Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes jsem měl se stugou III takový blbý zážitek, byl jsem zalezlý ve křoví a najednou si to vedle mě přihasí M7 a porazí strom, opustím místo z důvodu možného prozrazení artynám a on za mnou, tak se vydám doleva on za mnou, tak zatočím doprava on za mnou, říkám si asi náhoda, tak zastavím on taky, tak se otočím a jedu nazpět on stále za mnou. Mě by nevadilo že mě sleduje , ale že kvůli němu jsem byl v ohrožení od artyn - byl to rudoch a neměl žádné maskování a navíc se ukázalo že když jsme narazili na nepřítele tak nebyl schopný ani vystřelit a krýt mě, musel jsem si to všechno odpracovat sám. Tak alespoň jsem spoluhráčům vybojoval výhru smáznutím těch posledních soupeřů, když ta M7 byla jalová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalíbilo se mi FV183. Tak jsem si jako velitelský tank na odřady začal brát Conquerora. Kluci sice trochu koukají, ale dokud nejsem perma na dně tabulky, tak jsme celkem v klidu. Včera se povedl skalp EFE-X, bohužel PTS se ani jednou nedali, ač jednou to bylo o dva tanky téměř na ránu. 

Na FV zbývá už jen cca 60k XP, tímto tempem by do pátku mohlo být hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalíbilo se mi FV183. Tak jsem si jako velitelský tank na odřady začal brát Conquerora. Kluci sice trochu koukají, ale dokud nejsem perma na dně tabulky, tak jsme celkem v klidu. Včera se povedl skalp EFE-X, bohužel PTS se ani jednou nedali, ač jednou to bylo o dva tanky téměř na ránu. 

Na FV zbývá už jen cca 60k XP, tímto tempem by do pátku mohlo být hotovo :)

FV183 je dobrej a teď s příchodem jeho "brášky" je z něj díky většímu pancíři ještě větší bestie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem si dal úkol odjezdit dva násobky u artyn. Nevím na kolikátý pokus se to povedlo a taky je mi to celkem fuk. Všechny bitvy hrány na bonus 750 expů. Někdy se to povedlo a někdy ne. Nejlepší cíl je ten co má nejméně HP a není na ráně mnoha spojenců a pokud možno se kreje tak, aby na něj mohla dobře jen arty :).

Taky jsem zažil bitvu, kdy u enemáků jejich jeden HT Top stroj T9 počkal cca 2  minuty a pak to vzal na hulváta středem mapy a sundal nás všechny 3 artynáře týmu a pak se ještě chvilku bránil. Jeho tým prohrál 7:15 a jelikož byl jediný z celé bitvy co měl 3x kill a ze svého týmu skončil v lepší půlce, tak měl z bitvy jednoznačně nejvíc expů. No, musel být vysmátej jak z té nepřízně osudu vybruslil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo pragmaticky vysvětlit, proč jsem včera zase dostal BAN? Vystřelil jsem s Cometem do jedný stupidní M6, která mě pořád tlačila a pořád do mě narážela. Dostal ji asi za 130. On na mě okamžitě vystřelil, ale neprobil. Pak na mě vystřelil nějakej Firefly a taky neprobil. Já se uklidnil a na jednou mi ta M6 zacouvá za ***** a zase mě jí nasolí, tentokrát už za nějakejch 240. Já mu jí vrátim asi za 130 a jdu bojovat. najednou okno že mám ban na 24 hodin za zničení spojence... Si dělá vypitý WG srandu ze mě? No nic, došla mi trpělivost a prémiák si už nekoupim. Kupuju si ho pravidelně už 3 roky, tak je na čase se na to už vykašlat. Tohle mě včera totálně nakrklo. Samozřejmě že M6 i Firefly byli oba rajčata :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stug IV je v garáži , zatím sem si dal 3 bitvy a docela parádní vozítko . Jinak včera jsem potkal už asi 4x T28 HTC - koukal jsme na misi a je to vždy udělat jen víc poškození, víc naspotovat, víc zničit. Jinak zadání je vždy stejné - tak hurá na T28 HTC :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo pragmaticky vysvětlit, proč jsem včera zase dostal BAN? Vystřelil jsem s Cometem do jedný stupidní M6, která mě pořád tlačila a pořád do mě narážela. Dostal ji asi za 130. On na mě okamžitě vystřelil, ale neprobil. Pak na mě vystřelil nějakej Firefly a taky neprobil. Já se uklidnil a na jednou mi ta M6 zacouvá za ***** a zase mě jí nasolí, tentokrát už za nějakejch 240. Já mu jí vrátim asi za 130 a jdu bojovat. najednou okno že mám ban na 24 hodin za zničení spojence... Si dělá vypitý WG srandu ze mě? No nic, došla mi trpělivost a prémiák si už nekoupim. Kupuju si ho pravidelně už 3 roky, tak je na čase se na to už vykašlat. Tohle mě včera totálně nakrklo. Samozřejmě že M6 i Firefly byli oba rajčata :wallbash:

Ten jejich systém kde nejde o dmg co udělíš spojenci, ale o počet ran je na hlavu. Nedávno jsem měl hru v T71, kde naše jedna arty nejprve zabila naše další 2 arty, pak na ránu zabila naše AMX 50B a pořád neměl ban... tak jsem jel k němu a po 4 ranách do něj jsem dostal ban, on to samozřejmě přežil a zabil 4týho spojence. demence...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska kupodivu dobrý. Ráno Conqueror, 5 bitev, 5700 WN8  :laugh:  Dařilo se. Dokonce jsem byl i 2x top, což bylo fakt znát.

Večer ještě půl hoďky odřady. Takže za dnešek cca 20k XP na Conquerorovi, tzn do konce týdne bych ho v odřadu měl doexpit. To FV musím mít. Když teď vidím, jaká jsem byl konzerva a začal sjem použivat jiný stroje na CW, tak mě až mrazí. Naprosto netestované taktiky s novým stroji a dáváme na ***** těm, co se v dané oblasti drželi mnohonásobně déle  :laugh:

 

Dnešek dobrý, krom publicu bez prohry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo pragmaticky vysvětlit, proč jsem včera zase dostal BAN? Vystřelil jsem s Cometem do jedný stupidní M6, která mě pořád tlačila a pořád do mě narážela. Dostal ji asi za 130. On na mě okamžitě vystřelil, ale neprobil. Pak na mě vystřelil nějakej Firefly a taky neprobil. Já se uklidnil a na jednou mi ta M6 zacouvá za ***** a zase mě jí nasolí, tentokrát už za nějakejch 240. Já mu jí vrátim asi za 130 a jdu bojovat. najednou okno že mám ban na 24 hodin za zničení spojence... Si dělá vypitý WG srandu ze mě? No nic, došla mi trpělivost a prémiák si už nekoupim. Kupuju si ho pravidelně už 3 roky, tak je na čase se na to už vykašlat. Tohle mě včera totálně nakrklo. Samozřejmě že M6 i Firefly byli oba rajčata :wallbash:

No ono slovo zase asi značí, že už jsi BAN měl a asi za to stejné střelba do vlastních. Typnul bych si, že už jsi na černý listině a máš postihy dříve, ale mohu se také plést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní bych přirovnal k mateřské školce, kde si děti dělají naschvály. Jinak si prakticky nedokážu představit jak je možné, že ze čtyř her po sobě jdoucích s Indiánem, jsem dostal 3x Siegfridovku a 1x Himml a samozřejmě proti desítkám. Než skončila bitva, tak jsem to většinou proložil hrou s novou hračkou jménem Obj 704. A opět veliká zvláštnost hned první tři hry a vždycky Doly z té samé strany a dohromady v týmech 15+ TD. No a nakonec hra, která mě jaksi šokovala. S T34-85 si hraju na trýznitele rajčat a jen tak pro zábavu jezdím s derpem. Co hra, to minimálně 1200dmg. I proti osmám. Tak samo i první včerejší hra. Ale druhá hra byla tedy velice zvláštní. Samozřejmě to jedu na goldech, pene je brutální a dmg taky. Takže vystřílel jsem 10 ran, 8x jsem zasáhnul cíl a výsledek byl..................................................................... jedná velká nula. BlackPrince do boku věže za nula, KV85 taky za nula, Type64 za nula, AMX 1945 ani spodní plát ani věž neprobita a vrcholem všeho byl sedmičkový JP do boku opět za nula. Takže jsem střílel gumovými medvídky a ti mě stály 40k kreditů. O kredity nejde, ale za gumové medvídky by to mohlo být méně. A jelikož mě ke všemu tomu ještě terorizovaly artyny, tak jsem se naštval a stáhnul jsem si ten zatracený mód. Moje první slova po první hře byla: WTF?????? Jezdím teď Humla. Předtím jsem měl tak 50% úspěšnost hitů. Ale s módem je to 75% a k tomu co hra to minimálně 4 killy. No aspoň nějaká sranda musí být. Jinak se mi hrálo dobře, až na tu sérii s IP. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jelikož mě ke všemu tomu ještě terorizovaly artyny, tak jsem se naštval a stáhnul jsem si ten zatracený mód. Moje první slova po první hře byla: WTF?????? Jezdím teď Humla. Předtím jsem měl tak 50% úspěšnost hitů. Ale s módem je to 75% a k tomu co hra to minimálně 4 killy. No aspoň nějaká sranda musí být. Jinak se mi hrálo dobře, až na tu sérii s IP. 

To až tak ten mod zlepšuje přesnost? Tahle hra už opravdu přestává být  pro mě. Bitvy budou asi ke konci éry WoT víc soubojem modů než hráčů a expení strojů se bude přenechávat botům. Pokrok člověk nezastaví :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hraní bych přirovnal k mateřské školce, kde si děti dělají naschvály. Jinak si prakticky nedokážu představit jak je možné, že ze čtyř her po sobě jdoucích s Indiánem, jsem dostal 3x Siegfridovku a 1x Himml a samozřejmě proti desítkám. Než skončila bitva, tak jsem to většinou proložil hrou s novou hračkou jménem Obj 704. A opět veliká zvláštnost hned první tři hry a vždycky Doly z té samé strany a dohromady v týmech 15+ TD. No a nakonec hra, která mě jaksi šokovala. S T34-85 si hraju na trýznitele rajčat a jen tak pro zábavu jezdím s derpem. Co hra, to minimálně 1200dmg. I proti osmám. Tak samo i první včerejší hra. Ale druhá hra byla tedy velice zvláštní. Samozřejmě to jedu na goldech, pene je brutální a dmg taky. Takže vystřílel jsem 10 ran, 8x jsem zasáhnul cíl a výsledek byl..................................................................... jedná velká nula. BlackPrince do boku věže za nula, KV85 taky za nula, Type64 za nula, AMX 1945 ani spodní plát ani věž neprobita a vrcholem všeho byl sedmičkový JP do boku opět za nula. Takže jsem střílel gumovými medvídky a ti mě stály 40k kreditů. O kredity nejde, ale za gumové medvídky by to mohlo být méně. A jelikož mě ke všemu tomu ještě terorizovaly artyny, tak jsem se naštval a stáhnul jsem si ten zatracený mód. Moje první slova po první hře byla: WTF?????? Jezdím teď Humla. Předtím jsem měl tak 50% úspěšnost hitů. Ale s módem je to 75% a k tomu co hra to minimálně 4 killy. No aspoň nějaká sranda musí být. Jinak se mi hrálo dobře, až na tu sérii s IP. 

 

za používání tohoto módu by měl být ban tak na měsíc, myslím, že chlapci z WG už o tom ví, tipuju, že jim to už muselo naspat x desítek tisíc hráčů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou Casio, ale už mě to včera fakt dostalo, když mě smahly artyny na nesmyslných místech. Obzvláště právě mého IP na Siegfridovce v tom výklenku uprostřed. Hned po téhle hře jsem si to šel stáhnout taky, protože bez toho by mě netrefil. Já vím, že se tam prostě nedá střílet a heleho, najednou mi přiletí jedna za 800. WTF??? No a pak jsem s Humlíkem chytil taky Siegfridovku a ono tam z normálního pohledu opavdu žádný blb střílet nebude, ale s módem ano, protože hned vidíš, kdepak je ta správná skulinka. Já se omlouvám všem minulým i budoucím obětím mého hraní s artynou, ale je to dovoleno, tak proč bych to nepoužil. Je to jako kdybych dneska přiběhl na Ukrajinu s mečem a v brnění a všem tam začal nadávat, že když používají samopaly, minomety, tanky a letadla, tak jsou srabi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem mod nasadil.. jako jo, jsou situace kdy to usetri to hledani mistecka kam to pustit a vlastne to znacne urychli dobu zamereni. Lip se vystipavaj ty zakempeny ludry.

Ale nepresnost arty zustava a clovek s tim modem lip vidi jak to lita uplne dpc.. a to je vec ktera me na artynach vadi nejvic... mam pocit ze na presnost arty neni random 25 ale tak 50% protoze tolik strel mimo kruh a pobliz hranice kolace...to je snad vetsina a to i s objektem 261..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...