Přejít na obsah

sonorek AF

Members
 • Počet příspěvků

  1571
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  58

sonorek AF last won the day on Červen 19

sonorek AF had the most liked content!

O uživateli sonorek AF

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 06/11/1975

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Klidně jí je přimáčknu, aby se vlezla.
 2. *Lamborghini Forum*: Šum v kabině při 350 km/h! Co s tím, ví si někdo rady? *Ferrari Forum*: V 16000 ot./min je v interiéru velký hluk! *Audi A8 Forum*: Nevíte kde nechat opravit Rolexky? *Volvo 850 Forum*: Ve 400.000km se přetrhl originální klíňák! Dá se reklamovat v rámci záruky? *Fiat Forum*: Haló? Fakt nikdo? *Opel-Forum*: Nemůžu v noci spát, můj Opel reziví strašně nahlas. *Mercedes C-Klasse Forum*: Skvrna od kávy, co s tím? *MX-5 Forum*: Nějaký vidlák s Defenderem mi ráno normálně přejel přes auto! *Landrover Defender Forum*: Uvízla mi v povozku mazda MX-5. Neví někdo jak ji dostat ven? *Citroen Forum*: Prodám měsíční permici do servisu - Auto se mi vrátilo nečekaně mnohem dřív. *Bentley Forum*: Dnes jsem poprve použil popelník. Jak na výměnu za nový? *Porsche-Cayenne Forum*: Spotřeba klesla pod 40L/100km - vada motoru??? *Smart Forum*: Swap za motor ze sekačky dokončen! Konečně mnohem vyšší výkon! *Viper-Forum*: Do sání se dostal Smart! Jak ho dostat ven? *BMW 3 E36-Forum*: Čaje more! Kde je nejlepčí kebab ve městě? *Hummer Forum*: Ohnul jsem si nárazník. 24 zraněných,10 mrtvých. Musím koupit originál černou barvu od dealera značky?? Sídlí 25 km daleko - to je 1000,- jen za cestu! *Honda Civic CRX-Forum*: Sousedův pes spí ve výfuku, můžu i tak nastartovat??
 3. Ta na té poslední nevypadá špatně))
 4. Brekot nad Havlem z romey : Marek Sivak tobil nejlepšý prezident který bil at muda bambuch lechko zem mocsiho važím. bambuch vede.
 5. K dotazu na internetu "kde najít normálního chlapa?" se vyskytuje odpověď hodná zamyšlení :D „Simono, ??děkuji za dotaz. Jakožto zralá žena cítím morální povinnost se ho ujmout. Skromně tipuji, že jsem o dost starší, než vy a hledáním NORMÁLNÍHO chlapa jsem strávila většinu života. Téměř na prahu neplodnosti, v sedmatřiceti letech, mi po mnohých dramatických bouračkách došlo, že to, co u chlapů považujeme my ženy za NENORMÁLNÍ jsou základní znaky opačného pohlaví, tedy muže. Pokud vám na muži vadí to, že chrápe, že se neholí, cintá, sem tam vypije o 6 piv víc, než ustojí, civí na fotbal, olizuje nůž, srká řízek, chová se občas jako idiot, dost často mluví dost sprostě, ještě častěji nemluví vůbec, nechápe vaše náznaky, nepozná špinavou košili, není schopen správně vyhodnotit situaci zasychajícího nádobí ve dřezu, nemá pochopení pro váš premenstruační syndrom, nahlas smrká a občas vám řekne vole, je to asi jako by vám vadilo, že má penis. Čili, pokud potkáte muže, který nebude vykazovat výše uvedené znaky, je to přešitá ženská a nebo buzna, ale rozhodně to není NORMÁLNÍ chlap. Pokud nechcete zůstat sama jako poslední vokurka v láku, je nutno si připustit, že když chcete chlapa, musíte s ním vzít do svého života i balíček drobných hnusůbek, které vás nejspíš budou ze začátku dost iritovat. (z lat. irritare – popuzovat, rozčilovat, znervózňovat, dráždit.) Zkrátka – bude vás to **** tak, že budete mít tendence přehlížet, respektive spíše vůbec nevidět baliček těch pozitiv, které s sebou chlap do života nepochybně také přináší. Může to být například něha, sex, podpora, zázemí, sex, humor, fyzická i psychická pomoc, sex, technický mozek, sex, analytický mozek, schopnost zachovat klid v kritické situaci, sex… Většina těchto výhod u chlapa plyne z toho, že disponuje stabilním hormonálním systémem, který vy nikdy mít nebudete. A stejně tak, jako on nepochopí, proč před menstruací vaříte v 7 hrncích (PROTOŽE PROSTĚ PROTO), vy nikdy nepochopíte, jak může být tak klidný, když vám zatéká do obýváku. Simono. Neztrácejte naději a chuť do života a hledání toho… PRAVÉHO. Z vašeho hlediska nebude normální. Ale pokud to bude ten pravý, bude vás milovat takovou, jaká jste. Nervózní, často rozladěná, občas opupínkovaná, náročná, marnivá, neustále hovořící, nelogická, neschopna správně vyhodnotit naprosto přehlednou situaci na křižovatce, plačtivá a dokonce, i když budete trošku tlustá. PS: Hlavu vzhůru, chlap je totiž tak trochu zvířátko. V některých jednotlivostech dá se docela dobře vycvičit a při dobrém zacházení s ním budete mít život jako Vánoce. Šťastný a veselý!“
 6. To je jak v tom retardovaném "Byl jednou jeden polda" Kuře a jeho jedenáct prstů.
×