Jump to content

Hellweapon

Members
 • Content Count

  707
 • Posts on chatbox

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • TS3 Server

  Never Logged On

Hellweapon last won the day on January 5 2012

Hellweapon had the most liked content!

About Hellweapon

 • Rank
  V.I.P Legenda
 • Birthday 06/03/1959

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bohumín

Recent Profile Visitors

1228 profile views
 1. Hellweapon

  WOT - TANKOVÉ ESO

  Dokončeno Tankové Eso, poslední 60TP dohořel. Takže všichni poláci jsou po smrti, stejně jak toto fórum.
 2. Hellweapon

  WOT - TANKOVÉ ESO

  Tak ještě jedno se našlo. No uklovat málo hranou (aspoň v mých MM) K-91 docela šichta. Pokud má člověk redteam, tak se nedostane ani na dostřel.
 3. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Mohl by mi někdo říct co v tom fotbal modu udělat s hromadou kartiček na jedné hromadě.Má to nějaký význam, nebo se to dá konvertovat jak o vánocích. Po tom množství odehraných bitev nemám sílu hledat v návodu.
 4. Hellweapon

  WOT - TANKOVÉ ESO

  Pro již prakticky neexistující komunitu WoT. Doklepal jsem zase Tankové Eso. a divím se, že opět při vítězné bitvě.
 5. Hellweapon

  WOT - TANKOVÉ ESO

  T71CMCD často potkávám sVII, VIII a IX TDčkama v desítkách by neměli být, snad v četě.. No a Obj.430, Obj.263 přesunuli myslím o tier níž.Takže podle nich nové stroje. No a X. číňan TD docela potkávám s Grillem a Strv 103B. Ten šikmookej se špatné probíjí čelně, alespoň s tím co mám v garáži. Nevzdávej to ! Po dosažení Esa tě čeká pocit věčné blaženosti.(dočasně)
 6. Hellweapon

  WOT - TANKOVÉ ESO

  Nečekal jsem, že ty nový rusáky tak rychle pošlu všechny do věčných šrotišť. Takže ještě jedno.
 7. Hellweapon

  WOT - TANKOVÉ ESO

  Protože WoT tady umřel, tak sem dávám pravděpodobně jedno z posledních Tankových Es. Pro mě překvapivě ve vítězné bitvě. Na tohle ohodnocení se asi moc lidí už nedostřílí, takže přišel asi konec tohoto vlákna.
 8. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Musím to napsat. Je mi jedno, že některá slova budou cenzurována. Podle Map rotátoru hraji 90% bitev s TD vždy v nějaké zasrané městské zástavbě. Zkurvená Paříž, Plzeň aj. Prochorovku,Malinovku a Step jsem prakticky už zapoměl.
 9. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Co se mě týče, tak nepotřebuji radit jak hrát to je jasný. Ale někdy člověk hledá třeba prográmek, který dokáže korektně rozpitvat např. "dossier cache" abych tam našel co potřebuji. No a to tady už nehrozí, že by někdo dal radu s něčím co má odzkoušeno a bylo funkční. No a ta schopnost lidí je o proti starým časům pryč. Jak celkově upadla kvalita hráčů a hry ( dobrý hráč už prakticky nemá šanci ovlivnit výsledek ), tak se to projevilo i tady.
 10. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Nevím jestli má na to vliv nové forum, ale WoT přestalo prakticky existovat (možná zaslouženě). Je zamořeno "menšinovými" žánry a funguje jen live chat mezi pár lidmi. Nemá cenu žádat o radu, nebo informaci, protože reakce je nulová. Jsem na fóru již dost dlouho a mohu říct, že kvalitní diskuze se svejkem007 nebo kolegou Kanárem mě bavily. Taková úroveň schopných hráčů, kteří byli schopni poradit, nebo byla s nimi sranda a dalo se s nimi kvalitně pohádat je pryč. Teď je to tak na zrušení pro nezájem. Hölle mit uns !
 11. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Kolegové, tento dotaz si dovoluji opakovat znovu. Existuje korektní prográmek nebo stránka k vyhodnocení " Dossier cache " ? ActiveDossierUploader od vBAddict dává bohužel nesmyslné hodnoty v počtu u sestřelených jednotlivých tanků. No a " wot.ctocopok.ru/load_cache_e.php " není aktualizována, takže stejný problém. Předem děkuji tomu kdo mě nakopne správným směrem.
 12. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Tohle mě teda sere, podle modu rotace map hraji s TD 70% bitev ve městě ( papír WT). edit: 16% bitev Paříž. To snad nemyslí retardovaní bolševici vážně !
 13. Hellweapon

  WOT - TANKOVÉ ESO

  Tak jsem popravil všechny Číňany. Mrtvolky leží pěkně vedle sebe. No a jak je to v poslední době u mě pravidlem, tak Eso zásadně v prohrané bitvě jako cena útěchy. No jo ono je 13 tého, tak proč se divím.
 14. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Existuje nějaký prográmek který korektně načte"dossier_cache" ? Protože vbaddict-wotstatistics není aktualizovaný,takže o ničem. No a to samé platí o stránce wot.ctocopok.ru,která už neukazuje správné hodnoty. Potřebuji zjistit počet zničených konkretních tanků.
 15. Hellweapon

  WOT - Denní hlášení

  Jsem zvědav kdy ti bolševičtí debilové spraví padání zaměřovače na horizontu. Pro TD dost poblém. Jasně zaměřený tank a zaměřovač hups dolů. Ať jim za to v zimě mráz pr del roztrhá !
×
×
 • Create New...