Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, tak bych taky rád po dlouhý době něco napsal....poslední dny se mi nedaří, ať dělám cokoli, win rate jde pomalu ale nezadržitelně dolu.....ale včera jsem udělal, pro mě absolutně novum, malej objev.....T54 je na 9.tieru platnější než T62A na 10.tieru....konečně jsem se zase začal hrou bavit, konečně zase "létám jak motýl a bodám jak včela" :-)....na desítkách je to hrozný, to, že mi neviditelný TD na jednu ránu vezme 2/3 HP, to, že se zase začínají rojit artyny, co mi jednou ranou vyřaděj polovinu osádky, sundaj pásy, zničej dělo a motor....to bych ještě zkousnul, holt musím bejt chytřejší, ale to, že tam nastřílím prdlačku, každá druhá rána mi dingne (weakspot neweakspot), spolupráce prakticky nula, HT se schovává za mě, za medko atd.....to je na mě moc......a navíc ty prodělky.....i když vyhrajeme a já "něco" nastřílím, tak mínus 15 000 to jistí, a chraň pánbůh, abych přebil v zoufalství na goldy....a hlavně...není to zábava, jde o nervy.....

 

To s T54 je to jiný kafe.....tam i sám řádim jak černá ruka....a nikoho nepotřebuju.....

 

Včera hra s E50M....bitva desítek....ze začátku "šlapu vodu"....koupím ji od "invisible TD" a s třetinou HP už jen podporuju naše snipováním, přesto vyhráváme a já nastřílím relativně slušný dmg, najednou enemy IS7 začne capovat naši bázi, je na ránu....já taky.....neriskuju, přebiju na gold a jedu....těsně před tím, než mu vjedu do zad a dorazím ho, se přede mnou z čista jasna objevý jejich arty....okamžitě  jí to pošlu a dorazím ji ramem....než znovu nabiju, stihne se IS7 natočit a oba vystřelíme zároveň....přesto, že mířím na spodek vany a mám doměřeno, střela zasáhne vršek korby a odrazí se, IS7 se trefil....až pocuď nic zvláštního, ale pak se strhla smršť nadávek a urážek od tý enemy arty, že jsem ho střelil goldem......odbyl jsem ho, ať se nestará a sledoval jak zbytek našich dobíjí to ISko....výhra....jenže ten tupoun v artyně mě pak začal posílat urážlivý zprávy o mých statech (dal si tu práci, aby je "prolustroval") a stálo mu to za to, mě dobrou půl hoďku prudit....vůbec jsem nereagoval...co jinýho s blbcem....chytit pod krkem ho nemůžu, hrdinu od klávesnice....ale fáákt mě to znechutilo večer....na těch 10tkách jsou snad všichni nějak "postižený"...

Pro mě je hra v X úrovni zklamáním. Člověk se snaží a osm TD stojí na základně a kempí... Dojedu do patové situace a stojím dalších pět minut na místě protože za kamenem stojí taky medium na ránu... Nuda přemýšlím že odejdu a v tom hromada nadávek od artin a TD (go spot) 3 min. před koncem si TD uvědomí že by měli také hrát a strhne se mela jak v 2.tiru... Někdy to vyhrajeme někdy ne, ale já jsem vždy noob  :teehee:  a znechucený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já o víkendu hrál hlavně desítky  a musím souhlasit. Jezdím introvertně převážně sám....a nedostává se mi slušných slov, hlavně jsme byl tak vytočenej v sobotu, když jme měl nekolikrát po sobě za spoluhráče desítky s nulou dmg ( wtf ) po bitvě...., kdyby jeden, několik v každé bitvě...., doslova mi málem praskla žilka, byl jsme fakt rudej jak krocan, i do klanového chatu jsme musel se omluvit za výlev........Pak můžete se snažit jak chcete, bolí Vás prsty, oči a prohry...., marasmus :-(

A pak mi napíše jeden, že to hraje pro zábavu, proto má pro zábavu desítku s nulou dmg, super zábava.....

 

A já se nebudu už rozčilovat, budu žrát řízky a salát a vůbec, užívat si svátků :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže ten tupoun v artyně mě pak začal posílat urážlivý zprávy o mých statech (dal si tu práci, aby je "prolustroval") a stálo mu to za to, mě dobrou půl hoďku prudit....vůbec jsem nereagoval...co jinýho s blbcem....chytit pod krkem ho nemůžu, hrdinu od klávesnice....ale fáákt mě to znechutilo večer....na těch 10tkách jsou snad všichni nějak "postižený"....

Na to stačí dát dotyčnýho do Ignore listu a nebude Ti moct psát a vůbec komunikovat. Stačí Ctrl + pravý myšítko na jeho nick a Přidat do ignorovaných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doexpen BP, prodán a zakoupen Caernarvon. Ve stocku poněkud peklo i na topu. Doexpen T25/2, T28 Prototype nezakoupen z nedostatku financí. Doexpení těhle dvou strojů bylo naprostým peklem, naštěstí díky dvounásobným zkušenostem se podařilo. Na týmy nadávat nebudu, ale jestliže mám (OPĚT!) ve více než 3/4 šanci na výhru menší než 40%, tak asi není něco úplně v pořádku. Je pravda, že jednu "prohranou" bitvu tým nějakým zázrakem vyhrál, shodou okolností v řadách nepřátel jasně svítila trojčeta HUGO (hanouja s někým), byla to devítková bitva, takže jsem s BP k vítězství moc nepřispěl.
Celkově z těch 31 bitev se mi líbily asi 3.
Teď se mi akorát nahrává patch, ale expit japonce se mi nechce, když je teď bude hrát skoro každej, vidím to na nějaký trollítko, asi Valentine nebo AT-2. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, spíš Ty to nechápeš. Podle Tvých postů je to evidentní...

Dobrá, udělám ze sebe tedy vola a budu věřit, žes to nepochopil a žes nechtěl pouze provokovat a pokusím se ti to tedy vysvětlit. Pokud nastřílím 3 x největší damage ze všech v bitvě a dám 7 killů, tak je snad uplně jedno, jak velký mám EFR ale na 100% jsem v ten okamžik nejlepší na hřišti. Máš proti tomu nějaké výhrady ještě? Prostě s EFR to nemá nic společného. Pochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, v Tvém věku bych očekával, že začneš používat hlavu. Zatím se tak neděje...Ty jsi opravdu ještě po 30k bitvách nepochopil, že je to TÝMOVÁ HRA???? Opravdu nechápeš tento pojem?? Ty rád používáš příklady, tak já Ti jeden dám. Představ si fotbalistu Messiho jak hraje okres v Horní Dolní. Nejlepší fotbalista světa má v týmu 10 retardů co se vyvalí z hospody přímo na hřiště. Jak asi dopadne ten zápas?? Podle Tvé logiky by mělo družstvo Horní Dolní vyhrát, protože tam přece hraje Messi a ten je nejlepší a nemůže prohrávat. Ale ono ouha...fotbal je týmový sport a proto prohráli, protože jeden na hřišti nic neuhraje i kdyby se na hlavu stavěl. 

 

Opravdu se divím, že Tobě to ještě po takové době nedošlo.....měl by jsi se nad sebou zamyslet Kanáre, opravdu jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, v Tvém věku bych očekával, že začneš používat hlavu. Zatím se tak neděje...Ty jsi opravdu ještě po 30k bitvách nepochopil, že je to TÝMOVÁ HRA???? Opravdu nechápeš tento pojem?? Ty rád používáš příklady, tak já Ti jeden dám. Představ si fotbalistu Messiho jak hraje okres v Horní Dolní. Nejlepší fotbalista světa má v týmu 10 retardů co se vyvalí z hospody přímo na hřiště. Jak asi dopadne ten zápas?? Podle Tvé logiky by mělo družstvo Horní Dolní vyhrát, protože tam přece hraje Messi a ten je nejlepší a nemůže prohrávat. Ale ono ouha...fotbal je týmový sport a proto prohráli, protože jeden na hřišti nic neuhraje i kdyby se na hlavu stavěl. 

 

Opravdu se divím, že Tobě to ještě po takové době nedošlo.....měl by jsi se nad sebou zamyslet Kanáre, opravdu jo...

Jestli je WoT týmová hra, o tom by se dalo, vlastně nedalo diskutovat. Public rozhodně není týmová hra i když se to tak prezentuje. Ale i kdyby ano, tak já nikde nepolemizuju o tomto ale pouze tvrdím, že WoT je nejblbější hra na světě v tomto směru protože je asi nejméně spravedlivá ze všech světa her. Je na tom něco co není pravda? Znáš jinou hru, kde by ti nejlepší prohrávali jako na běžícím páse? Nerozpitvávám systém a ani kolektivnost a vůbec cokoliv. Jen konstatuju výsledný efekt této hry, takže to co ty jsi psal je sice pravda ale o tom jsem já nepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, je to s Tebou ještě horší než jsem si myslel.  :facepalm_wowp:  Ukaž mi jedinou hru kde nafasuješ do týmu XY neznámých spoluhráčů a vždycky vyhraješ, protože jsi nejlepší. Kdy už konečně pochopíš, že toto je TÝMOVÁ HRA, a na to jestli vyhraješ nebo prohraješ má největší vliv právě ten tým. Jako v každé týmové hře. 

 

Podle čeho soudíš, že je nejméně spravedlivá?? Kanáre, už zase začínáš plácat nesmysly a odbíháš od tématu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, v Tvém věku bych očekával, že začneš používat hlavu. Zatím se tak neděje...Ty jsi opravdu ještě po 30k bitvách nepochopil, že je to TÝMOVÁ HRA???? Opravdu nechápeš tento pojem?? Ty rád používáš příklady, tak já Ti jeden dám. Představ si fotbalistu Messiho jak hraje okres v Horní Dolní. Nejlepší fotbalista světa má v týmu 10 retardů co se vyvalí z hospody přímo na hřiště. Jak asi dopadne ten zápas?? Podle Tvé logiky by mělo družstvo Horní Dolní vyhrát, protože tam přece hraje Messi a ten je nejlepší a nemůže prohrávat. Ale ono ouha...fotbal je týmový sport a proto prohráli, protože jeden na hřišti nic neuhraje i kdyby se na hlavu stavěl. 

 

Opravdu se divím, že Tobě to ještě po takové době nedošlo.....měl by jsi se nad sebou zamyslet Kanáre, opravdu jo...

Poblik je týmová hra? Odkdy? ... buďto ti retardi promíchaní s pár hráči vydrží chvíli naživu, abys zatím mohl střílet, nebo nevydrží, prd nastřílíš a je prohra, protože téměř nikdo nedokáže se svým tankem zahrát aspoň trochu solidní výsledek. Co já mám odkoukáno tak ne, není to týmová hra. Pokud nenastřílím a chcípnu, je to velmi často prohra. Pokud se tedy u mě v "týmu" nevyskytuje nějakej další skiller, co by to zachránil. týmový je to všude jinde, jen ne na pobliku.

 

Pak je zde stěstí a WG náhoda. Díky tomu dokáže vyhrát i tým kečupů. Prostě se dostanou na lepší pozice a štastněji střílí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak to, že to není týmová hra?? Je to týmová hra, to, že máš v týmu bandu dementů neznamená, že to není týmová hra. Když budeš mít lepší tým tak vyhraješ, když ne, tak prohraješ. To jak WG rozděluje hráče do týmů je věc druhá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak to, že to není týmová hra?? Je to týmová hra, to, že máš v týmu bandu dementů neznamená, že to není týmová hra. Když budeš mít lepší tým tak vyhraješ, když ne, tak prohraješ. To jak WG rozděluje hráče do týmů je věc druhá...

Tohle platilo myslím, tak zhruba před rokem nebo tak nějak, co si matně vybavuju. Teď nevyhrává ten ,kdo má tým lepší, ale ten ,kdo má v týmu méně točkanonů a jiných retardů. Což není, z hlediska zábavnosti hry, to samé....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle platilo myslím, tak zhruba před rokem nebo tak nějak, co si matně vybavuju. Teď nevyhrává ten ,kdo má tým lepší, ale ten ,kdo má v týmu méně točkanonů a jiných retardů. Což není, z hlediska zábavnosti hry, to samé....

 

:facepalm_wowp:  jaký je mezi tím rozdíl, hmm??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako týmová hra to je, ale nedomůžeš se prakticky žádné spolupráce, dalo by s teda říct, že je to týmová hra bez týmové spolupráce, což by se v konečném důsledku dalo interpretovat tak, že tým to sice je, ale každý v něm hraje za sebe, tudíž se jedná o tým, který nefunguje, takže se ani týmem nazvat nedá, protože to, že je to skupina lidí ještě neznamená, že je to tým, i když hrají spolu. Nevím Tome, jestli jsi někdy provozoval nějaký sport, když o něm mluvíš, ale já dělám nějaký kolektivní sport cca 20 let v kuse a skupina lidí, která nespolupracuje, prostě není tým, je to maximálně skupina hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já psal o tom, že je to nejméně spravedlivá hra na světě a nic víc. Jestli je a nebo není týmová, to mi je fuk. Takže se hodlám bavit pouze o tom, jak je ta hra v tomto směru blbě nastavená a znám několik lidí, kteří to právě pro tuhle zhovadilost přestali hrát a někteří ani pořádně nezačali, když zjistili, že za 5 minut jsou v bitvě sami.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako týmová hra to je, ale nedomůžeš se prakticky žádné spolupráce, dalo by s teda říct, že je to týmová hra bez týmové spolupráce, což by se v konečném důsledku dalo interpretovat tak, že tým to sice je, ale každý v něm hraje za sebe, tudíž se jedná o tým, který nefunguje, takže se ani týmem nazvat nedá, protože to, že je to skupina lidí ještě neznamená, že je to tým, i když hrají spolu. Nevím Tome, jestli jsi někdy provozoval nějaký sport, když o něm mluvíš, ale já dělám nějaký kolektivní sport cca 20 let v kuse a skupina lidí, která nespolupracuje, prostě není tým, je to maximálně skupina hráčů.

 

15 let hraju fotbal. Vím, že pokud tým nespolupracuje tak to "není tým", ale v tomto případě hra nijak neovlivní jestli tým spolupracuje nebo ne, a proto je to týmová hra, kde většina lidí nechápe, že pokud nebudou spolupracovat tak prohrajou. To je jednoduché. Proto tvrzení, že to není týmová hra je nesmysl.

 

Kanáre, tak mi teda řekni o čem mluvíš?? Ty jsi mluvil o tom, že je WOT jediná hra kde i ten nejlepší prohrává. Já Ti pouze vysvětluju proč tomu tak je. Jelikož si to co píšu pravděpodobně ani nečeteš tak to nechápeš. Jak snadné...nebo zase jsi něco napsal ale myslel jsi to jinak než jsi to napsal??? Nedivil bych se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel jsem tu naší novou verzi 8.10. V garáži jsem zatím našel jen ty lepší změny. V bitvách už to taková paráda není. Proč nejde střílet z kanónu, když je naládovaný a v pořádku mi není zcela jasný. Možná tomu vadila na hlavni napíchnutá M18, ale dříve tomu tak nebylo. Hlaveň uvnitř jí neděla dobře a pomalu chcípla. Borec se tomu zasmál a já fakt nemá páru co ho vlastně zabilo. Zda ta hlaveň nebo něco či někdo jiný. Věcí co ve hře dost často vypadají podivně je tam dost a o další podobné překvapení moc nestojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tymova hra to je, na randomu celkem casto potkas nekolik az triclennych tymu.... :-)

S tím se dá souhlasit. Ještě bych před to ale napsal, že je to množina 30 individualistů(nebo individuí?) rozdělená výjimečně spravedlivě na dvě poloviny, které se buď snaží zabít někoho z druhé strany a když to nejde, tak i ze stejné :Smile_trollface-3: Rozumnější individua spolu vytvoří malé spolky, které se mezi sebou nezabíjejí. Pokud ale nerozumná individua vytvoří spolek nesmyslný, diví se pak ve své herní prostotě, co že se to u jejich vlastní základny po startu děje :Smile_confused: a nakonec zjistí, že jsou ve špatné válce...a v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní hlášení:

tak včera jsem ho podati nemohl....opět jsem po roce s kolektivem prodával ryby. V 19h jsem již spal...ráno jsem si jen posteskl, že jsem ani neviděl děti....prý jsem přitom lítal s 9 měsíčním synem po baráku .....lehký výmaz ....

Dneska během 4h prodáno 500kg ryb....a 5l rumu pryč :woot: :woot: :woot: :woot: .Jsme břídilové....minulý rok to bylo 7,5l :no: .

Je mi super a těším se na ježicha. 26-28 budu doma tak řádně zapařím....

Kašlete na dohady o týmovosti hry.......kapři taky hráli týmově a neměli šanci :woot: :woot: :woot: :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...