Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak já mám na štěstí v garáži od každého něco,jen budu muset koupit prvně pořádné TD(asi nazpět borsiga),T67 je fajn,ale pak už asi nebude stíhat.Lightku mám T37,s tím to jde samo,střeďáky drandím SP,no teď mě čeká mise na odlov artyny,ale to asi sfouknu s T-25,se SP bych se tam nedohrabal.Arcku mám britské FVčko,s tím by se to mělo dát splnit komplet,u heavyn vede IS-3,na vyžíracé mise se osvědčila 50 100 :laugh: Takže co dům dal,ale budu muset ještě rozšířit vozový park,některé mise prostě s tím splnit nepůjdou :woot: Můj cíl je T55,ten tank je prostě nádherný :woot:

No já vidím největší problém v tom capování. To je prostě v rozporu s mým hraním. Bych se musel napít a pak možná :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouho jsem nebyl tak frustrovaný hrou jako dneska, každou hru tři hrdinové s artou(je úplně jedno, že mám +2 mm, stejně jdou primárně po mě, i s takovýma lamáckýma statama), opravdu výborná záležitost ty osobní mise, když uvidíte dělat spoluhráče úplné hovadiny, tak plní nějaký crazyass úkol, mám toho fakt dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouho jsem nebyl tak frustrovaný hrou jako dneska, každou hru tři hrdinové s artou(je úplně jedno, že mám +2 mm, stejně jdou primárně po mě, i s takovýma lamáckýma statama), opravdu výborná záležitost ty osobní mise, když uvidíte dělat spoluhráče úplné hovadiny, tak plní nějaký crazyass úkol, mám toho fakt dost

Budeme muset vydržet až to ty lidi přestane bavit, dávám tomu tak 2 týdny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při nastřílené avg. DMG 532 na tieru VI bohužel nemůžeš chtít zázraky a jediný problém budou tvé levé ruce.Ale teď je v módě plivat na WG,že? :wink:

Já na nic neplival jen konstatoval. Možná je DMG 532 malá, ale nic moc s tím nešlo dělat. Expím arty. Pokud mi lítá každá 3-4 střela na kraj kruhu a v několik a bitvách netrefím a vůbec nepoškodím stojící tank či arty na nekrytém rovném místě 2x za sebou, tak asi těžko zvednu DMG. Jednu bitvu jsem skončil po 11 výstřelech s 0 DMG. DMG na zásah šel asi taky trochu dolu, ale to může být pocitová záležitost.

Dokonce jsem se díval v garáži dvakrát na posádky, zda díky misím nedošlo k resetu a nemám tam místo 100% nějakých 75 nebo snad 50%.

 

Od arty neočekávám a ani bych nechtěl, aby to byl nějaký velký snajpr a vydaval všechny na ránu a vždy přesně trefil, ale u ideálního cíle co nehnutě stojí bych tedy 50% úspěšnost zásahu uvítal.

 

K dnešnímu dennímu hlášení:

Potkal jsem jednu kuriozitu. Českého hráče s 6k bitvama a win 48%. To je normálka, jenže si win kazil tím, čím si ho snad všichni ostatní hráči zlepšují. Jeho nejhranější stroj je M18 se 685 bitvama a win 42%.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meh.ro6409.jpg

 

Jinak co se týče wotka... poblik dobrý. Znovuoblíbil jsem si AMX 50B, takže co bitva, to cca 4-5k dmg, občas méně, aneb hry 3:15 atp...

Co se klanových aktivit týče, tak toto vypadá moc hezky:

 

No a v šarvátkách taky celkem fajn, protože hrají spíše slabší klany, takže jsou bedýnky na bonusy. A to byla jedna fajn bitva. Kluky jsem na perlovce s E5 poslal na střed, medka všude okolo... po chvíli koukám, že na střed jedu sám a všichni ostatní někde okolo... proti E-100, E-100 a IS-4. Ale báli se vyjet, takže jsem je vždy detracknul, nebo naložil, hnedka cukl, oni cinkli a potom se kluci ujali vedení ve smyslu, ať mě tam nechají, že mezitím vyřídí všechny ostatní a potom mi pojedou pomoct. No, prdelku ze mě měli hezkou, ale díky jejich blbosti se mi podařilo přežít a když jsem je skoro domlátil, přijeli naši a vyžrali killy...

Další bitvu jsme je potkali znovu. A ta samá E-100 mě opětze tří ran goldem neprobila ani jednou. Když jsme je další bitvu potkali znovu, už m té E-100 bylo fakt líto, protože jí další 3 goldy neprošly  :laugh: Pak to vypli a museli jsme čekat na jiné soupeře... ti vydrželi jen 2 bitvy...

 

Takže poslední dny celkem dobrý  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dnes poprvé zapl od konce června loňskýho roku. Že budu takhle dřevěnej jsem fakt nečekal, první hru jsem si jen hrál s nastavením DPI na myši, nic mi nevyhovovalo. Chvíli to teda potrvá než se rozehraju.

 

Jinak mise jsou asi cesta dobrým směrem, ale protože jsou tam mise na capování, mise za arty (!!!), tak tu desítku asi nikdy mít nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, udělal jsem tu nejhorší věc... Capoval jsem s lightem...

V noci dvě hry (Tundra a ještě něco) kdy se borci podobných barev v chatu omlouvali, že capují - kvůli misi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to převážně odjíždím na nižších tierech... TD mise mám z 90% s SU-85B. A až na neskutečný zásek, kdy jsem misi ve které máte dát dva killy a zvítězit dělal 17x, to šlo jako po másle.

A vlastně ještě jeden fail, kdy jsem na popáté nemohl udělat nějakou misi abych si v momentě, kdy jsem si chtěl zkontrolovat podmínky všimnul, že ji nemám spuštěnou :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to převážně odjíždím na nižších tierech... TD mise mám z 90% s SU-85B. A až na neskutečný zásek, kdy jsem misi ve které máte dát dva killy a zvítězit dělal 17x, to šlo jako po másle.

A vlastně ještě jeden fail, kdy jsem na popáté nemohl udělat nějakou misi abych si v momentě, kdy jsem si chtěl zkontrolovat podmínky všimnul, že ji nemám spuštěnou :wallbash:

Já to jezdím s T67 + M5A1 Stuart / Valentine II. Střeďáky zkusím dát s duem Type T-34 / Cromwell + artyny s FV 304. Pokud to bude nad jejich síly, půjdu o kousek výš, ale už teď vím, že misi na HT budu dělat s T8+. Jezdím to na nižších tierech, tam mi to připadá jako nejmenší odpor...

 

Jinak je pravda, že díky misím se dějí nelogické věci nebo málo vídané věci... Ale co, za pár týdnů to snad odezní :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle mise udělaly z lidí ještě větší blázny než byli před tím. Takže pro radost ze hry to teď nemá význam hrát.

:thumbsup:  moje řeč!

Hardcore mód, garážové bitvy, výběrovky podle skillů a podobné věci by udělali hraní zajímavé pro ty, kteří už mají toho dosavadního plné zuby. Systém "něco za něco" mi tak trochu připomíná jednoho horolezce, který dělal 2 roky nějakou děsnou otročinu, prostřednictvím které si ale vydělal na velkou výpravu do hor. Což plně chápu ale ve hře mi tento přístup přijde minimálně divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, udělal jsem tu nejhorší věc... Capoval jsem s lightem...

Dobrý,já se dostal včera k misi zapalte nepřítele říkám tvl to bude bitev..měl sem T-25ku a hned třetí výstřel v bitvě zapálil enemáka :laugh:  :laugh: Jinak ano,dějou se prasárny,už sem byl párkrát dotazován,zda jsem účet nekoupil či neplním mise.Viz výjezd na kopeček s T-25,počkání až pojede pode mnou enemák,jeho sestřílení na pár HP a následný ram,capování s IS-3,díky čemuž híply naše 3 tanky,které jsem mohl zachránit(měl sem ještě 1200 HP) a další zhovadilosti.No cap s lightem byl naštstí zasloužený,tam by jsme to nedali jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý,já se dostal včera k misi zapalte nepřítele říkám tvl to bude bitev..měl sem T-25ku a hned třetí výstřel v bitvě zapálil enemáka :laugh:  :laugh: Jinak ano,dějou se prasárny,už sem byl párkrát dotazován,zda jsem účet nekoupil či neplním mise.Viz výjezd na kopeček s T-25,počkání až pojede pode mnou enemák,jeho sestřílení na pár HP a následný ram,capování s IS-3,díky čemuž híply naše 3 tanky,které jsem mohl zachránit(měl sem ještě 1200 HP) a další zhovadilosti.No cap s lightem byl naštstí zasloužený,tam by jsme to nedali jinak.

Já jsem tím capem taky zachránil bitvu. Ale kdyby žádná mise nebyla, tak prostě ty tanky huntit pojedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, 5. mise u heavin - "Pádný argument" dokončena:

SNu1Q.jpg

 

A konečně po roce mám na VKčku i Hrdinu  :laugh:  Bitva byla hezká. Zbyl jsem já + Bat s 80Hp, proti 4 enemáci. KT ve fullu, nebyl problém, přešel na HEčka  :no: Potom už jen T57. Naštěstí byla tak daleko, že jsem jí stihl dát dvě rány a Bat někde zezadu dorazil. Pak už jen plnej Obj 268. Asi 100m ode mně. Jel si pro mě, měl jsem kolem nějaký kopečky, první rána ho neprobila... dojel ke mně, rychlá klička, shazuje pás. No, pak se mně snaží objet (nechápal jsem)...no opravil jsem to a pak už jsme jen tančili tango. Nakonec přijel i Bat, ale těch 300HP co měl mi nechal. Jen toho Obj blokoval. Aspoň někdo kdo ocenil týmovou hru  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...