Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem včera rozjel Japonce a mám pocit, že na šestém tieru skončím. Tanky o ničem. Papír, na medka pomalé, špatné kanóny. Ta rychlost je asi to nejhorší. Medko, které jede rychle jako HTčko je celkem k ničemu. No uvidíme, co šestý tier, pak se rozhodnu. Novou mapu jsem ještě ani neviděl, zato Posraného údolí jsem si užil včera až až. Darovaný prémiák šel z garáže po druhé bitvě, nízké tiery mě nebaví.

Jinak dobré, vcelku jsem se včera bavil. Přestal jsem sledovat statistiky, stejně nemají žádnou výpovědní hodnotu, a zase se mi hrálo báječně. 

 

Hezké svátky všem.

 

V první řadě dík, tobě taky hezké svátky a šťastný nový rok. 

V druhé řadě, lidi říkají, že se japonské tanky začínají rozjíždět až po 7 tieru a výš. Taky přemýšlím, jestli stojí za to vytrvat. Číňana jsem vzdal na 9 tieru, tam už to lepší nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč myslíš? A kdyby jsi byl fialovej tak by taky neměli žádnou výpovědní hodnotu?

 

To je jednoduché, viděl jsem spoustu rajčat zahrát výborně a spoustu fialovejch zahrát tužku. Mě je total egal jakou mám já barvu, hra je pro zábavu a ne pro statistiky, nejsem vrcholovej sportovec.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduché, viděl jsem spoustu rajčat zahrát výborně a spoustu fialovejch zahrát tužku. Mě je total egal jakou mám já barvu, hra je pro zábavu a ne pro statistiky, nejsem vrcholovej sportovec.   :-)

Jo, i fialky můžou střílet a neprobíjet, můžou vyjet, dostat ammo a pás, můžou vyjet podruhý, dostat pás a už neodjet, můžou dostat soustřel zakempených TDček. I já jsem teď s VK 72.01 skončil s 0 dmg. Výjezd zpoza šutru a 2s a byl jsem dead. Nebo jsem 6x vystřelil (i goldy) a 0 penetrací. A že rajče zahraje, to je přesně vzácné, jako že fialka nezahraje. Ano, vše se vyskytuje, teď jde o to, v jaké míře. 

 

A osobně radši do boje vyjedu po boku s fialkou, než s rajčetem. Protože až dojedu k cíli, zjistím, že rajče zastavilo 200m za mnou a přestřeluje se z dálky.

 

Jo, rajče může zahrát. A je moc dobře, když zahraje. Potěší to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sem furt nepiš a možná ti to začneme i věřit ;-)

 

Tom se ptal, to je celé. Tvoje připomínka je přinejmenším zbytečná (nechtěl jsem psát debilní i když jsem to tak myslel).  ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HBJ: jak píše Zvedák. Fialka zalamí asi stejně často jako se rajčeti bitva povede. Z toho důvodu má ta statistika vypovídající hodnotu. A jelikož je to statistika tak nemusí být a ani není 100%  :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HBJ: jak píše Zvedák. Fialka zalamí asi stejně často jako se rajčeti bitva povede. Z toho důvodu má ta statistika vypovídající hodnotu. A jelikož je to statistika tak nemusí být a ani není 100%  :Smile_blinky:

 

Asi máš pravdu ale mně se najednou hraje daleko lépe, už proto, že když expím 4 tier, tak nemusím dohánět staty jinými tanky, prostě si jezdím se stock plecháčem a je mi to putna. Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu ale mně se najednou hraje daleko lépe, už proto, že když expím 4 tier, tak nemusím dohánět staty jinými tanky, prostě si jezdím se stock plecháčem a je mi to putna. Paráda.

Já taky jezdím, co zrovna baví a nehoním staty. Spousta lidí si myslí, že jsem ten největší honič na světě, ale o to tu už dávno nejde  :biggrin: Jsou dva druhy fialek - honiči na goldech a "hraju pro zábavu" ... a já když hraju pro zábavu, tak mi to většinou i jde a staty jsou vedlejší efekt. Samosebou, pokud budu sedět v AMX 40, asi těžko něco zahraju, že?  :biggrin:  Tam jde taky o to, v čem dotyčný sedí. Že je fialový neznamená, že nemůže sedět ve stock mašině bez goldů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky jezdím, co zrovna baví a nehoním staty. Spousta lidí si myslí, že jsem ten největší honič na světě, ale o to tu už dávno nejde  :biggrin: Jsou dva druhy fialek - honiči na goldech a "hraju pro zábavu" ... a já když hraju pro zábavu, tak mi to většinou i jde a staty jsou vedlejší efekt. Samosebou, pokud budu sedět v AMX 40, asi těžko něco zahraju, že?  :biggrin:  Tam jde taky o to, v čem dotyčný sedí. Že je fialový neznamená, že nemůže sedět ve stock mašině bez goldů.

:Smile_veryhappy:  :Smile_veryhappy:  ty si vážně zvíře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se pobavili o statistikách a teď trochu z jiného soudku. Japonci. Nevím, kdo z vás tuhle lajnu načal ale já se dostal na čtvrtý tier a mám pocit, že rychle skončím. Moje chyba byla, že jsem rozjel medka a ne lighty. Oni se stejně setkávají na pátém tieru. Medka mají tragickou rychlost a příšerné kanóny. Top gun  na čtvrtém tieru má problém penetrovat čtvrté tiery a přesnost je zoufalá. Když se potká s tierem pět a nedejbože šest je úplně k ničemu. KVčko je problém zepředu i s goldem a na nějaké utočení nemá cenu ani pomyslet. Uvidíme dál ale moc šancí téhle řadě nedávám.

 

shot002lzl.jpg

 

Edit:  Vyexpen a vytuněn pátý tier. Obrovský kvalitativní skok. Vyšší rychlost, top gun o třídu lepší než jeho prémiový bratříček (Chi-Nu-Kai), přesnější + lepší penetrace. Nechám se překvapit co bude dál. Z Chi-Nu už tak zoufalý nejsem i když mi docela dost vadí, že pátý tier rozstřílí každá trojka.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vtipný, jak začínají být hráči tak tragický,až jsou nebezpečný. Na Malinovce mě hned po startu spotnul sebevražedný scout, šel hned do garáže. Přesto jsem se raději přesunul pro jistotu do křoví o cca 50m dál. Jenže troubelín v enemy arty mezitím zapomněl,v jakém že to křoví mě viděl a poslal jediný svůj výstřel za celou bitvu do křoví, kam jsem utekl a 700 HP v pr... :biggrin: . Asi hold nějaký lepší oddíl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dneska četa se Švejkem a BoletusLuridus. No, vyhrávali jsme, ale RNG si s námi pohrávalo hodně. Nikdo z nás tří neuměl prostřelit KV-2 a borec si to šinul dál jako total Boss. Obdivuji Švejka, že dokáže hrát i za takových podmínek jaké má. Některé hry byli pěkné, některé stáli za .... Minutu před koncem hry mi střela proletěla skrz T-50 (v tu chvíli opravu skvělé  :biggrin: ), naštěstí se hned karta obrátila a chlapec dostal za vyučenou. Takže tímto chci poděkovat Švejkovi a BoletusLuridus za pěkné hry a snad se to bude ještě opakovat  :smile: Hellcat powa!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dneska četa se Švejkem a BoletusLuridus. No, vyhrávali jsme, ale RNG si s námi pohrávalo hodně. Nikdo z nás tří neuměl prostřelit KV-2 a borec si to šinul dál jako total Boss. Obdivuji Švejka, že dokáže hrát i za takových podmínek jaké má. Některé hry byli pěkné, některé stáli za .... Minutu před koncem hry mi střela proletěla skrz T-50 (v tu chvíli opravu skvělé  :biggrin: ), naštěstí se hned karta obrátila a chlapec dostal za vyučenou. Takže tímto chci poděkovat Švejkovi a BoletusLuridus za pěkné hry a snad se to bude ještě opakovat  :smile: Hellcat powa!

 

Večer jak jsem už hrál jen s Boletusem tak to bylo jak na houpačce....jednou hra jak na obrázku a podruhé 300dmg. Ta hra na obrázku byla pro mě dosti smolná. Ano 2300 expíků, pěkný, ale třikrát mi dingly důležité stroje před doražením. Až už to bylo trapný. Mohl jsem mít halonena, stačila jedna osmička...pak topík a i Redlay....a bylo hov....

Jinak k patchy..doufám, že to je jen díky přeplněmým serverům páč jinak se to nedá. fps 14 a ping 100 není problém. Humus...poslední dnešní hra byla vzorová....držím dva plné Tigry s Hellcatem co měl 250hp...a enemák se bál :biggrin: . No noobové neskuteční...pak konečně vyjedou a já z 10m trefím jen jednou ze čtyř ran....mířím, ale jde to do skály o metr vedle....

Zkoušel jsem server zaměřovač...ten to ukázal....neskutečná cukatůra...ano přesný, ale bych se po pár hrách pozvracel. A trefit jedoucí tank? nemožný....ten zaměřovač skače po metrech...musel jsem ho vypnout.

Snad se hra uklidní...dneska to bylo špatné.

Jo, neudělali něco se spotem? Dneska bylo celkem dost artyn, ok....ale normálně sundavaly scouty co jezdili 15-20 metrů od nich. Já do 5 artyny s hellcatem málem vrazil....jsem na to čuměl jako blázen.

 

1388094676.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dneska večer jsem měl jedno luxusní dingnutíčko. Valím si to ve své 50 120 a proti mě AMX 13 90! 23HP! Nabito a odjištěno! Zaměřen, mířím pod malým úhlem na pásy, fajn, přejedu na vanu. Prásk! CINK. "Tichý smích..."

s0aLJ.jpg

 

Tak si už jen říkám, jak je toto možné. Chápu, že občas cinkne ten plíšek pod úhlem jako prase, ale nakolmo trefit nějakou čtyřicítku s pene 260mm, to už je vážně magořina. Zajímalo by mě tedy, proč server rozhodl o tom, že to bylo cinknutí. Tohle už vážně nahrává do karet teoriím, že si server určuje tempo hry... Neřeknu, kdybych ho trefil do toho klopenýho předku, ale toto?  :Smile_teethhappy:

 

Tak mě napadá zkusit napsat na support. Je to kravina, ale chtěl bych vědět, co odepíšou, protože dle herní mechaniky...   :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já bych se v tomhle postavil spíš za Zvedáka. Já to zažil před chvílí. Já T34, frajer AMX 13 75. První rána...kritičák, pásy, druhá rána...kritičák nevím čeho a až na třetí ránu jsem ho probil za dmg. Podotýkám, že jsem do něj střílel z boku, měl jsem ho přes celý kruh zaměřovače a frajer stál v křoví a ani se nehnul. Stejná volovina, jako když s IS6 goldem trefím artynu (S-51, 350 hp) a naložím mu za 336 hp a a on mě sfoukne za 866 hp. Kanón co stabilně dává kolem čtyř set se najednou asi nějak rozjebal. Pak ho trefil ještě Tiger P za nula a čoudek s S-51 přežil bitvu s 7 hp. Já už nevěřím ani náhodou, že není winchance nějak ovlivněna. Taky by mě zajímalo co na to support.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...