Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Amíci ještě nemaj zásobníkové TD, to by šlo, bude to papír s šílenou palebnou silou, zásobníkem na 6 ran a bude to maličké, takže waflovač utře pysk a pojedou se amícííííííí

 

Ale to není zásobník, to bude střílet salvou BUM(6x450-500) a E 100 odejde, pak to bude 40 sec nabíjet a zase BUM a Maus bude  dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost. Vyjma spodniho platu (~220mm) to ma vsechno s armorem hrubo pres 300, jezdi to 50+ a velice slusne DPM. V podstate JgPanther II na steroidech.

Psal jsem "nic extra". Že je to i tak celkem kvalitní tank, s tebou souhlasím. Beztak mi časem nic jiného nezbude a rozjedu i tyto linie. ( SNAD krom T95, na tu, doufám, nikdy nedojde ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..........

A teď marně uvažuji kde je chyba. Pořídil jsem si T-150 s tím, že je to vcelku slušný tank. A popravdě taky že je. Za volňásky jsem dal pásy, hlavu a dělo. A jelikož jsem měl jeden tank, který jsem opravdu neměl rád, a to IS7, tak sjem ho prodal a dal jsem posádku do T-150. S IS7 jsem měl tragické výsledky a co je zvláštní, že to samé mám i s T-150. Tak nevím, jestli to není posádkou. Ti kluci mají 3 skilly/perky ale vyhrát s tím tankem je nadlidský výkon. 5 her, 5 proher a v jedné z nich můj pátý Acetanker za prohru. Tak a teď zkuste někdo říci, čím to může být. Jestli opravdu tou posádkou, která si nese smůlu už od IS8 nebo prostě mám začarované tanky.

Mas zacarovany tanky. Ja mam zacarovanej Tiger II, at delam co delam mam s nim jen asi 38% win. Radsi jsem s nim prestal jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to tu už nebylo, ale od aktualizace vždy když chci vzít nějakou osmu (je jedno jakou), tak čekám na bitvu vždy okolo 40-50 sekund.

U ostatních tierů se mi to nestává. 

Stává se vám to taky nebo jen já jsem blázen? 

 

Podívej se do "fronty" při losování u spouštěné bitvy... zřejmě zjistíš, že 8ček tam je stejně jako ostatních tierů dohromady = čekání viz. tebou udaná doba ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to tu už nebylo, ale od aktualizace vždy když chci vzít nějakou osmu (je jedno jakou), tak čekám na bitvu vždy okolo 40-50 sekund.

U ostatních tierů se mi to nestává. 

Stává se vám to taky nebo jen já jsem blázen? 

 

právě poslední aktualizace měla zdlouhavámu čekaní hráčů s osmým tierem napomoci - zrušením bitev 12 tieru.

pokud čekáš cca 40-50sec, tak se jim to trochu povedlo neb před posledním patchem jsem čekal 10 - 210sec. nyní nevím neb díky lagům, dropům a neustále cukatůře, jsem za poslední týden odehrál jen pár bitev ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se do "fronty" při losování u spouštěné bitvy... zřejmě zjistíš, že 8ček tam je stejně jako ostatních tierů dohromady = čekání viz. tebou udaná doba ;-)

Je to pruzení MM ze strany WG, aby v bitvách s osmičkama byl  nějaký tier 10 a těch zase ve frontě tolik nečeká,  proto to trvá tak dlouho. Sice by šlo pořešit jednoduše- dělat víc bitev, kde by byly jen osmičky, tím by se fronta pořádně zkrátila, ale to by neplnilo účel hnát hráče na vyšší tiery. Čekačka 40-120s s tierem 8 je normální, před patchem to bylo i víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud čekám déle než 10 sekund,okamžitě se vracím do garáže a zapínám znova bitvu, tak to dělám tak dlouho,dokud nenaběhne v krátkém čase,protože jakmile dlouho čekáš, tak tě hodí do nějakých sra..k,třeba s pětkou proti sedmičkám,takhle se ty WG poděly snažím redukovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, proč je vlastně takový přetlak těch osmiček? Nikdy předtím jsem tu tabulku při čekání na bitvu extra nestudoval, nicméně tak velkého rozdílu bych si (myslím) všimnul. Nebo jsem pitoma a bylo to tak vždycky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upravili jim MM, takze ted prakticky bez X nehrajou. Driv byla spousta bitev s VIII na topu, ale tak pul roku se to zmenilo a se vsema VIII lestim dno tabulky. A cekani je tak dlouhy proto, ze se ceka na dostatek IX a X. V Odpovedich lharu bylo neco, ze se jim nelibi, ze jsou premiaky moc casto jako top tanky, tak zarizli vsechny VIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upravili jim MM, takze ted prakticky bez X nehrajou. Driv byla spousta bitev s VIII na topu, ale tak pul roku se to zmenilo a se vsema VIII lestim dno tabulky. A cekani je tak dlouhy proto, ze se ceka na dostatek IX a X. V Odpovedich lharu bylo neco, ze se jim nelibi, ze jsou premiaky moc casto jako top tanky, tak zarizli vsechny VIII.

 

VIII tier je nejméně hratelným tierem, v těsném závěsu je X tier, kde sice seš vždycky top, ale absence skillů se tam promítne ještě výrazněji....co udělali s prémiákama na VIII tieru je výsměch, de facto už to žádné prémiáky nejsou, jsou uplně k ničemu, protože jsou to téměř stock ***** a ještě jsou na dně, prostě nemožné namlátit pořádnou dmg...mám loweho a vyhodil jsem za něj prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se do "fronty" při losování u spouštěné bitvy... zřejmě zjistíš, že 8ček tam je stejně jako ostatních tierů dohromady = čekání viz. tebou udaná doba ;-)

To totiž dává smysl takhle... to jejich MM cheatovadlo čeká až se najde pár rudejch desítek, kterým tam můžou ty osmičky naházet jako žrádlo.

 

Proto při osmičkách doporučuju mít zaplej ten novej mód confrontation, protože to jsou skoro vždy bitvy T8 vs T8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju tier 8 proto, že to je max. tier, kde jsem v klidu v plusu za bitvy  bez PÚ. To čekání nějak neřeším , v tom marasmu na publiku je beztak jedno, jestli mě to hodí k desítkám a nebo jednou za čas jako TOP. Ale za ty premiáky tieru 8 by zasloužil někdo pořádně nafackovat, lituji majitele. I když na druhou stranu, když čtu, jak se majitelé premiových vozítek radí, jaké si koupit nové, tak si říkám, komu není rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se ve WoT aspoň v něčem posunul. Zařadil jsem WN7 mezi těžce neobjektivní hodnocení.

Pro hráče co hrají na zvyšování čísla v tomhle WN7 a porovnávání s ostatníma to asi není špatný.

Přímo na staty nehraju, ale na nějaký ten pindíkometr se taky podívám, protože samotný win nic neříká o přínosu v bitvách.

Na posouzení jedné bitvy stačí většinou závěrečná tabulka, ale na hromadné posouzení v řádu dnů a týdnů je aspoň nějaký to EFR, WN6-8, VE potřeba.  WN8 jsem zatím nějak moc nesledoval a tudíž jesm bez názoru na něj. Snad bude objektivnější, což mi ukáže čas.

Co se vlastního hraní týká, tak trend posledních týdnů stále stejný. Většina losů :down: a tomu odpovídá stále klesající win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to byla buď obrovská smůla nebo jsem zapomněl jak se to hraje. 62% vítězství... to už se mi dlouho nestalo tak malé číslo. Expení T-44. Ze všech her co jsme hráli byla pouze jedna v osmičkách!!! Všechno ostatní desítky a někdy devítky... katastrofa. Začínám tu T-44 nenávidět víc a víc. Takže mezitím Cromwell na pohodu. Možná je to jen můj pocit, ale to dělo na Cromwellovi se mi zdá přesnější, když je rozmířené  :biggrin: Dobře jsem si pokecal s polským klanovým kolegou, zajímavý chlapík. Ale i přes to, že se nedařilo, tak jsem se ani jednou nenaštval, možná díky polskému kolegovi, který je prostě pohodář. Už chci T-54 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes poměrně příjemný herní den, i když lagy mi pár her zkazily - co mi vyváděla IS-3, to jsem dlouho nezažil .. nesmyslné netrefení nebo odrazy. Tahal jsem dnes tiery 5 - 8 . Večerní četa s Georgem byla odrazem tak nějak celého dne - občas se dařilo, občas ne, celkově takový lehčí nadprůměr, některé bitvy nemá šanci na výhru ani kvalitnější četa ( především případy kdy je to za 2 minuty 0-5 a podobně )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...