Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásim, že jsem si před 14 dny koupil mašinu a od tý doby nemám na hry ani pomyšlení 6WxQU.gif:Smile-hiding:

Tobě už dočista hráblo dědku, že? :laugh:  Doufám, že máš čopra a né takový ten zdivočelý vysavač. To by ti nešlo ke xichtu :wink: . Moje žena odjíždí ve čtvrtek na pár dní do Turecka, tak bys mohl udělat výlet na Vsetín, co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě už dočista hráblo dědku, že? :laugh:  Doufám, že máš čopra a né takový ten zdivočelý vysavač. To by ti nešlo ke xichtu :wink: . Moje žena odjíždí ve čtvrtek na pár dní do Turecka, tak bys mohl udělat výlet na Vsetín, co ty na to?

Jasně že čopra.....jsem ortodoxní čoprista :biggrin:

Výlet do Vsetína teď neklapne....možná příští měsíc, až bude dovolená :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak denní hlášení shrnu do jednoho odstavečku z dnešní večerní hry: 

 

Centurion 7/1 si jako toptier jezdí po Klidném pobřeží, rozvážně a rozumně. Po 8ti minutách je to sprostá C 7/1 nadávající, protože se mi za stavu 9:11 po splashi od arty kousnula hra i komp tak silně, až pomohlo pouze tvrdé vypnutí. Přestože mašina není vykopávka, tak trvalo asi 5 minut (normální náběh do plného provozu běžně trvá max 1 minutu :wallbash: ), než jsem se lognul zpět do hry a místo čekání v garáži jsem se dostal zpět do hry za stavu 13:12, v což jsem nedoufal. A zrovna v okamžiku, kdy jsem dostal hit od další arty, která se na mě smála z boku. Tu jsem nestihl trefit, sejmula jí naše arty. Pak už jen asi 90s do konce a chyběla poslední arty (u nás jich celkem bylo 5, u nich 4). Tak jsme si jí vyhuntili a šla do kytek :-) Po mém návratu padaly zajímavé hlášky: zatímco jsem byl offline, tak jsem postupně naspotil dvě artyny a jeden 9HT. Na konci jsem ve výpisu zjistil, že kdo si pro mě jel, ten byl mnou spotnut a artynou sejmut - spot dmg cca +1000. Nakonec i s tím výpadkem cca 2,7k nastříleno, 2,5k naspotováno, 943 base exp.

 

Asi mi tím WG chtělo kompenzovat to, že se mi s Centíkem zatím moc nedaří - no nedaří, většina bitev končí v lostu stylem 15:2 (max 5), takže to asi nebude jenom mýma rukama ale něčím jiným :-D

 

Jinak z mého pohledu C 7/1. Takový Jekyll a Hyde. Jekyll s 20b gunem a Hyde se 105kou. 105 mám první den a i přes losty jsem si ty bitvy víc užil než předchozí s 20b (2x se mi se 105kou podařilo přiblížit se 5k dmg za bitvu :-)), sice má menší DPM a delší zaměřování oproti 20b, ale je tu lepší pene a alfa. Ta 20 je super na C I, ale sem patří 105ka :-)

 

Tolik za mě, jdu vyhnat čubu ven a naložit se k ženě do postele :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal 6 bitev, dostal jsem nakládačku a šel si zahrát fotbal, 2 bitvy s PZ S35 proti pětkám, překvapivě obě lost, pak übertragická hra s KV1, kde bylo 5 artyn na každé straně, něco podobného se odehrálo i s a43 a u dvou her s IS2, u které mi WG normalizuje WR, minimálně 3 raty na každé straně, je výborné, když je arty o dva tiery výš, ještě ten *** vypisuje do chatu a cítí se jak frajer, to bylo něco na moje nervy, aspoň na tom fotbale jsem to sázel:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stále jedu na vítězné vlně, už je nižší a včera jsem použil četu, byť jen na několik bitev a všichni jsme hráli špatně. Navíc jsem od změny nehrál ještě na všech mapách ze všech stran a tak jsem na Komarinu ze shora uplně ztratil.. Nejvíc mě potěšil topgun na Lorraine 39L AM (4 onehity) a výkony na E3/4. Celekm 19výher z 29her, mohlo být lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se hrálo špatně, RNG mi nepřálo, takže třeba z prvních 5-ti střel s ISkem mi šla 3x rána na spodní okraj zaměřovače(v reálu 5 metrů před soupeřův tank) a 2x mi dokonce zmizela neznámo kam. Paradoxně skoro samá výhra, ale ta WG losovačka, mě někdy pěkně zvedá žluč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě už dočista hráblo dědku, že? :laugh:  Doufám, že máš čopra a né takový ten zdivočelý vysavač. To by ti nešlo ke xichtu :wink: . Moje žena odjíždí ve čtvrtek na pár dní do Turecka, tak bys mohl udělat výlet na Vsetín, co ty na to?

 

Tys Vsetíňák? Udělej si někdy výlet do Zlína, můžeme dát... piwko ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatně.... :no: . Já moc pivko nemusím a tady mám sklep docela zásobený. Vsetíňák jsem teprve 15 let a trvalé bydliště mám furt v mém rodišti, ve Velké nad Veličkou.

 

Do Velké nad Veličkou jezdím cca 1x do roka za spolužákem z VŠ... nějaká rodina Lukácsova. Maj'' tam RD a zhruba ve středu vísky taky mlýn s hospodou ("Horňácký Šenk"). Třeba je znáš... na dědinách se prý znají všichni ;-)

A propo, co máš se sklípku? Švestky nebo víno? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Velké nad Veličkou jezdím cca 1x do roka za spolužákem z VŠ... nějaká rodina Lukácsova. Maj'' tam RD a zhruba ve středu vísky taky mlýn s hospodou ("Horňácký Šenk"). Třeba je znáš... na dědinách se prý znají všichni ;-)

A propo, co máš se sklípku? Švestky nebo víno? :-)

Ve sklípku mám od všeho něco ale hlavně destiláty. Lukácz je původem maďar a jeho žena je dětská lékařka. Bydleli léta v bytovce naproti nás, že jsme si viděli do oken. Jednou jsem s paní doktorkou zachraňoval sousedovic kluka, který zahučel 2 patra výtahovou šachtou ve které komunisté "zapoměli" výtah instalovat. Udělali jen 5 a půl patra aby nemuseli stavět výtah a tak v těch bytovkách zeje velký prostor mezi schody a kluk se chtěl svézt po zábradlí a přepadl tam. Ale ti Lukácsovi jsou asi starší než já. Když už jsme u toho, tak tohle je každý rok moje práce:

 

[/url]">http://http://postimg.org/image/kzn5anq5t/full/'>plak_t.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Velké nad Veličkou jezdím cca 1x do roka za spolužákem z VŠ... nějaká rodina Lukácsova. Maj'' tam RD a zhruba ve středu vísky taky mlýn s hospodou ("Horňácký Šenk"). Třeba je znáš... na dědinách se prý znají všichni ;-)

A propo, co máš se sklípku? Švestky nebo víno? :-)

 

šak hadám tam u vás nahoře už eném ty slivky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Velké nad Veličkou jezdím cca 1x do roka za spolužákem z VŠ... nějaká rodina Lukácsova. Maj'' tam RD a zhruba ve středu vísky taky mlýn s hospodou ("Horňácký Šenk"). Třeba je znáš... na dědinách se prý znají všichni ;-)

A propo, co máš se sklípku? Švestky nebo víno? :-)

 

šak hadám tam u vás nahoře už eném ty slivky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Velké nad Veličkou jezdím cca 1x do roka za spolužákem z VŠ... nějaká rodina Lukácsova. Maj'' tam RD a zhruba ve středu vísky taky mlýn s hospodou ("Horňácký Šenk"). Třeba je znáš... na dědinách se prý znají všichni ;-)

A propo, co máš se sklípku? Švestky nebo víno? :-)

 

šak hadám tam u vás nahoře už eném ty slivky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šak hadám tam u vás nahoře už eném ty slivky :-D

 

Hele, stačí to napsat jednou, wopičáku... sice wopice wobčas mívaj' dlouhá vedení, ale mně to stačí napsat jednou ;-):-D

 

Mno, ve Zlíně / u Zlína se ty "kraje" dělí: Haná, Slovácko a Valachy. Nicméně Zlín se řadí do Valašska. Takže ano, trnky (= stromy) jsou tu hodně zastoupeny a na kompot / marmeládu se moc nepoužívají :-D ale když "Kanár" psal, že je z Velké nad Veličkou, tak bych se nedivil, kdyby měl ve sklepě spíše nějaké to dobré vínko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, stačí to napsat jednou, wopičáku... sice wopice wobčas mívaj' dlouhá vedení, ale mně to stačí napsat jednou ;-):-D

 

Mno, ve Zlíně / u Zlína se ty "kraje" dělí: Haná, Slovácko a Valachy. Nicméně Zlín se řadí do Valašska. Takže ano, trnky (= stromy) jsou tu hodně zastoupeny a na kompot / marmeládu se moc nepoužívají :-D ale když "Kanár" psal, že je z Velké nad Veličkou, tak bych se nedivil, kdyby měl ve sklepě spíše nějaké to dobré vínko...

Velká víno moc nemá, tam už se tomu tak nedaří. To je kraj slivovice a vedle v Javorníku špičková, prezidentská režná. Víno je 5km jižněji v Blatnici pod Sv. Antonínkem. Takže je to všechno skoro pohromadě a stačí už jenom zajít k řezníkovi Kružicovi na klobásky a fantastickou ooravskou slaninu. Všechny tyto zajímavosti si samozřejmě pravidelně z mého rodného miniregionu Horňácko vozím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co zkusit třeba IMAGELINK.CZ ? Aby člověk, když se chce podívat na obrázek nemusel zadávat kód a stahovat soubor do compu.

Hm ,máš recht, opice mě taky odkázali jinam. Eště že mám tu výhodnou výmluvu, že jsem IT trotl :)

 

Znovu a lépe.

 

http://postimg.org/image/gq3ruem9t/

 

http://postimg.org/image/f08px18q5/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...