Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že jsem asi největší idiot na světě.

Změnil jsem si heslo a dnes mi změnili i emailovou adresu u mého účtu.

Jenže já netušil, že stačí znát email a heslo už je nedůležité. Stačí požádat suport o nové heslo a je vymalováno.

Takže kupec mého účtu se mnou hezky vy**bal !!!

Nepřihlásím se ani starým a ani novým heslem a ani starou a novou emailovou adresou.

:sick:

No počkat počkat, ty si ho nenechal zaplatit předtím, než si vůbec hnul prstem ? A co kontrolní otázka na emailu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik hodin denně jsi tím promarnil? Jinak můj obdiv.

Byly to čtyři dny, kdy jsem hrál tak nárazově - to většinou v okolí Vánoc, takže chvilku dopoledne, chvilku odpoledne, chvilku večer, dohromady třeba 6-7 hodin. Plus to byly tři dny, kdy jsem hrál velký počet bitev za den, okolo 75. To jsem hrál od cca osmi rána do desíti, jedenácti večera. Samozřejmě, jsem člověk. Takže jsem si skočil na jídlo, případně vyzvednout přítelkyni z práce. Hrál jsem to na VI. tieru, většinu, takže bitvy celkem rychle vyřešený. Navíc s medium tanky, takže žádný camp .. když se jednalo o prohru, prostě jsem umřel do dvou-tří minut. Když se jednalo o výhru pět-šest. A ti, co tady budou "ježíšimarija, takhle si kazit hru" No, stačilo si vybrat liniie, které budu nyní ve zbytku roku dojíždět  :laugh: Takže jsem na dobré cestě na doexpení STB-1 (Jap), vyexpil jsem si IS-2 (tak, aby ta čínská posádka měla taky regulerní tank, no ne ?), vyexpil jsem VK30.02D na Leoparda, T20 na Pattona, u rusáku jsem zajezdil 100Y a 122-44 (takže konečně mám nějaký stříbrňáky na účtu, díky bonusu z opevnění to lítalo fakt rychle), a taky jsem vyexpil a koupil AMX M4 1945, aby měla posádka z FCM 50t kde jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počkat počkat, ty si ho nenechal zaplatit předtím, než si vůbec hnul prstem ? A co kontrolní otázka na emailu ? 

Nic se ještě neplatilo. Pouze jsem nechal změnit mejla na jeho a kámoš pak v Praze k němu zajede, vezme peníze a sdělí mu heslo. Ale před chvilkou mi ten kupec volal co s tím jako je, kdy bude ta změna mejlu a tak je jasné, že o ničem neví. Asi nějaká chyba v tom bordelu made in WG suport. Uvidíme. Musím počkat co mi na to odpoví ze suportu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si za poslední dva dny nahrál aspoň 60 killů na rusácích. Moc jsem tomu celkově nedal a šlo to skoro samo. Když se člověk soustředí na jeden národ, tak to jde téměř samo. I když pravda je, že u rusáků mám na to stroje jako je 100Y, ISU a T 34-85. Na tu 34 jsem hodil trolgun. Je to suprovka dávat papírákům za 400+. Nechal jsem si poslední tři killy na pondělí. Teď budu zase až moc v práci. Tak snad ještě zvládnu i ty amíky. Aspoň nějaký ten den premka zdarma z toho kápne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce jsem provětral E50 a jedna věc se mi snad nikdy neomrzí .. Ramování :devil: Nejoblíbenějším cílem je Baťák, naštěstí se to dnes nevymstilo ani jednou, naopak 3x kamikadze "zadarmo" .. u jednoho to bylo ale těsné, jen jsem ho štrejchnul, tím jsem dostal detrack a on nic (WTF?!) .. samozřejmě měl plný zásobník, chystal se mi ho vysypat do boku .. naštěstí zbyly opravy, tak jsem se snažil "úhlovat" .. frajer jel naštěstí s autoaimem a jak jsem byl kousek pod ním, rval mi to na naúhlovaný předek .. prostřelil 1 náboj z 6ti :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOT...dnes peklo. A RNG. Jen pár bitev, ale teď doopravdy. Když jsem nehořel, tak mi první ranou odlítla věž. Nestačil jsem zírat. Nezahrál jsem si. 

 

Ale za to South Park: The stick of truth - naprostá pecka. Komu se tak nějak líbil seriál, bude potěšen. Je to výborná krávovina, konečně zase hra s nápadem. I když tu byl bojový mechanismus už tolikrát, stále je to výborné. To prostředí, vtípky a situace, které si opravdu užijí jen ti, co mají South park zkouknutý. Takových vazeb a ptákovin které dolaďují tu atmosféru... Pro mě hra roku 2014. Zas něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOT...dnes peklo. A RNG. Jen pár bitev, ale teď doopravdy. Když jsem nehořel, tak mi první ranou odlítla věž. Nestačil jsem zírat. Nezahrál jsem si. 

 

Ale za to South Park: The stick of truth - naprostá pecka. Komu se tak nějak líbil seriál, bude potěšen. Je to výborná krávovina, konečně zase hra s nápadem. I když tu byl bojový mechanismus už tolikrát, stále je to výborné. To prostředí, vtípky a situace, které si opravdu užijí jen ti, co mají South park zkouknutý. Takových vazeb a ptákovin které dolaďují tu atmosféru... Pro mě hra roku 2014. Zas něco jiného.

 

Za jakou postavu hraješ? A jak jsi daleko? by mě zajímalo jestli volba v příběhu bude mít nějaký hlubší dopad nebo ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se ještě neplatilo. Pouze jsem nechal změnit mejla na jeho a kámoš pak v Praze k němu zajede, vezme peníze a sdělí mu heslo. Ale před chvilkou mi ten kupec volal co s tím jako je, kdy bude ta změna mejlu a tak je jasné, že o ničem neví. Asi nějaká chyba v tom bordelu made in WG suport. Uvidíme. Musím počkat co mi na to odpoví ze suportu.

 

Kanáre , řeknu ti to tvrdě, ale sám jsi to napsal, jsi idiot. Až po zaplacení se přece něco mění, dřív to udělá jen hlupák. Takto můžeš přijít o účet , protože ten je spjat hlavně s mailem , ne každý má jistění na telefonu a to jsi doufám nezměnil. A neuděláš lautr nic, pokud o účet přijdeš , protože když to oznámíš na WG, tak bude účet ZABANOVÁN, veřejně tady totiž píšeš o tom že účet prodáváš a stačí když na tebe někdo bude mít pifku ( lidi jsou svině co si budem nalhávat o Mircích Dušínech ) a oznámí to tichým bonzem na support, pak veškeré tvé aktivity budou mít opět a jen jeden účinek, že bude účet zabanován.

 

Jak jsi starej, tak sorry pardále tak jsi blbej ! :-(

 

PS.neber to že ti nadávám, ale prostě konstatuju.....sry

 

první věc co přece  udělám bude že si ten account  převedu na nějaký mail účet co pro to speciálně vytvořím.....takže prodej bude již rovnou s mailem a případné další změny již se mě netýkají.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.5. Kontroverzní témata - Diskuze na politické, náboženské nebo jiné kontroverzní mohou být povoleny. Takto riziková témata budou samozřejmě pod dohledem a v případě porušení pravidel výše dojde k zásahu moderátorů. Ze strany redakce nebude podporován jakýkoliv prodej herních účtů a reálií, která jsou v rozporu s pravidly provozovatelů her, pokud jsou tyto činnosti zakázány licenční smlouvou, kterou se hráči registrací stvrdili respektovat.

 

To, že tu Kanár řeší prodej účtu( přepsání mailu na účtu) je čistě jeho věc. Jestli ho někdo práskne a dostane ban, taky jeho věc. Může si za to sám. :wink: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím pádem se nám řeší i prodej bonus kódů, jelikož dle smluvních podmínek, 8.4 f) Virtuální zboží můžete získat pouze od nás (nebo od jiných osob, které mají pro tento účel oprávnění) nebo od jiného uživatele Hry jako dárek přes dárkový obchod vztahující se k příslušné Hře, a nesmíte získat Virtuální zboží od jakékoli jiné osoby nebo jakýmkoli jiným způsobem, nebo se pokusit tak učinit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest LucSulla

Tím pádem se nám řeší i prodej bonus kódů, jelikož dle smluvních podmínek, 8.4 f) Virtuální zboží můžete získat pouze od nás (nebo od jiných osob, které mají pro tento účel oprávnění) nebo od jiného uživatele Hry jako dárek přes dárkový obchod vztahující se k příslušné Hře, a nesmíte získat Virtuální zboží od jakékoli jiné osoby nebo jakýmkoli jiným způsobem, nebo se pokusit tak učinit.

Ale no tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz to tady Kanáre takhle verejne proipiras... ciste ze zvedavosti... za kolik si to "prodal" ?

Až to klapne, tak to sdělím ale zatím čekám. Já dost často riskuju, teda pokud nejde o nějaké velké věci a zatím se mi to nikdy nevymstilo ale spíš naopak. Třeba jsem dal zákazníkovy myš aby si ji vyzkoušel a když ji bude chtít, tak mi ji pak přijde zaplatit. Chlápek pak můj obchod chválil kudy chodil. Tak tady uvidíme, kolik je zde solidních lidí a jestli se najde i nějaký podvraťák :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, Kanáre, jestli se tohle dá nazývat jako riziko. Riziko je, když uděláš něco, aby sis zvýšil užitek (ať už se jedná o peníze či něco jiného), i když výsledek je nejistý. Zveřejňovat tu tohle pro tebe neskýtá žádnou výhodu, můžeš na tom jedině tratit (navíc bude tratit i případný kupec, pokud nakonec všechno klapne). Tohle vlákno čte hodně lidí, dost možná i někteří zaměstnanci WG. Na tvém místě bych všechny svoje příspěvky k tomu smazal a zároveň o to požádal i ostatní, kteří se k tomu vyjadřovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, Kanáre, jestli se tohle dá nazývat jako riziko. Riziko je, když uděláš něco, aby sis zvýšil užitek (ať už se jedná o peníze či něco jiného), i když výsledek je nejistý. Zveřejňovat tu tohle pro tebe neskýtá žádnou výhodu, můžeš na tom jedině tratit (navíc bude tratit i případný kupec, pokud nakonec všechno klapne). Tohle vlákno čte hodně lidí, dost možná i někteří zaměstnanci WG. Na tvém místě bych všechny svoje příspěvky k tomu smazal a zároveň o to požádal i ostatní, kteří se k tomu vyjadřovali.

Je to docela možné ale na tyhle věci je asi stejně pozdě. Něco se už podělalo a to mi dnes přišla nabídka za 150 éček. Holt jsem to podělal. Už jsem z toho byl tak unavený a znechucený, do toho mi odešlo to topení v největších mrazech a tak jsem prostě dělal hovadiny. Hlavně ale jsem netušil, že email je hlavní a nějaké heslo je tam jenom pro srandu králíkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...