Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jo a ještě jsem si vzpomněl na jednoho hráče ze včera. Byl z klanu CALM_. Fialka, přesně tenhle: http://wot-life.com/eu/player/CrazyBrutal-501190237

 

Když padali a on byl v jeho 50B zničen, začal nadávat v anglině na nás jací jsme campeři atd. No já mu odpověděl jen www.crymore.com. No to jsem netušil, co tím spustím. Hned jsem byl mrdk..., ču, pí, měl jsem jít opíchat vlastní matku atd.. no prostě mě pobavil. No a na závěr si neodpustil že mám jen 1500 rating a že jsem chudák, že on je fialka atd.. Co dodat? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primergy, viděl jsem replay někoho z BIA-2, jak mu dva skilleři z klanu "NA POHODU" nadávali hned od startu bitvy. Myslím, že to byl i ten stejný poeta.

 

Já včera splnil misi - Poškoď dva tanky s artynou. Povedlo se mi to s Crusaderem SP, artou výjimečných kvalit :woot: , jinou bohužel nemám.

Denní win/lost úžasných 32% :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně koupil devítkovou VK... A misi na oddingání 3x svých HP + 2000 DMG jsem s ní udělal asi napotřetí... Konečně po několika týdnech čekání :-D

 

Za mě snad nejlepší těžká devítka. Je to paráda, když si to můžeš čelně rozdat s desítkama a boj je vyrovnanej :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I jedna artyna ve hře je vopruz (hlavně pro HT). Nicméně, díky přiblblým misím je jich daleko víc než před tím kdy War.Gay.Ming tuhle pakárnu spustil. Nevím kdy hraješ ty ale když to pustím odpoledne a hlavně večer, kdy se jedou CW a všude je plno klanových čet, tak zpravidla pod tři klikače nejdu ale zadaří se potkat i pět, což znamená kempit, kempit, kempit.....

Co se mého času hraní týká, tak je to většinou někde mezi 17:00-23:30 s tím, že opravdu nejvíc hraju asi mezi 18:15-20:15.  O víkendech je to všechno nahodilé jak na čas hraní, tak na počet bitev.

 

Konečně po letech WG tak nějak přijatelně arty upravilo a jejich stav a vliv se dostal na takové rozumné hodnoty. Stačilo je do misí nezařazovat a nebo je aspoň nenutit do čet a mohl být větší klid.

No, ono mezi náma ani u těch LT to není u misí taková výhra. Člověk čumí na mapu a tam 3 arty masírují hroty útoků a v týmech je po 5 LT, co se tak různě poflakují po mapě a začínají něco hrát, až když je rozhodnuto a likvidace 3 arty vyhrávajícího týmu nic neřeší.

 

Jako hráč za arty nerad střílím na Top HT bitvy. Zásah nejistý a DMG taky žádná sláva. Je lepší vytvořit početní převahu týmu než se snažit několik minut udolat něco co 3 hráči sfouknout do minuty, pokud to již nebude mít kolem sebe ochranu. Než jsem začal hrát za arty, tak jsem si myslel, že je dobré střílet na takové stroje, ale praxe je jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní cesta za T95E2 pokračovala s KV-4 v duchu totálně vypatlaných týmů. Tolik retardů na jedno odpoledne je nad moje síly.

No nic už jsem na 141k exp, takže ještě 25k a mám tuhle strašlivou noční můru (KV-4) za sebou a začne další, naštěstí poslední.

 

P.S. Dnes to bylo skutečně kulervoucí.

 

o4n9g0m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak ani nevím, co ke včerejšku napsat. Byl to takový rozporuplný hrací den. Na jednu stranu se mi dařilo opravdu dobře zahrát ať už v četě nebo solo, na druhou stranu přišla hned na to hra, kdy jsem šel na jedničku od artyny, nebo jsem byl v bitvě k ničemu protože MM. Udělal jsem zásadní rozhodnutí a to v podobě prodání IS4. Já nevím proč, ale mě vždycky ty rádoby legendární stroje absolutně zklamou. Že prý IS4 má super pancíř. No to je pravda, ale jen pokud by jste mohli být otočení vzhůru nohama. Co hra, to jsem byl rozpárán do věže. K tomu připočtěme pomalost a neohrabanost tohoto stroje a ve výsledku máte úžasný tank se super boky, ale s věží z papírového draka. Abych nebyl tak kritický, jednou za čas to dingne, a to jen proto, že se enemák netrefí úplně ideálně. V neposlední řadě hrají na desátém tieru hlavní housle stejně jen medka, tak co s takovou plečkou, která se otáčí kolem své osy dva dny. Dále už začínám být opravdu zoufalý se sedmiček. Kdysi jeden z nejzábavnějších tierů je pro mě v tuto chvíli absolutně zakletý. Opravdu dementní hráči, kteří nemají ani potuchy o tom, jak s kterým strojem hrát, k tomu opravdu tragický MM a je z toho neskutečný zážitek. Ale bohužel v tom špatném slova smyslu. 

Ale aby to nebylo jen o tom, že si jen stěžuji. Zahrál jsem opravdu pár super bitev a další takové normální. Sice jsem umíral víc, než by bylo zdrávo, ale zase je to všechno jen o mě a o mém stylu hraní. Prostě jsem horká hlava a jedu dopředu o něco dříve, než bych měl. Ale i tak jsem se bavil a jen tak z hecu jsem si udělal dvě Mka na nižších tierech. Zjistil jsem, že jich mám nějak málo, a to hlavně na dvojkách a trojkách, tak jsem si dal vždy jednu bitvu s "nově" zakoupeným strojem a M bylo prakticky samozřejmostí. No kdyby to tak šlo pořád, vůbec bych se nezlobil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak poslední dobou těžce nesu RNG úlety :wallbash: . Dokážu se vyrovnat se neustálým rebalamcem techniky, vytváření koridorovek, "uměním" spoluhráčů ,ale to RNG mě  sejří čím dál víc. Když proběhla bitva s Vekou ve stylu- pásy dole Lorri, damage, pásy Lorri dole, pásy E50 dole, damage, zásah FCM za 0, pásy FCM dole-tzn. 7 výstřelů a zásahů, vše do vzdálenosti 50m a damage necelých 900, tak jsem to vypnul a šel zhlédnout raději další díl Vikingů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, zda no není jen můj pocit, že WG už zavedlo na pevno nastavení výhry při nalosování bitvy.

Upozorňuji, že se jedná o pocit, protože to nelze nějak moc číselně doložit.

Uvedu trochu zvýrazněný příklad, ne moc daleko od toho co vídím běžně.

...................................................

 

Miri, je naprosto jisté, že WG dělá co jen může aby se skilleři prosadili co nejméně.

 

tady opět kanáre znova: Miri píše, že je to pocit a ty hned naprosto jisté....................., ty nemáš nic podložené a stále na někoho píšeš,udělej statistiku. Ne on Ale jak jsem psal, ty jsi ji udělej a netvrď nic na jisto nebo , že to tak je. Nehraješ to přece, nevíš teda nic nebo snad jo?Jo budu tě chytat za slovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jsem si vzpomněl na jednoho hráče ze včera. Byl z klanu CALM_. Fialka, přesně tenhle: http://wot-life.com/eu/player/CrazyBrutal-501190237

 

Když padali a on byl v jeho 50B zničen, začal nadávat v anglině na nás jací jsme campeři atd. No já mu odpověděl jen www.crymore.com. No to jsem netušil, co tím spustím. Hned jsem byl mrdk..., ču, pí, měl jsem jít opíchat vlastní matku atd.. no prostě mě pobavil. No a na závěr si neodpustil že mám jen 1500 rating a že jsem chudák, že on je fialka atd.. Co dodat? :laugh:

já bych to zkusil na vedení možná Houmer a nebo Vavry s tím něco udělaj,ale jak koukám on je nějakej důstojník tak nevím,ale proč to neudělat, teda jestli máš replay. Vím, že i z CSA vyhodili fialku, když začal nadávat na někoho, že nejel na kouzelnej lesík s amx12 a já mu napsal at ho nechá, že má 1k bitev a neví o co jde a najednou se pustil do mě...tak jsem to poslal a vyšlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co potom? jezdit x bitev na IX s VIII kanonem? to snad ne,ne toho jsem si nevšiml a opravdu ten američan za to nestojí.

 

Tak já o ten tank taky nestojím, já medka nehraju (třeba začnu) ale když tady Vildas psal, jak ten jeho geniální rekrut je za měsíc a půl na devátém tieru a že kdyby hrál dál, tak má za další týden desítku, to mě tak nějak dohnalo k tomu, že jsem to vzal jako výzvu a prostě to dojezdím i kdyby táta visel na větvi. Sice už teď můžu s klidným svědomím říct, že mlel kraviny ale sám jsem zvědav, za jakou dobu to dám já. Ale je to utramegapakárna!   :yes:

 

P.S.  Už mám zase nervy na pochodu, idiot zakempí se skautem málem za artynama a ještě má kecy na tým, že se nechá rozstřílet od tanků, které nevidí a holedbá se tím, že nastřílí 1500 (to umí každý debil s tou pene co mají američtí skauti a s jeho camo bonusem). Kopnout ho do zadku, kreténa.

Čím větší udělali skautům kanóny, tím je hrají větší dementi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady opět kanáre znova: Miri píše, že je to pocit a ty hned naprosto jisté....................., ty nemáš nic podložené a stále na někoho píšeš,udělej statistiku. Ne on Ale jak jsem psal, ty jsi ji udělej a netvrď nic na jisto nebo , že to tak je. Nehraješ to přece, nevíš teda nic nebo snad jo?Jo budu tě chytat za slovo

A co to je ty všechny změny ve hře? To je dělané pro větší zábavu koho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně po letech WG tak nějak přijatelně arty upravilo a jejich stav a vliv se dostal na takové rozumné hodnoty. 

 

Ty rozumné hodnoty, to myslíš, že konečně trefí každou ranou? Že je WG nadšený z arty módu? To je vtip? Rozumné hodnoty LOL!

 

Šly na mě tři rány, tři trefy, třikrát dmg, žádný splash a pásy. Prý rozumné hodnoty. Kdybych nejel tu KV-4, tak si možná nevšimnu, jak jsou artyny teď nabušené, ono v rychlém tanku to tak není vidět ale když jede člověk s takovou pomalou plečkou, tak je primárním cílem a vidí jak jim to střílí. A pokud má někdo s artynou nějaký problém, tak je to RNG nebo ruce. Protože mě trefí každý kdo po mě střílí.

Takových obrázků bych sem mohl dát tunu, prakticky každá druhá bitva.

 

IZSgt4I.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to je ty všechny změny ve hře? To je dělané pro větší zábavu koho?

mě ty změny nevadí...takže asi pro mě a pro další lidi co to hrají a pro další co si vytvářejí nové účty a pro další co si dokonce dělají 2acc a nebo vynulovávají si staty...hold pro tebe to není,ale stále nevím, proč kvůli tobě by měli změnit něco,neměl by jsi se spíš změnit ty a to tím, že na tuhle hru zapomeneš?jsi jak smažka co stále potřebuje dávku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty rozumné hodnoty, to myslíš, že konečně trefí každou ranou? Že je WG nadšený z arty módu? To je vtip? Rozumné hodnoty LOL!

Trefí vždy, jen je otázkou co.

Jeden včerejší špatný výsledek bez upřesnění: http://www.imagehosting.cz/?v=8strel.jpg

Tady nejhorší ze 4 dnešních bitev: http://www.imagehosting.cz/?v=7strel.jp

Jedna ze střel na hodně krytý cíl a 2 na jedoucí. 4 na stojící a většina nedoletěla.

 

Tady něco z větší historie, protože kdyby to tak bylo často, tak jsou arty nehratelný.

Obrázek plného doměření na stojící tank: http://www.imagehosting.cz/?v=predazaoba.jpg

První střela přeletěla až k bílému plotu a druhá nedoletěla a dopadla někde u ústí děla tanku. Další pokus už nebyl :).

Bohužel replay již nemám, abych mohl přímo ukázat místa dopadu. Tudíž je to jen na mém slovu.

 

Aby tady bylo i něco z druhé strany, tak po takových špatných bitvách se někdy stane i následující.

Obrázek je ve velkém rozlišení 2560x1080 těsně před výstřelem http://www.imagehosting.cz/?v=presnyjpj.jpg

Ten spotující enemák dost prudil a po nějakém tom výstřelu co šel zcela mimo jiné cíle jsem to tady zkusil bez doměření a předsadil na uvedené místo.

On na něj dojel a tam chcípnul. Dopadovou oblast vyznačují 4 zelené tečky a sahá až k minimapě, což je průměr cca 100 m.

 

Co říci k módům v bitvách. Asi jen to, že jsou hráči co je používají a některé jsou víc zaměřené na arty a jiné na ostatní techniku.

 

 

K dennímu hlášení: Dnes jsem po opravdu hodně dlouhé době viděl v bitvě 4 arty a to na mapě Ruinberg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ty změny nevadí...takže asi pro mě a pro další lidi co to hrají a pro další co si vytvářejí nové účty a pro další co si dokonce dělají 2acc a nebo vynulovávají si staty...hold pro tebe to není,ale stále nevím, proč kvůli tobě by měli změnit něco,neměl by jsi se spíš změnit ty a to tím, že na tuhle hru zapomeneš?jsi jak smažka co stále potřebuje dávku

Nepotřebuju dávku, to spíš ty. A nemusí nic měnit kvůli mně. Já už na to nešáhl hezky dlouho a už to ani hrát nebudu pokud to bude furt horší a horší. Loterie prostě nemůžu hrát s tím, že mně to bude bavit. Mám rád, když to mám co nejvíc pod kontrolou a to bohužel 25% RNG a bůhvíco ještě neumožňují. Ono to jednou vyjde ven co všechno se v té hře stane díky WG a pak to bude teprve sranda. Sice to na počtu hráčů nic nezmění protože ta totální jednoduchost a loterie určitě minimálně 80% hráčů vyhovuje ale sranda bude na fórech :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nevím jak s tou KV4 mám hrát. To se nedá vyhrát a nedá. Když nastřílím stockovým dělem v X (5 X,2 IX, 3 VIII a další arty a scouti ) 3800 dmg, a naše X 50B (jak povídá kanár stačí vystřílet zásobník) mám 250 a 1 kill a je mrtvej.... o to je nádhera. A další bitva v X a opět přes 2500dmg a nic....ale to by nebyla hra,aby si to se mnou rozdávala,konečně na topu...konečně si zastřílím...ne T44 mě zapálí a aby toho nebylo dost tak mě sundá GW...jsem první mrtvej 0dmg a výhra....auuuu

post-4568-0-69979100-1427313568_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotřebuju dávku, to spíš ty. A nemusí nic měnit kvůli mně. Já už na to nešáhl hezky dlouho a už to ani hrát nebudu pokud to bude furt horší a horší. Loterie prostě nemůžu hrát s tím, že mně to bude bavit. Mám rád, když to mám co nejvíc pod kontrolou a to bohužel 25% RNG a bůhvíco ještě neumožňují. Ono to jednou vyjde ven co všechno se v té hře stane díky WG a pak to bude teprve sranda. Sice to na počtu hráčů nic nezmění protože ta totální jednoduchost a loterie určitě minimálně 80% hráčů vyhovuje ale sranda bude na fórech :wink:

áá ty jsi na to nešáhl hezky dlouho a kecáš tu, jak to se nedá hrát...hm jak to víš? jo z tvé dedukce.omg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...