Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

Ten je hodně krutej, už kradu a letí to po FB :-D My jsme prostě národ smějících se bestií :-D

 

akorát čoveče to v reálu vypadá na dost blbou sebevraždu zkombinovanou s hromadnou vraždou.

 

2286392_airbus-a320-francie-germanwings.

 

podle historie z FlightRadar24 pilot zřejmě nastavil záměrně predčasně autopilota na klesání do 30m a pak podle všeho uzamknul kabinu a svého kolegu nepustil dovnitř.

U tohoto typu letadla se sice údajně dá dostat násilím dovnitř, ale na to už nejspíš nebyl čas… Alespoň podle záznamů z černých skříněk. :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je na smíchu u katastrofy se 150 zavražděnými lidmi. To už je podle mého názoru opravdu dost morbidní a neetické. Smál by ses u toho taky tak, kdyby tam byl zabit třeba tvůj mladší bratr?

Na druhý den po pádu Dvojčat se vyrojilo mraky vtipů. Když se nad tím zamyslíš, tak to bys nemohl udělat ani vtipy na židy, cigány, blondýnky a prostě vůbec na nic protože každý vtip se někoho dotýká a i když budeš vtipkovat s medvědem, který si dělá pořádek v lese s neposlušnými zvířátky, tak si to vezme blbě tvůj šéf v práci protože si bude myslet, že je to o něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je na smíchu u katastrofy se 150 zavražděnými lidmi. To už je podle mého názoru opravdu dost morbidní a neetické. Smál by ses u toho taky tak, kdyby tam byl zabit třeba tvůj mladší bratr?

 

Ano je to morbidní a černý humor, ale takových vtípků tu bylo dost před tímhle a bude dost potom. Není to pro každého a pokud ti to vadí, dám to příště do spoiler tagu. Jo a jinak co se mladšího bráchy týče jsem v klidu, já mám totiž jen mladší ségru ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je na smíchu u katastrofy se 150 zavražděnými lidmi. To už je podle mého názoru opravdu dost morbidní a neetické. Smál by ses u toho taky tak, kdyby tam byl zabit třeba tvůj mladší bratr?

viděl jsem tu lidi dělat si ***** z holokaustu, kde zahynulo miliony lidí, nebo z přírodních katastrof a epidemií, kde jsou to stovky a tisíce. nevidím v tomhle rozdíl, krom toho že je to čerstvý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát čoveče to v reálu vypadá na dost blbou sebevraždu zkombinovanou s hromadnou vraždou.

 

2286392_airbus-a320-francie-germanwings.

 

podle historie z FlightRadar24 pilot zřejmě nastavil záměrně predčasně autopilota na klesání do 30m a pak podle všeho uzamknul kabinu a svého kolegu nepustil dovnitř.

U tohoto typu letadla se sice údajně dá dostat násilím dovnitř, ale na to už nejspíš nebyl čas… Alespoň podle záznamů z černých skříněk. :dry:

Nechcem byt konspiracny ... ale ten vypis mas odkial ??

 

Nie som letecky expert ... ale z 38000 stop na 96 stop za 3 sekundy ???  to podla mna nevyzera na strmhlavy let ... navyse neviem ci funkcne dopravne lietadlo dovoli napriek vypnutiu automatickych systemov  taketo klesanie ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po sedmdesáti letech další německý pilot, co má na svém kontě 150 killů....

 

To jo, ale koukal jsem v souvislosti s tím na druhoválečná esa a sranda je, že s tímhle "skore" by se nedostal ani do Top 30, ta čísla co mají německá letecká esa jsou až neuvěřitelná, a to nemusíme brát rovnou Hartmanna :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie som letecky expert ... ale z 38000 stop na 96 stop za 3 sekundy ???  to podla mna nevyzera na strmhlavy let ... navyse neviem ci funkcne dopravne lietadlo dovoli napriek vypnutiu automatickych systemov  taketo klesanie ....

 

Popátral jsem na netu... Sice nedisponuju výpisem, ale klesání začalo cca 2 minuty po ustálení v letové hladině 38 000 stop a nebylo nikterak prudké... cca 15 m/s.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borec... prorazí si cestu ledem aby zachránil topícího se psa..

 

to mi připomíná, že se nám jednou zaběhl pes v zimě a urval se s ním sníh na břehu potoka (byl asi metr sněhu, Krkonoše) a blbec do něj spadnul... jako když se dlouho nevracel, tak jsem ho šel po půl hodině hledat a chudák tam byl celej promrzlej a ztuhlej strachy na kraji a klepal se. Tak já ne jen že se musel brodit ve sněhu po pás, ale ještě do toho potoka vlézt (20cm hloubka, on by sám jinak nevylezl a jistě by tam umrznul, ještě si pamatuje ten výraz v jeho němé tváři a jak měl zvedlou jednu tlapku (černej podvraťák měl asi deset kilo a po zmrzlém sněhu se nebořil :-D Tak jsem mu pomohl a ta sfině mi normálně zdrhla domů a ani na mě nepočkal :-D Takže jsem mu fakt asi zachránil život, bylo mínus cca 15... Dnes ještě snad žije a je mu asi přes 15 let... takže ano, stálo to za to :-) Kdybych čekal až se vrátí, tak by se nikdy nevrátil... bylo to 400 metrů od domu, ten vůl ani neštěkal... ale na vesnici a všude ticho, jen křupání sněhu, byl i docela div, že jsem si ho všimnul)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popátral jsem na netu... Sice nedisponuju výpisem, ale klesání začalo cca 2 minuty po ustálení v letové hladině 38 000 stop a nebylo nikterak prudké... cca 15 m/s.... 

Podobnost čistě náhodná:

Expert letectví, který zkoumá zmizení Malaysia Airlines MH370 říká, že je pravděpodobné, že pilot spáchal sebevraždu.

Ewan Wilson, Nový Zéland, na bázi vyšetřovatel leteckých nehod a zakladatel Kiwi Airlines, věří kapitán Zaharie Shah byl duševně nemocný a že jeho akce nakonec vyústila ve smrt všech osob na palubě.....http://www.huffingtonpost.co.uk/2014/09/16/mh370-pilot-zaharie-shah-committed-suicide-murdered-malaysia-airlines-flight_n_5827610.html

Ten dnešní před šesti lety prý utrpěl "vyhoření"(bytu?), v jeho bytě se našla neukončená neschopenka (čerstvě rádio Beat), piloti se bojí špatného vedení vyšetřování z důvodu nevědomosti vyšetřovatelů, nepoškozený záznamník bez záz. karty. Katastrofa, která živí média už tři dny, jakoby větší tragédie nikdy nebyla. Kruté modré nebe je patrně plné duševně nemocných pilotů. Celý mě to přijde jako špatnej vtip ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...