Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

E4 dobrá. jen si musim zvyknout, že to není zas takovej držák jak jsem si myslel. No nic, dnes jsme s ní dal 7 bitev, 100% win a něco kolem 2200 WN8. Uvidíme jak dál. Zato její sestřička E5....s tou mi to prostě nejde a nejde. kdysi jsem s ní docela řádil, ale dnes už s ní nejsem schopen zahrát :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, co to bylo včera za den. Takové absolutně špatné týmy jsem již dlouho nedostával. Většinou ve třetí minutě jsme prohrávali o pět tanků. Jasně, vyhrávalo se, ale způsob jakým se vyhrávalo byl taky docela na blinkání. Další paradox je šílený MM. Včera teda extrémně. Hra, kdy jediná desítka ve hře enemy arty, potom na každé straně tři devítky, kdy mi měli medka a enemák heavyny a zbytek osmičky. Věčně absolutně nevyváženost mezi stroji. K tomu se přidal krtkovací den a výsledkem bylo mé žasnutí nad tím, jak se dá totálně domrvit něco, co už se snad ani domrvit nedá. No vcelku vzato prostě moc nepěkný den na hraní. Všechno mi to ale vynahradila T-62A. Prostě je to oproti Objectovi v mých rukách jako Jekkyl a Hyde. Až na jednu total bullshit hru, kdy na Siegfridovce bylo balanc takový, že mi neměli ani jednu X tier heavy a enemák jich měl 5, tak byly hry naprosto famózní. Teda z mého pohledu. Věčně nastříleno minimálně 3k dmg. Dělo super. to co s Obj neprostřelím, tak s 62 bez problémů. Hlavně takové tanky jako IS7 nebo E100. Ani tak nejde o prostřelení zepředu. To se většinou ani nesnažím, ale hlavně boky. S Obj cinkám všechno i do boku. Proto vcelku tragický průměr dmg. S 62 není problém prostřelit. Tam kam zamířím, tam to letí. Jsem zvědav, jak dlouho to tomu tanku vydrží. Počítám tak 14 dní a pak začnu opět střílet gumové medvídky. A ještě bych měl takovou otázečku. Jedu si takhle s Churchilem III a potkám druhého Chrchla. Začneme po sobě flusat co dvě vteřiny. Jelikož vím, že nejměkčí je věž, tak mu to peru do věže hlava nehlava. No on to věděl taky, tak mě pral tak samo. Takže výsledek byl takový. 2x mrtvý střelec + velitel. Samozřejmě na tři rány. Po bitvě se podívám co jsem mu zabil já. Z 6ti ran byl výsledek....... nic nepoškozeno. Věž měl otečkovanou jak při morseovce a já mu nezabil nic, on mě na tři rány sundá jakoby tři členy. Může mi někdo říci, jestli je i na tohle RNG? Ono to totiž není první bitvu co tohle pozoruji. Nebo u enemáckých Chrchlů III sedí posádka jinde? Protože ať je střílím jak je střílím, tak to vždycky dopadne stejně. Já jim nic nepoškodím, oni mě vyndají půlku osádky.  :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po příchodu z rachoty vyřídil jsem nezbytnou korespondenci, pořešil školu s dítkem. Drahou polovičku poslal na drby. Po večeři ideál spustit konečně WOT. Stalo se akorát to, že jsem se vzbudil až dnes ráno a mazal zase do práce. Takže jestli se něco dělo nevím, ale já byl docela v pohodě. :wink:  Myslím, že jsem na publiku wotka o nic nepřišel.

:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konspirační teorie...

Dnes 5 her s IS3, 4x proti osmičkám. IS-3 má suprovej MM dlouhodobě.

T32.. dnes 3 hry, 3x T10, od doby co to počítám 62 her, 45x proti T10.

 

Ještě 3k expů a jde ten šrot z garáže.

IS3 podle mych zkusenosti nema nijak vyhodnej MM, ja ho ted skoro nehraju prave kvuli MM a utajenemu nerfu. No asi zase zacnu, abych si to overil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem nechápal.Mapa Lakevile a já jedu s KV-2 po cestě středem za kámen v tom esíčku.Zaparkuju a čekám.Ve městě spot tak zacouvám,abych tam viděl a je tam četa 2x Tiger(P).Oba jedou krajem města kolem vody a už něco mají ubráno z HP.Dojedou do místa kde je mám krásně zezadu tak doměřím a mlask za 900+ a mu zůstalo 1 HP.Přebíjím a posílám tomu druhýmu taky za 900+ a taky mu zůstává 1 HP.Hned potom si na mě najel Panter a já už stihl jen pusinku za 400+ a šup do garáže.Oba Tigříci se dočkali konce a každej po dvou killech.Klasika prohra 15-4.

Další bitva a před popelnici mě najel típek s T29 pěkně bokem a dostal za 900+a co se nestane zase mu zůstalo1HP.Okamžitě se stáhnul a pak neměl celou bitvu nic jinýho na práci než mě nadávat a nabádat team k reportu,že jsem hacker.První co napsal bylo WTF?Dále napsal KV-2 hacker 900dmg?Co dodat přežil a zase prohra 15-4.

Když jsem já začínal,tak každej nahlížel za roh co má KV-2 za kanón a po spatření popelnice si dával setsakra majzla se nechat trefit.Ty dnešní děti ani nevěděj co jim může ten kterej tank naložit.No pak má ten public taky tak vypadat :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera jsem měl možnost si vyzkoušet zahrát s WTE-100. No, nebudu to protahovat, takhle lamácky jsem nehrál snad dva roky! =D  Padlo definitivní rozhodnutí, že těch 5 tis nastřílím s ISU, na T55a se stejně nedostanu....  :biggrin:  Ale na stejném účtu jsem měl možnost si dát i jednu hru s Obj.907 a ten tank tedy rozhodně chci!! Kdy se ten tank bude zas prosím moci vyjezdit? A tím pádem tedy i za za druhé, nechce mne někdo do klanu?  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ty dnešní děti ani nevěděj co jim může ten kterej tank naložit....

Mě to už ani nepřekvapuje... Ale poslední dobou mě dostal jeden, tuším že HT VK 36.01 či jak se to jmenuje, dal jsem mu s Emilem jen za 460 (nějak mi to nesedlo, ale už se mi povedl roll i za 603, bez poškození modulů, čistý průstřel :-D) a hned: "WTF? 460? Really?" No, vzhledem k tomu, že měl nahráno okolo 10k bitev, tak bych očekával, že už nějaké základní znalosti má :-) By mě zajímalo, co by říkal, kdyby dostal těch 600 :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono možná kdyby někdo ve WG uměl překládat z EN do CZ jinak než Google transatorem, bylo by to o něčem jiném. Mě fakt udivuje ten jejich extrémní nezájem a vlastní dojnou krávu. Přidávají nové věci, které jsou špatně třeba i 3-4 patche...

 

Dnes hotovy TD na Concepta. E3 se 7k dmg...

 

Lodě od WG ... jediný co mě bavilo bylo expení tý dvojky. A pak expení dvojky do fullu ... jedna bitva... a pak? Expení trojky? ... připadá mi to jako nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Pokusím se to napsat krátce, ale asi se to nepovede. Píši jen o publicu.

 

Už mě to nějak poslední dobou unavuje, mám to pořád dokola, jako ve vlnách.  Serie dobrých bitev, kdy to rozdám nebo aspoň něco dám a výhra. Většinou proto, že tým ví, co dělá, nebo nám přeje WG,  nebo se mi to povede ustřílet. Pak jako když utne a zase prohry. Špatný tým, k tomu RNG, samozřejmě moje ruce a pod. Před chvílí třeba MM+1, já nejvíc dmg s týmu, prohra 1:15, je to normální na 6.tieru ? Asi jo. Nejsem magor, abych neustále sledoval své statistiky, víceméně mě zajímá můj WR a tam je to pořád jako na houpačce. Jdu nahoru, pak najedou stop a zase dolu. Nezáleží skoro vůbec na tom, co rozdám. Mám lehce přes 10 000 bitev, jen solo public, považuji se průměrného hráče, ale myslím, že už jsem prostě v obraze téhle hry. Hraju tier 4-9 a ono je to úplně jedno, všude se dějí stejné zhovadilosti. Co mám třeba dělat, když jsem s ST-I na topu a po odpočtu následuje v 8-9.tieru lemmingstrain ? Jako debil jedu na druhou stranu, potkávám tam snad všechny stroje nepřátel, 3x vystřelím, 2x dmg a jdu do věčných lovišť. No a samozřejmě jsme řízením osudu vyhráli.   Opravdu mě to poslední dobou nějak unavuje a se.e i z dalších důvodů, budu si asi muset dát delší pauzu, o odinstalaci zatím moc neuvažuji, už jsem s tímhle strávil dost času a možná by to byla škoda.

 

Kontrolní otázka : Jak to máte vy, při lemmingstrainu, já si říkám stokrát ne, ale stejně až na vyjímky jedu nakonec na tu prázdnou stranu mapy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolní otázka : Jak to máte vy, při lemmingstrainu, já si říkám stokrát ne, ale stejně až na vyjímky jedu nakonec na tu prázdnou stranu mapy. :)

Když je lemmingtrain, tak pokud na to mám tank (tzn. aspoň nějakej pancíř a šance na dmg) tak zaujímám krytou pozici na opačné straně jak většina. Takovou, aby se dalo ještě někam ustoupit. A tam se pokusím otupit a zdržet enemy útok. Třeba se to lemíkům povede a někdo se může i vrátit. Tohle je jedna taková, kdy se to povedlo:

 

http://wotreplays.com/site/1704098#northwest-ferenc96-t-54

 

A k tomu WR, všechno nad 50% je dobrej výsledek a při sólo hraní je 60% podle mě nemožnej úkol (snad by to šlo tak do IV. (V.) tieru s vybranejma tankama - T-127, Matilda IV., T-34 ...). A čím víc máš bitev, tím víc to stagnuje, někdy musíš dosáhnout na svůj strop. U mě je to 54,5%, za minulej rok jsem to zvedl o cca 0,25%. Prostě máš jen 1/15 vlivu na výsledek v ideálním případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vám nevím. Říkal jsem si, že si zahraju 2-3 hodinky a už po hodině hry jsem byl otrávený.

Bitvy totálně o ničem. 1:15, 15:7, 15:3, 8:15, 15:4, 15:2, 15:3.

Možná by bylo dobrý, kdyby vítězný tým co vyhraje 15:0-6 dostával ještě jednou tolik expů a stříbra.

Jednak by byl vítězný tým trochu motivován, aby nepřicházel v závěru zbytečně o stroje a taky WG,

které by to možná přinutilo více vybalancovávat losy.

V současnosti to vypadá, že je ta hra ideální na puštění, když člověk přijde z hospody se slušnou hladinkou na takové zablbnutí.

 

Trochu lituji toho, že jsem si v této hře nevytvořil nějaký hodně pozitivní vztah k osobním statistikám,

což by dalo nějaký smysl těm 80% nezajímavých bitev.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že prý byl včera pátek 13, tak jsem měl strach to pustit. Ale kupodivu já měl včera extra dobrý den. Až na pár her jsem si uhrál to co jsem potřeboval. Sice mi v jedné hře nadával, ale co jsem měl dělat, když jsem přesně věděl, jak to dopadne, tak bylo pro mě důležité si něco nastřílet a to i za cenu toho, že jsem týmu prakticky k ničemu. Ale vůbec mi to nevadilo. Svých 2000dmg s Indiánem jsem si dal, tak jsem byl spokojený. Už mi chybí kousíček na Leoparda, takže bude hotovo. Bohužel nemám dostatek freeXP, takže Leopard se odkládá na později a vrhnu se do devítkového Pattona. Tam už mám to co potřebuji a s tím základním dělem to chvilku přežiju. Přežil jsem to na Peršanovi, tak proč né na Pattonovi. A ještě super povídání o vyježděném Stugovi. Zatím jsem s ním dal dvě hry, a vždycky prohra. Ale docela mazec. No první hra byla přesně v tom samém duchu. Výsledek 6:15 během čtyř minut. Druhá hra, naprosto to samé, třetí hra stejná jak přes kopírák. Až čtvrtá hra a konečně výhra. No zatím teda zakletý stroj. Jinak jsem si udělal Acetankera na Obj740. Ani jsem to nečekal, ale když už jsem v dané hře měl 6000 dmg a 6 killů, tak jsem si říkal, že by to mohlo vyjít. A nebylo to žádné zakempené. Musel jsem si pro dmg dojet a hlavně hrát pozičně. 

Jediná věc, co mi včera zkazila náladu je, že holky v biatlonu nezískali medaili, ale i tak mají můj obdiv za celou sezónu. A hlavně je to jednoznačně nejhezčí čtyřka v celém závodním poli  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek v duchu čet. Dodělána poslední mise za TDčka - Velitel pro SU-100M1. Dodělána poslední mise za HT - střelec pro SU-100M1. Dodělána poslední mise za medka. Řidič pro SU-100M1. Vše po 5 kartách. Teď už jen 3 mise u artin. 

1) Zabít dvě arty

2) Poškodit výstřelem 3 tanky. No, mám jen Obj 261. A druhý nej splash má M40/43. Takže bude sranda. 

3) Finální mise - to půjde. A to HTC celkem chci. STUGA jsem teda zatím nevytáhl, ale tohle by mohlo jít.

 

SU-100M1 ... už "jen" 20k XP ... a pak to samý s lepším dělem a stále bez HPček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...