Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já teď  dal pár bitev a dobrý...až na nějaké ty team killery, ale to je všude.

 

EDIT:

Teď jsem si místo Pz38 vzal E4. A podruhé jsem hrál Charkov. Asi 5 minut jsem se smál. Téé přímo ukázková" tanková mapa".

Vykukovanda jak v CODu...komu RNG v té hře přeje ten vyhraje. Neskutečná fraška mapa. :laugh: .

Teď nevím co je horší....Kursk ve WT za němce, co se za ně skoro nikdy nedá vyhrát, nebo tento naprosto netankový nesmysl....

Asi vede Kursk, páč vědět že 90% her je jasný lost....té peklo. Ale Charkov je dobrá atrakce by WG,  to zase jo. Člověk nad 12 let se ji musí jen smát....Ale jde alespoň vyhrát :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje se mi nějak blbě, pořád na spodku tabulky. Asi prodám všechny tanky, pořídím si nějaké hovado co má ránu za 800 a budu hrát jen tier 10. Taky končím s XVM. WN8 je žalostná záležitost. Vzhledem k tomu, že nezohledňuje tiery, a počítá jen s dmg, tak nemá žádnou výpovědní hodnotu. (Ono s Löwe proti IS-7 toho člověk moc nenastřílí). Po příštím patchi už XVM nenainstaluju. Nebaví mě koukat, jak moje statistiky letí dolů jen proto, že fasuju šílený mm.

 

P.S.  5k dmg a Vzorný tankista III. třídy. :-) Kolik by asi bylo potřeba na druhou třídu. LOL!

 

shot079vkv.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.  5k dmg a Vzorný tankista III. třídy. :-) Kolik by asi bylo potřeba na druhou třídu. LOL!

 

1) prohrál jsi (= menší expy než za výhru),

2) hrál jsi s desítkou proti nižším tierům (= menší expy za poškození),

3) možná menší expy, jelikož ti tanky někdo nasvěcoval.

 

PS: WoTko hraješ už nějaký ten pátek, tudíž nechápu, čemu se divíš ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje se mi nějak blbě, pořád na spodku tabulky. Asi prodám všechny tanky, pořídím si nějaké hovado co má ránu za 800 a budu hrát jen tier 10. Taky končím s XVM. WN8 je žalostná záležitost. Vzhledem k tomu, že nezohledňuje tiery, a počítá jen s dmg, tak nemá žádnou výpovědní hodnotu. (Ono s Löwe proti IS-7 toho člověk moc nenastřílí). Po příštím patchi už XVM nenainstaluju. Nebaví mě koukat, jak moje statistiky letí dolů jen proto, že fasuju šílený mm.

 

P.S.  5k dmg a Vzorný tankista III. třídy. :-) Kolik by asi bylo potřeba na druhou třídu. LOL!

 

shot079vkv.jpg

 

fňuk fňuk fňuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje se mi nějak blbě, pořád na spodku tabulky. Asi prodám všechny tanky, pořídím si nějaké hovado co má ránu za 800 a budu hrát jen tier 10. Taky končím s XVM. WN8 je žalostná záležitost. Vzhledem k tomu, že nezohledňuje tiery, a počítá jen s dmg, tak nemá žádnou výpovědní hodnotu. (Ono s Löwe proti IS-7 toho člověk moc nenastřílí). Po příštím patchi už XVM nenainstaluju. Nebaví mě koukat, jak moje statistiky letí dolů jen proto, že fasuju šílený mm.

 

P.S.  5k dmg a Vzorný tankista III. třídy. :-) Kolik by asi bylo potřeba na druhou třídu. LOL!

 

shot079vkv.jpg

To bych nedělal. I tam budeš nakonec na konci tabulky. Dmg dáš jako osmička, pene taky a nakonec si budeš myslet, že jsi osmička! A vrátíš se na tier 4 :biggrin:

Někde ti někdo tu osobní nespokojenost spočítal. Doporučuji 3x denně otčenáš, omývat myš a klávesnici svěcenou vodou a přiznat se u zpovědi, že jsi se rouhal :smile: Tak po třech týdnech se to začne lepšit....možná.

Pozn. kdysi hrající lamy: nebrat jako trolení!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jen pár her sólo po ránu a pak večer v četě s butchrem&syn...docela bitvy na začátku se dařily, jak jsme vzaly tier 4-7 tak v pohodě, ale tier 8-9 byl 50/50 kdy se nám zadařilo nebo zase naopak jsme trolili....a taky jsme dali v četě fotbálek a další medaile doma ;-)

stats7.4.14.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní hlášení by nestálo za moc, jelikož jsem toho moc neodjezdil, přednost dostalo eve s hearthstone, ale dá se říct, že jsem končil s šerednými staty. WR pod 50% a WN8 cca 1500. Ale když už jsem u statů.... wall fo text, pozor.

 

 

...jelikož jsou u tanků "alfou a omegou", hráči se neposuzují podle toho, jak doopravdy hrají, ale podle toho, jaké mají hodnoty ukazatelů z bojů, je docela podivný, že ten, kdo chce mít lepší staty (hlavně WN8) se diví tomuhle, nebo tamtomu. Staty mít lepší nebudete, pokud nepochopíte princip jeho vzorce. WN8 neznamená přímo, jaký výkon jste podali v bitvě, ale jak hodně jste nastříleli, což samo nepřímo ovlivňuje vyhlídky na výhru, o kterou by sice mělo jít v první řadě, ale jelikož hra je přístupná i modrozelenému teroru, který není schopný hrát lépe, podává nevyrovnané výkony a v neposlední řadě i mnoha turistům, kteří se spokojí se spuštěním hry, je statistika výher odsunuta na druhou kolej a proto je důležité nastřílet co nejvíce právě proto, aby se hráč nemusel spoléhat na přízeň osudu v podobě týmu. Svítí, solokryje křídlo a pomáhá spoluhráčům jen lama, nebo herní turista, kterýmu je jedno, jestli spustil a lamí world of warcraft, nebo world of tanks. world jako world a dnešní world patří průměrnosti a konzumu. Nemůžu chtít po rajčatech, nebo žlutejch aby něco hráli. Meatshield je v každé hře a každý munchkin ho spíše ocení, než zavrhuje. Jen modrej truhla lamentuje nad rajčetem, kterýmu svítí, aby trefil a nadává, když netrefí, ...ostatně proto je taky jen modrej, že.

Podle mýho je trapný nadávat na nenahraný hodnoty s Cenťákem, nebo Lowem, pokud se jen otřu o nespravedlnost spojenou s WN8 a těmito tanky, měl by přijít okamžitý ban na hru s ponecháním přístupu alespoň do chat místosti hall of shame. Kdo zkoušel hrát tenis florbalovou holí a divil se, že nedá kloudný podání vrchem je taky spíš lama, a to věřím, že Federer by byl schopen s florbalkou zahrát modrý staty.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje se mi nějak blbě, pořád na spodku tabulky. Asi prodám všechny tanky, pořídím si nějaké hovado co má ránu za 800 a budu hrát jen tier 10. Taky končím s XVM. WN8 je žalostná záležitost. Vzhledem k tomu, že nezohledňuje tiery, a počítá jen s dmg, tak nemá žádnou výpovědní hodnotu. (Ono s Löwe proti IS-7 toho člověk moc nenastřílí). Po příštím patchi už XVM nenainstaluju. Nebaví mě koukat, jak moje statistiky letí dolů jen proto, že fasuju šílený mm.

 

P.S.  5k dmg a Vzorný tankista III. třídy. :-) Kolik by asi bylo potřeba na druhou třídu. LOL!

 

shot079vkv.jpg

co na to říct, narozdíl od VN8 expy ted dostáváš i za aktivitu, 0 spot, min DMG z nasvícení a 0 killů, co by jsi za to chtěl? :)))

Ale máš pravdu VN 8 není zdaleka ideální , za hrdinu jsme dostal 1900 VN 8 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje se mi nějak blbě, pořád na spodku tabulky. Asi prodám všechny tanky, pořídím si nějaké hovado co má ránu za 800 a budu hrát jen tier 10. Taky končím s XVM. WN8 je žalostná záležitost. Vzhledem k tomu, že nezohledňuje tiery, a počítá jen s dmg, tak nemá žádnou výpovědní hodnotu. (Ono s Löwe proti IS-7 toho člověk moc nenastřílí). Po příštím patchi už XVM nenainstaluju. Nebaví mě koukat, jak moje statistiky letí dolů jen proto, že fasuju šílený mm.

 

P.S.  5k dmg a Vzorný tankista III. třídy. :-) Kolik by asi bylo potřeba na druhou třídu. LOL!

 

shot079vkv.jpg

 

pokud chceš lepší staty, tak se nauč hrát efektivněji, super troll to tady trefně vystihl, není účelem hry na publicu něco zachránit, ale hledět si toho, abys udělal svůj business, tak to dělám já, někdy se bavím, i když mám WR třeba 30% za den, ale osobně se mi daří, jelikož je tahle hra o ničemí tanků, je nejvalidnější údaj o výkonu hráče udělená dmg, to je naprosto logické, z těch ukazatelů, co doteď byly, patří WN8 k těm nejlepším, přestože není dokonalý

 

něco děláš špatně, buď něco změň, jestli tě staty trápí, nebo prostě hrej a nesleduj to, budeš mít svatý pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako vas tak to pocuvam tak najlepsie na WN8 hrat len s DMG dealermi ako T57, Obj. 704 a podobne a staty pojdu hore :)

Pokud se nepletu, tak má WN8 DMG nastavený pro každý stroj jinak. Tudíž bude asi nejlepší vzít si nějaký hratelný stroj, co není tolik profláknutý a po doexpení se moc nehraje. Tam je menší konkurence a i laťka v DMG nebude moc vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu bylo, ale dám to sem znovu:

 

http://rocketbrainsurgeon.com/wn8-good-bad-padding/

 

http://www.targetdamage.com/faq/

 

Já osobně jdu cestou zvyšování průměrného dmg podle toho druhýho odkazu.

A jinak hlásím, že jsem se to včera radši vůbec nezapínal a radši jsem se jel projet na kole. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud chceš lepší staty, tak se nauč hrát efektivněji, super troll to tady trefně vystihl, není účelem hry na publicu něco zachránit, ale hledět si toho, abys udělal svůj business, tak to dělám já, někdy se bavím, i když mám WR třeba 30% za den, ale osobně se mi daří, jelikož je tahle hra o ničemí tanků, je nejvalidnější údaj o výkonu hráče udělená dmg, to je naprosto logické, z těch ukazatelů, co doteď byly, patří WN8 k těm nejlepším, přestože není dokonalý

 

něco děláš špatně, buď něco změň, jestli tě staty trápí, nebo prostě hrej a nesleduj to, budeš mít svatý pokoj

 

Hele, je to asi takhle, fňuk, fňuk, nejde mi o statistiky, jde mi o to, že hraju z 85% proti +2 tierům. O tom byl celý tenhle příspěvek. Co se týče XVM a potažmo WN8, tak je to přesně jak jsem psal výše, na XVM není žádný spoleh (logicky, nepracuje s lidským faktorem) a nad WN8, které neuznává nic jiného než udělenou dmg se už vůbec nemá cenu zamýšlet (proto už to nehodlám po příštím patchi instalovat). Principem této hry je vyhrát (jako každou hru), nikoli nastřílet a klidně chcípnout, protože budu mít super statistiky a zbytek mě nezajímá. To můžu jezdit jenom s Tigerem I u kterého stačí nastřílet nějakých 1400 hp dmg a fialový podpis je doma, výhra nevýhra. Nechci hrát na staty ale na výhru. Já vím, že na publicu je to spíš úsměvné ale princip hry je jasný. Začínám chápat, proč WG tolik uznává body za cap a decap. 

A co se týče té poznámky o třídách Vzorného tankisty, to byl spíš vtip, proto je tam smajlík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nucen padáním WT,  musel dnes hrál WOT dosti dlouho. Projel jsem celou garáž...snad dám PC dohromady abych mohl hrát WT. Ale hry ve WOT dobrý. Skoro vše win, což bylo super. Hrál jsem v četě s Dannym a pohoda hrát četu...ve WT hraju sám..nejsou lidi.

Za těch x her jsem zjistil pár změn. Ty díry v Komarinu jsou super, páč s T29 se tam dá neskutečně řádit. Dost negativně mě překvapilo  mizení tanků....oni na to musí pořád hrabat? To je duchařina....tank 200m a jednou je vidět, pak zase na 2s ne...4 roky a pořád to neumí. A pak zvuky....výytřely z děl hlavně u prcků jsou strašný. Ale co mě rozesmálo.....normálně jsem z toho zvuku dostal chuť na pivko....jo, trefili jste to. Ty padající lahváče při střelbě. :laugh: ... nápad dobrý, chválím. Ale to provedení....tohle rozhodně není zvuk padající prázdné nábojnice. To je prázdná Plzeň. :thumbsup:

Jen 6 a 8 tier jsem jeli jen jednou. Ani jsem se nesnažili hrát double. Fraška MM. Vždy potrava a vždy jako bonus retardy topky.  Nemá cenu tyhle třídy teď hrát.

 

Ale jinak dobrý. Pěkný hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, je to asi takhle, fňuk, fňuk, nejde mi o statistiky, jde mi o to, že hraju z 85% proti +2 tierům. O tom byl celý tenhle příspěvek. Co se týče XVM a potažmo WN8, tak je to přesně jak jsem psal výše, na XVM není žádný spoleh (logicky, nepracuje s lidským faktorem) a nad WN8, které neuznává nic jiného než udělenou dmg se už vůbec nemá cenu zamýšlet (proto už to nehodlám po příštím patchi instalovat). Principem této hry je vyhrát (jako každou hru), nikoli nastřílet a klidně chcípnout, protože budu mít super statistiky a zbytek mě nezajímá. To můžu jezdit jenom s Tigerem I u kterého stačí nastřílet nějakých 1400 hp dmg a fialový podpis je doma, výhra nevýhra. Nechci hrát na staty ale na výhru. Já vím, že na publicu je to spíš úsměvné ale princip hry je jasný. Začínám chápat, proč WG tolik uznává body za cap a decap. 

A co se týče té poznámky o třídách Vzorného tankisty, to byl spíš vtip, proto je tam smajlík.

 

 

Jenže win je docela závislý na damage. Nedáš DMG, tímpádem se spoléháš na tým. Což je při dnešních sestavách plných rajčat naprostá blbost. Já momentálně expím Centuriona 1. Pravidelně MM+2 a horko těžko se držím na WN8 2000. S jinými tanky, pokud nedostávám uplně dementní týme dokážu být průměrně za den mezi 2500-3000 WN8. Prostě při blbým MM kašlu na tým, snažím se rozdat co nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Proto také používám XVM. Jakmile vidím, že tým je naprosto k prdu, tak už si jedu na oblíbené místečko a snažím se nastřílet co se do nich vejde. Pokud je situace navzdory neschopnému týmu nějak zajímavá, tak se samozřejmě snažím zatlačit, kde to má význam. Ale nějaké akce, když je v prvních minutách 5 našich ve Sběrných surovinách, to je opravdu jen mrhání časem a kredity - potažmo zhoršování statů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vás vážně baví hrát na to, že musíte střílet a střílet a střílet, aby jste měli vysoká nějaká čísla? Hrajete ještě hru, nebo jen koukáte, kudy to neprošlo a co minulo a vzalo vám tak x bodů XVM? ...

 

Dnes četa s kámošem na devítkách, perma top, ale výhry 5/9 ... a CW jsem taky dali :) A vlastně i ESL :) Spoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nucen padáním WT, musel dnes hrál WOT dosti dlouho. Projel jsem celou garáž...snad dám PC dohromady abych mohl hrát WT. Ale hry ve WOT dobrý. Skoro vše win, což bylo super. Hrál jsem v četě s Dannym a pohoda hrát četu...ve WT hraju sám..nejsou lidi.

Za těch x her jsem zjistil pár změn. Ty díry v Komarinu jsou super, páč s T29 se tam dá neskutečně řádit. Dost negativně mě překvapilo mizení tanků....oni na to musí pořád hrabat? To je duchařina....tank 200m a jednou je vidět, pak zase na 2s ne...4 roky a pořád to neumí. A pak zvuky....výytřely z děl hlavně u prcků jsou strašný. Ale co mě rozesmálo.....normálně jsem z toho zvuku dostal chuť na pivko....jo, trefili jste to. Ty padající lahváče při střelbě. :laugh: ... nápad dobrý, chválím. Ale to provedení....tohle rozhodně není zvuk padající prázdné nábojnice. To je prázdná Plzeň. :thumbsup:

Jen 6 a 8 tier jsem jeli jen jednou. Ani jsem se nesnažili hrát double. Fraška MM. Vždy potrava a vždy jako bonus retardy topky. Nemá cenu tyhle třídy teď hrát.

 

Ale jinak dobrý. Pěkný hry.

Kam se poděla tvá úroveň?? Tvé příspěvky už jsou fakt pruda.. Prakticky v každém postu zmínka o WT (o to ti tu fakt nikdo nestojí), pak trochu poplivat WoT, ale nezapomenout připsat, že tě hra stále baví a že hraní je vlastně fajn, pohoda a super..(aby tě náhodou někdo nepovažoval za WoThatera ?).. Škoda, že už nenabídneš radu jak s čím hrát, nepopíšeš zajímavou bitvu, nebo nepostneš replay.. To, že postneš screen jak jsi s Pz38t vysekal 3/4 enemáků mě moc poučný ani zábavný nepřijde.. Neber to špatně, jen mi přijdeš takovej "vyhořelej"..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...