Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, dnes opět CW a odřady. Asi mi hezky poletí čísílka dolů  :woot: Ale 7800 goldíků denně do kasičky potěší. Výplata po měsíci 4500 goldíků taky.

 

Ale každej den překvapení. Nejdříve na desítkách porazíme Kaznu a následně po bitvě vysvětluju, jak funguje cap a decap.

Ale porazili jsme Kaznu  :laugh:

 

Takže dnes dobrý :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož to do chulárny (bohužel) nepatří , dám to sem . :cool:

 

Takový nudný nastřílení 10k dmg na ruinbergu, za malou provizi WG  :Smile_trollface-3:

 

http://wotreplays.eu/site/1576338#winterberg-d3xt3r007-object_140

 

http://www.imgup.cz/image/cbz

http://www.imgup.cz/image/cb5

 

EDIT: ale dlouho mi trvalo než mi došlo co se děje :D

Njn protekční _vole účet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím čím to, ale včerejšek byl plný obratů. Začátek relativně OK, potom se mi začalo dařit. Ale pořád v rámci RNG jsem byl někde na průměru všeho. A pak přišla série neuvěřitelných her. Jelikož jsem byl v četě, tak sjem si připadal jak největší lama. Hraju s ISU a dám 700dmg na bitvu, protože všechny ostatní výstřely zabíjeli krtky nebo byly gumové, takže se odrazili. S 50 120, kterou jsem si koupil zpět abych si tam vylepšil průměrnou dmg jsem nebyl schopný nastřílet víc jak 1500, ale většinou tak 1000. Jedna epic bitva byla, když jsem vystřílel 4 zásobníky a měl 888dmg. Z 16ti střel jsem 14x zasáhl cíl, ale jen 4 prošly. Takže místo zvyšování průměru jsem si ho zase zhoršil. Následně po této sérii zhruba 10ti her jsem se vrátil do normálu. Takže jsme v četě ještě byli schopní zahrát pár velice podařených her s ukázkovou taktikou a všechno završil pád serverů. I když jsem se připojil nakonec do bitvy a mohl rozhodnout, tak mě sundal ze zastávky Hellcat. Kdyby jednou ranou, tak řeknu OK, ale aby mu vyšly dvě střely jen tak, to je už moc. S tím koláčem přes celou obrazovku máte co dělat, aby jste vůbec věděli kam míříte, natož pak dva snapshoty. Tak jsem to vypnul a pustil si raději hezký film na dobrou noc  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

včera po 14 dnech opět na wotku. Docela jsem se bál, že budu hrát jak trouba tak první  bitvy s arty a pak primárně dodělávání misí na TD. Vytáhl jsem JgPz E-100 a kámoše E3 a byla sranda. Dokonce jsem udělal si M na tomto stroji za 8263 DMG a 1206 zk. to mě hodně potěšilo.

U TD misí mi už chybí jen 14 a 15 a to již pude samo, poté asi medka pojedu primárně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson Smith:  Tak to jsi nebyl včera sám, přesně to samé, jak se mi předtím dařilo,  tak sobota večer většinou ding nebo mimo a z toho plynula neschopnost dát víc killů, kupodivu jsem si s WR mírně polepšil. 

 

Ještě jedna zkušenost. Na nějaké strkání od dementních spoluhráčů jsem už zvyklý , ale včera toho bylo už nějak na mě moc .

Co asi tak mám dělat, když dement do mě neustále opakovaně strká a vytláčí mě ? Tak ho prostě zabiju. Nejdřív jeden a ban na 1 hodinu. Pak po chvíli další blb. Asi si myslel, že když má HT a je o tier výš než já, že je nesmrtelný, tak jsem ho taky vyndal a následoval ban na 1 den. Nevadí, mám aspoň čas na důležitější věci. A tihle dementi jsou samozřejmě bez postihu. Hlavně že dostanete od WG warování, když se třeba nechtěně utopíte, což se mi taky už povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, musím uznat, že se WG z dříve aspoň trochu týmové hry daří dělat těžkou singlovku. Expím arty a mise bez čety jsou splněný bez nějakého zaměření na jejich plnění. Dnes čučím do pobitevní tabulky a tam je za splnění čehosi 750 expů a ono 3x kill. Hraju bez PÚ a to nedostávám běžně ani ve vyhraných bitvách. Musel jsem jít hrát jinou hru, protože to nutkání hrát jako vyžírka místo na výhru bylo sakra velký. Taky to asi dost podporuje systém hry killall i za cenu toho, že se možná i prohraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Je možná brzo, ale já jsem sám doma a už mám něco upito. (bigdragon by asi řekl, že jsem doma bez velitelky) A tak mě pojala touha Vás všechny myšlenkově oplodnit svým postřehem :

 

Četl jsem, jak tým WG vyjíždí na konkrétní místa, aby dokázal udělat věrohodnou mapu. A co třeba takový Stalingrad, ve své podstatě by to měla být zimní mapa, tak proč mi tam funguje letní maskování ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Je možná brzo, ale já jsem sám doma a už mám něco upito. (bigdragon by asi řekl, že jsem doma bez velitelky) A tak mě pojala touha Vás všechny myšlenkově oplodnit svým postřehem :

 

Četl jsem, jak tým WG vyjíždí na konkrétní místa, aby dokázal udělat věrohodnou mapu. A co třeba takový Stalingrad, ve své podstatě by to měla být zimní mapa, tak proč mi tam funguje letní maskování ? 

Protože SSSR je země, kde včera znamená už zítra a nebo tak nějak :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem, jak tým WG vyjíždí na konkrétní místa, aby dokázal udělat věrohodnou mapu. A co třeba takový Stalingrad, ve své podstatě by to měla být zimní mapa, tak proč mi tam funguje letní maskování ? 

rusko je země,kde zítra znamena včera.takže ty sice hrajes na zimni mape,ale jelikož to bylo už včera,tak ti to bere letni maskovani  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...