Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jo, bohužel nechápu, když hodím tank na autoaim a vyjedu zpoza baráku, že ten zaměřovač nemíří na tank, ale pořád je minimálně o sekundu zpomalenej... tzn stejně dostanu nakouřeno dřív...

pouzivat warpack, ten ma poriadny autoaim  ( viem ze to nepotrebujes) .. ale autoaim od WG je spatny ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se vám někdy stalo že celý nepřátelský team měl prakticky 0 dmg? Tohle je myslím unikát. :thumbsup:

 

shot_001.jpg

mam takovej pocit že tvuj modpack ukazuje tam kde má být DMG jen zbývající HP tanků  a nebo je to tak 2 roky  starej screen kde teprve zaváděli tyhle staty a bylo tam právě uvedeno jen procento zbylých HP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo jsou to zbylé hp. Screen je už poněkud postarší,opravdu nějaké dva roky.

Ještě jsem našel jeden podobný výsledek, ten už je novějšího data s vypsaným dmg. To RNG může byt někdy opravdu extrémní. Na nejvyšším tieru a přes půl teamu má 0 dmg. Taky byly náležitě oceněny hodně expy. :devil:

 

shot_053.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsou to procenta zbylé výdrže... přemýšlel jsem, že jsem to někde viděl, jen jsem si nevzpomenul, co přesně to znamená.

 

Jinak cestuju na SU-101M... SU-100 je rpostě parádní hračka... jen v bitvách, kde jsem top tak nějak většinou nestíhám střílet, protože buď rychlá prohra, nebo výhra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak sleduju, tak to vypadá jako staré dobré Colin McRae Rally :-D To bude zase "dopravních nehod" :cool::devil:

A tak nějak mi to připomíná show, na které byl prcek na konci loňského roku - Disney On Ice :thumbsup:

 

Už jsem doma - tohle jsem hledal:

:-D (hlavně to AMX nahoře u majáku, myšleno v tom videu s tankama, ne tady :-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se SU-100 4 bitvy. Vše ve stylu:

Já 2k dmg, druhý 1-1,5k, třetí, čtvrtý 500-700...prohry. Něco osmy, něco sedmy i šestky. Prostě nechápu. Potom ještě v četě 3x T67, což se povedlo obojí vyhrát.

 

No a na CW jsem se byl spíš podívat, abych dal šanci i ostatním FC. Bohužel se zrovna nezadařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SU-100M1 ... kombinace slabé pene, malé výseče a nulového pancíře. Prostě skvělé. Takový hovadiny co nedokážu probít. Připadám si jak v M6 o tier níž, s horším MM... čekal jsem peklo kvůli depresi, ne kvůli 1000 dmg/bitva,,,

SU-100M1 perfektni... Nekolikrat se mi podarilo dingnout Borzida, a mantlet to nebyl ;-) a jestli se ti s timhle hraje spatne tak to radsi zabal hned, SU-101 je jeste lepsi :-D

 

Následující post moc vulgární... dá se chápat, ale lepší je to vypnout. Zvedak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...