Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ale já nechci hrát ELC jako rychlé TD, k tomu mám na tieru 5 oblíbenou T49, které je v naprosté většině ohledů lepší a nesnaží se maskovat pod název něčeho, co není :no: . Úloha LT byla ve WoT spot a ničení artyn nepřítele a to je v současném WoT eliminováno. Na přestřelování v koridorech je lepší pohyblivé medko a nebo když už, tak těch pár LT se zásobníkem. Ze zbytku LT se stal neužitečný šrot v garáži a upřímě, nějak nechápu prohlášení WG ve smyslu, že chtějí, aby se LT víc hráli, proto je čeká buf. Jedině, že by tím bufem bylo myšleno, že se konečně přidá pár normálních map vhodných na tankové bitvy :no: .

Jak budeš hrát ELC je čistě na tobě a pokud ho porovnáváš a T49, tak kolik toho to tvoje TD nastřílí v bitvě osmiček? Dej těm dvoum strojům stejný MM a to tvoje TD bude víc scout, že to LT.

Další věcí je, že LT v počátku nebylo určeno k ničení arty, protože na ně nemělo palebnou sílu.

WG podpoří hru za LT tím, že z nich udělá víc obyčejný tanky. Přívětivější MM, zvětší palebnou sílu a jediný co je bude lišit od MT bude menší HP a možná trochu vyšší rychlost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že dneska na těch mapách prostě pro scouty místio není. Není. Těch map, kde se dá efektivně něco spotovat je málo. Už jen díky tomu, že lidi absolutně nemyslí a netuší, že ten lehkej tank bude něco spotovat. Tak se nikdo nepřipraví a když už vesele spotuješ, tak na tebe nkdo nekouká...

Mám na lightech něco naježděno, nejsem v tom mistr, ale ... před rokem se hrály úplně jinak. Dnes nabiješ gold a jedeš čelně z dálky. Teda není můj případ, ale je to asi nejefektivnější hraní s občasným spotem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera hrůza . Sám na publicu to ještě šlo (W/R - 73%) paka s kámošema a samí haluz týmy a bohužel na IX. - X. tierech . Šance na win byla celý večer někde kolem 40% . o jsme nerozsekali to jsme nevyhráli . Bohužel ani když měl každý z nás kole 4,5k dmg nastříleno tak to skončilo 7/15 . To budou celýprázdniny nehratelný :///

 

BTW: A nechápu jak může být polovina lidí v týmu rudá jak paprika(WN8 - 400 kolikrát i méně) a tyhle vocasové mají 20k bitev . Vážně mě nebaví hrát s polovinou botů, kteří mají medka a heavy tanky a zalezou někam na nulu a tam čumí celých 15 minut !!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že dneska na těch mapách prostě pro scouty místio není. Není. Těch map, kde se dá efektivně něco spotovat je málo. Už jen díky tomu, že lidi absolutně nemyslí a netuší, že ten lehkej tank bude něco spotovat. Tak se nikdo nepřipraví a když už vesele spotuješ, tak na tebe nkdo nekouká...

Mám na lightech něco naježděno, nejsem v tom mistr, ale ... před rokem se hrály úplně jinak. Dnes nabiješ gold a jedeš čelně z dálky. Teda není můj případ, ale je to asi nejefektivnější hraní s občasným spotem.

Naprostý souhlas. Také nejsem "scout master", nicméně většinou na začátku bitvy napíšu něco ve smyslu "jedu spotovat tam a tam"... a většinou se nikdo nepřidá :dry: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem udělal zásadní chybu, jal jsem se vylepšovat, pouze průměrné WN8 po odehraných bitvách. Samozřejmě to dopadlo dle očekávání, seděl jsem u toho jak blbec skoro další dvě hodiny(místo původních 40-ti minut) a z čím dál větší frustrace hrál hůře a hůře.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že dneska na těch mapách prostě pro scouty místio není. Není. Těch map, kde se dá efektivně něco spotovat je málo. Už jen díky tomu, že lidi absolutně nemyslí a netuší, že ten lehkej tank bude něco spotovat. Tak se nikdo nepřipraví a když už vesele spotuješ, tak na tebe nkdo nekouká...

Mám na lightech něco naježděno, nejsem v tom mistr, ale ... před rokem se hrály úplně jinak. Dnes nabiješ gold a jedeš čelně z dálky. Teda není můj případ, ale je to asi nejefektivnější hraní s občasným spotem.

Nejsi v LT mistr, ale máš na většině za poslední dobu win 60%+. :thumbsup:

O tom si někteří mohou nechat jen zdát, včetně mojí maličkosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolobanov na T-34, ban za vraždu smrt, zabití. Lorraine 39L začala vyhrávat, že jsem ji dostal i přes 50%. Za 7 výher v řadě se dostanu přes milník, který mi lehce změní barvu. Při součastném trendu to bude za 663 bitev prý, lol. Celkově se stále nepřestává dařit. Šňůra je už pekelně dlouhá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se učil trpělivosti. Jezdil jsem jen fofr TD FCM 36 Pak 40, win 15 z 20 her, takže pohoda. Tak jsem si řekl, že dva tři losty přežiju, než dám na Centíkovi 7/1 dvojnásobek.

 

No a málem jsem to duševně nepřežil, hned první hra (Mapa: Erlenberg; Mód: Střetnutí), šance na win 50 procent.

 

Říkám si super, docela rozumně rozlosované, jsem v horní třetině tabulky, zastřílím si, bude psina. Na ukazování se a střelbu se hrálo na začátku hooodně opatrně a najednou po 2min a 10s konec, vyhráli jsme na cap, na každé straně 1 mrtvola. Jsem si ani nevystřelil, enemy na naší straně sejmula hned po spotu za šutrem arty a víc jich u nás nebylo... Celkem 19 hráčů mělo nastříleno 0 dmg, včetně mě. Kdybych prohrál, byl bych se míň vztekal, takhle čisté expy 91x2 (182 exp celkem, kredity: 8 541, WN8: 261 (14), najeto 800m, žádný spot ani trefa do mě, čistý jako mimino :-D). Většina našeho týmu měla 91 exp, u enemy 19. Nejvíce expů měla naše arty za oneshoot kill, celých 284 exp za win :laugh:  Kdybych nejel dvojnásobek, zasměju se, ale takhle :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

Dobrý kurz sebeovládání :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem předevčírem malý pokus- určitě každý zažil šňůru neúspěchů. Když jsem tedy po 8 bitvách měl win 25%, předal jsem otěže synátorovi, který dost často poslední dobou na mém účtu hraje. Nic jsem mu o neúspěších neřekl. Nicméně i jeho následných 9 bitev zkončilo debaklem- Win 33%. Takže nepomohla změna techniky, tierů a ani změna hráče :no: . Někdy to zopakujem, zkusíme vydržet i delší serii bitev,tak uvidíme s jakým výsledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš prohrát, tak prohraješ, teď jsem přesným kanónem netrefil na 200 metrů stodolu KV-2 (měl jsem plně doměřeno), které zbývalo 200 hp ale on mi jí pustil za 950? Tou nepřesnou houfnicí mě trefil na 200 metrů a HEčkem za 950? To jsou náhody.

 

Taky jedu na prohrávací vlně.   

 

000qmq.jpg

 

P.S.  Myslel jsem, že nejhorší věc ve hře je artyna, teď už vím, že nejhorší věc ve hře je artyna s autoloaderem. Je to radost vyrazit si s rychlíkem Löwem.

 

Edit: Už mám w/l 5:18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mimochodem z rudý poblik žumpy už nebude úniku - uvažují že zruší roty :laugh:

 

Skoro mi to připadá, jako by WG chtělo nahnat dobrý hráče max do CW a aby hlavně museli převádět, protože expit shitstroje v rudým moři je nebaví. Nebo se jich možná definitivně zbavit.

 

Chudák moje garáž, rezaví.... a taky koroduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...