Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pánové lock a bude promazáno.

 

 

To, že se nechal JK smazat se vším co tu napsal je jen "vaše" práce. :wink: Většina z vás si hraje na bohy. ...

Můžeš, prosím, specifikovat tu většinu? Stačí na desítky procent, je to víc jako 70% přispěvatelů na tomto vláknu? Děkuju, myslím to vážně. Předpokládám, že jako admin toto tvrzení máš něčím podložené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT ale sem chodí každý a když jsem to napsal jinam, tak za týden se nikdo ani neozval. Potřebuju zlegalizovat W7 na počítači, kde už je W7 cracknutý. Jde to nějak a nebo budu muset udělat novou instalaci? Zadal bych tam číslo ale po cracknutí už to hlásí, že aktivace byla provedena a nevím, jak to donutot udělat aktivaci novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po delší době změnil rozlišení LCD z 1650x1080 na 2560x1080 a za pár dní se ukáže co vše jsem podcenil nebo přehlédl při této volbě.

 

Ve WoT se dnes víc prohrávalo a snad jen jedna zajímavost. Na nové mapě jsem se musel nechat rozstřílet, abych zabránil prohře na cap a nakonec se vyhrálo 15:4. Na konci bitvy na enemáky machroval v chatu jeden náš frajer s AMX 12 a jak jinak, tak s win 45%, ale zabrat naší základnu by klidně nechal.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po delší době změnil rozlišení LCD z 1650x1080 na 2560x1080 a za pár dní se ukáže co vše jsem podcenil nebo přehlédl při této volbě.

 

Ve WoT se dnes víc prohrávalo a snad jen jedna zajímavost. Na nové mapě jsem se musel nechat rozstřílet, abych zabránil prohře na cap a nakonec se vyhrálo 15:4. Na konci bitvy na enemáky machroval v chatu jeden náš frajer s AMX 12 a jak jinak, tak s win 45%, ale zabrat naší základnu by klidně nechal.  

Tomu nějak nerozumím. Přece LCD monitory mají dobrý obraz pouze v tzv. nativním rozlišení a to bývá to nejvyšší možné nastavitelné. Když dáš menší, tak je to docela hnus. To ses koukal celou dobu na špatný obraz a nebo je někde nějaká finta?

 

Dnes jsem si hrál s tierem 2 až 10. Od každého dám jednu a nebo dvě bitvy ( pro násobek většinou víc netřeba ) s jedním až dvěma tanky. Když jsem vzal KV-1S, tak jsem se do bitvy nedostal ani za 40s. Nakonec jsem to vzdal i když jsem čuchal od WG prasárnu a bitva mi naskočila po minutě. Samozřejmě, že proti tieru 8 a s týmem retardů. Sice prohra ale WN8 skoro 3000. Nechal jsem to být a vrátil se ke KV-1S asi za půl hodiny. Zase jsem čekal skoro minutu ale tentokráte pouze proti tiieru 7 a i když byl tým zase samá lamka, tak tam byl jeden zelený s Prototypem a tak jsme to dali, každý po 4 kouscích. Dostal jsem "M" za 3000 damage. Zajímavé, že s jakýmkoliv jiným tankem jsem byl v bitvě za pár sekund. Přitom hráčů bylo v lajně dost a tanků také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem hrál úplnou tužku (ani jsem nelezl k nikomu do čety abych mu to nekazil), tak jsem nakonec točil už jenom Löwe a T34 abych při té bídě uhrál alespoň nějaké ty stříbrné.

Asi nějaké skvrny na slunci. :-)

 

P.S. Nějak se nemůžu naučit jak prostřelit s Löwe IS-7. Ať střílím kam střílím tak ne a ne probít. Jinak je Löwe docela dobrý tank, tedy až na tu rychlost, ta je tragická. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT ale sem chodí každý a když jsem to napsal jinam, tak za týden se nikdo ani neozval. Potřebuju zlegalizovat W7 na počítači, kde už je W7 cracknutý. Jde to nějak a nebo budu muset udělat novou instalaci? Zadal bych tam číslo ale po cracknutí už to hlásí, že aktivace byla provedena a nevím, jak to donutot udělat aktivaci novou.

 

Záleží čím jsi to cracknul. Pokud aktivátorem, tak si ho zase stáhni a on bude v sobě mít volbu na smazání. Vlastně by mělo být aj jedno jakej stáhneš... A existuje i soft na smazání klíče (Hledat ho nebudu...), takže pak můžeš zadat ten tvůj novej legální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nějak nerozumím. Přece LCD monitory mají dobrý obraz pouze v tzv. nativním rozlišení a to bývá to nejvyšší možné nastavitelné. Když dáš menší, tak je to docela hnus. To ses koukal celou dobu na špatný obraz a nebo je někde nějaká finta?

Finta je ta, kterou jsi asi tušil. Mimo rozlišení jsem změnil i HW část tedy velikost LCD z 20" na 29". Co se obrazu týká, tak WoT vypadá v novém rozlišení hůř, ale to je daň za to, že je to stará hra. Nejnovější pecky nehraju a u vykopávek jsem si na určitá negativa, co se obrazu týká, zvyknul :no:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nějak nerozumím. Přece LCD monitory mají dobrý obraz pouze v tzv. nativním rozlišení a to bývá to nejvyšší možné nastavitelné. Když dáš menší, tak je to docela hnus. To ses koukal celou dobu na špatný obraz a nebo je někde nějaká finta?

 

Dnes jsem si hrál s tierem 2 až 10. Od každého dám jednu a nebo dvě bitvy ( pro násobek většinou víc netřeba ) s jedním až dvěma tanky. Když jsem vzal KV-1S, tak jsem se do bitvy nedostal ani za 40s. Nakonec jsem to vzdal i když jsem čuchal od WG prasárnu a bitva mi naskočila po minutě. Samozřejmě, že proti tieru 8 a s týmem retardů. Sice prohra ale WN8 skoro 3000. Nechal jsem to být a vrátil se ke KV-1S asi za půl hodiny. Zase jsem čekal skoro minutu ale tentokráte pouze proti tiieru 7 a i když byl tým zase samá lamka, tak tam byl jeden zelený s Prototypem a tak jsme to dali, každý po 4 kouscích. Dostal jsem "M" za 3000 damage. Zajímavé, že s jakýmkoliv jiným tankem jsem byl v bitvě za pár sekund. Přitom hráčů bylo v lajně dost a tanků také.

 

Jsou některé stroje, se kterýma člověk čeká hodně dlouho, to by zasloužilo vysvětlení od WG. Většinou mám zkušenost, že čím déle čekám, tím horší los mám, tzn. mm -2 a hrozný tým lobotomiků, sice mi tady každý tvrdil, že se mi to zdá, ale není tomu tak, asi udělám nějaký empirický výzkum:-) Napadá mě třeba Lowe, s tím čekám mega dlouho, ještě horší to bývá s Dmaxem.

 

Jinak včera jsem dal jen 4 hry, první tři výrazné výhry, nejslabší dvojnáísobek za 2700 expů, ale poslední jsem dostal na holou s t-34-2, zatím nevím, jak se k tomu tanku postavit, mm má trošku otřesnější než ta sedmička, hraju pořád proti X, ale celkově je větší a horší, sedmička byla super v tom, že to byla taková blecha, tohle už je moc velké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se jen chtěl odreagovat, ale hrál jsem tak hrozně, že jsem zkončil s 18% win a 1100 win8.To že mne tým nebyl schopný podpořit, to všichni známe, ale většinou aspoň nastřílím, takže ten včerejší win8 ukazuje, že jsem fakt hrál jak rajče. Tak špatný výsledek jsem neměl už minimálně rok. Ještě že jedu na dovolenou a od tanků si odpočinu :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finta je ta, kterou jsi asi tušil. Mimo rozlišení jsem změnil i HW část tedy velikost LCD z 20" na 29". Co se obrazu týká, tak WoT vypadá v novém rozlišení hůř, ale to je daň za to, že je to stará hra. Nejnovější pecky nehraju a u vykopávek jsem si na určitá negativa, co se obrazu týká, zvyknul :no:.

Tak tomu sice rozumím ale jen částečně. Wot má přece také rozlišení nastavitelné. Mám sice "pouze" monitor 27' ale nějak mi nepřijde, že je hra opticky horší, než na notebooku, kde je jen 15' display.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš, prosím, specifikovat tu většinu? Stačí na desítky procent, je to víc jako 70% přispěvatelů na tomto vláknu? Děkuju, myslím to vážně. Předpokládám, že jako admin toto tvrzení máš něčím podložené.

na výčet zdejších bohů stačí prsty jedné ruky.. 3 žlutí, 1 bývalý hráč a 1 supertroll ;-) jo a vlastně ještě medař, páč ten hraje jako Bůh a vždycky všechny rozseká :-D :-D

 

Edit: abych nebyl úplně OT tak včera jsem díky mé lepší polovičce nehrál, dneska jedu do Plzně na Lucii, takže taky hrát nebudu, zítra kino a FIJO takže taky bez, v sobotu ráno kocovina odpolko grillpárty takže zas nebude čas, v neděli ráno zas kocovina takže k WoT se dostanu asi až v neděli večer pokud nepůjdu na ryby. A ani mě to moc nese.. neštve ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu sice rozumím ale jen částečně. Wot má přece také rozlišení nastavitelné. Mám sice "pouze" monitor 27' ale nějak mi nepřijde, že je hra opticky horší, než na notebooku, kde je jen 15' display.

Původní rozlišení 1650:1080 (možná tam má být 1050) a poměr stran 16:10 bylo parádní

Při novém rozlišení 2560:1080 jsem zapomněl změnit i poměr a při 16:10 to vypadalo slušně řečeno děsně. Při nastavení 19:10 je to lepší, ale stále to není ono, neboť by to chtělo 21:9. A to jsem ve WoT nenašel nebo přehlédl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se udělat návod na leoparda 1 včetně nějakého instruktážního videa, sice to bude porod, ale když vidím, jak špatně s tím lidi hrají, tak by to docela zasloužil, ve většině her skape mezi prvníma, protože si hráči myslí, že jedou v T62A, což není jeho úděl. Za poslední měsíce s ním hraju nejvíc ze všech strojů, po 700 bitvách si myslím, že už ho docela znám, tak jsem se rozhodl podělit.

 

Akorát nevím, v jakém to bude dělat programu, když někdo dělal instruktážní video, tak v jakém programu je nejlehčí?(i pro klikače, jako jsem já:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi někdo říct jaká jsou pravidla pro udělování "vítězných znaků"  kua se snažím jako blázen a nic :Smile-playing::facepalmic:

snad mám dobré info, je to až snad po první 100 bitev na tom tanku po patchi kdy byli vydány a udělelje se dle bud zkušeností či DMG ale nedám za to ruku do ohně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi někdo říct jaká jsou pravidla pro udělování "vítězných znaků"  kua se snažím jako blázen a nic :Smile-playing::facepalmic:

 

Nedám za to ruku do ohně (a na WoT stránky se v práci nedostanu :-D), ale mám takový pocit, že v "odpovědích vývojářů" nebo v "patchnotes" byla zmínka, že tyto vítězné znaky mohou být vypnuty = neuvidíš nic (nebo protivníci nic neuvidí)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se udělat návod na leoparda 1 včetně nějakého instruktážního videa, sice to bude porod, ale když vidím, jak špatně s tím lidi hrají, tak by to docela zasloužil, ve většině her skape mezi prvníma, protože si hráči myslí, že jedou v T62A, což není jeho úděl. Za poslední měsíce s ním hraju nejvíc ze všech strojů, po 700 bitvách si myslím, že už ho docela znám, tak jsem se rozhodl podělit.

 

Akorát nevím, v jakém to bude dělat programu, když někdo dělal instruktážní video, tak v jakém programu je nejlehčí?(i pro klikače, jako jsem já :-))))

Doporučuju program Open Broadcaster Software ze stránek http://obsproject.com ("Open Broadcaster Software is free and open source software for video recording and live streaming." hovoří za vše - a hlavně FUNGUJE).  Program chytá dění na obrazovce / okně / hře a ukládá to do souboru či rovnou streamuje ven. Já ho používám na zachytávání audia / videa, které nelze "běžnými programy" stáhnout z webu nebo k videonávodům v práci. Zkoušel jsem při spuštění programu udělat nahrávání replaye ze hry a v pohodě. Blbě se říká, co a jak dělat, ale je v češtině. Na stránkách je i diskuzní fórum. Lze si tam dost věcí nastavit - rozlišení, komprese apod.

 

A funguje i v portable verzi přes USB disk :-)

 

Za mě max spokojenost :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem se nechal zlákat s kámošem do čety i když jsem tušil,že to nebude dobré.Opravdu nebylo,ale aspoň jsme pokecali.Pak jsem si udělal dvojnásobky sám a ejhle,jako mávnutím kouzelného proutku se vše zlepšilo.Každopádně jsem včera nic zásadního nepředvedl snad kromě jedné bitvy.Konečný win 66% jsem si ani nezasloužil :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...