Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak mi naskočila hvězda na kanonu na KV-1S

 

Je to ale magořina od WG,pokud něco takového zavedou,že nepočítají předchozí výsledky.To bych měl těch pásků a hvězd jak nas... ! To by se ale nobíci cítili asi méněcenní a veterán to musí mastit znovu od začátku. A vovotoom to je.

 

Hölle mit uns.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi naskočila hvězda na kanonu na KV-1S

 

Je to ale magořina od WG,pokud něco takového zavedou,že nepočítají předchozí výsledky.To bych měl těch pásků a hvězd jak nas... ! To by se ale nobíci cítili asi méněcenní a veterán to musí mastit znovu od začátku. A vovotoom to je.

 

Hölle mit uns.

 

Ty hvězdy jsou celkově kravina. Počítají se od patche a nepočítá se průměrný dmg. na tanku, ale celkový udělený dmg. Takže když s něčím vyjedu jednou za týden, moc hvězd nezískám. A ten popis je strašně blbě napsaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hvězdy jsou celkově kravina. Počítají se od patche a nepočítá se průměrný dmg. na tanku, ale celkový udělený dmg. Takže když s něčím vyjedu jednou za týden, moc hvězd nezískám. A ten popis je strašně blbě napsaný.

Já si říkal, že se to chová nějak divně. Nicméně důvod současného fungování plně chápu. Je to nastavené tak, aby hráči hráli co nejvíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hvězdy jsou celkově kravina. Počítají se od patche a nepočítá se průměrný dmg. na tanku, ale celkový udělený dmg. Takže když s něčím vyjedu jednou za týden, moc hvězd nezískám. A ten popis je strašně blbě napsaný.

Je to takový pochybný EFR s hvězdama a páskama. Sice když máš velký celkový dmg,tak musíš mít i vysoký průměrný. Ono je to udělaný pro zvednutí sebevědomí nobíků,když se nezapočítávají předchozí výsledky.On si řekne mám sice 1k bitev a mám hvězdu stejně tak jako ten co má 40k, tak jsem stejně dobrej.No a jeho sebevědomí se pak projeví nejdřív v chatu a začne ti radit co děláš špatně. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není za avg dmg na danem tanku?

Mělo by se to týkat konkrétního tanku.Když vlezeš do služebního záznamu,klikneš na vozidla,vybereš konkrétní tank a otevřeš záložku ocenění a ukážeš myší na vítězné znaky, tak ti to ukáže dosažená procenta pro získání hvězdy nebo pruhu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si to myslel, ale pokud má 70% hráčů přes 3200 prům. dmg. na Obj. 140, to mi bylo nějaké divné  :laugh: Zvyšuje se to prostě odehranými bitvami. Ještě jsem slyšel, že po nějakém určitém počtu bitev se to zastaví.

Něco musíš nastřílet,pokud zahraješ kulový,tak procenta nelezou nahoru (ověřeno na vlastní osobě).Jenom počet bitev v tom asi nebude.Max jsou stejně tři hvězdy nebo pruhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jim na to pšoukám. Kasat se před joudama nepotřebuju, zábavu mi to nezvedne (ani nic jiného), takže co. Je to jen cesta (a já doufám, že úspěšná pro WG) jak natlačit hráče do většího počtu her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo o avg dmg na tanku, tak je to o něčem jiném, takto je to naprostá zbytečnost. A já si myslel, že to má mít alespoň nějaký účel... zatím jsem neviděl žádnou hvězdu, asi bych měl začít trochu hrát.

Podívej se do služebního záznamu a na každém tanku jsou jiné  údaje %,a je to asi ta průměrná dmg,protože počtem bitev se nic nemění (pochopil jsem to tak,že se počítá průměr z cca 100 odehraných bitev a potom se údaje mění po každé bitvě nad 100.Dřív asi hvězdu ani pruh nedostaneš. ).Když toho namlátíš dost,tak to leze nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes snad každá třetí bitva s výsledkem 2-5:15 nebo obráceně. Los mi dnes přidělil win nad 50%. Tedy dobrý, ale už mě to nebere tolik jako dřív.

 

Tady je ukázka toho co to píše o těch nátěrech děl (znacích) ve hře.

http://imagelink.cz/images/znaky2.png

To jen pro ty co nemají ještě dost odježděných bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí jak to tak čtu, tak si říkám, že to nechám ještě trochu odležet. Aktuálně hraju Skyrim (což je ukrutnej žrout času), na odreagování můžu zapnout Bad Company 2, v DOSboxu mám Spear of Destiny... :wink:

 

Přitom plná garáž tanků a asi 4 litry goldů na účtě - a já nevím, co s tím budu dělat  :sad:  Navíc - jak nejsem v HUGO (klucí potřebovali místo, tak sem se nechal sešoupnout z palmy dolů do podrostu), tak mi děsně chybí to klanový klábosení (znáte to, vybírání blech, porovnávání kokosů, banánovejch šlupek, opicomaslostrojů...)... :tongue:

 

Přitom ještě před rokem sem u toho byl schopnej hnít celej víkend v kuse... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo o avg dmg na tanku, tak je to o něčem jiném, takto je to naprostá zbytečnost. A já si myslel, že to má mít alespoň nějaký účel... zatím jsem neviděl žádnou hvězdu, asi bych měl začít trochu hrát.

 

Tak ale to by nesplnilo účel, bobícííí by neměli svoje pruhy a byli moc moc smutní, a to WG určitě nechce.

 

 

Jinak ke včerejšku, dal jsem 12 bitev a vyhrál 3, přičemž za prvních 8 jsem měl 1/7 a WN8 4000, pak mi to padlo někam k 2600, protože jsem nedostával jen retardované týmy, ale byl jsem v každém lose - 2, docela punishment, ale hra mě docela bavila, protože jsem byl fakt dobrej. Jinak docela haluz poznatek, dělám si stats u strojů, kde mám pocit, že se WG snaží o nějakou normalizaci, s dmaxem jsem z posledních 20 bitev vyhrál 3, přičemž jsem měl jen 4 x tým nad 50%.....náhoda? maybe baby!

 

Nakonec mě ještě vytočil nějaký newcomming kidou z klanu a to byla poslední kapka.

 

 

Klucí jak to tak čtu, tak si říkám, že to nechám ještě trochu odležet. Aktuálně hraju Skyrim (což je ukrutnej žrout času), na odreagování můžu zapnout Bad Company 2, v DOSboxu mám Spear of Destiny... :wink:

 

Přitom plná garáž tanků a asi 4 litry goldů na účtě - a já nevím, co s tím budu dělat  :sad:  Navíc - jak nejsem v HUGO (klucí potřebovali místo, tak sem se nechal sešoupnout z palmy dolů do podrostu), tak mi děsně chybí to klanový klábosení (znáte to, vybírání blech, porovnávání kokosů, banánovejch šlupek, opicomaslostrojů...)... :tongue:

 

Přitom ještě před rokem sem u toho byl schopnej hnít celej víkend v kuse... :confused:

 

šak to někdy pošli, můžeme dát četu a pokec, ono už tam stejně není moc z lidí, se kterýma jsem byl zvyklý jezdit....bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem včera viděl video od Quickybaby, kde s E100-kou, naflákal 12000 DMG. Hmm, říkám si, fakt dobrý. Trošku mi to vrtalo v palici, takže si říkám, když takovej noobík dá s ékilem 12 litrů poškození, tak já musím dát se svou IS7-mou, litrů třináct! Ok, uvařil jsem si kafčo, ať mám bystrou mysl a reflexy pouštní kobry, vybral tank a zapl hru.
Samozřejmě že jsem čekal, že to dám až tak na druhej-třetí pokus. No co si budeme povídat, šlo to přímo jak po másle! První hra, jen 4 desítky a pak už jen spousta po mapě "poflakujících" se hpéček. Říkám si bomba, sice mne trošku znepokojilo, že pod ledovec jedu jen já plus T32 s Pantherem II, ale čekal jsem za tím nějakou rafinovanou lest mého týmu, takže jsem nakonec byl v klidu a nestresoval se. Sotva dojedu pod ledovec tak vidím, jak se na mě řítí Maus, naštěstí pohoda, než dojel měl 1000HP dole a já neměl škrábnutí. Maus zvolil taktiku, hrr na mě, takže nezastavoval, což mě nevadilo do momentu, kdy se za jeho zády vynořila T34 a E100, která mě sprostě objížděla. Nebudu to protahovat, rafinovaná lest mého týmu byla mě v tom nechat samotného, takže jsem stihl nastřílet pouze cca 3k poškození a šel jsem do garáže. První neúspěch mě vůbec neodradil, naopak, čekal jsem že to teď přijde! No, je pravda že to přišlo, ale jinak než jsem myslel, byla to rána od FV183b po které jsem statečně dohořel, páč nevozím hasičák ale nějakej dlabanec nebo co.
V momentě, kdy jsem se chystal na třetí pokus, který by už 100% vyšel, dolítla manželka s tím, že pokud okamžitě nepřestanu řvát a nadávat, tak prej do prdele půjdu já a to aji s celejma slavnejma tankama.......

A takhle to dopadne vždy, když chce člověk něco velkého dokázat!  :biggrin: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk si říká, že když má něco nahráno, tak určité věci ve hře zná a chápe, ale hra stále překvapuje.

Třeba dnes. 40k hráčů na serveru a můj tým dostane v bitvě 6 třídy jediný stroj čtvrtý třídy v bitvě (Marder 38T)

Pouze důkaz losu nic víc:   http://imagelink.cz/images/loszacatek.jpg

To se sem tam stává a člověk si říká, jak moc ten hráč dobře prudí, že dostal takový špatný los.

No, v závěrečný tabulce se neztratil, protože byl v Top DMG bitvy na 4 místě.

Tak jsou frajeři co maj vyježděný stroje a dost s nima dokážou, ikdyž los není zrovna super.

To vše bylo v pohodě, než jsem zjistil počet jeho bitev s tím strojem 8.

http://imagelink.cz/images/vysledkylosu.jpg

Jako neodjezdit ani 10 bitev a být v bitvě +2 třídy je celkem běžný, ale být v té bitvě ve své třídě sám to vidím poprvé.

Ani nevím, zda jsem to viděl někdy u LT a ty jsou k tomu náchylnější.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk si říká, že když má něco nahráno, tak určité věci ve hře zná a chápe, ale hra stále překvapuje.

Třeba dnes. 40k hráčů na serveru a můj tým dostane v bitvě 6 třídy jediný stroj čtvrtý třídy v bitvě (Marder 38T)

Pouze důkaz losu nic víc:   http://imagelink.cz/images/loszacatek.jpg

To se sem tam stává a člověk si říká, jak moc ten hráč dobře prudí, že dostal takový špatný los.

No, v závěrečný tabulce se neztratil, protože byl v Top DMG bitvy na 4 místě.

Tak jsou frajeři co maj vyježděný stroje a dost s nima dokážou, ikdyž los není zrovna super.

To vše bylo v pohodě, než jsem zjistil počet jeho bitev s tím strojem 8.

http://imagelink.cz/images/vysledkylosu.jpg

Jako neodjezdit ani 10 bitev a být v bitvě +2 třídy je celkem běžný, ale být v té bitvě ve své třídě sám to vidím poprvé.

Ani nevím, zda jsem to viděl někdy u LT a ty jsou k tomu náchylnější.  

Tak to já mám dneska lepší perličku z MM http://jpeg.cz/images/2014/07/04/yHRlT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sfiňa OP....ale musí se to i trochu umět, aneb, jak jsem vyhrál válku...eee, čo to táram Kefalín, bitku, iba bitku :laugh: .  7 kousků, 7 000 damage a skoro 7 000 WN8 :whistling:

 

http://wotreplays.com/site/982245#highway-kanar-waffentr_ger_auf_e_100

 

Ale je fakt, že mi tentokrát MM hooodně pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...