Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hm , tak IS-6 nemá proti IS-3 (pokud IS-3 hraje přes věž) šanci, pokud je to 1vs1 na ulici proti sobě tak IS-6 má větší DPM a tu IS-3 uklove , takže co chtěl básník říci ?

Basnik chtel rici, ze si mysli "skoda penez". Jenze basnik ji nema a hraje hur nez ty, tak bych veril radsi tobe.  :Smile-bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Basnik chtel rici, ze si mysli "skoda penez". Jenze basnik ji nema a hraje hur nez ty, tak bych veril radsi tobe.  :Smile-bajan2:

Ona dokáže dost nakrknout ta IS-6 , hlavně díky tomu dělu :confused:  (tady bych i pozoroval ten nerf přesnosti) .

Pravda , že ten pancíř už není tak blbuvzdornej jak býval , ale na blízko je to hrozně zábavná mašina .

- zajímavost :  absolutně mě dopálilo, když mě enemy IS-6 střílela APčkama do věže, přes mantlet a všechno prošlo . Zkusil jsem tam tedy střílet IS-6, když jsou u enemáků a ta věž no fůůůůůůůůůj prochází skoro každá . 

 

EDIT : peněz nelituju , i když se tahle mašina občas musí nakrmit goldem, tak na sebe vždy vydělá a nějakej ten výdělek navrch tam taky je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsi místo myšlení "Tohle vůbec nejde a s tamtím nejde nic udělat." použít něco jako "Začnu se u toho bavit a hrát tak, abych pomohl týmu, protože má aktuální snaha vede k mé snadné destrukci."?

 

Dá se zahrát i se stupidním Auf Pantherem ... 2k dmg mezi desítkama. A ne ojediněle. Natož s ST-I. Téměř vždy se dá někam dojet, někde počkat, kde se něco objeví bokem.

Vítej zpět HBJ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

jistě, nejsem idiot, byla to bitva, kdy jsem zvolil stranu, kde jsou medka, protože mám šanci na pene, nicméně nenajedu před laufy několika desítek s kanónem z IS-6. 

K tomu rychlost 20 km/h, to člověk moc parády neudělá. Kromě toho, já zrovna nejsem kempící typ, já hraju HT a hraju stylem "ať jsem bit jen když se peru", jenom už nejsem ten idiot jako před půl rokem, hodně jsem toho nakoukal a hodně si uvědomil, takže hraju trošku jinak ale pořád agresivně pokud to jen trochu jde.

 

P.S. Pakárna je, když už chytnu se stockovou ST-I devítkovou bitvu, tak než dojedu do války je po boji. Na druhou stranu, je to mise a 500 expů a 13k stříbrných za nic, začínám chápat boty.

 

jPVtSrJ.jpg

 

P.S. Kdyby někomu vadily velké obrázky co sem dávám, tak mi prosím poraďte nějaký img hosting, imglink zahynul a imgur náhledy neumí.

 

A ještě jedna věc, na devátém a desátém tieru jdou medka tak naboostrovaná, že nemá vůbec smysl někam jezdit. Počkat dvakrát vystřelit, když se to stihne a zdechnout, To se WG nepovedlo.

 

2FHoepk.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ten Bohuš přišel na to, že nastřílením demage se nezískájí XP ?

To se získává teda jak?

:wallbash:

 

Hele, vedl jsem s ním dlouhý rozhovor, jednak nepochopil, že mám necelý 1k bitev a už mám ST-I, zaboha jsem mu nemohl vysvětlit, že je to recruit account, a dál nepochopil, že se stockovou devítkou, co jezdí 20 km/h, má kanón z IS-6 a základní věž nevylezu před mega guny E-100. To, že jsem v té panice nadělal víc práce než některé naše desítky, to už nechápal vůbec. Prostě někomu to nevysvětlíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, vedl jsem s ním dlouhý rozhovor, jednak nepochopil, že mám necelý 1k bitev a už mám ST-I, zaboha jsem mu nemohl vysvětlit, že je to recruit account, a dál nepochopil, že se stockovou devítkou, co jezdí 20 km/h, má kanón z IS-6 a základní věž nevylezu před mega guny E-100. To, že jsem v té panice nadělal víc práce než některé naše desítky, to už nechápal vůbec. Prostě někomu to nevysvětlíš.

A bylo mu 12 let ? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jpeg.cz - vyhazuje rovnou odkazy i do fóra. Jak velký, tak náhled.

 

Dnes 13 bitev. Ani jedna top. Vždy dole. A ještě k tomu mám dnes extrémní úspěšnost co se týče střelby ke kraji kruhu. Kolegovi v četě jsem to dvakrát vypl, protože jsem končil po 12 výstřelech se 600 dmg... netrefil jsem téměř nic. Vrcholem byl onen autoaim, kdy to lítalo prostě jinam. Tělo na tělo, autoaim a já netrefoval.

 

Alespoň CW se povedly všechny a v jednom jsem jel první na sebevraždu, přežil a nastřílel nejvíc  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem to měl nějak zakleté. Chtěl jsem vydělat nějaký ten šesták, tak jsem jezdil dopoledne jen prémiáky. No bohužel s těmi stroji kolikrát člověk nic moc nenadělá. Hlavně když s SU100Y neprostřelí KV1. To je potom těžký error. Večer už to bylo o něčem jiném, ale ztrátu už jsem nedohnal. Konečně jsem si zahrál četu s Georgem. Bylo to fajn, byť občas se to nepovedlo, ale jinak pohodka klídek. Teda až na to TS. Ale i bez toho jsme jsme byli schopní zahrát slušně týmově. Snad jediná hra, která se mu úplně nepovedla, ale zbytku týmu ano byl Lakeville s devítkama. Njn jde vidět, že mu chybí praxe, protože najel s IS8 na nesmyslné místo. Ale bitvu jsme vyhráli vcelku s přehledem. Já měl AMX 50120. Musím říct, že daleko od báze jsem se nedostal, a popravdě udělal jsem dobře. Bohužel to francouzké dělo není úplně děláno na snipe, tak jsem měl méně dmg, než bych si představoval. Ale i 4k bylo dobrých (nejvyšší dmg z týmu). A tady se musím omluvit spoluklaníkovi Zvedáka. Trošku jsem si z něho udělal srandu, protože se mu to moc nelíbilo, že jsem skoro celou bitvu popojížděl kolem naší báze. Tak jsme mu napsal, že nemám nic nastříleno. No on na to reagoval popravdě slušně a doporučil mi, abych se příště trošku hýbnul a jel do boje. Už nevím nick, ale kdyby jsi ho potkal a stěžoval si na hráče z RGV, že si z něho vystřelil, tak se mu Zvedáku omluv za mě  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tu svojí misi přežiju ve zdraví, tím myslím, duševní zdraví, tak mě na devátý a desátý tier nedostane nikdo ani párem volů, protože momentálně jsou medka tak OP, že vůbec nemá cenu hrát s HT tyhle tiery. Neskutečné, v 90% případů umírám po druhé raně na tlupu medek, které kromě toho, že lítají skoro šedesát, tak mají dmg a pene jako HT s tím rozdílem, že já stihnu jednu a oni dvě. Fakt se někdo v Minsku zbláznil. Medka porcují HTčka jako máslo. OMFG!

 

P.S. O lightech ani nepíšu, to bych rozkousal klávesnici.

 

AWMxb.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně misse LT15 s amx13/90 HOTOVA po snad 250 hrách kdy mi MM nepřálo jsem konečně dostal mapu Ohnivý výběžek a aktivně pasivním spotem 6122 dmg, díky všem desítkám co pohotově střílely. Uf konečně, teď už jen HT15 a stug je doma, to by už mělo jít, když se mi to dnes na stejné mapě povedlo s E50M dohromady 11620 dmg. Tak já jen , že i na vola někdy štěstí sedne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...