Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vítězství

Tundra 

Pz.Kpfw. IV Schmalturm 

Získáno zkušeností:1 415    Získáno kreditů 33 694  

 Úspěchy v bitvě Ostrostřelec, Lehväslaihova medaile, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

Total: 33 694   WN8: 4 657 (100) 

 

tak dnes koupený a po 14 bitvách Mko :-) .... 

 

jen ten dnešní materiál je šílenej ..... cca 20 her a 5x win

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za Mko 33k kreditů není žádná sláva , vydělává ten tančík vůbec ?

Mě spíš mi jde o to, jestli je s ním zábava, na výdělky v tomhle případě nekoukám... :-D

 

A k těm výdělkům (vše beru bez PU), porovnal jsem to se starším screenem z TOG II (nejezdím, ale v garáži ho mám za mise) - tam bylo M za 1109 base exp (2 424 DMG, 420 assist, 38k čistého). S Chi-Nu Kai na T5 mám za 2000 dmg cca 33k čistého (bez užití goldů), s T-25 za 1700dmg cca 28k čistého (3-4 goldy)...

 

Jako mašinu na kredity to neberu, spíš by mě zajímaly náklady při fullgold provozu bez PU :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal sem a tech 33k bylo s 1800 dmg ... zabavnej je ...super delo rychla strelba pohyblivost ujde pancir neco odrazi ale vyhejbejte se 8kam :-)

Nj, je to "neomezenec" ... :laugh: :laugh: :laugh:

 

Tak nevím, buď si ho vezmu nebo místo něj pořídím an blbnutí trio T14 / Excelsior / Churchill III - žádný z nich není ubertank, ale všechny tři HT lajny jezdím a na školení posádek se hodí :-D Uvidím, jak se vyspím :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří hráči jsou vtipní, dal jsem hru s KV4, Hidden Village, 2 desítky na každé straně + 3 devítky. Enemy měli četu třech zelených VK.B a Mause, IS7. Já mám na KV4 dělo z ISka, protože odmítám na tom šrotu vyhodit tolik expů za dělo které je potom nanic, tak jsem automaticky naládoval goldy. A hele, VK.B se snaží sidescrapovat, ale moc to neumí, má moc velkej úhel... Po první ráně "gold noob". Tak jsem si rejpnul v chatu a už bylo jasný jaký budu mít cíl do konce hry  :-D  Dal jsem jim celkem 2,5k dmg a takovýho pláče v chatu jsem snad ještě nezažil. Nechápu jak je možný že hráč co je zelenej a sedí v jednom z nejvíc OP tanků v dobrym MM si stěžuje na goldy od osmičky se stock dělem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dvě hry dne...

 

ERgvy.th.jpg  c1Nm.th.jpg

 

..a teď přijde pětinásobek, úplně to vidím, druhá rána, venku, pětinásobek 2,5 k.....

 

Edit:

 

...tak skoro jak jsem předpokládal, až na tu druhou ránu, stihl jsem jednu. Himml, ulička smrti, mongoloidi mě tam nechali samotného proti M103, E-100, IS-7 a T110E4. Paráda, hulldown, všechny čtyři rány co šli do mé věže prošly. Během tří vteřin bylo po všem. (Neprůstřelná věž, věžička velitele není weak spot, Muhehehe!) No, tak jsem je alespoň rozsvítil. Ona je to pakárna, když přiblblý mm alá War.GAY.Ming nalosuje tým medek proti týmu HT, všechna medka jedou na kopec a co mám já, chudák, dole asi dělat, že.

 

IEdkT.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk včera koupena is7 nahozena 4 perk posádka z objekta 140 první hra 4700dmg nastříleno 3800 odraženo 2 killy a TT15 je doma. Legrační, když s is7 dostanu z 5ti her 3x Prochorovku a s amx13/90 při plnění LT15 2x za 200 her :-), že by jen náhoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo musel být první a zjistit, že tudy ne, tudy cesta nevede :-D

Takže hotovo (Chi-Nu Kai už jsem v garáži měl):
Mise dokončena!
Odměna: Náhrada za Type 3 Chi-Nu Kai : zlaťáky 750
Stání přidána: 1

Za zlaťáky jsem rád, ale protože je ve slevě, tak je to jen 750, 1 500 by bylo lepších :-D Ale jsem rád i za tu trochu :devil: A garáž se taky hodí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pz.Kpfw. IV Schmalturm  Přemýšlím o něm, něco goldů na účtě ještě je, ale už mám T-25 z německých medek --- stojí ta 6ka za to, mít ji v garáži? :-D

Čéče já mám oba a s Pz.Kpfw hraji minimálně.  T-25 je daleko zábavnější (rychlost a deprese), šmatlák je strašně líný papírový stroj. 

Prostě T-25 je pro zábavu a šmatlák na vydělávání.

 

Dneska se s ní zadařilo, nejlepší DMG v sedmičkové hře.

t-25.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát nevím, jestli mám 750g za to, že je teď ve slevě nebo za to, ze jsem si ho kdysi ve slevě pořídil.

A jak to vypadá, tak se náhrady v kreditech týkají pouze kódů a dárkových tanků zdarma, tj. tanků pro všechny (bez práce)...


Sent from Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes chvilku zahrál a to prostě fakt nejde.

 

Vezmu si IS-7 nastřílím 5300 dmg a tak nějak věřím že jsem svoji práci odvedl - prohra 15:1. Byla tam četa 3x JgpzE 100, jeden z ních nastřílel něco málo přes tisíc, zbytek měl nulu. A nebyli jedniní. S nulou tam byla ještě další IS-7 a BatChat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes chvilku zahrál a to prostě fakt nejde.

 

Vezmu si IS-7 nastřílím 5300 dmg a tak nějak věřím že jsem svoji práci odvedl - prohra 15:1. Byla tam četa 3x JgpzE 100, jeden z ních nastřílel něco málo přes tisíc, zbytek měl nulu. A nebyli jedniní. S nulou tam byla ještě další IS-7 a BatChat.

Jakože si to nemám brát osobně, že si to nezasedlo jen na mě? :-D

 

Aktuálně 49 bitev a první část stále není splněna... Mimochodem, jak často máte remízu? Já už měl dneska dvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt goldy? Tak já už nevím, čemu věřit... na oficiálních stránkách, možná FAQ jsem četl, že teč už jsou náhrady za stříbro...

 

No co...zakoupeno Type 64 a T-25. Snad budou sloužit. T-25 čistě kvůli posádce na Panthera II a případně Leoparda.

 

Pokud použiješ bonusový kód tak dostaneš kredity....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...