Přejít na obsah

getPsy

Members
 • Počet příspěvků

  193
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3
 • TS3 Server

  Never Logged On

getPsy last won the day on Květen 29 2015

getPsy had the most liked content!

O uživateli getPsy

 • Hodnost
  Profesionál

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. getPsy

  Co posloucháte?

  23.2. rock cafe
 2. Babiš chytá ryby a uloví zlatou rybku. Rybka mu povídá : "Andreji, když mě pustíš, splním ti tři přání"! Andrej si říká: "***** já žádné přání mít nemusím... mám na co si vzpomenu, ale když jinak nedáš, tak si přeju, aby celé Čapí hnízdo bylo ze zlata"! Prásk, rána jako z děla a čapí hnízdo je celé zlaté! Tak to druhé přání - to bych chtěl, tu nejkrásnější babu světa! Prásk, rána a na pohovce před ním leží ženská, až oči přecházejí... prsa krásné čtyřky, nohy do praku, eňo - ňuňo! Babiš v úžasu čučí a pak povídá: To je sice moc pěkné, ale na ni, bych potřeboval mít ještě, alespoň 5 kokotů! Prásk, rána jako z děla a před ním stojí: Kalousek, Gazdík, Fiala, Bělobrádek a Sobotka !!!
 3. getPsy

  Co posloucháte?

 4. Sedí dva indiáni u řeky a najednou uvidí kouřové signály.. ptá se mladší staršího. Něco důležitého? .... Zatím jenom reklama...
 5. Jaký je rozdíl mezi Sportkou a onanií? Žádný, 6 správných tahů a máš v ruce milióny. :D
 6. Listopad 2016. V kanadském Ledovcovém národním parku se ztratil pan Jiří Brady. Záchranáři ho intenzivně hledají a ptají se starého lovce a ten jim říká: no nechci vám brát naději, ale medvěd už tejden sere metály!
 7. Čtyři kamarádi se už dávno dohodli, že pojedou na pořádnou pařbu pod stany. Dva dny před odjezdem najednou říká jeden z nich: "Sorry, kluci, ale manželka mě nechce pustit, tak si to užijte beze mně.." Ostatní jsou samozřejmě namíchnutí. Ale mají už všechno nakoupené, a tak se rozhodli, že jedou. Za dva dny přijedou na místo, čtvrtý kamarád už je tam, stan postavený, ohništi hoří oheň, pivo se chladí a dřevo nachystané na celý víkend. Ptají se ho, jak je to možné, když jim říkal, že nemůže. "No, páni, včera večer si sedím na gauči, piju pivo, koukám na fotbal. Najednou se manželka přikradla, zakryla mi oči a když mě pustila, tak tam stála v průsvitném spodním prádle. Potom mě vzala do ložnice. Tam hořely svíčky, po zemi plátky růží a na posteli pouta. Řekla mi, ať ji přivážu k posteli. Když jsem to udělal, pokračovala: "Teď si můžeš dělat, co jen chceš." "CHLAPI, TAK JSEM TADY!"
 8. getPsy

  Co posloucháte?

  asi tak :D pěkný dědulové už :)
 9. getPsy

  Co posloucháte?

  teď v sobotu Rock Cafe
 10. http://www.flixxy.com/the-incredible-flyboard-air.htm#.V_Noo4v0_nA.mailto
 11. Co jsi takovej smutnej?" ,,Nevíš? Karel umřel." ,,Co!? A jak?" ,,Tak - přišel domů, lehnul si na gauč, zakouřil si a gauč začal hořet." ,,Uhořel?! " ,,Ne, ne... stihnul ještě vyskočit oknem." ,,Tak se zabil tím skokem z okna?" ,,Ne, ne. Předtím ještě stihl zavolat hasiče a ti roztáhli plachtu." ,,A...?" ,,Jak skočil, ta ho zpátky odrazila do toho jeho okna." ,,No do řiti! Takže přeci jen uhořel?!" ,,Ale ne, ne. Chytil se rámu okna a skočil zas dolů." ,,Tak se polámal jak spadl dolů?!" ,,Ne, nepolámal. Stáli tam ti hasiči s plachtou. Spadl do ní, odrazilo ho to zase, ale na cestu." ,,Tak ho teda přejelo auto?" ,,Nee. Nic ho nepřejelo - jel akorát kamion a on se od jeho plachty zas odrazil do toho svýho okna." ,,DO HÁJE! TAK JAK UMŘEL???" ,,Zastřelili ho, protože už všechny sral....
×
×
 • Vytvořit...