Přejít na obsah

stika96

Sponzor
 • Počet příspěvků

  134
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • TS3 Server

  Never Logged On

O uživateli stika96

 • Hodnost
  Zkušený průzkumník
 • Datum narození 11/19/1969

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. stika96

  Na točený v Perníkově

  Perníkov sraz 17.11.2017, Zelená žába.
 2. stika96

  Windows 10 + aplikace

  V práci mám W10 taktéž, ale hry tam nemám, stejně jak strakapoud chodím na fóra sem, k opicím a to stačí. Jinak děkuji. Zbylé se uvidí až to tam prdnu. Lépe řečeno stejně to nebudu dělat já, ale nechám to odborníkům, aby to přeinstalovali, jak má být. Dobře, že admin můj hraje také wotko aspoň bude vědět co preferuji a co budu chtít.
 3. stika96

  Windows 10 + aplikace

  Mě by kupříkladu zajímalo jestli to tedy naistalovat či ne. Pořád mám systémovou hlášku nainstalovat a zadarmo. Je mě fuk zadarmo či za peníze, ale bude to fungovat. Jako laik tomu moc nehovím, ale sejřilo by mě, kdyby nešla hra. Google prohlížeč dokud nebyl na mém PC šlo to snáze. Žádná upozornění nelze zobrazit, aplikujte to a to, opravte to a to. Pořád to něco chce a fakt, že chci zapnout komp a hrát je čím dál složitější. Pokud nainstaluji W10, ano mám strach, abych nemusel otravovat svého admina. Kde jsou doby, kdy cikáni objížděli vesnice a zkoušeli dům od domu nabízet lžičky a prací prostředky s tím, aby se mohli dostat do domu a něco tam důchodcům šlohnout. Dneska díky těmto moderním technologiím to už není potřeba. Žijeme si ve svém réalu a mezitím než řekneš švec sedíš na židličce a vysvětluješ jak je možné, že si zakoupil zboží či já nevím co a přitom tam je vše co o objednávce je třeba. Kdo chvíli stál stojí opodál a je vlastně v řiti, protože doba se jej neptá chceš, nechceš tady máš a starej se, buď jedeš s námi nebo... Jsou s W10 komplikace ve hře na tankách a na lodích ?
 4. Jen nějaká firma v likvidaci, která byla ve správný čas na správném místě při registraci na MM v Č. Budějovicích.
 5. Sezóna pro někoho začala, pro mne je zima, ale tenhle odkaz o trpělivosti (snad bude fungovat) : https://www.youtube.com/watch?v=R33TAlvB-KM
 6. stika96

  Na točený v Perníkově

  Koukám, že sraz 14.03.2015 ještě sem nedoputoval, kouzelník někde asi hajá.
 7. stika96

  Na škopek ve Štatlu (kdo nezná hantec, tak v Brně)

  Od 9.5. do 10.5 budu v Brně. Na pokec u kávy budu připraven, max. se budu procházeti po Brně s ženskýma a na chvíli se od nich vzdálím. Když to nevýjde nic se neděje.
 8. stika96

  Na škopek ve Štatlu (kdo nezná hantec, tak v Brně)

  9.5. to budu zrovna v Brně a možná až do soboty.
 9. stika96

  Na točený v Perníkově

  To bude prča až budu stát u pultu a nevzpomenu si na heslo. Stejně se dovnitř dostanu a ven mě jen tak nedostanou. Si radši vezmu žlutou (banánovou) mikinu jako poznávací znamení.
 10. stika96

  Na točený v Perníkově

  Přišel jsem a ještě jsme krafali, šel jsem spát někde kolem třetí ráno a jsem jak zmuchlanej papír, dneska toho asi moc neodehraji. Domů řídila moje paní já jsem ještě nemohl. Ale jinak dobře povedená seance o pěti půlitrech a pěti lidiček.
 11. stika96

  Na točený v Perníkově

  Já je pro změnu musel drahé sestry přemlouvat, aby si chtěly pokecat. Jediné je, že jim to moc dlouho netrvalo. Takže mám dovoz a odvoz.
 12. stika96

  Na točený v Perníkově

  Přijedu na pivko ve 20.00 hodin 9.11.2013. Sestřičky budou klábosit a já jdu s Vámi opičáci na pivko, když mě vezmete pod křídlo.
 13. stika96

  Na točený v Perníkově

  Hodím řeč zda nechce drahá polovička na drby za svojí sestrou a já půjdu nadrby do hospůdky. Jak to baby odklepnou dám vědět. Už když to píšu tak chci jet,ale není to jen na mne.
 14. stika96

  Na točený v Perníkově

  Jak skončím zítra v práci zabalím a vyrážím z banánem v ruce.
 15. stika96

  Na točený v Perníkově

  Mám poznamenáno i v kalendáři v práci, pokud mě něco netrefí ukážu se.
×