Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že sobota a neděle se od sebe lišily jak den a noc...

V sobotu jsem myslel, že poletíme s drahou polovičkou na slet do Chotče, ale počasí mínilo jinak. Takže nakonec byl i čas hrát singl a vlastně bez práce byl denní W/L nad 66% průřezově přes všechny tiery i  se slušným WN8. V poho jsem doexpil poslední dělo na JPanterovi a udělal velký kus žárovky a poexpil i pár dalších vozítek.

Zato neděle byla děs běs. Krátce před obědem jsem WoTko zapnul a šlo to prohra za prohrou se zoufalým WN8. I oblíbené tančíky se vůbec nechytaly, neustále MM+2 a zoufalí spoluhráči. Spousta výsledků 15:1, 15:3 atd... Odpoledne pohodové na modelářském letišti, byli tři vlekači a hodně větroňů, termika, prostě nádhera, jen moc horko. Večer doma jsme se v četě na nízkých tierech snažili zlomit osud a nakonec W/L ukončeno za celý den na 45,2% což vzhledem k okolnostem musím považovat za úspěch. Snad bude dnes lépe. Tvorbu MM fakt nikdy nepochopím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě sem úplně zapomněl dodat, WN8 přestávám brát vážně, není absolutně správně vypovídající. V sobotu s Centurionem jsem byl jedna ze dvou osmiček ve hře, proti 9 a 10-tkám, takže sem to pojal spíše spotersky, pro tým. Nastříleno jsme měl asi jen 1700dmg, nasvíceno 3500 dmg, v expech sem byl první s opravdu velkým náskokem a WN8 mi to vyplivlo cca 1450. Troufnu si říct, že jsem tu bitvu rozhodl, přesto jsem dostal průměrné hodnocení. Naproti tomu včera jsem vzal IS-ko, na začátku bitvy sem měl důležitej telefon a nemohl hrát, začal sem hrát až za dost nepřiznivého stavu. Nakonec z toho bylo 7 fragů, asi 4200 DMG a WN8 skoro 14 tis?! V součtu nastřílené a nasvícené dmg jsem měl zhruba stejně, ale výsledné WN8 propastně rozdílné. Vůbec nechápu, jak tak důležitá věc jak spot či shození pásů není vůbec zhodnoceno, absolutní ostuda autorů WN8.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsimol si niekto zaujimavu vec, ze odkedy zacalo WG pridavat do hry nove lajny (Japonci, Leopardy, WT a pod.), ma vacsina tychto novopridanych tankov ovela vacsie penetracie diel v porovnani s inymi tankami podobneho typu? Ja chapem ze ich chce WG takto zatraktivnit pre hracov, ale je to uplne nespravodlive voci tradicnym tankom, najviac je to markantne na VIII medkach, napr. taka z takej T44 sa stal uplny looser, nehovorim ze to bol king niekedy ale Obj. 416, STA alebo aj Indien si ho daju na pockanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsimol si niekto zaujimavu vec, ze odkedy zacalo WG pridavat do hry nove lajny (Japonci, Leopardy, WT a pod.), ma vacsina tychto novopridanych tankov ovela vacsie penetracie diel v porovnani s inymi tankami podobneho typu?

 

No tak to začalo WG dělat IMHO už s příchodem Frantíků... a zmiňuje se to tu celkem často (respektive zmiňovalo - vždy s příchodem nových strojů :-))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že sobota a neděle se od sebe lišily jak den a noc...

V sobotu jsem myslel, že poletíme s drahou polovičkou na slet do Chotče, ale počasí mínilo jinak. Takže nakonec byl i čas hrát singl a vlastně bez práce byl denní W/L nad 66% průřezově přes všechny tiery i  se slušným WN8. V poho jsem doexpil poslední dělo na JPanterovi a udělal velký kus žárovky a poexpil i pár dalších vozítek.

Zato neděle byla děs běs. Krátce před obědem jsem WoTko zapnul a šlo to prohra za prohrou se zoufalým WN8. I oblíbené tančíky se vůbec nechytaly, neustále MM+2 a zoufalí spoluhráči. Spousta výsledků 15:1, 15:3 atd... Odpoledne pohodové na modelářském letišti, byli tři vlekači a hodně větroňů, termika, prostě nádhera, jen moc horko. Večer doma jsme se v četě na nízkých tierech snažili zlomit osud a nakonec W/L ukončeno za celý den na 45,2% což vzhledem k okolnostem musím považovat za úspěch. Snad bude dnes lépe. Tvorbu MM fakt nikdy nepochopím...

Zdar tak to jsme na tom zhruba stejně. V sobotu to šlo pěkně, denní win přes 60‰ a WN přes 2k. V neděli dopoledne to byl děs a hrůza. Po 20ti hrách win 30% a WN ani ne 1k. Jedinej světlej okamžik bylo Mko s Tigrem. WG asi zjistilo, že minto začalo jít s M48 Pattonem tak mi nedělilo 8 proher v řadě. Odpoledne a večer jsem to dohnal, ale bylo to utrpení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsimol si niekto zaujimavu vec, ze odkedy zacalo WG pridavat do hry nove lajny (Japonci, Leopardy, WT a pod.), ma vacsina tychto novopridanych tankov ovela vacsie penetracie diel v porovnani s inymi tankami podobneho typu? Ja chapem ze ich chce WG takto zatraktivnit pre hracov, ale je to uplne nespravodlive voci tradicnym tankom, najviac je to markantne na VIII medkach, napr. taka z takej T44 sa stal uplny looser, nehovorim ze to bol king niekedy ale Obj. 416, STA alebo aj Indien si ho daju na pockanie...

 

Co by jiného měl mít leopard, když by neměl dělo s dobrou papírovou!!! penetrací? To není o zatraktivnění, ale o tom, aby ten tank byl vůbec hratelný. Japka a Leopardi nemají kromě rychlosti a děla naprosto nic, takže tam je to vybalancované ideálně, pokud ti přijde lehké hrát tyto lajny, tak to smekám!

 

nevím, kdy si dá indien t44 na počkání, ale okej, to je věcí názoru, já ho teda nesdílím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že nejvlivnější je Cruiser protože rychle střílí, rychle zaměřuje a přesně trefuje. Goldem dáš všechny tiery 3. Mám ještě Tetrarcha ale jeho pomalá akcelerace a půlminutové zaměřování se mi teda vůbec nelíbí. Obzvláště, když teď jezdí pokaždé v týmu minimálně 3 - 4 x ten tryskotank Pz s rotačákem, nebo co to tam mají :laugh: . To se pak musí rychle zdekovat, jinak je konec a mezi tím ještě aspoň jednu ránu mu věnovat. No, a to s Tetrarchem moc dobře nejde. Toho rychlíka ani nezaměří.

 

počítám že cruiser III., co tam používáš za gun? ten bubnový pom pom nebo QF 2-pdr??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo nenaláduješ goldy, necháš AP a jde to na pohodu i mezi trojakama  :thumbsup:

Goldy jsou pro bezmyšlenkovitý střílení, jako COD.

 

Ale dvojky jsou relax, takže to možná není až takový zločin.

Jak říkal ten SNBák v Pelíšcích: " Nebyl čas ! " Musíš rychle odpravit každého, kdo se ti ukáže protože ty malé tanky jsou skoro všechny rychlé a nelze si nechat někoho nadohled déle jak pár sekund. Goldem to můžeš mlátit a je jedno kam. Hlavně, když se to trefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyváženost mezi hodnocením WG a WN8 je opravdu obrovská. Čím dál víc vidím, co je WN8 za bastl. Jediné co ho zajímá je dmg. Takže i když člověk nadělá v bitvě spoustu práce (spotting, shazování pásů, apod.) tak je pořád za lamu. Tohle se jim váženě nepovedlo.

 

shot076qsq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pohodový den, projíždím malé tiery (poslední dobou nemám chuť nic expit (kromě C 7/1) ani se stresovat na T8+ :-)), WR nad 60% a udělal jsem si osobko ve WN8 :wink:

 

Stav: Porážka

Mapa: Horský průsmyk

Vozidlo: T40

PÚ: Ne

Získáno zkušeností:1 687

Získáno kreditů: 25 848  
Úspěchy v bitvě: Válečník, Velká ráže, Naydinova medaile, Vzorný tankista: "Hrdina"
Kills: 9

Dmg: 2 438

Assist: 198 
WN8: 19 805 (100)

 

Kdybych nebyl nedočkavý blb a nepodcenil poslední enemy total rajče, mohli jsme i vyhrát, ještě teď si rvu vlasy  :wallbash: Jak jsem starej, tak jsem :teehee: 

Asi je to znamení, abych se zase věnoval něčemu smysluplnějšímu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted mě tohle pobavilo :-)

napsal mi jeden protihráč po bitvě (jen tak mimochodem jsem si v té bitvě udělal osobní rekord v expech) 
 

__ (22:49:55) nice cheater you are
__ (22:49:59) reload hax
_l_ (22:50:02) hitzone
__ (22:50:04) buguse
__ (22:50:11) goldammu for noobs like you
__ (22:50:18) ticket goesv out
__ (22:50:22) now
JBlackmen (22:50:37) :-D ok
__ (22:50:38) poor lowbob
__ (22:50:44) only noob uses gold  (nepoužil jsem jedinej gold!!)
JBlackmen (22:50:44) :-D
__ (22:50:49) if i see you
__ (22:50:51) be sure
__ (22:50:57) i load gold 2
JBlackmen (22:50:59) :-D
__ (22:51:02) and just 1hit you
JBlackmen (22:51:08) :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...