Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

O víkendu jsem si dal za úkol vydělat 2 M kreditů na nákup zlevněného tanku, leč po několika málo bitvách jsem tento úmysl zcela opustil. Budu holt šetřit trochu déle.
Ale zase musím říct, že jsem si o pobavil - Ocelovka na TOGu  :-D

http://www.vbaddict.net/battlereport/il_mio_nome_e_nessuno-eu-50993cf35ba3eafc2c1c1e6b70959826/sacred_valley-great_britain-tog_ii_-254336806371730712

 

a jiné kratochvíle, dokonce i nějakou misi jsem splnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem si chtěl odjet 15. misi střední tanky na T-55A - znič 2 TD, alespoň o úroveň větší než vaše vozidlo .

zde je pár poznatků ohledně misí :

s T54E1 nějakých 15 her - pořád na topu, když už jsem se ocitl v X. tier, tak enemáci samé těžké tanky , medka (TDčko měli max. 1)

s Object 416 cca. 20 her - s kámošem v četě pořád na topu (88% win) , 2x mezi X. tier (žádná TD)

s Cometem - 50/50 , v IX. tieru máme půlku týmu TDček , enemáci max. 2 TDčka a to kolikrát na stejném tieru jako já .

 

 

Když už to k enemákům hodím ty 2 TDčka , tak je to rychlý lost nebo to prostě "nevyžeru" .

Snažím se jezdit zásobníky nebo medka s rychlým reloadem, aby byla větší šance na zářez :cool: .

 

 

Rada : pokud chcete být pořád na topu a mít megakrutopřísný WIN%, stačí zapnout nějakou misi : znič vozidlo tier výše :thumbsup: vážně to funguje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rada : pokud chcete být pořád na topu a mít megakrutopřísný WIN%, stačí zapnout nějakou misi : znič vozidlo tier výše :thumbsup: vážně to funguje .

Podobně mi to fungovalo u RUčka s misí spotnout a zabít artynu nebo jak to bylo .. v půlce her žádná, ve zbytku her nebyla uplně příležitost si pro ně dojet, za sebevražedné pokusy o splnění mi ta mise nestojí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-55A v garazi, poslednu misiu na medka som robil asi 3 tyzdne, kedze som to potreboval spravit aj na sekundara, lebo niektore miesie na artiny boli pre mna nepriechodne...

Cely cas som myslel, ze je to ruske medko ale ono to je na pocudovanie nemec, cize sa na nom bude expit posadka z Leosa...

Tank vyzera byt v pohode, kopia T-54 s meksim spodkom, ale lepsim delom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před 2 měsíci jsem si řekl že získám 3 hvězdičky na T71 (tj. mít větší průměrný dmg s danym tankem za posledních 100 bitev než 95% všech hráčů). Teď můžu říct že mi z toho za chvíli bouchne hlava. Dostat se na 85-90% šlo bez problémů, ale potom... už jsem párkrát byl na 91%, 92%.

Včera večer jsem k tomu sednul, dostal jsem se na 94,98% !!! A hádejte co potom... 10 her mezi desítkama a jedna mapa horší jak druhá, ani jednou Redshire! Rozdat 1k dmg = -0,5%. Ale rozdat 3k dmg je jen cca +0,3%. To je šílený, to se nedá :wallbash: Teď jsem zase na 93%.

 

Myslím že od toho konce ledna jsem s ním odehrál takovejch 200 her a pořád to nemám. Průměrnej dmg za posledních 100 her je potřeba mít cca 2000. A nedá se to nijak ocheatovat... goldy nijak nepomlžou, naopak uškodí, v četě vás to háže furt mezi desítky a navíc žerou dmg... Jestli se mi to povede, tak to budu považovat za svůj největší úspěch ve WoT vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro: DtX

 

Tak co, už máš na tom tanku 75% win? Nebo na tom ještě pracuješ:). Já ti vážně fandil, ikdyž nevěřil.

 

Tak to teda díky :laugh: Se scoutem sám vysokej win ale neudržíš a čety tě hází mezi desítky :) Když jsem začal T71 zase hrát, tak jsem měl po 350 bitvách asi 58% win, 1000avg dmg a necelý 3000 WN8. Teď mám po 550 bitvách asi 61%, 1370avg dmg a přes 4k WN8.

Věřím tomu, že ty 3 hvězdičky dám, ale je to závislé na MM, IS7ky, E100ky a ruský medka prostě neprostřelíš. Zato Tigra2 nebo IS3ku rozštípeš i ze předu. A demence na 10kách je do nebe volající, fakt nechápu... Např. včera každej tým měl 4 desítky, naše 3 desítky byly v četě a byly to podle XVM zelený hráči... tihle kreténi zalezli do jednoho kouta, zatímco zbytek týmu pochcípal, pak začali psát noob team a následně umřeli jako největší dementi flanklý ze 3 směrů. Naštěstí podle chatu dostali nejmíň 20 reportů, tak snad brzo dostanou i ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem zažil, jak jsou borečkové s wn8 větším než jezdím na účtu (nyní cca1200)...jezdím Typ59 a nedokázal jsem dekapnout cap, kde stála VeKa B....oni s IX(2500wn8) nastříleno 400 dmg a já něco kolem 2000dmg(jak byl kdysi kouzelný lesík)a měl jsem prý chcípnout na raka atd.,další bitva s CSA v IX (oni pattny wn8 cca 2500) a já jel s nima a hold jsem vždy vystřelil a dostřelil jsem tank,a když jsem měl už 3 tanky tak mě sestřelili...a že opět, že jsem dítě,noob,retard...to je děsný a ubohý.Ano když budu stát na A1 a nic nebudu dělat ok,ale tohle snad ne,tohle jsou opravdu  ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kradeš jim WN! To se nedělá!!!

jj měl bych sedět v koutě a točit věží :)

Ale abych chcípl na raka, to jsou pěkní dementi....to mám teď stále.

Protihráč arty IX na topu...a ona do mě,píšu ji jsem jen noob ať střílí na někoho jiného..(4x a nic netrefila)...a když jsem byl mrtvejj 1500dmg (3500spot,to jsem věděl až v garáži) ,tak se mi smála a posílamě do garáže a když jsem mu odepsal,už jsem měl chcípnout.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to teda díky :laugh: Se scoutem sám vysokej win ale neudržíš a čety tě hází mezi desítky :) Když jsem začal T71 zase hrát, tak jsem měl po 350 bitvách asi 58% win, 1000avg dmg a necelý 3000 WN8. Teď mám po 550 bitvách asi 61%, 1370avg dmg a přes 4k WN8.

Věřím tomu, že ty 3 hvězdičky dám, ale je to závislé na MM, IS7ky, E100ky a ruský medka prostě neprostřelíš. Zato Tigra2 nebo IS3ku rozštípeš i ze předu. A demence na 10kách je do nebe volající, fakt nechápu... Např. včera každej tým měl 4 desítky, naše 3 desítky byly v četě a byly to podle XVM zelený hráči... tihle kreténi zalezli do jednoho kouta, zatímco zbytek týmu pochcípal, pak začali psát noob team a následně umřeli jako největší dementi flanklý ze 3 směrů. Naštěstí podle chatu dostali nejmíň 20 reportů, tak snad brzo dostanou i ban.

Sorry moje chyba.

Zapomněl jsem doplnit typ stroje. Pokud se nepletu tak mělo jíz o T14. (solo hraní a více jak 100 bitev)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...