. Je to ostuda, když si uvědomíme, kolik za to berou peněz. Přitom by stačilo označit trasu a dát lidem vědět, že vysekané dříví si mohou zdarma odvézt. Tak jsem grál až do půlnoci Panzer Corps ale moc mi to nejde protože tomu v angličtině fakt vůbec nerozumím.

 

To je všude stejný, ale nejde jen o proud, ale i o další služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera rozjel Japonce a mám pocit, že na šestém tieru skončím. Tanky o ničem. Papír, na medka pomalé, špatné kanóny. Ta rychlost je asi to nejhorší. Medko, které jede rychle jako HTčko je celkem k ničemu. No uvidíme, co šestý tier, pak se rozhodnu. Novou mapu jsem ještě ani neviděl, zato Posraného údolí jsem si užil včera až až. Darovaný prémiák šel z garáže po druhé bitvě, nízké tiery mě nebaví.

Jinak dobré, vcelku jsem se včera bavil. Přestal jsem sledovat statistiky, stejně nemají žádnou výpovědní hodnotu, a zase se mi hrálo báječně. 

 

Hezké svátky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...