Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To si snad děláš p r d e l. :no:

79% win :thumbsup:. Po více jak 30 bitvách mám jen jediný stroj co dosáhl 70% winu. Francouzský TD 2 třídy a stálo sakra hodně munice. V jedný bitvě dokonce přes 130 nábojů a nebylo to do kulometu.

 

Jestli budeš ještě nějaký čas s AMX38 jezdit, tak pak dej vědět, jak se ti daří držet vysoko win. 

 

jenže to nikdo neví, jestli je to pravda, protože herní nick super trolla nikdo nezná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže to nikdo neví, jestli je to pravda, protože herní nick super trolla nikdo nezná

Po dlouhý době jsem čet něco pozitivního z WoT a ty mi to takhle zkazíš.

Já měl takovou radost, že se někomu zadařilo s nějakým neprofláknutým strojem.

Semínko nedůvěry zaseto a nyní už pomůže jedině důkaz, že toho opravdu dosáhl.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dobré losy potvrzuji, doufám, že si je teď nezakřikneme... :wink: 

 

Myslíš, že se vyplatí E50-M kupovat? Přeci jen když je E50 top tank, tak je to ultimátní zabiják, což E50M asi nebude....

 

Řeknu to zcela narovinu, nízké tiery jsem vždy pouze co nejrychleji "přefrčel", takže tanky od 6 tieru níže, jsou pro mne, až na pár čestných vyjímek, totální španělská vesnice... :biggrin:

 

Já myslím, že se E50-M oplatí... z důvodů, které jsem už psal. E50 coby top tier mi jako ultimátní zabiják nepřijde, ale zase je fakt, že si s ní pak dovolím víc. Každopádně se mi zdá, že těch 220mm penetrace mi hodně dingá 10ky i tvrdší 9ky... ale já se s těmito tanky pořád učím, takže můj názor bez s rezervou ;-)

 

Nižší tiery jsem také moc nejezdil, takže mohu doporučit akorát tak Chi-Ha (trojkový Číňan), PzKpfw 38(t) (trojkový Němec) a Matildu (čtverkový Brit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Semínko nedůvěry zaseto a nyní už pomůže jedině důkaz, že toho opravdu dosáhl.   

 

To ovšem bude problém, protože "super troll" (jak ho tady trefně nazval "Casiopeus9") ze zásady na nikoho nereaguje (kdysi to tu tak psal a zatím se toho drží :-)).

 

Co se týče E50M,tak ten jsem ze zoufalství prodal.V X tieru je již out.Aspoň se mi tak jeví,ale je možné,že jsem s ním neuměl hrát.

 

Není to tank, který rozhoduje bitvy, ani to není držák do první linie, ale dají se s ním zahrát pěkné hry ;-) jak jsi ho hrál, není-li to tajné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou teda ty hráči, co vyhrávají? Skoro z každé bitvy je 15 vítězů a 15 poražených a na šestkách je průměr těžce pod win 50% :wallbash:.

Průběh bitev je strašný a často žasnu jak se to v průběhu bitvy až neuvěřitelně otáčí. Taky musím přiznat, že se MM v mých bitvách poslední dobou celkem daří rozdělovat hráče vyrovnaně.

 

Díky za tvůj poznatek ohledně bitev 6 třídy,  ale radost mi opravdu neudělal. 

 

 

 

 

To mas snadne, musis to umet hrat a musis znat 2 hrace co to umi hrat taky. Jinak je skoro uplne jedno jestli zustanes stat na spawnu nebo jdes bojovat:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě toto:

 

2. Cruiser Mk.III, Tetrarch ( děsné zaměřování a obzvláště na tomto tieru, kdy je hra rychlá proto mám Cruisera raději )

3. Marder II, FCM 36 Pak 40

4. T40, Hetzer ( s houfnicí a namakanou posádkou + goldy a nebo HE dává děsné pecky )

5. KV-1, S35 CA ( děsný slimák a papír ale je to jako Wafflovač na tieru 5, dáš ránu do KV-1S za 300 - 400 )

6. KV-1S, Hellcat

7. T29

8. AMX50 100, IS-3, RHM Borsig

9. AMX50 120

10. Wafflovač :whistling:

 

Od tieru 2 až po tier 5 jsou to stroje se kterými se dá velice dobře hrát proti tankům o tier i o dva silnějšími. Od tieru 6 nahoru už tomu tak není a ani ovlivnění výhry už není tak silné. Mám rád, když se dává slušné poškození i do silnějších tierů. Tier 10 je pro mě v podstatě mrtvý. Pro mě už se z toho vytratila osobitost.

Já bych ještě přidal na čtvrtym tieru SU85B, s ním se hrálo jedna báseň. A nebál bych si ani jinejch těžkejch tanků, T1 a BDR jsou oba super. A zapomněl jsi na lásku pedotankerů, T49.

 

Na devítce určitě T54E1, pokud se nebojíš střílet goldy. Na desítce určitě T57HT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem poprvé asi po týdnu hrál "vážně" místo blbnutí a trollení s KV2. A hned to bylo vidět, 3k WN8 a 70%+ win. Škoda že kluci chtěli pořád hrát jen šestky. Dnes jsem zjistil že mi chybí 1 WN8 abych měl 2300 = fialovej. Tak jsme ve dvouch v četě jezdili osmičky. Můžu říct, že mě hrozně baví IS3ka. To je tank pro mě. Proto bych chtěl i IS4ku, ale jak se dostat přes KV4 fakt nevím. To mě absolutně nebaví, nemám ani top dělo a pak ještě vyjezdit 166k na ST-I? Asi na všech tancích vypnu expy na posádku a pak je přehodím na free.

 

 

Zezačátku se dnes ale nedařilo, hry byly hrozný. Např. my jsmě měli samý medka, soupeři HT. Ve městě nás převálcovali a medka kempili venku... Nebo my rudý desítky a modrý osmičky, soupeř přesně naopak. Ve dvouch osmach útok 2x E100 + E5 + IS7 nezastavíš. Ale i tak jsem s vyjímkou 2 her kde nás zamasakrovali artykur*y nešel pod 2k dmg. A pak se začalo dařit, takže celkově dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamlass:ohledně E50M jsem hrál podobný styl jako s E50 a PII.Rychle na dobrý místo,spotnout vystřelit a zmizet.Přesouval sem se na ohrožená místa,kde by pomalý heavy nedojel,nebo se motal s chumlem našich heavy a kryl se za nimi.S P II to celkem šlo,s E50 to bylo horší,ale tam sem dlouho expil dělo a E50M,který byl v topu od základu to bylo dobré ze začátku.S příchodem zásobníků a lodních děl jsem jaksi ztratil vliv na bitvu.Jelikož jsem se již před nějákým časem převexloval na TD,tak je možné,že jsem ztratil krok s medky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od nástupu do nového klanu jsem v každé CW bitvě hodil tank do mrazáku...

"Skoč tam zvrchu na ty ISka!" Aneb VK7201 když vjede mezi 4 IS-7. Jednu srazil a dvě poranil. A padl.

"É trojky dělají štít!" Aneb letěly na mne 3 střely, 3 prošly...

"Vjeďte jim s těma E4 do zad!" Aneb schovaná Wafle na goldech.

 

Ale aspoň se slaví úspěchy i s nulou na kontě  :laugh:

 

 

Taky jsem potkal Manthu tha Mystika. Zemřel mezi prvními, měl medko a vypadalo to, že si moc vyjel a něco zlého ho překvapilo. Mě už pak jen překvapila penetrace od IS-7 při sidescrapu, má E5 měla ... před zadním kolečkem díru...ale vyhráli jsme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska klanová četička s MaXi_cz a KahaDeni, naprostá spokojenost, super zábava. Díky kluci. :-)

 

 

taky jsem se dobře bavil a super hry....taky děkuji

 

S nima clovek ani nemusi moc hrat, zaruka dobre pohodove hry tahle ceta!

jj...když je den....děkuji za pochvalu...rád vždy někoho vezmu do čety, bacha někdy trolím taky...;-)

 

Souhlas i když jsem si taky přihřál polívčičku. Jsou to střelci, první bitvu postříleli s Borsigama, který vůbec "nejsou" OP, deset tanků. S KT jsem tam byl do počtu. :-)

P.S. Dobrá škola pro lamu jako jsem já.

mno...parádní bitvička....i ta s IX taky nebyla špatná....akorát mě točí ti enemáci, co nezkousnou prohru a začnou hanit národnostně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem artynou na jednu ránu smahnul fialového hráče z BiA, který jel v medku. Přesně 39s po začátku hry. Ještě že má BiA zakázáno nadávat, ale jestli doma rozmlátil klávesnici o zeď, ani bych se nedivil :-)

 

Já ty artyny tak nesnáším, proto za ně hraju. Řídím se heslem "Kdo po tobě popelnicí, ty po něm taky popelnicí".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se na to koukal přímo ve hře, od 2300 je skutečně fialová.

 

Ale jinak se dnes velice dařilo, 6 výher ze 7 her. Jediná prohra byla s T71, kde náše devítkový HT měli WN8 v rozmezí 200 až 600. Soupeřovi byli zelený a modrý. Dopadlo přesně podle očekávání, 2 naše top HT rushovali a chcípli do 2 minut, zbytek udělal lemmingtrain na naprosto nepodstatnou část mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... reinstal Windows. A GPU už konečně šla taktovat. Tak jsem si s tím odpoledne hrál. Výsledek? Kurňa jo! Mám HD7850 2GB, koupil jsem R9 280x Gaming 3G a ... po dnešku se mi zdá, že HD7850 má vyšší výkon než ten novej chudák v základu. Takže ta nová byla buďto fakt zlá (vrátil jsem ji, dělala občaas artefakty), nebo je v HD7850 skrytej potencál. 

Tomb Raider na max krom vlasů a vyhlazování, to jen SFXX nebo jak to je. AC4 BF téměř na max se stejným vyhlazováním... dřív na vysoké a bez vyhlazování. Zítra musím pohledat strop, ač se bojím, že už je blízko  :laugh:

 

BF4 na ultra bez vyhlazování... >45FPs... to je prostě síla  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si s tím odpoledne hrál. Výsledek? Kurňa jo!

 

Mám HD7850 2GB,

koupil jsem R9 280x Gaming 3G

HD7850 má vyšší výkon než ten novej chudák v základu, HD7850 skrytej potencál. 

Tomb Raider na max

SFXX nebo jak to je

AC4 BF to je prostě síla  :laugh:

sakra já tyhle stroje ve hře vůbec nemám :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... po dnešku se mi zdá, že HD7850 má vyšší výkon než ten novej chudák v základu. Takže ta nová byla buďto fakt zlá (vrátil jsem ji, dělala občaas artefakty), nebo je v HD7850 skrytej potencál. 

 

Tomb Raider na max krom vlasů a vyhlazování, to jen SFXX nebo jak to je. ... Zítra musím pohledat strop, ač se bojím, že už je blízko  :laugh:

 

Hele Tomb Ridera dej s vlasama, je tu úplně jiná liga a moc pěkně se na to kouká :thumbsup: na mojí 7950 sem to ve fullu rozběhal naprosto v pohodě.

 

R9 280X je vlastně jen přeznačená 7970, takže nějakej výkonovej rozdíl by tam měl být (cca 40% dle testu http://www.cnews.cz/testy/megatest-23-grafickych-karet-od-geforce-gtx-460-po-radeon-r9-295x2/strana/0/16) asi si chytnul vadnej kousek. Tady píšou o novým značení karet: http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/28069-asus-r9-280x-dc2-top-staronovy-radeon-v-akci?start=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...