Přejít na obsah

sonorek AF

Members
 • Počet příspěvků

  1580
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  59
 • TS3 Server

  Never Logged On

sonorek AF last won the day on JLeden 3

sonorek AF had the most liked content!

O uživateli sonorek AF

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 06/11/1975

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Admin Šaman *Uživatel:* Vypnul se mi počítač. Volám admina. Přichází admin, těžce vzdychne, něco si mumlá pod nos, asi 10krát se otáčí na mé židli, kopne do počítače a ten se zapíná. Znovu si těžce povzdychne, stále mumlá a odchází. On je prostě šaman! Je to bůh. *Admin:* Zavolali mě k uživateli. Ten idiot se pořád točil na židli, až se mu na ni namotal kabel ze zásuvky. Tiše nadávám, rozmotávám kabel, odkopávám počítač co nejdál pod stůl, aby to zase nenamotal a zapínám ho, nadávám, odcházím. Je to blb.
 2. Jsem si říkal no a co? Ale pak jsem si všiml toho Himmlera a málem jsem se podělal.
 3. Zelenou mambu do ulic Prahy poslal Putin. Had mluvil rusky a byl chycen jen proto, že se zlil jako ruský mužik Praha-Hlubočepy, (fň!) – Zelená mamba již byla chycena, ale až teprve teď vyplouvají na povrch bližší informace. Ukázalo se, že její majitelka byla ruskou špiónkou a mambu vypustila do pražských ulic záměrně. BISka dokonce zjistila, že jí k tom dal pokyn osobně Vladimir Putin. Tuto informaci se podařilo zjistit díky odhalení mrtvé schránky, která byla umístěna za Plíhalovic ohradou. Ruští „plantážníci“ se tam scházeli každou první neděli v měsíci a kuli pikle proti svrchovanosti České republiky, která je nedílnou součástí moudré Evropské unie. „Zelená mamba měla sloužit jako nástroj ruské propagandy. Cestou z bytu své majitelky trousila hovínka ve tvaru srpu a kladiva a pokřikovala prokremelská hesla. Jako třeba „Za Putina“, „Pro Putina“ a „S Putinem“. Naštěstí pro celou Českou republiku se ukázalo, že jinak bravurně vycvičený had ruskou vojenskou zpravodajskou službou GRU má i své slabé místo. Když se doplazil do blízké zahrádkářské kolonii, aby odtud navázal kontakt s ruským ústředním, objevil v chatce pana Václava Rokose láhev vodky. Objal ji kolem dokola a vyžahnul až do dna. Poté spokojeně usnul a my jsme jej mohli odchytit,“ uvedl vyšetřovatel Jan Pluhař. Přímo na místo se vypravil Jakub Unda. „Je úžasné, že jsme dokázali odhalit hnízdo ruských agentů na našem území. Ten had mohl natropit velké škody. Celý případ jen ukazuje, že Putin se nezastaví před ničím. Nejprve poslal hada a příště pošle ruské tanky, jako to udělal v roce 1968. Chtěl bych poděkovat naším bdělým vyšetřovatelům. Jenom díky nimi teď nejsme ruskou kolonií. Pro onoho chyceného hada požaduji přísné potrestání. Když se ale sám omluví a bude se kát, nechám ho zahrát v některém ze svých artových filmů. Hady já jinak tuze rád,“ přiznal Unda s lehkým uzarděním.
 4. Klidně jí je přimáčknu, aby se vlezla.
 5. *Lamborghini Forum*: Šum v kabině při 350 km/h! Co s tím, ví si někdo rady? *Ferrari Forum*: V 16000 ot./min je v interiéru velký hluk! *Audi A8 Forum*: Nevíte kde nechat opravit Rolexky? *Volvo 850 Forum*: Ve 400.000km se přetrhl originální klíňák! Dá se reklamovat v rámci záruky? *Fiat Forum*: Haló? Fakt nikdo? *Opel-Forum*: Nemůžu v noci spát, můj Opel reziví strašně nahlas. *Mercedes C-Klasse Forum*: Skvrna od kávy, co s tím? *MX-5 Forum*: Nějaký vidlák s Defenderem mi ráno normálně přejel přes auto! *Landrover Defender Forum*: Uvízla mi v povozku mazda MX-5. Neví někdo jak ji dostat ven? *Citroen Forum*: Prodám měsíční permici do servisu - Auto se mi vrátilo nečekaně mnohem dřív. *Bentley Forum*: Dnes jsem poprve použil popelník. Jak na výměnu za nový? *Porsche-Cayenne Forum*: Spotřeba klesla pod 40L/100km - vada motoru??? *Smart Forum*: Swap za motor ze sekačky dokončen! Konečně mnohem vyšší výkon! *Viper-Forum*: Do sání se dostal Smart! Jak ho dostat ven? *BMW 3 E36-Forum*: Čaje more! Kde je nejlepčí kebab ve městě? *Hummer Forum*: Ohnul jsem si nárazník. 24 zraněných,10 mrtvých. Musím koupit originál černou barvu od dealera značky?? Sídlí 25 km daleko - to je 1000,- jen za cestu! *Honda Civic CRX-Forum*: Sousedův pes spí ve výfuku, můžu i tak nastartovat??
×