Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak to já mám dneska lepší perličku z MM http://jpeg.cz/images/2014/07/04/yHRlT.jpg

Seš s tím tankem dobrej a máš s ním už hodně bitev, tak nějakou penalizaci od MM čekávám.

Přestože souhlasím s určitou penalizací dobrých hráčů(strojů) co se nasazování bitev týká, tak ne s takovým extrémem. Na hraně už považuju být sám -1 proti všem ostatním a -2 je prostě hnusárna MM. Nevím jak často ti tuhle prasečinu MM dělá. 1x za 50 bitev to člověk snad vezme jako zajímavost, ale častěji jako znehodnocování hratelnosti.

 

Dal jsem +1 za ukázku vypečeného MM pro solo hráče.

 

Mám dotaz k hodnotám co ti to ukazuje u hráčů u tvého týmu. Co je za hodnotu 4-7 za jménem a --- až 1.5 před typem stroje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, WG si svůj systém výběru hráčů do bitev už vymakal k naprosté dokonalosti. Čekací časy jsou asi 2 až 3 x delší, než bývaly kdysi ale není to kvůli kvalitnímu výběru techniky a nebo malého počtu hráčů. Četu už lze hrát jenom na tieru 10 abys nebyl furt o 2 tiery dole a i když hraješ sám, tak je obsazení tvého týmu perfektně "vybrané" :laugh:  O četách se ani nemá cenu bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, řekl jsem si, že si po čase opět zahraji. A že zkusím hnout z 6. japoncem. 

+2 - Ruinberg

+2 - Ruinberg

+2 - Dálnice

+1 - Hallouf (výborná bitva)

+2 - Doly

+0 - Step (výborná bitva)

+1 - Vichřice

+2 - Step

Alt +F4

 

5x + 2 tier, 2x + 1 tier, 1x top. Tomuhle neříkám zábava ani náhodou.

Tak ty nízkotierový japonci maj vůbec hroznej MM. To jsem poznal při misi na SP. Ten IV.T tančík je super, ve svým tieru zabiják, ale to je jedna bitva z 10ti, věčně mezi 6T často jako jediná čtyřka, ale mezi šestkama se moc nechytá, na scouta je to moc pomalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne jsem zakoupil WZ 111 1-4. Lepší věž, top motor. Na dělo ještě 30k XP.

 

Souhrn dneška: 

Dopoledne Chi-to. 8 her - 5x osmy, 2x sedmy, 1x top.

Odpoledne WZ-111 1-4. 14 her. 13x desítky, 1x top.

Potom 2x FV4202 - první rána pásy (Wafle), oprava, druhá rána munice. Blbá výhra. Druhá hra Bažina a 6500 dmg a výhra. Fajn.

Poslední bitva T23E3. Osmy. Výhra. Ovšem dorazil mě gold. Od naší T34. Nevím co si myslel, ale enemák byl 10m přede mnou.

 

Takže souhrn? 2x top z 22 bitev. RNG nebudu rozebírat. Díry v poklopech bez dmg, neprobíjení IS-7 kolmo do boku... a poslední bitvu zabit někým z mého týmu goldem. Dobrej den ne?

 

Aspoň ESL 3. místo, tak z toho bude nějakej gold, ale ... kdyby jsme to krutě nepodělali, mohli jsme hrát o jedničku... škoda.

 

No a taky jsem dal už 14 dní odkládanou misi v Caesar III ... kurňa, to byl nářez. Neustálé problémy s dodávkami jídla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. To je fakt *****, tahle hra, to se opravdu nemůže brát vážně.  Dneska jsem ve svém týmu (6-7.tier) potkal hráče - 1200 bitev, 16,5% zásahů,  průměr 47 dmg. !!  Já věděl, proč si nemám instalovat xvm. Takhle mě to po konci hry aspoň překvapí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek Nedělního hraní mě překvapilo, nějak to vždy stojí za bzum...MM v normálu od 31% do 68% na win....vytáhl jsem 3/4 garáže na vzduch....ale dařilo se celkem....i když jsem jezdil sólo bez čety, protože nikdo nebyl k mání a když už se našli borci v klanu, tak já zase končil...

Postřehy: minusy

- klan fan pro zábavu a nikdo se nenajde do čety

- tři remízy, z toho 2 remízy s Pz3/4 za sebou...pech

- jinak poslední dobou mám smůlu na KV2 s popelnicometem...nějak ho poštelovali, že už poněkolikráte mě trefuje na velkou vzdálenost nějaký rajče s přesností snajpra...nechápu to, jak se může trefit, když má člověk s přesnými děly problém a ta houfnice se trefí přes půl mapy a ještě jsem byl schovaný za vrakem....mno ruský tank prostě....

plusy:

+ dařilo se i sólo v neděli!!! 71% win, - očekávám trest od WG v podobě losů další dny... :whistling:

+ hra fungovala bez semaforu a lagů, akorát při rozjezdu první hry to chvilku trvalo...

+ tak jsem pořídil IS3 zpět a dal na ni 75% novou posádku a zkoušel jsem střílet ve stylu vyjedu, bez míření pal...a ono se to trefuje a pene....mno ruský tank prostě

stats6.4.14.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně se k tomu tady veřejně přiznám, mám vždy hroznou radost, když WG nějak přechytračím. Jako třeba teď s Centurionem, za předchozích 20 her jsem dostal 14x zásah do munice a někdy i opakovaně, ale za to žádnej "oheň". Takže? Jasan, místo malého hasičáku vozím velkou sadu nářadí a WG má smůlu. Zatím šest her a ani jednou se nestalo, že bych ji končil s poškozenou municí! No ale je pravda, že 2x jsem to ani nestihl, protože jsem shořel..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend byl co se týče hraní docela tragický, sice jsem třeba včera měl 64% výher z 56 her, ale nějak mi to nešlo, hrál jsem totiž loweho, ten tank je všechno možné, jenom ne zábavný, navíc jsem hořel každou druhou hru kvůli zásahům na motor, s automatem to znamená -20k, nakonec jsem pár set tisíc naškudlil, ale zábava to fakt nebyla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se o víkendu moc nedařilo. Moc mě to nebavilo a tak jsem toho ani moc nenahrál. Nejzajímavější mi tak v hodnocení víkendu přišlo porovnání artin Sturmpanzer I Bison vs. Lorraine 39L AM, obě dvě tier3 s německou mam WR na hranici 60%, francouzskou na 40%, přitom francouzská se mi hraje lépe, je jednodušší, dostřelí dál, nemusí nikam moc jezdit a mám s ní přes 3 killy na hru. S bisonem si killy nepamatuju, odhaduju lehce pod 2, ale jelikož to nejsou stroje, které by sami vyhráli a jsem odkázanej na tým, přesto bych čekal vyrovnanější výsledky, případně lehce navrh Lorraine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem se věnoval výškovým pracem (utírání prachu v nesnadno přístupných prostorech jako např. na skříňkách kuchyňské linky), zalévání zahrady a podobným zhůvěřilostem, v sobotu večer pak setkání s rodinou (spočívající v pojídaní ražniči a poslouchaní švagrových neveselých historek o nočním životě v Plzni). Ke hraní jsem se dostal až v neděli večer, taky víkendové mise nebyly nic moc. 15 her jsem uhrál s WR 66 procent čili samozřejmě s mizerných WN, protože u mě je to buď jedno nebo druhé. Většina bitev na chvostu, ale jen 3 s úplnými dementy, takže mě to celkem bavilo. Strašně dlouho jsem nehrál Malinovku, zato Ruinberg mám furt. Losování map asi nikdy nepochopím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

po 3 dnech mi nešel internet samo že od O2  :cool:  jsem sice už online ale na chalupě takže žádné tanky do čtvrtka ani náhodou nebudou..což budu mít od nich týden klid aspon něco.

Ale vrátím se ke čtvrtečnímu hraní ten den byl docela slušnej, ale co mě dostalo jak jsme porazili v cw klan, ikdyž jsme prohráli 5:13 a win na cap  :Smile_trollface-3:  ještě ted se tomu musim pousmát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víkend byl jedním z typických (jarně-podzimních) pátek dýchánek s Al Fajká nic velkého 10x12° 3 dýmky a domů, sobota ve znamení úklidových prací večer obírání plodů Josty (už to nikdy dělat nebudu) neděle lenošení na koupališti v Lipníku večer kriminálka s Belmondem a noc kdy se nedalo horkem usnout. Už jsem se fakt těšil do práce na nějakou tu bitvičku :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakou máš oblíbenou dvojku?

Myslím, že nejvlivnější je Cruiser protože rychle střílí, rychle zaměřuje a přesně trefuje. Goldem dáš všechny tiery 3. Mám ještě Tetrarcha ale jeho pomalá akcelerace a půlminutové zaměřování se mi teda vůbec nelíbí. Obzvláště, když teď jezdí pokaždé v týmu minimálně 3 - 4 x ten tryskotank Pz s rotačákem, nebo co to tam mají :laugh: . To se pak musí rychle zdekovat, jinak je konec a mezi tím ještě aspoň jednu ránu mu věnovat. No, a to s Tetrarchem moc dobře nejde. Toho rychlíka ani nezaměří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...