Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

včera jsem si docela dobře zahrál, sice jsem parkrát zbytečně rychle cestoval do garáže, ale WN8 jsem měl po dvaceti hrách přes 3000 a WR 68,5%....na sváteční poměry jsem se docela bavil, dostal jsem kázání od pár Čechů o tom, jaká jsem lama apod., prostě taková klasika.

 

Jinak musím říct, že T29 je zatím nejvíc OP heavy sedma, co jsem hrál, ten hulldown + tvrdá palice, to na současných mapách nemá konkurenci, v současnosti jsou pro mě zajímavé jen stroje s dobrým hulldownem, to je klíč k úspěchu ve WOT.

 

Martene však jsem ti říkal, nějaké desítky mám...E100, E50M a Leo1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera opět Strongholdy na desítkách, porazili jsme F15 a 2x IDEAL a myslím, že potenciál našeho klanu je opravdu velký.

No když se k vám přidávaj hráči co opravdu vědí, ani se nedivím. Že by druhej Calm? Taky pro zábavu, a potom z toho vzniklo co to vzniklo?Jo český FAME (bez čísílek nejsi pro nás přínos)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když se k vám přidávaj hráči co opravdu vědí, ani se nedivím. Že by druhej Calm? Taky pro zábavu, a potom z toho vzniklo co to vzniklo?Jo český FAME (bez čísílek nejsi pro nás přínos)

 

 

tak jim to přej ne ? :) když bude českej klan cvičit ostatní mezinárodní klany - jedině dobře ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když se k vám přidávaj hráči co opravdu vědí, ani se nedivím. Že by druhej Calm? Taky pro zábavu, a potom z toho vzniklo co to vzniklo?Jo český FAME (bez čísílek nejsi pro nás přínos)

S tím druhým Calmem bych brzdil :laugh: Naše průměrné Wn8 je kolem 1400 a v Calmu jsou přece ,,profíci" :smile: My si na nic nehrajeme.

 

včera jsem si docela dobře zahrál, sice jsem parkrát zbytečně rychle cestoval do garáže, ale WN8 jsem měl po dvaceti hrách přes 3000 a WR 68,5%....na sváteční poměry jsem se docela bavil, dostal jsem kázání od pár Čechů o tom, jaká jsem lama apod., prostě taková klasika.

 

Jinak musím říct, že T29 je zatím nejvíc OP heavy sedma, co jsem hrál, ten hulldown + tvrdá palice, to na současných mapách nemá konkurenci, v současnosti jsou pro mě zajímavé jen stroje s dobrým hulldownem, to je klíč k úspěchu ve WOT.

 

Martene však jsem ti říkal, nějaké desítky mám...E100, E50M a Leo1

Tak až se to potom pročistí, můžu se přimluvit :smile: A rusáka nemáš? 140/62A jsou asi nejpoužívanější tanky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím druhým Calmem bych brzdil :laugh: Naše průměrné Wn8 je kolem 1400 a v Calmu jsou přece ,,profíci" :smile: My si na nic nehrajeme.

 

Tak až se to potom pročistí, můžu se přimluvit :smile: A rusáka nemáš? 140/62A jsou asi nejpoužívanější tanky

 

140 bude, ale tak za dva měsíce, nebaví mě předchůdci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenost se žádostí o změnu emailové adresy k WoT účtu?

Poslal jsem to a už 4 dny se nic neděje.

tj divný, já jí měnil cca před 14 dny, bez problému, do 1-2 dnů vyřízeno, měnil jsem jí podruhé takže už prý nemám nárok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera 75 bitev.

Type 58 přeexpen za jeden den. 9. ledna kupuji IS2. Mezitím jsem vyjel 100% posádku, opravy, žárovku, bezpečné ukládání na nějakých 90%. Chystám posádku na WZ-111. Mise se mi krátí. Zbývá 1/2 SSSR a 1/2 Číny. Až se vrátím z Pardubic, bude stačit jeden den a WZtko je doma. Celkově mi mise zabrala počítám týden hraní.  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik hodin denně jsi tím promarnil? Jinak můj obdiv.

myslím si, že tohle je zbytečná otázka. Někdo marní život s hraním a někdo s jiným hraním. Když budeš hrát fotbal, tak ti taky někdo řekne a kolik hodin jsi promarnil běháním za tím kulatým nesmyslem. (hlavně tu nepište, že to je prospěšné ke zdraví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem asi největší idiot na světě.

Změnil jsem si heslo a dnes mi změnili i emailovou adresu u mého účtu.

Jenže já netušil, že stačí znát email a heslo už je nedůležité. Stačí požádat suport o nové heslo a je vymalováno.

Takže kupec mého účtu se mnou hezky vy**bal !!!

Nepřihlásím se ani starým a ani novým heslem a ani starou a novou emailovou adresou.

:sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...