Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak na včerejšek si vůbec nemůžu stěžovat, jen ty hvězdy a pruhy nikde :wallbash:

Někde jsem četl, že snad s daným strojem musíš napřed odjezdit cca 80-100 bitev, což tedy bude u mě nějakou dobu trvat. Pravidelně a často jezdím snad jen E50-tku a i to znamená tak max 3-5 bitev denně. Každopádně, než nějakej pruh nebo hvězdu, to na tom stroji daleko raději uvidím win nad 50%.  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se daří, neuděláš nic. Tahle vleklý období zdaru dlouho nepamatuju, na co šáhnu, to se podaří, začínám si připadat, jak němec v semifinále. Včera sice jen pár her, ale opět drtivá většina výhry, navíc jsem den zakončil banem za odstřel herního turisty, kterej sešel z vyznačený cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem být u WoT víc flegmatik a nic moc od něj již neočekávám. Všechny dlouhodobé cíle v něm jsem zrušil a jen tak si hraju. Dokonce si vybírám i bitvy.

Z poslední doby jsem se zasmál u hlášky, že jsem noob hráč, když kempím s LT.  Já se přitom vracel na obranu základny z poloviny mapy. To, že jsem dotyčnému nadal 5 ran do boku a prošla bohužel jen jedna a pak mě smáznul jeho kámoš v četě zásobníkem byla smůla. Prostě když vidím, že by bylo potřeba bránit a vypadá to, že to má i nějaký smysl, tak to občas udělám.

Tady jsem se taky vydal na pomoc s obranou v LT a po chvilce jsem začal přicházet o klid. No, upřímně jsem při pohledu na minimapu zuřil. Enemákům postupně přijížděli posili a u nás se nic moc nehýbalo. Žádný skill jen tuna štěstí mi pomohla přežít dostatečně dlouho ostřelování od SU 100, KV-1S a obchvat T-50. Moje spotřeba munice byla brutální a naštěstí byli enemáci v dostřelové vzdálenosti pod 400 m. Na nějaké medajle moc nehraju, ale překvapilo mě, že jsem za to nedostal (M).

http://imagelink.cz/images/bezm.jpg

Tak jsem jen tak uvažoval, kolik toho člověk asi musí nastřílet na (M) a dnes jsem dostal odpověď.

http://imagelink.cz/images/uzm.jpg

Na moje schopnosti opravdu hodně. Další (M) asi zase hodně dlouho u tohoto stroje neuvidím.

 

PS. Na chlubárnu je to málo expů, tak jsem to hodil aspoň sem.

 

Edit:  Tak omyl. Na (M) nemusí stačit ani 1731 dmg s metálem velká ráže. 

Upraveno uživatelem Miri37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem s LT v jedný bitvě prudil jednoho borce ze svého týmu. No, vlastně on se prudil sám. Začal vypisovat něco o tom, že mám scoutovat nebo zemřít. Pak začal používat běžný slovník WoT noob idiot atd. Dokonce se uchýlil  k výhrůžce, že mě zničí. Tak na to jsem reagoval tak, že jsem se natočil kolmo bokem, abys se mohl lépe trefit. Na to neměl asi koule a tak naváděl tým ať to udělá. Nikdo z týmu mu bohužel nevyhověl. Tak přešel na nějaký řeči o reportování. Mimo to psal něco o tom, že se mám naučit hrát atd. Pak už to začalo být nudný a tým potřeboval naspotovat poslední místo odporu enemáků a shodou okolností s částí jejich top strojů, tak jsem se tam dojel podívat. GG výhra týmu 15:3.

Ten hráč nebyl špatný aspoň dle winu (53%), ale nepochopil jsem co vlastně chtěl. Tedy mimo toho, že to byl asi slušný sobec, kterému nešlo vůbec o tým.

To co po mě chtěl si mohl klidně udělat sám. Stačilo mimo chat použít vhodné písmenka W A S D. Seděl totiž ve 100% LT, co mělo proti mému více HP, větší maximálku i dohled a dokonce i sakra lepší zatáčení.

 

Mimo to den nezajímavý. Většina bitev s výsledky 2-7:15 a častěji dal výhru los mému týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam tenhle dotaz dát, zakládat nový vlákno se mi nechce.

 

Může mi dát někdo tip na tank III. tieru pro zábavu a minimální stres? Používám FCM 36 Pak 40 a Cruiser Mk.II s houfnicí 3,7 palce - ti se o sebe umí postarat a většinou nestojí proti V. tieru. T-15 a Pz. S35 739 (f) mě přestali bavit - proti V. tieru si nezahraju (nemám šanci penetrovat a začal jsem je (V.) potkávat nějak moc často) a tak hledám náhradníka, kterej se dělem umí prosadit i proti V. Důležitý je to dělo, s ostatním si nějak poradím. Mě třeba zrovna Cruiser Mk.II vyhovuje maximálně, to dělo je luxus - jen se protivník nesmí moc hejbat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dobré zkušenosti s Marderem. FCM Pak 40 má velice často proti sobě tier 5. Myslím, že tohle je vlastnost všech prémiáků. Dříve to tak nebylo a nevím ani, kdy se to změnilo protože už asi rok s žádným prémiákem nehraju. Občas s Tetrarchem ale ten má naštěstí maximálně +1 tier a semtam také s tím Pakošem40, který teda hraje tak 70 - 80% bitev proti tieru +2. Ten Cruiser s tou houfnicí penetruje? Asi jenom s goldem, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

t-127?

T-127 mám, ten ale dostává jen +1 (mimochodem to je snad nejvlivnější tank ve WoT, mám s ním skvělý výsledky a pravidelně s ním hraju), navíc mám LTP a Valentine Mk.II a ti maj stejný dělo.

 

Ten Cruiser s tou houfnicí penetruje? Asi jenom s goldem, ne?

Goldem bere kolem 120 hp třeba T1 HT, proti KV-1 má problémy (ale skoro vůbec goldy nepoužívám), HE protivníky na stejným tieru vypaří jednou ranou (prům. pene 47 mm na 370 dmg), nabíjí ale něco přes 11 s, je třeba hrát uvážlivě, když mineš na blízko je po tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zase zapl. Dal T34. Hurá, top a Westfield... tak hezky na hulldownek, že vrazím ISUně a ... ona mi APčkem propere mantlet a věž za ním ... kolik? 250+170mm pancíře? ...thx WG...

 

Asi stále nejsem připraven na ty srájdy, co WG servíruje...

 

T30 na goldech, jedna ze tří devítek ve hře... mi střílí do prdele... bože, nejsem na tuhle hru připraven, nejsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-127 mám, ten ale dostává jen +1 (mimochodem to je snad nejvlivnější tank ve WoT, mám s ním skvělý výsledky a pravidelně s ním hraju), navíc mám LTP a Valentine Mk.II a ti maj stejný dělo.

 

Goldem bere kolem 120 hp třeba T1 HT, proti KV-1 má problémy (ale skoro vůbec goldy nepoužívám), HE protivníky na stejným tieru vypaří jednou ranou (prům. pene 47 mm na 370 dmg), nabíjí ale něco přes 11 s, je třeba hrát uvážlivě, když mineš na blízko je po tobě.

¨Tak to mi sedí, já nablízko nehraju vůbec. Pokud na mě něco vyletí a nebo si sám blbě někam najedu, že jsem pak face to face, tak to stejně končím.

1. neumím přestřelovanou ani s Mausem

2. hraju vyloženě papírové tanky ( výjimka je KV-1S :laugh:  ale s tou jsem stejně furt proti tieru 8, takže je to taky papír :laugh: )

 

Hele, ten LTP, nebyl to nějaký dárek? To by se asi dalo vyžádat navrácení, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zase zapl. Dal T34. Hurá, top a Westfield... tak hezky na hulldownek, že vrazím ISUně a ... ona mi APčkem propere mantlet a věž za ním ... kolik? 250+170mm pancíře? ...thx WG...

 

Asi stále nejsem připraven na ty srájdy, co WG servíruje...

 

T30 na goldech, jedna ze tří devítek ve hře... mi střílí do prdele... bože, nejsem na tuhle hru připraven, nejsem...

Někdo, kdo tu už není by chtěl záznam a z toho by ti ukázal, že to šlo nějakou škvírkou a nikoliv přes 250 + 170 :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yep, znovu jsem koukl na 3D model a je to tak. Kolem děla to má proužek za mantlem. Já měl dojem, že to měli jen Britové, ne amíci. No tak měl hošík štěstí jako prase. Tzn odpoledne to možná ještě chvilku pustím  :sweat:

To nebylo štestí, to byla všemoocná ruka WG a to je rozdíl :thumbsup: . Právě tyhle "drobnosti" mě neskutečně štvou. Šance na takovou trefu je asi tak 1 x za pětiletku ale ve WoT se to stane klidně každý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kam tenhle dotaz dát, zakládat nový vlákno se mi nechce.

 

Může mi dát někdo tip na tank III. tieru pro zábavu a minimální stres? Používám FCM 36 Pak 40 a Cruiser Mk.II s houfnicí 3,7 palce - ti se o sebe umí postarat a většinou nestojí proti V. tieru. T-15 a Pz. S35 739 (f) mě přestali bavit - proti V. tieru si nezahraju (nemám šanci penetrovat a začal jsem je (V.) potkávat nějak moc často) a tak hledám náhradníka, kterej se dělem umí prosadit i proti V. Důležitý je to dělo, s ostatním si nějak poradím. Mě třeba zrovna Cruiser Mk.II vyhovuje maximálně, to dělo je luxus - jen se protivník nesmí moc hejbat :wink:

Výborný gun má Marder II, ale jeho pancíř je papíru to chce se zašít ve křoví a střílet, V to penetruje na pohodu, a když by KV zlobilo nějaký goldík tam mám vždy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na El Halluv v osmičkový bitvě si sedím v Leopardu 5 třídy v údolí v křoví. Můj protějšek ELC se o něco pokouší u jednoho z kopců v údolí a při nasvícení se stahuje. Po 2-4 minutách vznese dotaz. "Leo .. ready?" Zvědavost mi nedala a odpověděl jsem "yes". Pak už byla angličtina složitější a asi se ptal zda ho nasvěcuju já. To jsem nechal bez odpovědi a ani jsem nevěděl, zda jsem to byl určitě já. On asi nějakou dobu dumal a pak mě vyrazil hledat, což se mu díky současnému tvaru mapy povedlo rychle. On šel do garáže o 2s dříve než já. Bylo vidět, že ví o co jde. Aby taky ne, když má v ELC nalítáno přes 2k bitev :no:.

Den zakončen s W/L 22/35 (37%).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podezření, že mi někdo vyměnil nebo rozbil tanky v garáži. Na co jsem dneska sáhl, to stálo za vyližkapsu. Druhá možnost je, že mi někdo vyměnil ruce...

Třetí a nejpravděpodobnější bude, že si na mě dneska naprosto zasednul RNG, protože ať jsem střílel, kam jsem střílel, vždycky to letělo jinam. 

Fakt jsem zvědavej, jak to bude vypadat zítra. Jestli bude hezky, dám radši přednost kolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...