Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

O víkendu se mi většinou hraje dost zvláštně, zcela pravidelně víkendem začnou i mikrolagy, takže začínám WG podezřívat, že jsou "přibaleny" ke každé "akci". :biggrin:
Jinak přemýšlím, že se na Centuriona asi vyprdnu, moc mě to s ním nebaví a navíc s ním mám dost smůlu na týmy. Vzhledem k neustálemu tragickému nedostatku kreditů, uvažuji o zakoupení prémiového tanku. Sice mám v garáži výbornou IS6, ale tam jsem nucen střílet dost často goldíkama, takže výdělky jsou o to nižší. Dost mě láká FCM případně JgT8.8, tak uvidíme, jestli se ukecám do toho vrazit další peníze...  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byla docela jízda, dal jsem solo 27 her na publiku, nakonec z toho bylo 20 výher s průměrným WN8 3700 a nějaké drobné, + 500k kreditů, prostě parádička, téměř všechno jsem odjel s tigerem, mm mi bylo nakloněno, dokonce jsem měl sérii 10 výher v řadě, docela příjemná změna proti devítkovým bitvám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co se nám včera stalo jsem ještě nezažil. Proti nám hráč jménem KRIDLA (není vůbec špatný) začal v konečné fázi hry nadávat kolegovi, že je cheater, pak teda pochopil, že jsme češi, tak začal nadávat po našemu. No, bitva skončila, my vysmátí a zapínáme další. A co nestane... Stejný hráč a v našem týmu. V chatu začal nadávat, že máme v týmu cheatery a že s nima hrát nebude a šel se utopit. Takže bacha na něho :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nedopatřením odeslal do garáže spoluhráče, no to se stává. Kryl jsem ho půlku bitvy, s WT Pz.IV nastřílel 2500 dmg a pak mi jedna rána nesedla a byl v garáži (nezmodral jsem). Okamžitě jsem se omluvil, to ale nebylo nic platný, hned bonzoval do chatu aby mě všichni reportovali jako teamkillera. pak začal nekončící proud urážek a komentářů.

V závěru jsem byl proti WT E-100 a GW E-100 a se mnou RHM s artynou v zádech. To WT bylo na 2 rány, bohužel mě trefili oba téměř naráz a bylo po mě. Tak to začalo nanovo co sem za lempla, dokonce mě označil za campera (co mám jinýho hrát s WT Pz.IV v bitvě 10. tierů) to mě pobavilo.

Fialka z klanu KAZNA, s těma mám obecně blbý zkušenosti - dobří hráči, ale namistrovaní až běda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera doexpený VK devítkový třídy. Hned šla osmička z garáže, šrot jeden... tfuj tajxl. Bez děla,  bez deprese , bez pancíře, vidět na kilometry   :woot:

Myslíš že velká a pomalá VK 45.02 B s věží vzadu bude výrazná změna?  A počkej až budeš vyjíždět na sidescrap přes roh překážky a spoluhráči se budou cpát před tebe a překážet, to si to teprve užiješ ... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co se nám včera stalo jsem ještě nezažil. Proti nám hráč jménem KRIDLA (není vůbec špatný) začal v konečné fázi hry nadávat kolegovi, že je cheater, pak teda pochopil, že jsme češi, tak začal nadávat po našemu. No, bitva skončila, my vysmátí a zapínáme další. A co nestane... Stejný hráč a v našem týmu. V chatu začal nadávat, že máme v týmu cheatery a že s nima hrát nebude a šel se utopit. Takže bacha na něho :laugh:

U těch rudých lamek to docela chápu ale u dobrého hráče_!? Lamka netuší, jaký je rozdíl mezi některými tanky, děly a už vůbec neví, že perky a vybavení udělají z totálního šrotu špičkového zabijáka. Ovšem dobrý hráč by tohle vědět měl, měl by také vědět, že data jdou ze serveru a nikoliv z hráčova počítače, takže bez hacknutí WG serveru je nějaké čítování vlastně o ničem. Asi se ten chlapík moc o zákulisí WoT nezajímá a mzslí si, že je to jak COD a nebo CS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ten LTP, nebyl to nějaký dárek? To by se asi dalo vyžádat navrácení, ne?

 

Pravdu díš: LTP byl dárek a je možno požádat o jeho vrácení. A to dokonce i v případě, že jsi s ním neodehrál ani jednu bitvu (vlastní zkušenost - cca před měsícem mi LTP vrátili, ačkoli jsem s ním neodehrál ani jednu bitvu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu díš: LTP byl dárek a je možno požádat o jeho vrácení. A to dokonce i v případě, že jsi s ním neodehrál ani jednu bitvu (vlastní zkušenost - cca před měsícem mi LTP vrátili, ačkoli jsem s ním neodehrál ani jednu bitvu).

No, já mám takový pocit, že jsem ho vyzkoušel a že se mi to pozdávalo velice marné vozidlo, tak teď jsem z toho volaký zmetěný. :geek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš napsal, že dáme na půl hoďky wotko. 0:6. co víc povídat. Poslední hru IS-6 a SP. Proti rudé KV-13 a T-43 na houfnicích. Rozebrali nás. My je cinkali, jim to celkem dávalo. Po první ráně řidič dole, vyléčen. Druhá rána velitel a střelec, třetí nabíječ. Čtvrtá dělo. 

 

Ne, dneska perma top v dmg, ale úplně k ničemu...no co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podezření, že mi někdo vyměnil nebo rozbil tanky v garáži. Na co jsem dneska sáhl, to stálo za vyližkapsu. Druhá možnost je, že mi někdo vyměnil ruce...

Třetí a nejpravděpodobnější bude, že si na mě dneska naprosto zasednul RNG, protože ať jsem střílel, kam jsem střílel, vždycky to letělo jinam. 

Fakt jsem zvědavej, jak to bude vypadat zítra. Jestli bude hezky, dám radši přednost kolu.

Já byl na tom úplně stejně,jezdili jsme s klanem týmovku a já kvůli tomu utekl ze hry,protože na co jsem šáhnul to se podělalo,prostě den blbec,uvidím dnes,snad to bude lepší  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera reality check od WG aneb zpátky na zem, nešlo vůbec nic, chytil jsem dokonce dvě hry s 0 dmg po době, no nakonec jsem měl WN8 jako svůj průměr, což je k nasrání, hlavně, když jsem byl namlsaný z neděle, ale tak RNG se nějak musí projevit.

 

Pokecal jsem s jedním hráčem z GB, velice kvalitní, jezdí převážně LT.....plakal, že mu mizí mapy, kde může dobře spotovat, tak jsem si zanadávali na trend úprav map, když už nic:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší úvaze, jsem včera zakoupil FCM-ko a zatím se zdá, že to byla velice dobrá volba. Ještě nemohu nijak moc hodnotit možnosti stroje, ale prvotní zjištění jsou opravdu sympatická. Nasadil jsem nabiják, stabík a skládanou optiku, což mi přijde jako asi nejvhodnější kombinace. Stroj je svižnej a hezky obratnej, na prém stroj velice slušná penetrace, omezený MM a co se mi líbí nejvíc, malé náklady na munici a provoz. Za devět her, jsem měl nejnižší čistý výdělek cca 52 tis kreditů(s PÚ), což třeba s T34 byla utopie. Uvidíme, ale zdá se, že tento stroj by opravdu mohla být zábavná "továrna" na kredity.  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to včera po týdnu zas pustil.. A zas to asi dlouho nepustím.. w/l, což je jediný čísílko který sleduju, 9/16. Vše co mohlo být špatně, tak taky bylo.. ať se to týkalo kvality týmu, losování map, RNG, nebavily ani výhry 15:0 15:2 apod. Všechny násobky (7) dopadly na pikaču.. no prostě vopruz. Nevím jestli je to způsobeno tím že doběhl prémiák ale je to 4. takovej den za sebou a cítím že uninstal se neúprosně blíží. Abych to vše nesváděl jen na hru, tak já jsem hrál taky jako lempl a 3x jsem šel AFK ještě před koncem bitvy.. Já se prostě nebudu s papírovým TD bránit sám proti několika HT+arty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuješ si jeho Nick? Já, že bych se rád mrknul na někoho kvalitního, co jezdí LT.

K čemu :no: ? Vždyť úprava map + přidané nové mapy nechávají jen minimum využití pro LT. Kdysy dávno jsem se u LT docela bavil, tak jsem si  teď pořídil do garáže ELC. Ve většině bitev se s ním dá hrát max jako s rychlým TD a přinejlepším si ke konci dojet pro soupeřova zakopcemklikače. Jediná smysluplná bitva Malinovka, tam se ještě dá-  naspotováno cca 3 600. Ale kolik takových bitev s LT se v současném WoT dá zahrát.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu :no: ? Vždyť úprava map + přidané nové mapy nechávají jen minimum využití pro LT. Kdysy dávno jsem se u LT docela bavil, tak jsem si  teď pořídil do garáže ELC. Ve většině bitev se s ním dá hrát max jako s rychlým TD a přinejlepším si ke konci dojet pro soupeřova zakopcemklikače. Jediná smysluplná bitva Malinovka, tam se ještě dá-  naspotováno cca 3 600. Ale kolik takových bitev s LT se v současném WoT dá zahrát.....

 

Mě taky v garáži rezne chaffee .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu :no: ? Vždyť úprava map + přidané nové mapy nechávají jen minimum využití pro LT. Kdysy dávno jsem se u LT docela bavil, tak jsem si  teď pořídil do garáže ELC. Ve většině bitev se s ním dá hrát max jako s rychlým TD a přinejlepším si ke konci dojet pro soupeřova zakopcemklikače. Jediná smysluplná bitva Malinovka, tam se ještě dá-  naspotováno cca 3 600. Ale kolik takových bitev s LT se v současném WoT dá zahrát.....

Co třeba právě proto, že je to náročnější než kdy dříve.

Hrát si na zastaralý model max. naspotovaný DMG není moc rozumný. Jednak to většinou svědčí o nevyvážený hře a pak schopnější tým se většinu nespoléhá celou bitvu na jediného hráče a naspotování bývá rozložený na víc hráčů.

ELC je ve své třídě dle mého nejlepší LT a pokud s ním hraje slušný hráč, tak dokáže nepříjemně zavařit.

Záměrně jsem vynechal označení scout, protože takový druh strojů v bitvách není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já nechci hrát ELC jako rychlé TD, k tomu mám na tieru 5 oblíbenou T49, které je v naprosté většině ohledů lepší a nesnaží se maskovat pod název něčeho, co není :no: . Úloha LT byla ve WoT spot a ničení artyn nepřítele a to je v současném WoT eliminováno. Na přestřelování v koridorech je lepší pohyblivé medko a nebo když už, tak těch pár LT se zásobníkem. Ze zbytku LT se stal neužitečný šrot v garáži a upřímě, nějak nechápu prohlášení WG ve smyslu, že chtějí, aby se LT víc hráli, proto je čeká buf. Jedině, že by tím bufem bylo myšleno, že se konečně přidá pár normálních map vhodných na tankové bitvy :no: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zbytku LT se stal neužitečný šrot v garáži a upřímě, nějak nechápu prohlášení WG ve smyslu, že chtějí, aby se LT víc hráli, proto je čeká buf. Jedině, že by tím bufem bylo myšleno, že se konečně přidá pár normálních map vhodných na tankové bitvy :no: .

 

Bez šance. Buff bude IMHO spočívat ve zvýšení rychlosti / obratnosti / akcelerace, zvýšení HPéček plus (možná) zlepšený dohled a camo bonus. Snad ještě úprava / výměna děl (u některých - např. německý pětkový Leopard).

 

Mapy předělávat samozřejmě nebudou a upřímně: kvalitně zahrát skauta (jakože opravdu skauta) dokáže IMHO tak promile hráčů WoTka (a to jsem řekl bych optimista :-)), tudíž to z ryze pragmatického pohledu není pro WG zajímavý "segment". Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy předělávat samozřejmě nebudou a upřímně: kvalitně zahrát skauta (jakože opravdu skauta) dokáže IMHO tak promile hráčů WoTka (a to jsem řekl bych optimista :-)), tudíž to z ryze pragmatického pohledu není pro WG zajímavý "segment". Bohužel.

Já LT (s primární funkcí scouta) neumím a proto je nehraju. Co sem ale vypozoroval, můžete spotovat jak chcete, k čemu to ale je když spoluhráči nestřílí. Když hraju s medkem tak si kolikrát říkám kolik jsem toho naspotoval a pak zjistím, že prakticky nic.

Teď s O430II, 5x spot, 3500 vlastní dmg a asistovaná 0! Na kopci v dolech. Kdo byl enemákům blíž než já nevím. To co si nastřílím sám mám pod kontrolou, co ostatní to je loterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, paradoxně třeba na tieru 5 je např. spot na Malinovce spíš pro zlost- nasvítím v pohodě skoro celou stranu s barákama a můj tým začně vidět rudě- všichni stojí na místě a o překot to praží přes pole, co stihnou nabíjet  :laugh: . Nikdo neřeší kopec ani cesty okolo vody. Už jsem dokonce několikrá musel odjet pryč a přestat nasvěcovat, aby se alespoň část týmu hnula z báze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...