Jump to content

Anonym19

Members
 • Posts

  261
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Anonym19 last won the day on October 4 2013

Anonym19 had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Anonym19

  WOT - Denní hlášení

  T92 je tank měsíce a mám pocit, že od patche se s grillema zacalo hrat vice artyn
 2. https://media.giphy.com/media/3o6fDsUvbAshXG0EN2/giphy.gif
 3. Vojáček ze sibiřské posádky dostal týdenní opušťák, tři dny jel na lyžích domů, den doma pobyl a tři dny zas usilovně lyžoval ke své jednotce. Z báglu vytáhnul láhev samohonky a povídá: "Kdo uhodne, co jsem udělal jako první, když jsem přijel domů, dostane tuhle flašku." "Použils ženu?" otáže se Ivan. "Flaška je tvoje. A co jsem udělal jako druhé?" "Použils ženu?" zkouší to Saša. "Správně." I Saša dostal láhev. Vojáček loví v batohu a na stůl staví třetí flašku: "Ta je pro toho, kdo uhodne, co jsem udělal jako třetí." "Použils ženu," s jistotou prohlásí Serjoža. "Kdepak - sundal jsem si lyže..!"
 4. Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion, neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček. Neplatil jsem daně, vzali mi i saně. Nevím si už rady, sob mi chcípnul hlady. V lese mam teď pelíšek, Se*u na Vás! Ježíšek
 5. Synáček ze vsi od Kyjova studuje v Praze na univerzitě a dojdou mu prachy. Přemýšlí, jak by je získal a zatelefonuje domů: „Táto, představ si, u nás na škole otevírají kurs pro psy, kde je učí mluvit!“. „Tož, nekecej a co to obnáší?“ diví se otec. „No, pošli Alíka a 15.000 korun a já ho nechám zapsat.“ kuje železo syn. Prachy došly a mladý je zas na pár měsíců v pohodě. Jenomže, po čase dojdou prachy znovu a nezbývá, než tátovi volat znovu. „Alík? Ten mele páté přes deváté, to se už nedá poslouchat“, vypráví zvědavému otci, „ale představ si tati, že u nás na fakultě otevírají kurs, kde učí psy číst!“. „Tož, když Alík mluví, tak ať umí i číst!“ furiantsky na to otec. „Výborně tati, pošli 25 táců a já Alíka přihlásím“ uzavírá syn. Na konci školního roku mladému nezbývá, než odjet domů. Co teď? Tak psa zastřelí. Doma se táta hned ptá: „Tak kde máš Alíka?“. „Ale táto, představ si. Dneska ráno si u snídaně čteme noviny a říkám Alíkovi "Tak dneska jedem domů“, on složí noviny a říká: „To jsem zvědavej, jestli mě zase táta vezme s sebou, až půjde do lesa š*kat starou Pokornou…“ Táta zrudne a skočí klukovi do řeči: „Doufám, žes ho zastřelil, ha*zla prolhanýho!“. „No jasně, tati..“
 6. Tři slepice si hrají na schovávanou. Jedna piká a dvě se schovávají. První se schová do šopy a druhá do kurníku. Třetí počítá: "8, 9, 10... už jdu!" Jde a zakopne o klacek položený na zemi. "Kurník šopa!" Schované slepice vylezou a volají: "To neplatí, ty ses dívala!""
 7. Na psychiatrii se ptá lékař pacienta: "Jak jste se sem dostal? Co vás sem přivedlo?" "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec, tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera teď byla mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě taky tátův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď i mým strýčkem. No, a z toho taky vyplývá, že moje žena, která je matkou mé nevlastní matky, je také mojí babičkou a já jsem tudíž její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za ženu nevlastní babičku, nejsem jen její manžel a vnuk, ale jsem také svůj dědeček. Teď už chápete, proč jsem tady?"
 8. Tak tohle je krutý, ale řekli si o to sami tou svou anti-antireklamou (jednorožec atd.).
 9. Sedí indián u vodopádu a pozoruje svou ženu jak dole v řece pere prádlo. V tom se urve kamen z vodopádu přímo na ni a zabije ji! Indian si pomyslí: "Do p*dele to už je třetí pračka, kterou mi zničil vodní kámen!"
×
×
 • Create New...