Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak jsem oprášil účet (mladýho) a jedu na tu jebku americkou,myslel jsem si, že tam má KV4,ale bohužel jen KV 3.To jsem opravdu netušil co to je za kokotinu. tank co tank JT netrefi na 30 m na plát,ale pootočení věže sundá na 420m amx12 nebo ELC...omg

 

Nechci ti brát iluze ale musel by to být nový účet (od prvního tieru), pokud sis zaregistroval jako rekruta účet co již existuje a kde se hrálo, tak nedostaneš nic, leda by tvůj mladej hrál s tebou v četě, což nese dost expů a nějaké stříbrné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti brát iluze ale musel by to být nový účet (od prvního tieru), pokud sis zaregistroval jako rekruta účet co již existuje a kde se hrálo, tak nedostaneš nic, leda by tvůj mladej hrál s tebou v četě, což nese dost expů a nějaké stříbrné.

iluze mi nebereš,jsem se ptal a nikdo mi to pořádně nepotvrdil,ani nevyvrátil.

Kdo je to rekrut?

Rekrut je hráč, který přijal pozvánku do hry od náboráře. Jedná se o potenciální hráče, kteří nemají účet v žádné hře společnosti Wargaming.net a bývalé hráče, kteří jsou ve hře neaktivní a neodehráli jedinou bitvu za posledních alespoň 60 dní před 30. listopadem 00:59 SEČ. 

Náborář také obdrží tank Т95Е2 bez posádky jako odměnu tehdy, pokud si jeden z nových hráčů, které náborář pozval, koupí první vozidlo X. úrovně. Toto nebude mít vliv na ostatní bonusy. Pokud ale nový hráč dosáhne X. úrovně a náborář získá T95E2 před tím, než se ve fondu nasbírá 1 000 000 ZK, potom při dosažení 1 000 000 ZK náborář obdrží pouze Velitele, protože tank již získal.

 

jo a teď jsem se kouknul na to video a tam to je jasně napsaný...poslední ukázky

http://worldoftanks.eu/cs/content/docs/invitefriend/

No a když to nedopadne,tak vás tam mladej bude prudit s IS4 a ST1

 

Největší sranda je,že je tu vidět,jak borci používají xwm a většinou si naběhnou. Myslejí si, že jsem jednoduchá kořist a ono ouhle,já žiji  a nebo taky ne,ale než umřu tak něco rozdám a sem tam mi napíšou co to jako je. Škoda jen, že mi hodnoty letí strašně nahoru,protože celkově 1600 bitev je prd a hned se WN8 zvedá, za 44 bitev o 200 bodů,takže z 940 už jsem na 11stovkách. to si potom už budou dávat pozor.

zrovna teď na malinovce...spot 3k...omg s KV3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono už se těch zajímavostí ve WoT moc vidět nedá, protože většina z nich je již běžnou součástí hry. Nicméně výsledek určité transformace hry jsem viděl na mapě Westfield. Tým měl 4 scouty z řady těch co hráči požadují - se slušnou penetrací. 3 zemřeli jako poslední a dostali se ve výsledkové tabulce do první poloviny. Každý naspotoval 0-150 DMG, ale bohužel tragicky málo nastříleno. Všichni pod 2K. Prostě bylo málo HT na spotování, ale celkem jim to šlo 250-1800 spot. Nastřílená DMG byla u všech kolem 1K, ale na to, že je LT blbě kryla to bylo dobrý :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo hrajete lodičky?

 

Musím uznat, že je to opravdu vyvedená hra. Co vyšla ta beta, tak jsem ani nezapnul WoT.

Staženo a nainstalováno, ještě nezapnuto... Možná večer, možná v pondělí...

 

Hrál jsem to i v Alfě při Weekends akcích... Uidíme, jak se to posunulo dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sorry, ale hrat to v nedeli rano v 10h? Kdo myslis, ze u toho asi tak sedi? :)

Můj sedmiletý vnuk :devil::thumbsup: .  Už se naučil trefit nepřítele a to měl ještě před týdnem problém se vůbec zorientovat, kde je nahoře a kde dole :laugh: . Myslím, že pro děti, které nemají žádné zkušenosti s hraním prostorových her je WoT ideální trenažér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkend za námi. Celkově vzato se mi hrálo dobře, až na sobotu, kdy se rozhodl můj poskytovatel internetu, že si prostě nic normálního nezahraju. Takže neustále výpadky zabraňovali dobré hře. Ale i přes to jsem se bavil. A nejvíc se bavím, když se objeví hned na začátku hláška v chatu: Omg next full team of idiots. A píše to člověk s WN8 zhruba v rozmezí 800-1000 s 10k+ bitvami. Njn lidi mají evidentně zvrácený smysl pro humor. Jinak ano, vždycky když tohle tihle borci napíší, jejich tým rupne, protože oni jako TopTiery zahráli tužku. Viz včerejší bitva na Himmlu, kdy jsme v četě s osmičkami vyhráli bitvu proti desítkám a to jen proto, že banda retardovaných desítek, které měli jasnou šanci vyhrát, protože stáli jen proti těm osmičkám, huntili jednoho tmavězeleného hráče v IS3. Tak je mí kolegové, a nejen četaři mohli střílet do zad a do boku, protože ti patroubové mě chtěli za každou cenu dostat. Nakonec jsem si v té bitvě nastřílel 5600 dmg. Mohlo to být více, kdyby mi nepadl extra roll za 296  :ermm:. Dále se zbláznil MM na desítkách. Už to pozoruji víc jak 14 dní. Absolutní nevyváženost týmů. Moc se teda tomu ani nedivím, protože na desítkách už jezdí moc MT a TD a tudíž jsou HT vcelku mimo hru. ze včerejších zhruba 10 her na desítkách jsem zažil šílenosti v podobě her bez HT nebo maxímálně s jedním až dvěma. Nebo pro změnu jeden tým má jen MT a druhý to má vyváženo Mausem a dvěma E100. Všechno je to o tom, že mapy HT moc nenáhravají a i gameplay v podobě MT je více funny. Hlavně když prostřelíte všechno a pořád. No po nerfu se to zase otočí a nebo bude lítat více skillu  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu očistec, jezdit tanky bez posádky a taky ve stocku. Člověk si odvykl a teď přemýšlím, jestli ta americká jebka za to stojí. 66 bitev s KV3 na KV4 to byl mazec než jsem si na ni zvyknul, první 10 her a prohry a brečel jsem jak malej kluk,aby si se mnou dal někdo četu, ale najednou se to zlomilo a šlo to úplně samo.

Ale teď opět výzva, stock KV4 a když vidím ty exp. a žádné free,tak jedině omg.Dal jsem si jednu bitvu s dělem s KV3 a hned X (4) IX (3) a sand river,takže opravdu super ani Tortoise na věž s APCR jsem neprostřelil a šel jsem po 2 min do garáže s 0 dmg za stavu 0:9.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu očistec, jezdit tanky bez posádky a taky ve stocku. Člověk si odvykl a teď přemýšlím, jestli ta americká jebka za to stojí. 66 bitev s KV3 na KV4 to byl mazec než jsem si na ni zvyknul, první 10 her a prohry a brečel jsem jak malej kluk,aby si se mnou dal někdo četu, ale najednou se to zlomilo a šlo to úplně samo.

Ale teď opět výzva, stock KV4 a když vidím ty exp. a žádné free,tak jedině omg.Dal jsem si jednu bitvu s dělem s KV3 a hned X (4) IX (3) a sand river,takže opravdu super ani Tortoise na věž s APCR jsem neprostřelil a šel jsem po 2 min do garáže s 0 dmg za stavu 0:9.....

 

100 k expů, jenom ho dostat do použitelného stavu a ze 70% desítky. Máš skutečně odvahu.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi zřejmě poslední víkend, kdy jsem hrál opravdu hodně bitev, pak už snad bude počasí na ryby.  :yes:  Herně se mi dost dařilo, po dlouhém váhání jsem nakonec zakoupil E50M a jednoznačně jsem udělal dobře, skvělej stroj. Stejně jako E50-tka, tu musím koupit zpět, protože poslední dobou mě "přesnost" devítkového Pattona dost vytáčí.... :wallbash: 
Podařilo se mi splnit i ze pár úkolů na tu T28, ale opět se zaseknu na tom "de...ním" obsazování základny! Kdo toto vymyslel....... :wallbash:   Naštěstí tedy je možné si to nechat až skoro na konec, ale i tak se tomu nevyhnu....
Teď mne vlastně ještě napadlo, víkend jsem si herně užil hlavně z důvodu toho, že mne po dlouhé době netrolilo dělo na FCM-ku. Jinak ale musím říct, že poslední týdny je FCMko doslova na zabití a vytahuji jej z garáže dost nerad. Co mi dělá dělo je až neuvěřitelné, hnus velebnosti...někdo mi jej asi přes noc vyměnil...  :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem začal vydělávat na Mause... Takže točení prémiových osmiček. Nadšenej z toho nejsem, pač jsem si chtěl po šetření na E4 chvilku od těch prémiovejch tanků odpočinout :laugh: No nic, holt to musím ještě pár večerů vydržet.

 

Jinak jsem naprosto znechucen z GWTiger P, ten jeho odměr, nepohyblivost a pomalost mě tak irituje, že tu lajnu asi zabalím, křápa prodám a rozjedu jinou lajnu. Frantíky, Amíky nebo Brity? Poradí mi někdo pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem začal vydělávat na Mause... Takže točení prémiových osmiček. Nadšenej z toho nejsem, pač jsem si chtěl po šetření na E4 chvilku od těch prémiovejch tanků odpočinout :laugh: No nic, holt to musím ještě pár večerů vydržet.

 

Jinak jsem naprosto znechucen z GWTiger P, ten jeho odměr, nepohyblivost a pomalost mě tak irituje, že tu lajnu asi zabalím, křápa prodám a rozjedu jinou lajnu. Frantíky, Amíky nebo Brity? Poradí mi někdo pls?

britové jsou pohoda , ža na 7. tier (nejhorší artyna ve wot) . 8. tier ujde jen má malou alfu .

U frantíků mě láká jen autoloader a u amíků ten IX. tier (rychlá, rychle přebíjí, velký odměr, alfa dmg) .

 

Bohužel už nemám nervy na to grindit artynu, to by mě asi jeblo . Vystačím si se svýma popeláříkama 261 a GC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem začal vydělávat na Mause... Takže točení prémiových osmiček. Nadšenej z toho nejsem, pač jsem si chtěl po šetření na E4 chvilku od těch prémiovejch tanků odpočinout :laugh: No nic, holt to musím ještě pár večerů vydržet.

 

Jinak jsem naprosto znechucen z GWTiger P, ten jeho odměr, nepohyblivost a pomalost mě tak irituje, že tu lajnu asi zabalím, křápa prodám a rozjedu jinou lajnu. Frantíky, Amíky nebo Brity? Poradí mi někdo pls?

Doporučuji amíky. Od šestky po desítku jsou super. Ale co bych tam vypíchl, tak je devítková M53/55. Otočná věžička do myslím 20% na stranu, reaload s coca-colou a BIA pod 35 vteřin. S godlovou municí máš spalsh až hanba a hlavně i se základní munící jsi schopný dávat devítkám a desítkám za 1000, když se trefíš dobře, jinak je průměr zhruba tak 800-900.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...