Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já bych všechen ten cap zakázal.

a pak honil s těžákem posledního přeživšího rychlíka třeba v Pouštní řece?

 

Včera jsem prohrál 3 prakticky vyhraný bitvy jen proto, že spoluhráči se rozhodli všechny zabít a cap jim přišel "nečestnej".

A koneckonců - ta tvoje Kolobanovka s Leošem byla taky jen proto, že se rozhodli necapovat a prohrát!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak honil s těžákem posledního přeživšího rychlíka třeba v Pouštní řece?

 

Včera jsem prohrál 3 prakticky vyhraný bitvy jen proto, že spoluhráči se rozhodli všechny zabít a cap jim přišel "nečestnej".

A koneckonců - ta tvoje Kolobanovka s Leošem byla taky jen proto, že se rozhodli necapovat a prohrát!

Však ano, příklad s těžákem beru. Mám na mysli cap v polovině bitvy a pak krásné expy na konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak jsem to zas po týdnu zapnul. Nevím čím to, ale WG mě mělo rádo jelikož 12 bitev 11 win a to jsem 3x umřel bez výstřel díky artynám :(. Expení ted moc neřeším a primárně dělám mise, ale když hraju jednou za týden tak to moc neleze nahoru. Ale na stuga jsem včera udělal misi 14TD kdy musím v četě s TD udělat aspon 30% poškození z celého týmu. No vytáhli jsme T5 já měl T67, kolega Archer, a druhej kolega Stuga III. Udělali jsme to až na 3. pokus ale to byla sranda kluci umřeli hned na začátku s DMG 0 a 134 tak jsem to musel nahánět já a nakonec jsem nastřílel 2457 DMG a mise byla doma a  k tomu mi o kousek utekla Radley.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ano, příklad s těžákem beru. Mám na mysli cap v polovině bitvy a pak krásné expy na konci.

Marty, jseš dobrej hráč a vyznáváš určitý styl hraní. Pro většinu je WN8 základ živita a přitom je to vyloženě jen dmg kalkulátor. Ale já capnu základnu klidně i na začátku bitvy, hlavně když vyhraju i s 0 dmg. A v tomhle jsem dobrej a hraju tak od záčátku co jsem objevil WoT. Není  nad to prohrávat 5:11 a vyhrát na cap. (zrovna včera z WT Pz IV na Pouštní řece. Tříčlenná četa borců z Kazny žvýká svoje klávesnice od zlosti doteď.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marty, jseš dobrej hráč a vyznáváš určitý styl hraní. Pro většinu je WN8 základ živita a přitom je to vyloženě jen dmg kalkulátor. Ale já capnu základnu klidně i na začátku bitvy, hlavně když vyhraju i s 0 dmg. A v tomhle jsem dobrej a hraju tak od záčátku co jsem objevil WoT. Není  nad to prohrávat 5:11 a vyhrát na cap. (zrovna včera z WT Pz IV na Pouštní řece. Tříčlenná četa borců z Kazny žvýká svoje klávesnice od zlosti doteď.)

Však já to beru, ale potom je to o ničem, když se to capne v polovině bitvy. Dobrý vyhraješ, ale já radši něco v té bitvě udělám a klidně to i prohraju, ale s vědomím, že jsem něco udělal. Ale máš pravdu, každý vyznáváme určitý styl hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes přesáhl 30k bitev. Leclercuv a Lavriněnkův řád stále ještě jen druhé třídy. Výroční bitva byla super. Se sedmou třídou v bitvě devítek a s výhledem nic moc. Týmová arty 9 třídy to pořešila. Jednou se mě netrefila a sundala mi jen pásy a podruhý už jí to vyšlo. Nejbližší enemák byl v obou případech min 200 m daleko. Já si stihnul vystřelit na enemáka jen jednou a neúspěšně :).

V losech mi začíná po delší době horší období. Zrovna to vyšlo blbě na výročí. Dnes skoro vše přes kopírák. U enemáků v topu trojčety skoro těch nejlepších hráčů bitvy a u nás solo hráči, když dobře, tak dle win o 5-7% horších. Tak jsem bitev moc nedal abych si to rozložil na víc dní :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff konečně splněna mise na střeďáky. Pořád jsem nemohl udělat misi zničit +1 tier HT. Opět jsem bral šestku a osmičku. S těmito tiery to prostě nešlo. Procházel sjem tanky co mám v garáži a koukám, že jsme zapomněl na RAM II. Co si vzpomínám, tak je to sice super tančík, ale losy stály vždycky za prd. Tak jsem ho vzal a vyrazil do bitev. Stačili dvě a bylo hotovo. Dvě hry a 2x proti sedmičkám. Opět jsem si vzpomněl, proč ten tank vůbec nehraju. Povedlo se mi v druhé hře uklovat po 70 dmg T29. Hned další bitvu jsem s IP udělal i poslední misi a je hotovo. Tak teď už jen poslední mise na artyně a scouty asi neudělám, protože jsem se zasekl na misi Detekovat nepřítele a pomoci se zničením. Nechápu v čem spočívá ta mise, když jsem naspotoval už asi 20 tanků, shodil je třeba ihned na pás a během 20ti vteřin bylo po něm. Ale ani jednou se mi to nezapočítalo. Tak to prdím. Jinak se mi včera hrálo vcelku dobře. Některé hry špatné, některé dobré. Až teda na konec, kdy jsem prohrál 5x v řadě, tak jsem to raději vypnul. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle dokurvit TD to je sila !!! Za celou bitvu jsem s WT Pz IV nevystřelil, protože nic nevidím. Najednou se vedla mě teleportuje enemák a na dvě rany jsem v garáži. Ať jdou ti bolševičtí b******i se svým vyvážením hry do p****e. :devil: .

Admini upravte následně text podle vlastních představ. To nemění na věci nic ,že zničili kompletně celou německou větev WT, která nemá pancíř a nemá camo jako artyny.Nemá se čím bránit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, poslední dvě hry mě dneska zničily z pár metrů neviditelný RHMka na Dolech a vyhrály tam hru a nebyli to žádní experti. Nerf přesnosti snad žádnej nebyl, střílí to parádně a už to ani moc nekrtkuje. Zkoušel jsem heavyny , medka a T67čku za jizdy i při doměření a v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dohledu TD. Včera bitva: mapa dubový lesík, na konci 1vs1, já T71, nepritel Rhm a najel mi na cap. Vždycky me spotnul dříve než ja jeho. Zkoušel jsem to z ruzných stran a prostě jsem se na něj nemohl dostat.

Nezabudaj, ze na kazdom RHM je vzdy "povinnou" vybavou Maskovacka+Bino + RHM ma celkom dobre zakladne camo a ked este stal bez pohybu tak si proste nemal sancu ho spotnut skor ako on teba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvilku doexpím tu houfnici na T49 - moc se na ni netěším , kvůli nerfu přesnosti . Jinak jsem si docela oblíbil ten stock gun - 90mm . Nabíjí to pod 6 vteřin a dmg má 240 (gold-heat) je to hodně drahý poježdění, ale ono to má 2x HE munici a goldový HEATy . S těmi HE (pene 100 , dmg 320) zdá se mi , že to má dost velkou pene na HE , takovou nemají ani heavy X. tier (příklad FV215b , který má na HESH munici něco přes 100mm) . Bez problému jsem s tím louskal ruská medka a americké heavy tanky do boků . Houfnici nasadím a když bude trolit vrátím tam devadesátku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezabudaj, ze na kazdom RHM je vzdy "povinnou" vybavou Maskovacka+Bino + RHM ma celkom dobre zakladne camo a ked este stal bez pohybu tak si proste nemal sancu ho spotnut skor ako on teba.

To ja samozrejme chápu. Sám jsem ho jezdil a 9.T WT mám v garáži. Ale celkově si myslím že nerf dohledu TD je v pořádku i když mě to u některejch bude taky štvát.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož mě to nějak lagovalo(ztrácel jsem pakety-budu asi muset raději přeinstalovat win než se s tím ,,s rát,, jestli tam není nějakej vir) tak jsem si dal jen 5 bitev s T37 a i když by měla mít nerf nevím jakej, tak jsem střílel za jízdy a trefoval jsem se i přes půlku mapy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No patch... staré známé FPS propady. Lidi se mi smáli, že "špatný módy" ... nechtěl jsem se hádat, no, čistá hra bez efektu, stále propady jak kráva. Z 70-90 FPS padat na 35 (ano, mě tohle vadí, COD oči jsou prostě COD oči a výběr procesoru s ohledem na WOT) není zrovna v pořádku. Takže se zas musím vrátit k frekvenci CPU jako před 0.9.5...a stejnak se bojím, že budou pořád jako tehdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No patch... staré známé FPS propady. Lidi se mi smáli, že "špatný módy" ... nechtěl jsem se hádat, no, čistá hra bez efektu, stále propady jak kráva. Z 70-90 FPS padat na 35 (ano, mě tohle vadí, COD oči jsou prostě COD oči a výběr procesoru s ohledem na WOT) není zrovna v pořádku. Takže se zas musím vrátit k frekvenci CPU jako před 0.9.5...a stejnak se bojím, že budou pořád jako tehdá.

Na některých místech na určitých mapách mám taky fps dropy. O polovinu i víc. I když to píše 40 fps tak mi to vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no FPS mi nepadají,ale lagovalo mi to,servisák to vyzkoušel a řekl, že to mezi mou antenou a jejich není, že je to chyba u mě...přeinstaloval jsem win a šlapeto....ale co je pr del, to opravdu nepochopím....dát scouty jako topové stroje to se ještě nevidělo 2x hra s T37 a 2x TOP a k tomu velká ráže...jdu si honit ego.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...