Jump to content

LechCZ

Members
 • Posts

  316
 • Joined

 • Last visited

About LechCZ

 • Birthday 01/25/1966

Contact Methods

 • Skype
  michalvalenta

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Veselí nad Moravou

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

LechCZ's Achievements

 1. Bohatá Američanka si dala do novin inzerát, že kdo s ní vydrží 15 čísel za sebou, tomu dá 400 tisíc dolarů. Tři Američané a jeden Kanaďan odpadli po pátém čísle. Francouz vydržel sedm. O inzerátu se doslechl Honza z České republiky, tak se přihlásil a vycestoval za ní. Jdou na věc, Honza na ni skočí jako býk a milují se ostošest. Američanka si po každém čísle dělá na stěnu čárku, aby se nezapomněla. Při devátém začíná mít obavy, že to Honza zvládne, tak začne dělat čárku jen za každé druhé číslo. Mladý Čech si toho všimne a rozhořčeně vykřikne: „Tak to ne zlato. Žádný podvody, jedeme od začátku!“???
 2. Starší dáma stála u zábradlí na výletní lodi a držela oběma rukama svůj klobouk, aby jí ve větru neulítnul. Přišel k ní starší pán a opatrně k ní promluvil: "Promiňte, nechci být neslušný, ale jste si vědoma toho, že vítr fouká vaši sukni nahoru?" "Ano, já vím," odpověděla dáma. "Potřebuji obě ruce, aby mi vítr nevzal klobouk." "Ale měla byste taky vědět, že nemáte žádné spodní prádlo a vaše privátní části těla jsou obnažené!" řekl džentlmen. Žena se podívala dolů a poté na muže a odpověděla: "Pane, všechno, co vidíte tam dole, je 75 let staré. A ten klobouk jsem koupila včera"
 3. No naštěstí nikdy,když jsem šel na WC se mi to nestalo!
 4. Ale jo. To asi nějakej chorej mozek nemá doma asi globus. Jo legrace to jako je ale vtipné mi nepřipadá jestli někdo schválně pomýlí rok. A nebo to patří taky k té srandě?
 5. No nevím co je to tam za letopočet blábol.....
 6. Za stavu 4:10 to sám otočit na výhru a to 6 sekund před koncem časového limitu! No ty vogo! Tak to je borec i s trochou štěstí. Bravo! Asi spoluhráči co odešli po vyřazení do garáže se pak nestačili divit že bitva se vyhrála!
 7. LechCZ

  Zajímavé články

  V tom článku sem narazil na zajímavou techniku,o které sem neměl ani tušení: http://ruslet.webnode.cz/technika/ruska-technika/bezpilotni-prostredky/a-n-tupolev/tu-123-dbr-1-jastreb-1/
 8. LechCZ

  WT - tanky

  Koukám že ty nepřerozděluješ zkušenosti-body posádce? Že vidím zlaté hlavičky tankistů ?
 9. LechCZ

  WOT - Denní hlášení

  Aha. Tak je to jen v "Běsnění" Já myslel že ho budu mít v normální bitvě.
 10. LechCZ

  WOT - Denní hlášení

  Takovej dotaz: Splnil jsem podmínku vyhrát dvě bitvy. V mém případě s IS-3. No a pak vyskočila informace,a že mám v pronájmu IS-7 ale v garáži ho nikde nevidím.Tak jak to vlastně je? Díky.
 11. Jo přesně. To bude ono. No ono je to tak 40 let co jsem četl tu knihu těch ruských pohádek. Krásné bezstarostné dětství.
 12. No četl jsem nějaké a tam pokud byla řeč o hmotnosti tak jednotka byla Poudy a nebo tak nějak?
×
×
 • Create New...