Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes jsem doslova objevil ameriku. Poslední dobou mi to nějak nešlo, ale dával jsem to za vinu dlouhý pauze... A dnes jsem si všiml že mám max 25fps. Řekl jsem si no co, grafika mě stejně nezajímá (vždyť hraju Tibii :wink: ), hodil jsem to na low settings místo maximum a hle... stabilních 100+ fps a najednou je to úplně jiná hra. Poslední dobou jsem se patlal na 2,5k WN8, dneska o tisíc víc :woot:

 

Nerf přesnosti - nějak nepozoruju, jen s T30 jsem dnes přes kopeček 3x na 30 metrů netrefil vež WTF E100, ale to může být jen haluz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem doslova objevil ameriku. Poslední dobou mi to nějak nešlo, ale dával jsem to za vinu dlouhý pauze... A dnes jsem si všiml že mám max 25fps. Řekl jsem si no co, grafika mě stejně nezajímá (vždyť hraju Tibii :wink: ), hodil jsem to na low settings místo maximum a hle... stabilních 100+ fps a najednou je to úplně jiná hra. Poslední dobou jsem se patlal na 2,5k WN8, dneska o tisíc víc :woot:

 

Nerf přesnosti - nějak nepozoruju, jen s T30 jsem dnes přes kopeček 3x na 30 metrů netrefil vež WTF E100, ale to může být jen haluz.

Vetsinou staci vypnout stiny, ty zerou tak pulku fps. Nerf presnosti jsem zatim taky nejak nepozoroval, ale nerf dohledu TD - to je fakt masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem doslova objevil ameriku. Poslední dobou mi to nějak nešlo, ale dával jsem to za vinu dlouhý pauze... A dnes jsem si všiml že mám max 25fps. Řekl jsem si no co, grafika mě stejně nezajímá (vždyť hraju Tibii :wink: ), hodil jsem to na low settings místo maximum a hle... stabilních 100+ fps a najednou je to úplně jiná hra. Poslední dobou jsem se patlal na 2,5k WN8, dneska o tisíc víc :woot:

 

Nerf přesnosti - nějak nepozoruju, jen s T30 jsem dnes přes kopeček 3x na 30 metrů netrefil vež WTF E100, ale to může být jen haluz.

Stará grafika je hezčí, všehno vypnout protože to akorát brání ve výhledu a máš tam tolik FPS, že se budeš divit a hlavně, budeš hrát o třídu lépe. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska trochu z jiného soudku. Ve spojleru je krásná křivka využití baterie mého telefonu. Krásná až na jednu věc - mobil nebyl na USB, ani nabíječce.

 

Screenshot_2015-02-13-15-14-46.png

 

 

Ovšem co je zvláštní? Jdu si klidně spát, mobil také s 54% po třech dnech služby. Ráno se budím, kouká na mě 54%. Zapínám data a jedu do práce. Párkrát zkontroluju forum. Po obědě koukám na mobil, 70% baterie. Samozřejmě, začíná klesat. Po dalších 3 hodinách na mě stále kouká 54%, téměř 18 hodin.

Jsem zvědav, kdy to najednou spadne na něco ... očekávanějšího, ale má otázka je - stalo se vám někdy něco takového? Vím, že baterie se v klidu může tvářit odpočatá, ale následně to ztratí. Ovšem co mě zaráží je to, že tady na mě čumí pořád stejná hodnota. 

 

EDIT: Konečně to kleslo... 53%  :woot:

 

Na pobliku zkouším Jp E-100. Dobrej tančík na vykukovanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, černý pátek... když udeří, tak je to síla. 

 

JP E-100. Vezmu jen ty největší perličky. 

1) Prochorovka. 90 dmg ze 7 zásahů.

2) 1500 dmg, Opatství - FV215B z boku hnací kolo bez dmg, následně Obj 140 pod 45° hnací kolo bez dmg.

3) Skrytá vesnice. Avg dmg 1050 - rány za 785, 788, 793 + dorážka za 300...

 

No a zbytek her jsem buďto jel všude sám, nebo tam nikdo nebyl. čekal bych to na Valentýna, ale ne na pátek třináctýho.

Toť asi vše, nebudu tu smůlu unavovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, černý pátek... když udeří, tak je to síla. 

 

JP E-100. Vezmu jen ty největší perličky. 

1) Prochorovka. 90 dmg ze 7 zásahů.

2) 1500 dmg, Opatství - FV215B z boku hnací kolo bez dmg, následně Obj 140 pod 45° hnací kolo bez dmg.

3) Skrytá vesnice. Avg dmg 1050 - rány za 785, 788, 793 + dorážka za 300...

 

No a zbytek her jsem buďto jel všude sám, nebo tam nikdo nebyl. čekal bych to na Valentýna, ale ne na pátek třináctýho.

Toť asi vše, nebudu tu smůlu unavovat.

Aha, jsem si ani nevšiml, že je dnes pátek 13. To vysvětluje celý dnešek. Jsem doma s nemocným prckem a když šla spát, tak jsem si to pustil a takový den jsem za poslední dva roky nezažil *** :wallbash: :wallbash: :wallbash:  Nejsi v tom sám :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nainstaloval dnes nový pač ale neměl jsem odvahu to spustit dál, než do garáže. Jelikož ale kámoši čekají, že jim pošlu balíček módů, tak to budu muset udělat. Mnohem víc mě ale bavilo celý den si hrát s tímhle.

 

http://pctuning.tyden.cz/hardware/36-ostatni/31793-tiskneme-ve-3d-na-cel-robox-je-to-snadne-a-navic-pekne

 

Myslím, že si budeme rozumět i když je tam toho k nastavení a následnému domrvení docela hodně :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera stáhnut patch a hurá do boje. Zásadních změn bylo dost, tak jsem byl zvědav. Popravdě jediné, u čeho cítím zvýšenou nepřesnost jsou artyny. Potřebuji dokončit poslední misi, a mám takový dojem, že pokud jsem to nestihl v 9.5, tak teď už to nedám. Kam ty střely lítají, to je a neuvěřitelné. Všechno na kraj kruhu a když se blíží něco středu, tak to tank přeletí. Jinak všechno při starém. Včerejší týmy byly opravdu plné demence. Ale co člověk nadělá. Nejhorší chvilka pro mě nastala, když se přestřeluji se třemi enemáky a potom co sundám prvního zjistím, že je to 1:8. Pak jsem sundal ještě zbylé dva a výsledek bitvy 4:15. Hmm co k tomu dodat. Ale chuť mi spravili večerní Strongholdy. Ani nevím, kolik jsme zahráli bitev, ale prohráli jsme jen dvě hry. Takže pro mě celková spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf!!!  někdy arty trefí vše a někdy...jako třeba tady...to snad ani není možné

http://wotreplays.com/site/1619430#steppes-aldaza-lorraine_155_mle_51

Je to tak, co jsem zažil s SU-14-2 je neskutečné, plně doměřený jsem dal teamkill typovi 59, který byl 20-30m od cíle. Dříve průměrné poškození 1735 teď nahraji jen v pár bitvách, většinou dám do 1000. To se budou plnit mise  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si chtěl odjezdit nějaké ty trojnásobky a hlavně zkusit další mise. Sám jsem tomu nevěřil, ale splnil jsem poslední misi na artynách. Ale bohužel bez žetonku za přežití bitvy, protože se přihnal nagoldovaný BatChat a půl vteřiny předtím, než umřel mě smahnul na ránu za 450dmg. Nejhorší na tom je, že přesně tenhle žeton mi chybí na to, abych si pořídil Stuga. Protože mám nepřekonatelný problém. A tím jsou Lighty. Zasekl jsem se na misi kdy mám odhalit nepřátelský tank a pomoci s jeho zničením. Takže jsem se snažil jezdit lighta. 14 bitev s 12t. Z toho 3x Stalingrad, 2x Charkov, 4x Abbey, 3x Doly a 1x Vichřice. Naspotoval jsem hromadu tanků, které vzápětí chcíply. Nikdy mi to nenapsalo naspotovanou dmg a tudíž mise nesplněna. Už jsem ty tanky i označoval, ale ani tak mi to nic nepřipsalo. Pokud má někdo návod, jak tuto misi úspěšně splnit, tak ať mi prosím poradí. I přes absolutně dementní výběry map, jsem dělal co jsem mohl. Věčně jsem měl nastříleno přes 1000dmg, ale spotovací dmg nula. Už si připadám jak ve zlém snu. Ono kdyby mě ta 12ti tunka tak nebavila, tak jsem se na to vykašlal. Jinak si nemohu stěžovat. Je krásné vidět, když člověk s WN8 1700 je neustále Top hráč. Když už ani v osmičkových bitvách není schopno být víc jak 5 lidí s WN na 1000, začínám si tu hru užívat. Ti lidi povětšinou nemají ani ponětí, co dělat. Takže výsledek je takový, že jste pořád lepší a lepší, protože ti troubové jsou pořád horší a horší.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej na Malinovku, zajeď do toho správnýho křoví a vydrž  nehýbat se a nestřílet (dlouho mi nešlo splnit misi detekuj a nenech se detekovat a na Malinovce najednou - no problem).

 

Mě zas nejde capovat s HT, jezdím T32, Tiger, IS-3 - ale capnout základnu je o štěstí a to mi chybí (včera 15 bitev s IS-3, 9x win, ale vždycky toho posledního dostanou spoluhráči ...).

 

Dodatek:

 

Už podruhé jsem si tady na fóru postěžoval, že nemůžu nějakou misi dát a hned vzápětí ji splnil. Asi si budu stěžovat ... :thumbsup:

Upraveno uživatelem Ferenc96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej na Malinovku, zajeď do toho správnýho křoví a vydrž  nehýbat se a nestřílet (dlouho mi nešlo splnit misi detekuj a nenech se detekovat a na Malinovce najednou - no problem).

 

Mě zas nejde capovat s HT, jezdím T32, Tiger, IS-3 - ale capnout základnu je o štěstí a to mi chybí (včera 15 bitev s IS-3, 9x win, ale vždycky toho posledního dostanou spoluhráči ...).

 

Dodatek:

 

Už podruhé jsem si tady na fóru postěžoval, že nemůžu nějakou misi dát a hned vzápětí ji splnil. Asi si budu stěžovat ... :thumbsup:

Protože nemám artyny, tak s LT musím spotnout 4000 dmg, ale musím shodit enemákovy pásy a tým ho musí zničit abych dostal pátý žeton. Vystřelím a je po spotu, takže při většinou 3 LT na bitvu splnitelné jen při extra těžké haluzi a super slepotě enemáků. Navíc se není jak orientovat, kolik je naspotováno. Je na to nějakej mod ? Navíc mi připadá, že je ten spot nějak uměle držen na určité výši. Minimálně v 10ti bitvách jsem shodil pásy, vozidlo zničeno a spot skončil vždy na +- 2600 naspot.dmg. Kouká z toho nějaká konspirace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tanky musí být mimo dohled spojenců, jinak z toho nic nemáš  :dry:  Tzn pokud něco blikneš na 430m a vaše tanky vidí 450m, tak z toho spotu nemáš nic protože je vaši vidí sami i bez tebe. 

 

Spot jako kráva co?  :thumbsup:

To je jako pravda toto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím co už dlouhodobě sleduju, tak mi to tak sedí. 

Mnohdy jsem byl se scoutem uprostřed mapy v křoví. Spojenci cca 200m za mnou. Po bitvě, kdy jsem je musel spotovat já, jsem měl 0 spotem. Ještě v tom hrají roli křoví, pokud mezi spojencem a enemákem je dost křoví, tak to asi nedostává. Ale jak říkám, nějaký čas jsem to sledoval a když jsem zjistil, jak je to dovrzaný, že jsem ve předu sám, nastavuju krk a nakonec z toho nic nemám, tak jsem začal se scouty střílet sám na sebe, pokud nepadla vyloženě spotovací mapa. Je to má teorie, ale zkus si spotovat... mnohdy to co víš že nasvítíš a dostává vůbec nevidíš v naspotovaným dmg.

 

Mohu se plést. Ale dát 4k spotem... několik her se mi to nedařilo, asi 5x jsem měl 3500... ale jen díky detrackům, protože spotnout enemáky jedoucí okolo našich na 400m prostě bylo k ničemu. A pak to vyšlo. Malinovka - protože spojenci střílí za hranicí svého dohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...