Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

největší č**ák co jsem za poslední dobu potkal

10qm002.jpg

 

Ten banovací systém vymýšlel nějaký pamrd s IQ tykve. Takovýhle kr*tén může zabít 2 vlastní a ani nezmodrá a já samozřejmě dostanu ban za to, že toho kri*la na 4 rány zprovodím ze světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem dal 13 bitev, z toho jen jednou na topu a to mě hned na začátku smázl zakopcemklikač. Jinak dobrý hry, bavil jsem se. :-)

Jo a stále ještě nenávidím ISU-152.

 

shot069b.jpg  

 

shot070dpd.jpg

 

P.S. Vzhledem k tomu, že necapuju ani nebráním, pokud nejsem za rohem, tak až vyndají ze hry WN a zůstane jen to WG hodnocení, tak budu zase za totální lamu a budu mít klid. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes to šlo opravdu velmi dobře.13 bitev a 11x win.Šňůru vítězství s Marderem 38T mi překazil až Samuel v nepřátelském týmu.Aby jste si nemysleli,že jezdím vraždit neviňátka do IV tieru,tak nebylo vzácné si to rozdávat s T150,KV1S či Hellcaty.Abych nezapoměl,tak sem rozsekal,co se dalo a přibyly takové ty rutinní medaile jako válečník,útočník,obránce atd..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem hrál zase pár upravených map, už jsem si zvykl na Komarin, docela se mi tam dařilo, ale je to pryč, Arktida rovněž normalizována do současného trendu, nejhorší mapou pro mě zůstává klidné pobřeží, to je fakt madness, tam není bitva, která by byla vyrovnaná....jinak včera super kouzla mm, zkoušel jsem hrát VI-VIII, ale 6 x po sobě jsem byl v mm -2 a týmy s šancí okolo 35% apod., takže čus, vzal jsem leoša, jal jsem ownit a narovnat bilanci, která byla 3/8, nakonec jsem to zakončil myslím 7/14, ale poslední bitvu jsem najel před nabitou wafli, takže jsem si řekl, že je čas skončit, tohle je tak k tomu, jak mě hra nutí hrát X tier. Jinak ze 14 bitev jsem dostal 2 x full ammorack u t-34-2 za 1300, jednou od rudé M103, která se mi pak vysmála, já ho předtím dingl goldem na břicho, byl to totální mentál, co tam najel jak idiot, ale RNG ho podrželo, jinak bych ho zrušil jak daňovou upomínku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tu debatu ukončil. Já tvrdím že poznám stroj se kterým mi to jde a kterej si dokáže udržet vysokej win. Ty tvrdíš že kvůli nízkýmu počtu bitev to může být náhoda.

Dokud nebudu mít čas to odzkoušet, tak se stejnak nijak nerozhodneme. Sice nerad pedotankeřím, ale v zájmu výzkumu se obětuju a těch 100 her s T14 odehraju (až si najdu čas na hraní).  :laugh:

 

Omlouvám se že vám vstupuji do připravovaného testu, ale moc prosím, vyber si jinej stroj z těch co jsi dříve jmenoval.. T14 má upravený MM a tak to není nejlepší příklad na udržení vysokého WR. Chtěl bych vidět jak ti pomůže skill a né MM. A možná by stálo za to, kdybys poskytl i údaj o počtu použitých goldammo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Situace ve WoT se výrazně zhoršuje a najít ve hře aspoň 2 - 3 spoluhráče, kteří nemají v hlavě naexkrementováno, se fakticky rovná šanci na výhru ve sportce. A přiznejme si, kolik z nás už v ní vyhrálo, že?  :biggrin: 
Ale ke hře samotné, po dlouhém váhání jsem nakonec zakoupil osmičkového Centuriona. Díky již dříve odjeté lajně těžáků, stačilo pár volných expů a mohl jít rovnou do top konfigurace. No, popravdě moc nevím jak s ním hrát. Jasan, přečetl jsem si, že spíše podpora a odstřelování z dálky, ale trošku mám pocit, že i tak to nabíjí zbytečně dlouho a mám občas i problémy s prostřelením pancíře. Nevím, nevím, jestli jsem touto koupí udělal úplně dobře.....Uvidíme tak po 50-ti bitvách, zatím ten tank vůbec neznám a třeba s E50-tkou jsem měl ze začátku také dost problémy a přitom dnes je to můj nejoblíbenější tank vůbec.
Byl jsem dost otrávenej ze své hry, takže jsem vytáhl právě zmiňovanou E50 a další "hvězdy" mé garáže jako ARL44, E25 či T34-85 a hned si zlepšil náladu.  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se že vám vstupuji do připravovaného testu, ale moc prosím, vyber si jinej stroj z těch co jsi dříve jmenoval.. T14 má upravený MM a tak to není nejlepší příklad na udržení vysokého WR. Chtěl bych vidět jak ti pomůže skill a né MM. A možná by stálo za to, kdybys poskytl i údaj o počtu použitých goldammo.

Bez naskillovaných kámošů uhrát win 75%+ na jakémkoliv stroji je sakra fuška i s použitím full goldammo a upravený MM neznamená automaticky výhodu. Většinou je upravený proto, že s běžným MM by byl ten stroj často nepoužitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez naskillovaných kámošů uhrát win 75%+ na jakémkoliv stroji je sakra fuška i s použitím full goldammo a upravený MM neznamená automaticky výhodu. Většinou je upravený proto, že s běžným MM by byl ten stroj často nepoužitelný.

 S tím souhlasím, nebál bych se ani použít slovo nemožné pro win nad 70% bez vlivu čet a rot.

Mrknul jsem na sebe a mám u VK3601 60% po 12k bitvách a u Mardera38t 61% po tomtéž počtu. Vše sólo. Nejsem uberskilla, ale nevěřím, že to jde vytáhnout nad těch 70%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo skoro bych zapoměl.

Takže denní hlášení: projel jsem komplet garáž a po 2 smolných dnech konečně pohoda.. až na dva stroje, kde jsem musel bitvu opakovat, bylo vše na první a bylo úplně jedno, jestli jsem zahrál, nebo ne. Bylo moc fajn číst enemácké OMG MM, FU MM apod. :-P Zakoupil jsem další dva stroje, T32 a IS8. Poctivě to expim, takže žádná hitparáda to není. T32 mi přijde jako šrot, nic nedingne a má malou alfu, ale tyhle stroje dělá až palice, tak uvidíme. U IS8 mě příjemě překvapilo, že se dá nasadit top gun už na základní podvozek a věž, horší je to, že už nic jinýho neuveze (rychlonabiják atd..) Tenhle stroj dingá krásně už v základu, tak jsem zvědavej jak to bude u dalších modulů. S 250 hp jsem přežil útok 2x full IS3 a ještě jsem si dorazil Rhm a E75. Ovšem musím se naučit dobře odhadnout míru rizika, páč se několikrát stalo, že jsem si 1-2 vystřelil a byl jsem v garáži :-) Zatím mě ale chrání MM a RNG aura, takže win je 60% stejně jako u KV2, kde mám win 64% i když hraju jako poleno. Jo a když jsem u tý KV2.. až se kolikrát musim smát, když se na mě enemák rozjede, po tom co odemě dostane za 300 s tím, že budu dlouho nabíjet JENŽE já nemám trollgun a tak dostane další za 300 a než se vzpamatuje a stačí zacouvat zpátky do krytu, tak dostane třetí a je v plechovým nebi, nebo je tak vystrašenej, že už bez podpory nevyleze :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo skoro bych zapoměl.

Takže denní hlášení: projel jsem komplet garáž a po 2 smolných dnech konečně pohoda.. až na dva stroje, kde jsem musel bitvu opakovat, bylo vše na první a bylo úplně jedno, jestli jsem zahrál, nebo ne. Bylo moc fajn číst enemácké OMG MM, FU MM apod. :-P Zakoupil jsem další dva stroje, T32 a IS8. Poctivě to expim, takže žádná hitparáda to není. T32 mi přijde jako šrot, nic nedingne a má malou alfu, ale tyhle stroje dělá až palice, tak uvidíme. U IS8 mě příjemě překvapilo, že se dá nasadit top gun už na základní podvozek a věž, horší je to, že už nic jinýho neuveze (rychlonabiják atd..) Tenhle stroj dingá krásně už v základu, tak jsem zvědavej jak to bude u dalších modulů. S 250 hp jsem přežil útok 2x full IS3 a ještě jsem si dorazil Rhm a E75. Ovšem musím se naučit dobře odhadnout míru rizika, páč se několikrát stalo, že jsem si 1-2 vystřelil a byl jsem v garáži :-) Zatím mě ale chrání MM a RNG aura, takže win je 60% stejně jako u KV2, kde mám win 64% i když hraju jako poleno. Jo a když jsem u tý KV2.. až se kolikrát musim smát, když se na mě enemák rozjede, po tom co odemě dostane za 300 s tím, že budu dlouho nabíjet JENŽE já nemám trollgun a tak dostane další za 300 a než se vzpamatuje a stačí zacouvat zpátky do krytu, tak dostane třetí a je v plechovým nebi, nebo je tak vystrašenej, že už bez podpory nevyleze :-P

 

Jop, T32 ve "fullu" ti IMHO nadmíru vynahradí úskalí spojená s jeho expením ;-)

 

IS-8 a dingání??? Asi máš jinou, než byla ta moje :-) věž si oddingá svoje, ale jinak je to papír. Každopádně je to celkem hbitý tank a top dělo je vyloženě "mňamóza". Uhraje si svoje, ale je vhodné ho hrát spíše jako medko. Že tě nevykostily 2 IS-trojky bych přičítal náhodě anebo tomu, že to byla jelita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Nevědět nic o mechanice hry = hrát tuto hru dost blbě, což u Švejka neplatí a asi tím pádem ani u mě

2. Švejk nemohl nikdy žádné záznamy ze hry dávat, páč má PC tak slabý, že nemá záznamy zapnuté

3. I když se každá šílenost ve WoT dá vysvětlit na základě herních mechanizmů, tak to nic nemění na tom, že tyto mechanizmy jsou naprosto šílené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se že vám vstupuji do připravovaného testu, ale moc prosím, vyber si jinej stroj z těch co jsi dříve jmenoval.. T14 má upravený MM a tak to není nejlepší příklad na udržení vysokého WR. Chtěl bych vidět jak ti pomůže skill a né MM. A možná by stálo za to, kdybys poskytl i údaj o počtu použitých goldammo.

S normálním tankem by to taky šlo. Ale záleží na tanku. OPcat, OP-1S určitě, to bych se styděl mít pod 70%. Ze sedmiček bych nominoval KV3 (ale jen za sebe, mě prostě sedla) a pak T29ku. Z osmiček maximálně OPsiga, osmy mají jinak moc špatný MM a rozdíl mezi T8 a T10 je propastnej. Pětky jsou moc chaotické a hry můžou skončit dřív než něco pořádně uděláš, ale vybral bych T49. Čtyřky a níž nehraju, ale určitě T40, T18, Cruiser.

 

Z těch tanků mám jen Hellcata, T29 a KV1Sku a že bych v nich chtěl odehrát 100 her, to zrovna ne. To radši projedu tu T14ku, to nemám tak moc naježděnou a je to větší výzva.

 

EDIT: jako černýho koně nominuju DerpWagon 2 na čtyřce. Všichni na něj nadávají, ale pokud se nebojíte střílet goldy, tak je to hooodně silná mašinka, hlavně má limitovanej MM a nepotká 1Sky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S normálním tankem by to taky šlo. Ale záleží na tanku. OPcat, OP-1S určitě, to bych se styděl mít pod 70%. Ze sedmiček bych nominoval KV3 (ale jen za sebe, mě prostě sedla) a pak T29ku. Z osmiček maximálně OPsiga, osmy mají jinak moc špatný MM a rozdíl mezi T8 a T10 je propastnej. Pětky jsou moc chaotické a hry můžou skončit dřív než něco pořádně uděláš, ale vybral bych T49. Čtyřky a níž nehraju, ale určitě T40, T18, Cruiser.

 

Z těch tanků mám jen Hellcata, T29 a KV1Sku a že bych v nich chtěl odehrát 100 her, to zrovna ne. To radši projedu tu T14ku, to nemám tak moc naježděnou a je to větší výzva.

Jen zkus Hellcata, když ti příjde tak OP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nutno říci, že hledat pomoc se tu v posledních týdnech asi moc nedá, to je pravda. Vlákna o strojích dost stagnují a lidé jako třeba Švejk tu jednoznačně chybí, protože jeho TD škola byla spoustě lidí prospěšná. Naštěstí se tu občas najde světlá vyjímka, díky Zvedáku za FV4202 - parádní práce a výjímečná ochota poskytnout i záznamy bitev, ale obecně fórum trošku přešlapuje na místě.
Podle mého názoru je to ale i tak trošku obraz hry, která už naprosto vše vsadila na nováčky a déle hrající hráče se vyloženě snaží od hraní odrazovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové lock a bude promazáno.

 

 

To, že se nechal JK smazat se vším co tu napsal je jen "vaše" práce. :wink: Většina z vás si hraje na bohy. Chápu, že rady tu dávají hráči, co mají odehráno x tísích bitev a ví co a jak, ale někoho napadat, urážet, shazovat, psát OT ... Jo, to tady jde některým velice dobře. Každý by si měl zamést před svým prahem. Některá vlákna svýma výplodama zabíjíte sami.

 

Zkuste se nad sebou zamyslet a  hlavně zase vychladněte. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...