Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nic ve zlým, ale ty jsi udělal vlastně ještě horší věc, než když si lama koupí Lowe, protože u něj to díky barvičkám uvidím a když ho budu mít v týmu tak ho ignoruju. Ale takhle si budu myslet že v tom tanku sedí hráč který za něco stojí a ono to bude total rajče:)

Já ti furt říkám aby jsi si to hloupý XVM odinstaloval a máš po problémech :tongue:

 

Jinak včera s T67 w/l 25/4, až už to byla trochu nuda, vyhrál jsem i bitvu kde mělo 10 hráčů nastříleno nula dmg, díky capu  :woot:  Ale na tiery 9+ (hraný sólo) mě po pročítání zdejších příspěvků nikdo nedostane.. to to radši vypnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem to po dlouhe dobe zapnul. Muj druhy ucet je od WG laskave zas bez duvodu zabanovany. Tak jsme sli  s kamosem delat blbosti do cety. On si vzal loltraktora a ja naku 4 nebo 5. No lidi nadavali. Ale kamarad jim v jedne hre docela srazil usmev :D

 

 

 

 

;

To chce replay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dobrém včerejšku dnes dostávám solidní kapky. Po této bitvě jsem to vypnul.

http://imagelink.cz/images/desqeq.jpg

Pozice všech nepřátel poměrně přesně známá. Je nás 7 na 4 ale činnost žádná. Nebrání se, nezabírá a čeká se co se bude dít.

Enemák u naší základny (nejlepší hráč v bitvě s win 58%, zjištěno po bitvě) začal zabírat.

Při zabrání asi 60% jsem to nevydržel a s artynou to zkusil naslepo pěkně za budovu a vyšlo to.

U nás se probudil aspoň jeden šmudla a postavil se na cap, ale ztráta byla víc jak 15 bodů a další palba na slepo se mi už nedařila.

Nakonec se to nějak uhrálo, ale to se fakt nedá. Celkem v pohodě vyhraná bitva a parta komiků z toho udělá na konec nervák jako kráva.

Nebýt to trestný, tak jsem snad vyzobal půlku našich žijících v tu dobu (KV-1, Wolverine a M18) sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi zase docela dařilo, něco šlo dát i lépe, ale budiž :devil: (sec. account, primární "Rawac" už ani moc nezapínám, pouze občas na blbnutí s FV304 nebo na tiery 8+ na vyžádání do čety)

-----------------------------------------------

Тank             Wins    AvgDmg    WN8
-----------------------------------------------
T67                7/7       1 177       3 184
Churchill III     6/7       1 150       3 396
S35 CA          2/4          969       2 076
E 25               1/3       1 413       1 857
StuG III G       1/1       1 324       3 595

-----------------------------------------------

Wins/Battles:         17 (22) / (77.3%)

Efficiency/WN8:       1 469 / 2 900

Kills for battle:          2,4

-----------------------------------------------

 

Poslední tři dny se mi dařilo nějak podezřele, sobota: WR 40/60 (WN8 2000), neděle: 21/30 (WN8 2500), pondělí: 17/22 (WN8 2900). Buď to je tím, že mi v sobotu ráno odjely holky na týden na hory (a já mám doma klid) anebo je to tím, že mám od soboty 3 dny PÚ z WZ akce a WG mě chce nalákat k jeho prodloužení / koupi. To se jim však nepodaří, takže zítra očekávám start trestného období. Dnes jsem si chtěl dát M s Chrchlem III (pořád mi to utíkalo), nakonec se to konečně povedlo (za 1764 base exp). Protože vše padlo a v nejlepším se má přestat, tak to dnes balím a budu se bát zítřka.

 

GL :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že ..

Gratulujeme!
Za úspěšné dokončení operace získáváte odměnu.: Připsány prémiové dny: 3

Vozidla přidána: WZ-111
Stání přidána: 1

A teď jdu na LotraOnline. Jediné MMORPG, které zatím hraju, kdyby jste měli něco lepšího .. třeba měli trpělivost mi vysvětlit WoW  :laugh: tak můžete. Teď dám akorát po večerech strongholdy, teď jsem to trošku zanedbával. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi zase docela dařilo, něco šlo dát i lépe, ale budiž :devil: (sec. account, primární "Rawac" už ani moc nezapínám, pouze občas na blbnutí s FV304 nebo na tiery 8+ na vyžádání do čety)

-----------------------------------------------

Тank             Wins    AvgDmg    WN8

-----------------------------------------------

T67                7/7       1 177       3 184

Churchill III     6/7       1 150       3 396

S35 CA          2/4          969       2 076

E 25               1/3       1 413       1 857

StuG III G       1/1       1 324       3 595

-----------------------------------------------

Wins/Battles:         17 (22) / (77.3%)

Efficiency/WN8:       1 469 / 2 900

Kills for battle:          2,4

-----------------------------------------------

 

Poslední tři dny se mi dařilo nějak podezřele, sobota: WR 40/60 (WN8 2000), neděle: 21/30 (WN8 2500), pondělí: 17/22 (WN8 2900). Buď to je tím, že mi v sobotu ráno odjely holky na týden na hory (a já mám doma klid) anebo je to tím, že mám od soboty 3 dny PÚ z WZ akce a WG mě chce nalákat k jeho prodloužení / koupi. To se jim však nepodaří, takže zítra očekávám start trestného období. Dnes jsem si chtěl dát M s Chrchlem III (pořád mi to utíkalo), nakonec se to konečně povedlo (za 1764 base exp). Protože vše padlo a v nejlepším se má přestat, tak to dnes balím a budu se bát zítřka.

 

GL :thumbsup:

na takových low tierech by byl hřích nemít WNko kolem 3000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na takových low tierech by byl hřích nemít WNko kolem 3000

Byl, jsem holt hříšník :devil:

Hraju jen stroje, které chci a které mi jakž takž jdou. Nerad se trápím s těmi, které mi nesednou / nemají vhodné posádky, než se dohrabu tam, kam chci, free exp není na rozdávání. S oblíbenou T67 není problém udržet denní WN okolo 4000 (pokud na člověka z nebíčka pravidelně nepadají bombičky (ale to je u mě spíš chyba krytí či přílišná sebedůvěra, co vede ke garáži)). U ostatních se snažím dělat jen násobky, než budou použitelné posádky.

 

Nemám rád stroje, které bitvu nedokážou moc ovlivnit a na vyšších tierech mě jímala bezmoc z toho, jak to tam vypadá (možná to je jen subjektivní názor, ale připadalo mi to tak). Proto jsem víceméně rezignoval na T8+ (pouze občas četa na vyžádání) a z 99 procent hraju solo public, vesměs T5-7. To mě baví, u toho si zarelaxuju. U vyšších tierů jsem se spíš rozčiloval a protože (to si přiznám) nemám na to, abych tu bitvu zásadně ovlivnil, tak jsem tohle pole raději vyklidil. Možná se tam časem vrátím. Poměr zábavy 70 / 30 pro střední tiery - tedy u mě. V četě je to něco jiného, tam je mi to jedno, jaký to je tier (klidně 8-10), spíš je to sranda a pokec. Na T5 mě červení spolubojovníci nevadí, na T8+ mě naopak přiváděli k šílenství :laugh:

 

Kdyby WG nastavilo pravidlo, personal score (nebo klidně nějaké jiné hodnocení) do 3000 = max tier 4, personal score do 6000 = max tier 8 a 6000+ = T9+ tak by se hrálo lépe a klidně bych hrál vyšší tiery, ale takhle ne-e.

 

Edit:

Ještě mě napadl příměr k tierům (nepočítám vychytávky typu RNG a MM). Klasické hry taky mají různé obtížnosti typu easy, medium, hard, nightmare.

Když mi nejde nightmare, tak abych si zahrál, tak holt půjdu o stupínek níž. :thumbsup:

To je jen obecné přirovnání a s původním příspěvkem moc nesouvisí, jen mě to tak teď napadlo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se rozhodl vydupat ten třetí mark na B-C, jenomže to nešlo .......

Nemůžu překročit hranici 93%, protože s průměrným poškozením 3500dmg to jde dolu a včera to stálo vážně za prd .

v X. tier MM každou druhou hru čtyří a více klikačů na každé straně . Jakto, že jich najednou jezdí tolik ??? K tomu mě to dělo nehorázně trolilo - do boku E-75 jedna z pěti prošla, do vany E-100 nekecám 4x neprošla a pátou ranou shozenej pás . To vozítko jsem si neskutečně oblíbil, ale jednu věc budu muset změnit . Nemám na posádce BIA a budu rozjížďet 4. perk , tak asi přeškolím posádku a BIA tam hodím . Mám je na každém tanku, myslel jsem si, že na B-C nejdřív zlepším střelbu za jízdy, průchodnost terénem apod. perky , ale já věřím že s BIA to dělo trošku ožije a bude méňě trolit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...