Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak to se těším, co mi dají na IS2, protože tam mám průměrnou dmg kolem 1800 a průměrné expy 1050:DDD

Já mám na Centurionovi I první lajnu, pak jsem ho nechal v garáži, páč teď jezdím C 7/1. A protože mám většinu strojů v garáži doježděnou a zagarážovanou na občasné výjezdy, tak budu pruhy získávat težko, ledaže bych s nimi zase tak 50-100 bitev udělal... A jen kvůli pruhům to jezdit nechci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já mám na Centurionovi I první lajnu, pak jsem ho nechal v garáži, páč teď jezdím C 7/1. A protože mám většinu strojů v garáži doježděnou a zagarážovanou na občasné výjezdy, tak budu pruhy získávat težko, ledaže bych s nimi zase tak 50-100 bitev udělal... A jen kvůli pruhům to jezdit nechci...

 

 

to je jasné, to je pakárna, jezdit to kvůli nějakým pruhům, mě to napadlo, protože IS2 jezdím hojně od patche, takže bych to mohl mít brzo, jinak na to kašlu....já se teď spíš snažím lovit epické medaile, co mi chybí, ale je to těžké, hlavně s těma medkama, a huntění artyn 4+ je taky docela madness

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem se nechal zlákat s kámošem do čety i když jsem tušil,že to nebude dobré.Opravdu nebylo,ale aspoň jsme pokecali.Pak jsem si udělal dvojnásobky sám a ejhle,jako mávnutím kouzelného proutku se vše zlepšilo.Každopádně jsem včera nic zásadního nepředvedl snad kromě jedné bitvy.Konečný win 66% jsem si ani nezasloužil :no:

Já už čety nehraju. 2 x jsem to s vámi zkoušel a víš sám, jaké to bylo. Dřív jsem s tebou a Kocourem hrával rád a nebo s někým od nás z klanu ale něco se stalo a četa má příšerné losy. Hraju sám a jenom cca 20 - 30 bitev za den. Kupodivu W/L daleko nad 60% ( včera 75%, předevčírem 85% ) a WN8 kolem 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, od té doby, co je práce na dojíždění není tolik času a ani chutě. Poslední 3 dny v podstatě jen CW/ESL. WN někde dole, prémko zítra asi poslední den. Ale co. Poprvé jsem jel na CW Malinovku. Proti nám Tesla. Nevím, co se jim nepovedlo, ale po dvou minutách jsme byli o dva stroje chudší, ale nakonec jsme to vyhráli. Takže první úspěšně odvelená Malinovka proti silnějším soupeřům  :laugh:

To potěší víc jak 10 pitomých bitev na pobliku  :teehee:

 

Btw dohrán Tomb Rider. Pecka. Seženu si originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já KV-1 a proti mě taktéž KV-1 a v ní hráč totálně o ničem. 14 000 bitev a neměl ještě ani červenou barvu :laugh: . Koukala mi pouze věž a jemu kus čelního pancíře a věž. Záměrně jsem stál a pral do něho goldy kam se jenom dalo. Ze 6 - ti prošla pouze jedna. Jemu prošla každá do mé věže, takže mě nakonec uhlodal. Jak říká Švejk, je to děsná komedie a nikoliv tanková bitva :wallbash: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 4 hry, 3x T57, 2x výhra, potom výhra s T30. Průměrnej dmg 4k. Když hrajete proti blbcům tak s T30 můžete mít steelwall i ve městě. Sidescrapoval jsem proti Obj704 a T57. 57ka mi do pásů naprala 2 zásobníky, pak nabil další zásobník HEATů a pral je taky do pásů :laugh:  :laugh:  + 6 ran od objecta a pohoda, jazz (20 obdrženejch zásahů).

 

Tak alespoň poslední 4 hry na delší dobu se vyvedli. Uvidíme, kdy se dostanu znova k WoT, dřív jak za 3 týdny to určitě nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě to bavilo, dobrej los a v momentě, kdy jsem 2x po sobě vyfasoval totál kanóntoče v top strojích, mě od dalšího stresování zachránil zvonek a přicházející návštěva.....  :biggrin: 
Jako potvrzení svých slov uvádím bitvu s IS, kde jsem byl jedna ze dvou sedmiček, jinak pouze 8 a 9, přesto první v expech a hned následná bitva s E50, kde jsem spolu s IS6 udržel "výběžek"(musel jsem na pozici těžků páč náš tým měl jen jednu těžkou devítku oproti třem enemáckým) proti asi 5 heavy v čele s IS8, expů o 500 víc než druhej a "M-ko" k tomu....  :smile:
Mezi tím asi 2-3 slušné hry s Centurionem a jedna průměrná s Leošem 1. Musím říct, že jak jsem chtěl hrát ty nižší třídy, tak to asi úplně neklapne. Nemůžu si tam oblíbit stroje, ano jsou tam skvělé stroje jako T49, Helcat, OP1S, T34-85, ARL44, Cromwell atd., ale já nevím, mě to prostě moc nebaví. Jasan, dost často řeším rozčílení sednutím do KV1S nebo ARL a trolením ve hře, ale asi si pořád budu trvat na tom, že po zmršení MM osmiček, které jsem hrál absolutně nejčastěji(mám na nich odehráno asi 7 tis bitev), jsou momentálně nejzábavnější devítky. Jediná nevýhoda hraní těch vyšších tříd je to, že kreditů není na rozdávání, ty mě chybí pořád. :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedám za to ruku do ohně (a na WoT stránky se v práci nedostanu :-D), ale mám takový pocit, že v "odpovědích vývojářů" nebo v "patchnotes" byla zmínka, že tyto vítězné znaky mohou být vypnuty = neuvidíš nic (nebo protivníci nic neuvidí)...

Vítězné znaky mohou být vypnuty v nastavení, kdo je vlastně neuvidí, to je otázka. Dál jsem o nich zjistil toto : DMG pro udělení se počítá od posledního patche, podle dosažených % oproti ostatním, něco jako 1,2,3 třída, M.  Na maximum by mělo stačit cca 50-100 her. Na jeden proužek či hvězdu samozřejmě o něco méně, podle toho, jak hrajete. 

Jak jste na tom, uvidíte, když si v hodnocení kliknete na tank v garáži, vpravo máte jeho statistiku, která se překlikne na ocenění a tam to je. Počítá to, o kolik procent jste lepší, než ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězné znaky mohou být vypnuty v nastavení, kdo je vlastně neuvidí, to je otázka. Dál jsem o nich zjistil toto : DMG pro udělení se počítá od posledního patche, podle dosažených % oproti ostatním, něco jako 1,2,3 třída, M.  Na maximum by mělo stačit cca 50-100 her. Na jeden proužek či hvězdu samozřejmě o něco méně, podle toho, jak hrajete. 

Jak jste na tom, uvidíte, když si v hodnocení kliknete na tank v garáži, vpravo máte jeho statistiku, která se překlikne na ocenění a tam to je. Počítá to, o kolik procent jste lepší, než ostatní.

Já tam nic nevidím ohledně nějakých procent. Pouze moje staty s tím tankem tam jsou....co dělám blbě? :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam nic nevidím ohledně nějakých procent. Pouze moje staty s tím tankem tam jsou....co dělám blbě? :confused:

Postup: služební záznam - vozidla - vybrat v garáži - vpravo tabulka se statistikou- nahoře v tabulce ikonka ocenění - překliknout, jsou tam medaile s tankem a nahoře vítězné znaky,  znova kliknout a je to tam !

Jinak to vysvětlit nedokážu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera mě WG mělo rádo, jelikož na co jsem šáhl to jsem vyhrál, z 13 bitev 12 win. K tomu WN8 2456. MM bylo vždy ke mě přijemný a max jsem hrál oproti 1 tier výš. Jen čekám až budu zítra hrát jaký pořádný trest za to že jsem takto vybočil 50% winu dostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakých 48% bitev ve kterých jsem končí výhrou nebo prohrou 2-7:15. Včera jsem dostal v první bitvě prémko za 35 vyhraných bitev s umístěním v horní tabulce týmu. Ihned následovala série epických GG bitev - proher s výsledkem 3:15, 4:15 a 2:15. Dost jsem se nakrknul a další bitvu na El Halluf bojkotoval. Další spolubojovník s TD rovněž dole v týmu do mě vydržel skoro 4 minuty strkat směrem k údolí, ale neměl potřebnou hmotnost a proto posun nebyl velký. Kupodivu byl lemming přes A2 celkem úspěšný a enemákům na druhé straně mapy u zátoky chyběl důraz. Tak jsem se rozhoupal a použit klávesu "W" s tím, že dojedu postrašit enemácký arty. To se moc nepovedlo a druhá díra do tanku otevřela garáž.

Generátor losů pak na mě vytáhnul novou fintu a začal mi dost dávat nové (upravené) mapy. To zabralo. Začal jsem je prozkoumávat v rámci toho, co dovolil můj tým a nepřítel. No, členitost a počet cest se tedy slušně zvedla. Akorát mě skoro vždy strašně brzdilo nebo dokonce zastavovalo svahování, když jsem podél něj chtěl projet. Nějak ty meze nedokážu odhadnout.

Den dopadl nečekaně dobře s W/L 10/7.

 

Edit: Dnes ve 20:01

Nevím čím to, ale když jsem dnes odjezdil bitvy než skončil prémium účet, tak W/L 14/4, což si nepamatuju víc jak půl roku zpět.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se hrálo super a zase jsem všechny rozsekal.Jen s Hetzerem ne a ne dát dvojnásobek.Dvě bitvy a v každé po pěti kouscích a obě jsme o chlup prohráli.Ale musím říci,že se mi bitvy pěkně srovnaly.Až na jednu ze StuG III,kde sem byl v sedmičkách a dostali jsme 15:0,tak všechny max.o tři tanky.Takže super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt úlet celý den losy -2, katastrofální RNG, v jedné hře jsem sejmul týpka, co mi dal 3 x pásy, od té doby jsem modrý, kdykoliv do někoho drcnu, 2 x už mě solil vlastní se slovy, seš modrej, tak ti dávám, ten systém je uplně nemocný, to je stupidita a nějaký polský hrdina s artou mi dává, protože jsem do někoho narazil, kua co to je? ted mám ban, protože jsem to nedal a sejmul jsem ho krypla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .

Posledně, co mě úmyslně (po rozjetí) trefila naše arty (prostě si vystřelil, aby měl alespoň nějaké dmg tu bitvu) jsem jí to oplatil. Blow-up. Aneb život je krásný, za jednu ránu BAN není.

 

Koukám, že se nějako změnil podpis. Kua  :laugh: Zase jsem po dlouhé době koukl na čísílka, dobrý  :woot:

Tohle už mám vyzkoušeno nějakou dobu, ten úchylný systém nepočítá damage,ale počet ran udělených do spojence. Takže pokud do mě někdo úmyslně drcá a nebo zkusmo vystřelí, když mám OBJ 704, klidně mu jí za 750 pošlu a neřeším, jestli to bylo to poslední, co v bitvě viděl :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...