Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zatím co už dlouhodobě sleduju, tak mi to tak sedí. 

Mnohdy jsem byl se scoutem uprostřed mapy v křoví. Spojenci cca 200m za mnou. Po bitvě, kdy jsem je musel spotovat já jsem měl 0 spotem. Ještě v tom hrají roli křoví, pokud mezi spojencem a enemákem je dost křoví, tak to asi nedostává. Ale jak říkám, nějaký čas jsem to sledoval a když jsem zjistil, jak je to dovrzaný, že jsem ve předu sám, nastavuju krk a nakonec z toho nic nemám, tak jsem začal se scouty střílet sám na sebe, pokud nepadla vyloženě spotovací mapa.

Schvalne nekdy zkusim, az bude prihodna situace. Je to dost divoky, ale neni duvod neverit zkusenemu hraci. Nekolikrat jsem si overil, ze nektere veci funguji jinak nez rika WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz třeba pravidlo, že počet top tierů je stejný? Ještě si ten jejich obrázek pamatuju  :laugh:

 

WG mele kraviny, jak se to marketingu nejlíp hodí, ne, co hra umožňuje a dovoluje.

Marketing... AMX CDC medko ve všech ohledech lepší jak heavina, jen o 100 méně HP. Lepší deprese, rychlost, akcelerace, kadence, doba zaměření... WG nechce stroje nerfovat, ale čekám, že tohle bude moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jenom vztek a zhnusení. Dobrá hra na Lakeville. Bitva se vyvíjí i přes špatný mm. Rozdávám rány a natáčím pancíř. Vše funguje až do chvíle kdy tzv. top hráči ( dva zelení a jeden modrý) od soupeře začnou do mně bušit goldy. To samozřejmě můžu vrtět tankem jako debil a neodrazím nic. Takže jsem koupil šest goldových ran a šel do garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Na kopci se neschováš - tzn tam už dostaneš občas spíš jen rajče a v koridoru napravo zase můžeš v klidu tlačit s čím chceš. Prostředek žije taky svým životem. Prostě pohoda ne? Chceš střílet, musíš být vidět :)

 

CW - boj o územís NPC, jedeme ze dvojky. No, už rok jsem nehrál na remízu, protože nám o to nešlo, jen se zdržovalo. Jen už si nikdo z posádky nevybavil, že při remíze získává území tým startující z jedničky... takže FAIL.

 

Odřady. Proti nám S-D. Stav 3:3, oni dvě arty, my jednu. Dvě naše medka na Westfeldu na protějších kopcích, u jednoho se za nerovností schovává poslední enemy medko. Naše ho jede spotnout, aby ho to druhý zničilo zezadu a ... spadne mu hra. Prohra o dva tanky - náš Bat na ránu a rusák neaktivní... druhou hru jsme jim už celkem natrhli zadky. Ale i tak nepotěší prohra takovýmhle stylem nad klanem s o 300 vyšším avg WN8...

 

No a poslední věc. Začínají mi dělat problémy Baťáci. Předevčírem jsem ho cinkl (CINKL) 4/5. Tu bitvu mě krylo 50B. Cinklo ho 3/4 ... A dnes v podobném duchu... ftipná ta hra umí být  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdat s T71 nejvíc dmg z našeho "týmu" (2600), víc než polskej pluton IS7, IS7 a IS4 dohromady je dost smutný. Nadruhou stranu když za takovouhle bitvu dostanu 15k WN8 tak si můžu bejt jistej že nic víc jsem udělat nemohl a až tak mi to nevadí.

 

Jen potřebuju slevu na přetrénování posádky, potřebuju do T71ky dát posádku z Hellcata a poštelovat výbavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdat s T71 nejvíc dmg z našeho "týmu" (2600), víc než polskej pluton IS7, IS7 a IS4 dohromady je dost smutný. Nadruhou stranu když za takovouhle bitvu dostanu 15k WN8 tak si můžu bejt jistej že nic víc jsem udělat nemohl a až tak mi to nevadí.

 

Jen potřebuju slevu na přetrénování posádky, potřebuju do T71ky dát posádku z Hellcata a poštelovat výbavu.

na druhou stranu, to je nejvetsi poklona T71, protoze s ni tohle nebyva zas az takova vyjimka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dlouho ležela v garáži, teď jsem ji vytáhl a přecejen jsem o něco lepší hráč než jsem byl když jsem jí hrál předtím... V pátek se povedl rekord 3,1k dmg, ale to půjde ještě víc až předělám výbavu a nahodím posádku s BIA. Je to neskutečná prasárna :devil:

A co jsem tak četl tak Bulldog je ještě víc OP, to už ani nechci vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera se hrálo vcelku pohodově. Kašlu na celého Stuga a mise. V tuto chvíli je naprosto nemyslitelné, abych udělal misi na Lightech. 12ti tunka nedostane žádnou otevřenou mapu, kde bych něco nasvítil. A když už dostanu Prochorovku, tak je u nás v týmu 5 scoutů a dohromady v bitvě 14TD a šest artyn. Tomu říkám zábava. Tak jsem večer na to hodil bobek, a v četě jsme zajezdili hezky šestky. Skončil jsem s výsledkem 25 her, 20 výher. Na těch šestkách je to masakr, když četa tří relativně lepších hráčů masakruje to rudo kolem sebe. Na jednu hru jsem vytáhl 34-85 s troll gunem. 2800 nastříleno a válečníček. No proč ne, že jo. Jinak jedna fail hra, kdy jsem z JgPz IV v jedné bitvě 3 dingnul ze předu T-34 a 4x Stuga. Bitvu jsme sice vyhráli, ale bylo to vcelku vtipné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se píše výše, zdá se, že i pro mne, bude poslední úkol s LT, až se k němu tedy dostanu, zřejmě nesplnitelnej. Zatím mám s T37 asi "jen" 57 bitev, ale Malinovku jsem nedostal ještě ani jednou a Prochorovku pouze 1krát. Nedá se předpokládat, že to splním na první pokus, takže  se to zřejmě stane pěkným opruzem.
Jinak musím říct, že až na jeden stroj, jsem změnu rozptylu střel nepoznal. Stroj, který mi začíná dělat velké starosti je ISU, nevím jestli zrovna zasedlé RNG, ale poslední dny nejsem schopen trefit ani stodolu. No uvidíme, dám mu ještě týden, pokud se nic nezmění, pak zřejmě půjde od depozitu...... :laugh:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po velmi dlouhé době můžu říci, že jsem si včera fakt skvěle zahrál. Dokonce se povedla bitva i s Löwe, což je úplně neskutečné. Pravda, misi jsme nesplnil ani jednu, ale vzhledem k tomu, že je plním spíš náhodně, mě to moc netrápí.
http://www.vbaddict.net/battlereport/il-mio-nome-e-nessuno-eu-50993cf35ba3eafc2c1c1e6b70959826/arctic-region-germany-lowe-281782338879268754

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISU takové dny občas má. Co ale já pozoruji, tak je problém s tím dělem celkově. A to i na Obj704. Ono nejde ani tak o přesnost jako o dmg, kterou to dává. Rolly pod 700 jsou vcelku běžné. V sobotu mě rozesmál duel já vs Prototyp. Dám mu ránu za 680 a on mě za 460. Jelikož nabíjí polovinu času než co já, ak mě stačí ještě jednou hitnout. Jeho roll byl 470. Ať počítám jak počítám, tak on mi za 16 vteřin dal přes 900 za to já mu jen za 680. Potřeboval jsem včera dorazit JagdTigera za 753 dmg a loupl jsem mu jednu za 701. Kde je sakra ten průměr 750?? Nad 750 dám jednu ránu z deseti. Nad 800 jsem dal za celou dobu hraní snad jen 2x a přiblížit se maximálce už je z říše Sci-fi  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISU takové dny občas má. Co ale já pozoruji, tak je problém s tím dělem celkově. A to i na Obj704. Ono nejde ani tak o přesnost jako o dmg, kterou to dává. Rolly pod 700 jsou vcelku běžné. V sobotu mě rozesmál duel já vs Prototyp. Dám mu ránu za 680 a on mě za 460. Jelikož nabíjí polovinu času než co já, ak mě stačí ještě jednou hitnout. Jeho roll byl 470. Ať počítám jak počítám, tak on mi za 16 vteřin dal přes 900 za to já mu jen za 680. Potřeboval jsem včera dorazit JagdTigera za 753 dmg a loupl jsem mu jednu za 701. Kde je sakra ten průměr 750?? Nad 750 dám jednu ránu z deseti. Nad 800 jsem dal za celou dobu hraní snad jen 2x a přiblížit se maximálce už je z říše Sci-fi  :woot:

Na tom něco bude, ISU jsem vytáhl po hodně dlouhé době, takže jsem už asi zapomněl na náladovost bludimíry..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISU takové dny občas má. Co ale já pozoruji, tak je problém s tím dělem celkově. A to i na Obj704. Ono nejde ani tak o přesnost jako o dmg, kterou to dává. Rolly pod 700 jsou vcelku běžné. V sobotu mě rozesmál duel já vs Prototyp. Dám mu ránu za 680 a on mě za 460. Jelikož nabíjí polovinu času než co já, ak mě stačí ještě jednou hitnout. Jeho roll byl 470. Ať počítám jak počítám, tak on mi za 16 vteřin dal přes 900 za to já mu jen za 680. Potřeboval jsem včera dorazit JagdTigera za 753 dmg a loupl jsem mu jednu za 701. Kde je sakra ten průměr 750?? Nad 750 dám jednu ránu z deseti. Nad 800 jsem dal za celou dobu hraní snad jen 2x a přiblížit se maximálce už je z říše Sci-fi  :woot:

Průměrná hodnota DMG střely je dobrá jen do tabulek k porovnání poškození, aby se tam nemusel vypisovat celý rozsah poškození. K ničemu jinému ta hodnota není. Co se týká enemáka, kterému zbývá málo HP, tak má celkem slušnou šanci na přežití pokud má více HP, než je průměrné poškození střelou co dostane.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISU takové dny občas má. Co ale já pozoruji, tak je problém s tím dělem celkově. A to i na Obj704. Ono nejde ani tak o přesnost jako o dmg, kterou to dává. Rolly pod 700 jsou vcelku běžné. V sobotu mě rozesmál duel já vs Prototyp. Dám mu ránu za 680 a on mě za 460. Jelikož nabíjí polovinu času než co já, ak mě stačí ještě jednou hitnout. Jeho roll byl 470. Ať počítám jak počítám, tak on mi za 16 vteřin dal přes 900 za to já mu jen za 680. Potřeboval jsem včera dorazit JagdTigera za 753 dmg a loupl jsem mu jednu za 701. Kde je sakra ten průměr 750?? Nad 750 dám jednu ránu z deseti. Nad 800 jsem dal za celou dobu hraní snad jen 2x a přiblížit se maximálce už je z říše Sci-fi  :woot:

Tak mně ISU dává poctivě těch 750 HP průměrných. O víkendu jsem s ním dal navíc během 13 bitev 3x ammorack plným tankům a to potěší.

S VK4502B s 600HP jsem 1 vs 1 ustřílel mause na 400 HP (tady asi ta nová "přesnost" pomohla). Misí na T28-HTC se také hafo splnilo, takže spokojenost.

Akorát mé artyně to lítá tak nějak jinak, ale asi jsem měl zrovna blbé RNG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

zasr**** artyh****. Ode dneška si dělám statistiku kolik jich bylo ve hře, kolik jich po mě střílelo a kolil %hp mi ubrali. Vzít cokoliv co není super pohyblivý se rovná smrt od satelitů.

 

 

Však oni pouze plní mise  :thumbsup: Apropó nejvíc průměrných DMG na T8 mám s ISU-152 (1801 HP), artyna SU-14-2 je až druhá (1730 HP) a to v ní vozím pouze goldy. Takže IMHO OP není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem udělal něco co už velkou spoustu měsíců ne. Jeden Topák v rychlejším HT 8 třídy se vrátil k obraně základny dříve než bylo vše kolem vyčištěno a trochu riskantním obchvatovým manévrem to vyřešil. Mám vypnutý chat a tak jsem ho nepochválil. Na konci si jel ještě se svýma 1k HP pro posledního enemáka full M18. Měl na to dobré předpoklady a dle jeho počínání jsem mu i věřil, že to vyloženě nezvorá a nechal mu jeho poslední 6 kill ať si ho v klidu celý sundá.

Dodatečně jsem si zjistil win toho hráče 56%. WN8 jsem nehledal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že se mi konečně povedlo udělat misi s Lightem, kterou jsem tak dlouho zkoušel. Ale byla to fuška. Tak teď už jen rychle udělat zbytek a je to. Každopádně mě to s tou 12ti tunkou baví víc a víc, tak to není žádné utrpení. Několikrát jsem rozhodl bitvu mezi osmičkami, tak je to aspoň příjemné. Večer jsme dali s kolegou kombinaci dvou lightů a byla sranda setkat se u enemáka na bázi a tam povraždit zakempence. Jinak bylo včerejší hraní opravdu dobré. Sice s desítkama jsem měl smůlu, protože jsem si vždycky vybral špatnou stranu, ale to se stává. Nemůžu to svádět na nikoho jiného než jen na sebe. Takže ve výsledku z toho nebyl za celý den nějak úchvatný výsledek, byť winrate byl dobrý. Musím se příště snažit nevymýšlet ptákoviny a jet rovnou do boje  :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi opět potvrdilo, že WoT může být stále napínavá a zábavná hra. A stačilo k tomu jen málo, dostal jsem 2x mapu "Bažina", pokaždé z jiné strany, abych si vyzkoušel jak obranu tak i útok. Děkuji za tu přízeň WG! Tato mapa se pomalu stává jednou z mých nejoblíbenějších, hraji ji rád, hlavně s generálem Pattonem.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...