Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

no chtěl bych najít takovou kombinaci strojů která by se vhodně doplňovala a byla použitelná na většině map, takže určitě né 3x arty (co s tím na Himlu že? :-)) spíš bych uvažoval o kombinaci HT, pancéřované TD, nebo medko. Desítky nehraju, pro mě by ani nemusely existovat, ale kluci co s nima hraju je chtějí. Tak bych rád odpověď od někoho kdo s X jezdí čety, aby jsme zbytečně neexpili nějaký stroje co se pak spolu nesehrajou např. díky rld, rychlosti pohybu atd..

asi takhle:

1) u rusů je to naprosto jedno. všechny X tiery jsou univerzální, včetně TD

2) u němců je to složité , tam asi nej volba je e-50M, leopard je měkký a E-100

3) Amíci jsou taky univerzální, do platoonu se hodí vše, jen jsou pomalejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr_von_Eger_CZ : a jestli se ptáš vlastně jen na sebe co máš vyexpit, tak vědět, jestli MT nebo TD a nebo HT...první X je u tebe jasná ...WT

Ale za mě bych jel asi na IS7, dle mého názoru a určitě mi dají hodně lidí za pravdu, je to prostě pilíř WOTka, špatné na ni je, že na ni je navíc nabiječ. Takže ti bude chybět nějakej perk,jestli už nemáš nějakého navíc. Ona i IS4 není špatná, ale v dnešní době a na styl hry hraní je prostě neobratná, to raději neohrabané E100.

O ruských TD nebo MT nemá cenu psát, protože to nemáš najeto ...ale jinak T-62A je jasná voba,když nechceš AMX13-90 a potom Bat25.

Záleží jestli na to spěcháš nebo ne.Ale na HT od rusáků by jsi měl v celku posádku a na E5 by se našla taky...tam opravdu na X musíš mít 3perk už hotovej,tam to je znát...Když jsem šoupnul s 2 perky na X tak to nebylo ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

 

Ty jsi posledni dobou hrozny uplakanek,asi hrajes moc,dej si pauzu. Jako posledni dobou od tebe ctu jen narky,ale treba hellcat proti osmickam je super,mas sanci naklovat neuveritelnou dmg

 

Já nepláču, já se jen zeptal. Mě nevadí hrát s Hellcatem proti osmičkám, já se jen ptal, jestli něco nezměnili, protože je to moc časté. Pleteš si pojmy s dojmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl již potřetí na té nové mapě. Před dvěma lety by to byla parádní záležitost, ale dnes je to tragický. Většina hráčský komunity na takovou mapu asi nemá. Poslední bitvu provedl v bitvě T6 jeden enemák jednou ze středových uliček rush a zabral naší základu. Projel vedlejší ulicí kolem našich top strojů, ikdyž byl několikrát spotnut a v klidu si to svoje AT2 zaparkoval do kruhu. Prohra na cap.

Na jiné mapě další bitva 6 třídy a rozsekala nás tam top četa. Mrknu na ní a jejich win 45, 46, 45. Tak četa v topu je četa v topu, ale s tak mizerným winem by to nemělo být tak jednoduchý. Prohlídnu náš tým a enemáků a jen s otevřenou hubou čučím. Win 49+ mají v každém týmu jen 3 hráči. Když to člověk neví, tak si lehce naběhne.

No, mohlo by WG do bitvy přidal ukazatel o tom jaký má hráč celkový win, protože bez něj hraní na win začíná být dost HC.

 

Denní win 50%, což je pohoda, ale na víc jak 4 bitvy jsem se nevzmohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dosti unaven, ale dal jsem pár bitev s E5, fajn stroječek. Jen nevím, proč je z něj najednou máslo. Krom poslední hry na dvě prošlý jeden cinkanec. Samo, dneska lítalo goldů požehnaně, ale i ty střely od boku kam enemákům lítají. Štěstíčko. Jinak jo, zahrál jsem si dobře, když vynechám ty čety fullgold Batchatů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl již potřetí na té nové mapě. Před dvěma lety by to byla parádní záležitost, ale dnes je to tragický. Většina hráčský komunity na takovou mapu asi nemá. Poslední bitvu provedl v bitvě T6 jeden enemák jednou ze středových uliček rush a zabral naší základu. Projel vedlejší ulicí kolem našich top strojů, ikdyž byl několikrát spotnut a v klidu si to svoje AT2 zaparkoval do kruhu. Prohra na cap.

Na jiné mapě další bitva 6 třídy a rozsekala nás tam top četa. Mrknu na ní a jejich win 45, 46, 45. Tak četa v topu je četa v topu, ale s tak mizerným winem by to nemělo být tak jednoduchý. Prohlídnu náš tým a enemáků a jen s otevřenou hubou čučím. Win 49+ mají v každém týmu jen 3 hráči. Když to člověk neví, tak si lehce naběhne.

No, mohlo by WG do bitvy přidal ukazatel o tom jaký má hráč celkový win, protože bez něj hraní na win začíná být dost HC.

 

Denní win 50%, což je pohoda, ale na víc jak 4 bitvy jsem se nevzmohl.

Šestky jsou totální protlak. Není vyjímkou že jsi jediný z týmu kdo má nad 50%. Průměr bývá tak 46%. A to ani nechtěj vidět WNka nebo eff :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z důvodu solidní frustrace z vyšších tierů jsem včera zahájil hru Cromwelem, následoval Comet a zakončil T49. Vše velice solidní hry, s výsledným WN8 5280 a "překvapivě" třema prohrama.  :biggrin: 
Naštěstí se následně, díky těmto strojům a mé oblíbenkyni E50-tce, situace zlepšila a prohry jsem dohnal výhrama. Bohužel WN8 jsem tak vysoko neudržel, ale s tím jsem počítal, páč hraji někdy zbytečně neuváženě, ale s tím už nic nenadělám, budu na pořád jen průměrný hráč.  

Jinak Cromwel se mi líbí čím dál víc a už se moc těším, až bude mít velitel žárovku, páč původní posádka je v Cometu a ta žárovka trošku chybí. Snažím se postupně přesouvat na nižší tiery, je pravda, že šance tu hru výrazně ovlivnit je tam velká. Zakoupil jsem zpět Cromwela i T49, naučím se s něma a bude to dobré, další stroj ke skvělému ARL44.  Jinak pokukuji po dalších podobně vlivných strojích, nějaká inspirace prosím?  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je elita. Jak je vůbec možný mít 21k her a 200 WN8? To se podle mě musí minimálně každou druhou hru utopit a každou první střílet vlastní.

 

ztiqzr.jpg

 

Já když vidim pitomce s takovejhlema nickama, tak si říkám kolik toho musí mít mezi ušima... jsou marný, maj buďto hustokrutopřísnej, nebo naopak uplně blbej nick, a tolik her, že já to nemám od CBT...

 

A to sme si kdysi mysleli, že vrchol (nickový) trapnosti ve WoT bude MichaelWitmann136 :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je elita. Jak je vůbec možný mít 21k her a 200 WN8? To se podle mě musí minimálně každou druhou hru utopit a každou první střílet vlastní.

 

ztiqzr.jpg

 

no můžu sem ti hodit,co jsem potkal včera, ale význam by to asi nemělo.... 2 E100 ani nejely v četě a hodilo je to do jednoho týmu ... 1) 20k bitev,109 WN8 a 2) 25k bitev a 88 WN8 co s tímhle dělat....a to bylo na dálnici a jely středem přímo na cap..... to je bez komentáře

 

Jednu věc na té hře nechápu.... proč už třetí den na IX a X mě dává vítězství za vítězstvím aniž bych se nějak vehementně podílel na tom. Kurňa bez čety a bez pořádné WN8 a stále vítězství (cca 150her)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jsem rád, že se dá (alespoň ve čtvrtek a v březnu) spolehnout i na modrozelený terror. Předevčírem jsem hrál jak bůžek a WR jen okolo 57. Včera jak lempl a WR 64 (wn pod 2k). Dokonce se mi poprvé za posledních deset let stalo, že jsem bez výstřelu umřel jako první, na randomu! Na AMX 38 mam 79% po 46 bitvách a jako "skaut!!" se pravidelně boje ani nezůčastnim. Líbí se mi, jak je hra k některým rovnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šestky jsou totální protlak. Není vyjímkou že jsi jediný z týmu kdo má nad 50%. Průměr bývá tak 46%. A to ani nechtěj vidět WNka nebo eff :no:

Kde jsou teda ty hráči, co vyhrávají? Skoro z každé bitvy je 15 vítězů a 15 poražených a na šestkách je průměr těžce pod win 50% :wallbash:.

Průběh bitev je strašný a často žasnu jak se to v průběhu bitvy až neuvěřitelně otáčí. Taky musím přiznat, že se MM v mých bitvách poslední dobou celkem daří rozdělovat hráče vyrovnaně.

 

Díky za tvůj poznatek ohledně bitev 6 třídy,  ale radost mi opravdu neudělal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z důvodu solidní frustrace z vyšších tierů jsem včera zahájil hru Cromwelem, následoval Comet a zakončil T49. Vše velice solidní hry, s výsledným WN8 5280 a "překvapivě" třema prohrama.  :biggrin: 

Naštěstí se následně, díky těmto strojům a mé oblíbenkyni E50-tce, situace zlepšila a prohry jsem dohnal výhrama. Bohužel WN8 jsem tak vysoko neudržel, ale s tím jsem počítal, páč hraji někdy zbytečně neuváženě, ale s tím už nic nenadělám, budu na pořád jen průměrný hráč.  

 

Jinak Cromwel se mi líbí čím dál víc a už se moc těším, až bude mít velitel žárovku, páč původní posádka je v Cometu a ta žárovka trošku chybí. Snažím se postupně přesouvat na nižší tiery, je pravda, že šance tu hru výrazně ovlivnit je tam velká. Zakoupil jsem zpět Cromwela i T49, naučím se s něma a bude to dobré, další stroj ke skvělému ARL44.  Jinak pokukuji po dalších podobně vlivných strojích, nějaká inspirace prosím?  :smile:

 

Cromwell je megazábavný univerzální stroj, navíc s ním mám v poslední době pěkné losy (tzn. šestkové až sedmičkové bitvy).

 

E50ka mi už víceméně jenom stojí v garáži, přeci jen E50-M je hbitější, má pár HPéček navíc a hlavně +50mm penetrace ;-)

 

Co se týče vlivných strojů, tak to se snad ptát nemusíš, hele ;-) přeci jen už jsi solidní "WoT matador", takže bys určitě našel takové stroje sám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál dost dobře, myslím, že jsem vyhrál 11 z 15 bitev, WN8 vysoko nad 3000, dokonce jsem v jedné bitvě vyndal 3 příslušníky fialového teroru typu super douchebag...IS2 mi přijde hrozně OP na svém tieru, neskutečně to s ní sekám.

 

Já když vidim pitomce s takovejhlema nickama, tak si říkám kolik toho musí mít mezi ušima... jsou marný, maj buďto hustokrutopřísnej, nebo naopak uplně blbej nick, a tolik her, že já to nemám od CBT...

 

A to sme si kdysi mysleli, že vrchol (nickový) trapnosti ve WoT bude MichaelWitmann136 :facepalmic:

 

Já mám taky debilní nick, myslím, že to bylo krabici od nějaké firmy, která mi ležela na stole, když jsem si zakládal testovací účet, abych tu hru zkusil, nic se mi nechtělo vymýšlet a koho by napadlo, že odehraju už 14k bitev:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cromwell je megazábavný univerzální stroj, navíc s ním mám v poslední době pěkné losy (tzn. šestkové až sedmičkové bitvy).

 

E50ka mi už víceméně jenom stojí v garáži, přeci jen E50-M je hbitější, má pár HPéček navíc a hlavně +50mm penetrace ;-)

 

Co se týče vlivných strojů, tak to se snad ptát nemusíš, hele ;-) přeci jen už jsi solidní "WoT matador", takže bys určitě našel takové stroje sám :-)

Ty dobré losy potvrzuji, doufám, že si je teď nezakřikneme... :wink: 

 

Myslíš, že se vyplatí E50-M kupovat? Přeci jen když je E50 top tank, tak je to ultimátní zabiják, což E50M asi nebude....

 

Řeknu to zcela narovinu, nízké tiery jsem vždy pouze co nejrychleji "přefrčel", takže tanky od 6 tieru níže, jsou pro mne, až na pár čestných vyjímek, totální španělská vesnice... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dobré losy potvrzuji, doufám, že si je teď nezakřikneme... :wink: 

 

Myslíš, že se vyplatí E50-M kupovat? Přeci jen když je E50 top tank, tak je to ultimátní zabiják, což E50M asi nebude....

 

Řeknu to zcela narovinu, nízké tiery jsem vždy pouze co nejrychleji "přefrčel", takže tanky od 6 tieru níže, jsou pro mne, až na pár čestných vyjímek, totální španělská vesnice... :biggrin:

Za mě Stug III, Hetzer teda když MM neháže jen 6, PZ III prej je dobrej Luchs ale tj scout a nemám  sním zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dobré losy potvrzuji, doufám, že si je teď nezakřikneme... :wink: 

 

Myslíš, že se vyplatí E50-M kupovat? Přeci jen když je E50 top tank, tak je to ultimátní zabiják, což E50M asi nebude....

 

Řeknu to zcela narovinu, nízké tiery jsem vždy pouze co nejrychleji "přefrčel", takže tanky od 6 tieru níže, jsou pro mne, až na pár čestných vyjímek, totální španělská vesnice... :biggrin:

 

e50m byla buffnutá, teď má super parametry, upper plate dokáže odrazit i střely s hodně vysokou penetrací, má docela slušný hulldown, za mě jako e50m super, ale leopard je podstatně lepší, to je nejzábavnější X tier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě toto:

 

2. Cruiser Mk.III, Tetrarch ( děsné zaměřování a obzvláště na tomto tieru, kdy je hra rychlá proto mám Cruisera raději )

3. Marder II, FCM 36 Pak 40

4. T40, Hetzer ( s houfnicí a namakanou posádkou + goldy a nebo HE dává děsné pecky )

5. KV-1, S35 CA ( děsný slimák a papír ale je to jako Wafflovač na tieru 5, dáš ránu do KV-1S za 300 - 400 )

6. KV-1S, Hellcat

7. T29

8. AMX50 100, IS-3, RHM Borsig

9. AMX50 120

10. Wafflovač :whistling:

 

Od tieru 2 až po tier 5 jsou to stroje se kterými se dá velice dobře hrát proti tankům o tier i o dva silnějšími. Od tieru 6 nahoru už tomu tak není a ani ovlivnění výhry už není tak silné. Mám rád, když se dává slušné poškození i do silnějších tierů. Tier 10 je pro mě v podstatě mrtvý. Pro mě už se z toho vytratila osobitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AMX 38 mam 79% po 46 bitvách a jako "skaut!!" se pravidelně boje ani nezůčastnim. Líbí se mi, jak je hra k některým rovnější.

To si snad děláš p r d e l. :no:

79% win :thumbsup:. Po více jak 30 bitvách mám jen jediný stroj co dosáhl 70% winu. Francouzský TD 2 třídy a stálo sakra hodně munice. V jedný bitvě dokonce přes 130 nábojů a nebylo to do kulometu.

 

Jestli budeš ještě nějaký čas s AMX38 jezdit, tak pak dej vědět, jak se ti daří držet vysoko win. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...