Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Bakalářka už je v tisku,takže zase začínám trochu hrát po dvouměsíční pauze.Z NIHILU vystoupeno,ta aktivita byla vážně smutná a tragická a honit se na 3 tierech,na to sem asi už moc starej :laugh: Přihláška do nového klanu zaslána,tak snad mě náboráři zaregistrují a nenechají na pospas publicku :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bakalářka už je v tisku,takže zase začínám trochu hrát po dvouměsíční pauze.Z NIHILU vystoupeno,ta aktivita byla vážně smutná a tragická a honit se na 3 tierech,na to sem asi už moc starej [emoji23] Přihláška do nového klanu zaslána,tak snad mě náboráři zaregistrují a nenechají na pospas publicku [emoji23]

Tak a už jsi náš[emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhý době jsem se dostal do bitvy 2 třídy. Kampánie a u enemáků víc TD než u nás. Nepříjemnost, ale mohlo by nám to vyjít, protože máme v týmu dva vlivné stroje. Bohužel jednostranná záležitost. Po bitvě se vše vysvětlilo. Na techniku co jsem spoléhal měla nahráno ve WoT nejméně ze všech. Jeden hráč celkem 15 bitev a druhý 18. Třetina týmu měla pod 100 bitev, ale i nepřítel jich měl několik. Já si vystřelil 6x s DMG 23 a 30 expů za bitvu. Přeskakovat low třídy za pomocí free expů stejně jako nováčci nebudu, ale pokud tohle byla ukázka běžně vyvážený bitvy, tak nemají darované low prémiáky šanci vidět ještě někdy bojiště :-(.

Po 30 expech za bitvu se dostatečný vzorek bitev vytvoří :-).

 

PS: Dříve se v low našla taky bitva co stála za prd, jen se obávám, že je to asi nyní běžná věc.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při 94% MoE s T71 rozdat 1900 dmg znamená -0,1% :sick: lol

 

Jinak mám otázku, hrál jsem dnes za KV-2, klasicky mezi šestkama, vše jsem řezal APčkama na ránu. Ale zbyl jsem sám skoro s plnejma hp proti Achillesovi, byl to ale unicum. Mapa byla Hidden Village, jejich báze byla ta na severu. Jak proti němu něco udělat s KV2? Věděl jsem že nemám šanci ho spotnout, tak jsem zkusil ject do báze a capem ho donutit přijet. Ale ta báze je tak otevřená, že mě spotnul při přijezdu a ať jsem potom hledal sebelepší pozici v capu, tak všude mohl. Taky jsem zjistil, že tam není žádnej hardcover, všechny baráky se dají rozbít. Mě bylo jasný že to bude prohra pokud něco nepokazí, ale napadá někoho jak z toho příště ven? Jediný co mě teď napadá že by bylo lepší ject skrz tu vesnici, dalo se očekávat že bude smrdět v ní, ale to byl taky risk, protože by mě mohl spotnout při vjezdu do vesnice a roztřískat aniž bych ho viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dva dny volna za mnou a tudíž je třeba to trošku shrnout. Hrálo se mi vcelku dobře až na fakt, že včera jsem se nemohl dostat přes 50% WR. Všechno to ale bylo způsobeno tím, že ať jsem hledal kde jsem hledal, nikdo nechtěl do čety. V klanu online 15 lidí, z toho dvě čety a zbylých osm není ani schopno napsat, že četu hrát nejdou. To je docela smutné. No každopádně i tak jsem si zahrál hezky. Byť tedy občas mi vstávali vlasy hrůzou na hlavě, co všechno se dá prohrát. Nezabrali pořádně ani osvědčené stroje na WIn, protože s těmito jsem vždy byl na spodku tabulky. No co, nemohu každý den hrát jak pán bůh. Každopádně na jeden den jsem přelezl hranici 57% výher a včera pod ní zase spadnul. Ale snad to vytáhnu nahoru a udržím to. A taky už se pomalu blížím k hranici 1800WN. Sice to nic moc neznamená, ale byl to můj cíl do léta, tak to možná zvládnu rychleji. K tomu včerejšímu WR. Hlavně mi to teda kazil pětkový Crusader. Ten tančík je super. Hraju ho jako polomedko a poloskauta. No včera jedna super bitva na Malinovce. Postavil jsem se do křáku a nasvěcoval všechno co šlo. Po bitvě jsem měl nasvíceno 2222dmg a sám jsem ještě stačil rozdat 600. To ssamo o sobě by na pětkách a šestkách mělo bohatě stačit na Win. No bohužel jsme to prohráli díky dvěma totálním idiotům, kteří za bitvu zaznamenali celkem přes 20 výstřelů a oba měli nula dmg. protože se trefili do nepřítele dohromady 2x. Asi někde nastala chyba v míření a nebo v mozku.  Úroveň hry na od čtyřek po šestky se neskutečně zhoršila a bez čety je člověk téměř nepoužitelný. Hrát tyhle tiery osamoceně je opravdu na nic. Ale chybí už jen málo a Cromvell bude v garáži. Tak už se pomalu a jistě těším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem bohužel nestíhal četu se švárou a tak jsem se rozhodl, když už jsem byl nucen hrát sám, jezdit jen amx12t(loudám se na Baťáka+mise) a Bulldoga(mise).
No, nebudeme si nic nalhávat, toto rozhodnutí bylo velice chybné. Spot systém ve WoT je totiž buď jeden velkej bug nebo aspoň "podvod".  :-D  Kolikrát mi to už opravdu hlava nebere, na Bulldogu mám 3 skil posádku zaměřenou na dohled, plus tam vozím optiku, bino a přitom abych něco "rozsvítil", musím tak "blízko", že to spotnou i hevyny  co jedou za mnou.... Na druhou stranu, když vezmu Obj.704, tak svítím celou hru jak vánoční stromek.... :-D  Začínám být z toho spotu docela frustrován, protože už asi 50 her se snažím nasvítit 2000DMG, bez toho abych byl spotnut, což se stává takřka nemožným. Tím pádem jdou i statistiky do kopru, protože WG po vás chce spot, přitom LT tanky jsou momentálně spíše velice solidní rozdavači poškození i díky dost hloupým profilům map, kde přes samej kopeček spotnete tak akorát hov....  Takže se snažím spotit a nestřílet, což má další háček, když už náhodou soupeře nachytáte, tak ti umělci ve vašem týmu mají pořád zaaretované tlačítko "W", takže se kochají a kochají a nestřílí a nestřílí.....já už z toho mám nervy v kýblu.... :-D   :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se člověk celou bitvu snaží a pak mu spadne na hlavu panelák. Nádhera.

 

 

Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl zkusit nedávno test server, tak jsem na něm vyzkoušel i artyny. No vyzkoušel, dal jsem asi 4 hry, pak jsem to totálně znechucenej vypl. Zcela na rovinu, artyny normálně vůbec nehraju, takže neznám ruzné vychytávky, pozice, prostě nic, ale i tak vím jedno jistě, hrát je ani nebudu! Nuda, neskutečná nuda, absolutně nechápu, jak to někdo může hrát dobrovolně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem proháněl Buldoga, drtivé většina bitev mezi X, Win luxusních 30%. Střídali se ve mě celý večer 2 pocity- bezmoc, když zůstanu proti devítkám a desítkám a vím, že nic moc nezmůžu a pocit absurdna, když jsem sledoval "výkony" borců na těhle tierech. Lemming bylo ve finále ještě to nejlepší, co bylo k vidění :wallbash: . Jen si budu muset někde najít, jak odstranit zákaz střelby do spojenců ze Zvedákova balíčku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska byla sranda na odřadu.

 

Po pauzičce jsem se zase pustil do odřádků. První dvě bitvy rajčata a oranžády...
Zved: Chtělo by to někoho normálního...
Tým: Co je normální? Tihle nebyli normální?
Zved: Třeba OM, nebo 9-TD, to jsou pro nás porazitelní soupeři...
Tým: Jedničiky...ahá...
Zved: Nahodit a jedem.
 
Kdo jel proti? :D
bOjWX.th.jpg
No, pak byla WC pauza (a čas na jablíčko). Když jsme se do toho pustili znovu, kdopak nám padl? Tady už to bylo infarktovější...  s chaosem si kluci netykají.
YwPCq.th.jpg
Takže ano, dnes dobrý  :laugh:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po tydnu pouhe 3 hry solo, vzdy jsem byl low, tak jsem aspon svitil. Pres mnozstvi artyn jsem nahral uplny nic. No takhle me to fakt neba. Nej byla hra s nickem SuperRambo (nebo tak nejak), ktery i kdyz vydrzel v premiaku (top tier) jako predposledni nedal vubec zadny dmg. Jeho win/lost je 44. Tohle uz se neda nazvat jinak nez tragikomedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ani IS3 mi moc nesedí, prostě to neumím. Nevím.Ale jak je možný že střílím IS3 Face to Face a dám mu 3 a žádná rána nešla přes 360 a on mi prdne 1. 461, 2.453, 3. 465......no asi nemá cenu psát kdo vyhrál ten přestřel že. a že 4 dingnu na stejné místo kam sem to střílel (stál tam jak Y ), to jen přidávám, jak mě to WG mělo zrovna rádo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzorný tankista třetí třídy, OMFG!

 

AobMz.th.jpg GJF5.th.jpg 6z5AT.th.jpg

 

 

Jinak co se týče dneška, učím se jezdit medka, E-50 je skvělý stroj (i když trochu nákladný, budu to muset prokládat prémiáky), hodně mě baví, přezbrojím na medka, je to daleko dynamičtější a zábavnější než heavyny.

U mě dobrý. :-)

 

zwZY1Y8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím ale největší dmg, 5 killů, desátý tier, to mi přijde trochu jako nízko, aspoň dvojka to být mohla, třetí třídu dostanu i když nastřílím 1500 a dám jeden kill.

Je to samozřejmě putna ale zdá se mi to takové nějaké hnědé.   :Smile-playing:

Já měl Mko s E50 za 6000dmg a 3000 spot dmg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o Mko, jen se mi ta třetí cenová skupina zdá tak jako málo za to co jsem tam předvedl. Ona je E-50 u WG asi nějak démonizovaná, protože třetí cenovou dostávám s Löwe za čtyři zásahy v bitvě automaticky.

no kdyby jste neprohráli 3.třídu by jsi neměl, minimálně 2. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po 8 dnech zapnuty tanky. Katastrofa. WIN 50% a WN8 1250.... To hovoří za vše. Demence na X tieru nezná hranic. Šance na výhru posledních 10 bitev nepřekročila 35%. Takže porážky 15:3 atp.. jedna za druhou. Já k tomu taky moc nepřispěl, protože čím víc se mi nedařilo, tím víc jsem nebyl schopen s tím něco dělat :wallbash:

 

Doufám, že dneska to bude o dva řády lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...