Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Normalni fanatik, zadnej "opravdovej islam" - spis extremni islam.

Fanatik to bezesporu je, vhodnej adept pro ISIL a džihád. Jde o to, co je v současném Koránu a jde o to, co a jak masu strhne. Netřeba chodit daleko. Někde ani nemusí mít internet a massmédia. V době kdy slova ztrácejí svůj původní význam stačí i revidovaná islámská bible a místo zablokovaného účtu tělesné tresty :wink:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V parku stojí dvě sochy už přes tisíc let.
A jelikož už tam stojí tak dlouho, bůh se smiluje a povídá:
"Sochy, protože tady stojíte tak dlouho, tak vám dám třicet minut života."
Nemeškaly, slezly ze stojanů a zalezly do křoví. Bůh zanedlouho slyšel rozepínání zipů.
Za čtvrt hodiny sochy vylezly a bůh povídá: "Máte ještě patnáct minut..."
První socha řekne té druhé: "Teď si to vyměníme, ty toho holuba podržíš a já ho ******."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už vážně není legrace, z toho jak jsou demagogicky nasáklí jde hrůza. Je načase smazat tu pakáž z mapy.

Musím říct, že jsem si to pustil a celé a je to taková demagogie hraničící s totální demencí až... ten moder byl dobrej, ví o co go a zná poměry... divné, že se tu mluví o muslimizaci Evropy a jako první země by měli padnout ty skandinávské, ačkoli čistota rasy (v uvozovkách)  a hrdost nebo klima by tomu neodpovídalo... Německo přiznává, že do roku 2050 bude muslimskou zemí... já myslím, že to k ovládnutí evropy stačí :-) Evropa ačkoli se to nezdá je nejhezčí místo k životu, máme tu rozmanitost a relativně členitou a čistou přírodu, je tu čistá a pitná voda... a to je více, než si zbytek světa může dovolit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že jsem si to pustil a celé a je to taková demagogie hraničící s totální demencí až... ten moder byl dobrej, ví o co go a zná poměry... divné, že se tu mluví o muslimizaci Evropy a jako první země by měli padnout ty skandinávské, ačkoli čistota rasy (v uvozovkách)  a hrdost nebo klima by tomu neodpovídalo... Německo přiznává, že do roku 2050 bude muslimskou zemí... já myslím, že to k ovládnutí evropy stačí :-) Evropa ačkoli se to nezdá je nejhezčí místo k životu, máme tu rozmanitost a relativně členitou a čistou přírodu, je tu čistá voda... a to je více, než si zbytek světa může dovolit...

Jestli jsi byl někdy "tam u nich", já třeba byl v Maroku, tak ti garantuju, že to tady dlouho čisté nebude. To, jak se muslimáci umějí chovat jsem viděl tam a jejich působení jsem zase viděl ve Švédsku a Norsku, kam jsem zavítal na stejná místa po 14-ti letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já nebyl až tak ožralý!“„Ne?“ povídá manželka.„Hodil jsi s mým křečkem o zem a křičel jsi:“Pikaču, volím si tebe!“ Potom jsi hodinu řval ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje. Před barákem jsi křičel na mé auto „Optime, já vím, že jsi to ty. Transformuj se!“ Potom jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, skočil jsi po Bezdomovci a křičel „Brumbále, ty žiješ!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

 

gifbinschoolabuse.gif

 

 

aneb demence dneška... pamatuji si na svá školní léta a musím konstatovat, že mě krom normálních lidí učilo i pát totálních dementů a psychoušů, což jsem samozřejmě rozpoznal, až když jsem trochu vyrostl :-) a věděl o čem je trochu život. Studenti si stěžují, jak moc záleží na kantorovi, aby byl skvělej a vyprávěl učivo jak bajky klekí petra... aby zaujal atd. sjačky... asi si berou příklad třeba z dr. House :-) jo ten je sqělej a dokážu si i v reálu představit, jak vopíchá každou druhou deváťačku... takže fakt ne... ale respekt je respekt a víme jak to chodilo před určitejma hodinama, to jak přicházeli do třídy jednotlivý kantorové :-) prostě jsi věděl, že máš bejt už v době zvonění na místě a sedět, jinak si měl sakra zle :-) My takového učitele měli a nebudu jmenovat, měl respekt, ale nebil nás, prostě věděl kdy je potřeba přidat na intonaci :-) dokázal naučit a byl takovej správnej prostě, že ačkoli se držel vyloženě učebnic, dokázal vyprávět i věci ze svého pohledu a své žáky poslouchat a dělit se s nima o zkušenosti. Holt to prostě nebylo maso na trhu denně k mání. Prostě respekt... tuhle sem ho viděl a je to normální důchodce co si nosí den co den oběd domů v ešusu a má ženu. Dalo by se říci, že to byl normální člověk, ale to přeci stačí ne?... jiné učitelky byli z mého pohledu prostě pičky nevyhopsané... tak to prostě je... jak vám může něco naučit vaše dítě hormonálně rozhozená žena? :-) Je to široké téma :-)

 

Tabulka s platy v porovnání s ostatními zeměměmi... tj. máš na to koule a narodil ses pro to jdi do toho... pokud máš rozum a rád penízky a nechceš se dostat do blázince se žáky mající chytré telefony ( a to vím, že max vymoženost na lavici byla kalkulačka) tak se raději poohlídni jinde :-)

 

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10422045_467374256749236_599695821927737438_n.jpg?oh=ff1be2cb995bf2f86eb50a6dd7eae297&oe=55AFAE0D&__gda__=1434376029_f5e16dea43141bea994791d8dfcc659f

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Rozprávajú sa dvaja výrastkovia:

- Dedko mal pravdu, keď mi povedal, že nemám chodiť do erotického klubu, lebo sú tam veci, ktoré by som nemal vidieť.

- A čo si tam videl?

- Dedka."

Pěkně náš Lowi zásobuješ z východu s těma vtipama a hláškama. Co kus,to perla. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aneb demence dneška... pamatuji si na svá školní léta a musím konstatovat, že mě krom normálních lidí učilo i pát totálních dementů a psychoušů, což jsem samozřejmě rozpoznal, až když jsem trochu vyrostl :-) a věděl o čem je trochu život. Studenti si stěžují, jak moc záleží na kantorovi, aby byl skvělej a vyprávěl učivo jak bajky klekí petra... aby zaujal atd. sjačky... asi si berou příklad třeba z dr. House :-) jo ten je sqělej a dokážu si i v reálu představit, jak vopíchá každou druhou deváťačku... takže fakt ne... ale respekt je respekt a víme jak to chodilo před určitejma hodinama, to jak přicházeli do třídy jednotlivý kantorové :-) prostě jsi věděl, že máš bejt už v době zvonění na místě a sedět, jinak si měl sakra zle :-) My takového učitele měli a nebudu jmenovat, měl respekt, ale nebil nás, prostě věděl kdy je potřeba přidat na intonaci :-) dokázal naučit a byl takovej správnej prostě, že ačkoli se držel vyloženě učebnic, dokázal vyprávět i věci ze svého pohledu a své žáky poslouchat a dělit se s nima o zkušenosti. Holt to prostě nebylo maso na trhu denně k mání. Prostě respekt... tuhle sem ho viděl a je to normální důchodce co si nosí den co den oběd domů v ešusu a má ženu. Dalo by se říci, že to byl normální člověk, ale to přeci stačí ne?... jiné učitelky byli z mého pohledu prostě pičky nevyhopsané... tak to prostě je... jak vám může něco naučit vaše dítě hormonálně rozhozená žena? :-) Je to široké téma :-)

 

Tabulka s platy v porovnání s ostatními zeměměmi... tj. máš na to koule a narodil ses pro to jdi do toho... pokud máš rozum a rád penízky a nechceš se dostat do blázince se žáky mající chytré telefony ( a to vím, že max vymoženost na lavici byla kalkulačka) tak se raději poohlídni jinde :-)

 

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10422045_467374256749236_599695821927737438_n.jpg?oh=ff1be2cb995bf2f86eb50a6dd7eae297&oe=55AFAE0D&__gda__=1434376029_f5e16dea43141bea994791d8dfcc659f

v přepočtu na hodinouvou mzdu jsou naši učitelé královsky ohodnoceni. Taky bych chtěl jít na půl osmou do práce a ve dvě být doma..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v přepočtu na hodinouvou mzdu jsou naši učitelé královsky ohodnoceni. Taky bych chtěl jít na půl osmou do práce a ve dvě být doma..... 

 

Trochu naivní představa. Plat učitele se skládá z hodin přímé a nepřímé pedagogické činnosti, takže sice může být ve dvě doma, ale pak ho ještě čeká opravování písemek, chystání úkolů, případně psaní projektů nebo další samovzdělávání v oboru. Zejména učitelé jazyků si užívají při opravách diktátů a různých cvičení, nehledě na samotnou problematiku práce s dnešními dětmi, na které se člověk pomalu nemůže ani škaredě podívat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu naivní představa. Plat učitele se skládá z hodin přímé a nepřímé pedagogické činnosti, takže sice může být ve dvě doma, ale pak ho ještě čeká opravování písemek, chystání úkolů, případně psaní projektů nebo další samovzdělávání v oboru. Zejména učitelé jazyků si užívají při opravách diktátů a různých cvičení, nehledě na samotnou problematiku práce s dnešními dětmi, na které se člověk pomalu nemůže ani škaredě podívat...

Učitelem?°^! To raději bezďákem pod mostem !!! A to mi stačí pouze každodenní nářky mé ženy, která učí "pouze" v MŠ !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...