Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že moje bulharská vlna pokračuje i dnes, netrefím, neprostřelím, mě trefí a probije každý, hořím dvakrát za bitvu, munice letí do vzduchu každou bitvu. Zvláštní, minulý týden jsem asi hrál jinou hru.

 

shot059nen.jpg

 

P.S. Mapa Doly, s Tigerem P a na topu 5 osmičkových artyn, to je opravdu veliká zábava. Škoda, že se tam není kde utopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že moje bulharská vlna pokračuje i dnes, netrefím, neprostřelím, mě trefí a probije každý, hořím dvakrát za bitvu, munice letí do vzduchu každou bitvu. Zvláštní, minulý týden jsem asi hrál jinou hru.

 

P.S. Mapa Doly, s Tigerem P a na topu 5 osmičkových artyn, to je opravdu veliká zábava. Škoda, že se tam není kde utopit.

Serb tě nemá rád  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kolega má nějaký ch pár dní desítku, tak jsme je konečně vytáhli. 50b a E5. Dokonalá kombinace. Když nabíjí, tak se na E5 moc tanků nehrne, když nemají jistotu, jak na tom to 50b je. E5 naláká palbu a 50B střílí. 

 

2x Charkov ze 4 bitev s E5. Obě hry ve stylu 5:15 a 15:5. Takže na Charkově mám zatím jen a pouze znásilnění. Nikdy něco vyrovnaného. Ale vždy jsem si krásně zastřílel. Ta mapa je tak otevřená a velká, že se dá všude někdo střílet. Pro heavy ideál, TD peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro heavy ideál, TD peklo...

Já jsem ji dnesl chytl s Fochem 155 .. potkal jsem tam nahoře tři-čtyři medium tanky, které jsem samozřejmě po chvilce neudržel .. avšak 3000 jsem tam nastřílel .. zas tak příšerné to nebude. Jen to hold není o kempení v keříčku, ale která mapa dnes je ? Celkově WG proti kempení v keříčku brodí, viz například chystaná změna Murovanky v 9.2 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, Caern doexpen, konečně!! Budu testovat. Z garáže zmizlo vše pod tier 7, přestalo mě bavit jezdit ty nižší tiery a budu postupně kupovat starší kousky co už nemám. Ale kde vezmu prachy, to fakt nevím  :laugh:

 

Já mám s kreditama obrovský problém, mám vyexpených mraky strojů, ale nemůžu si je dovolit, a grindit loweho se mi fakt nechce, nemám na to nervy, kdybych tak měl type59, jenže jsem začal hrát pozdě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s kreditama obrovský problém, mám vyexpených mraky strojů, ale nemůžu si je dovolit, a grindit loweho se mi fakt nechce, nemám na to nervy, kdybych tak měl type59, jenže jsem začal hrát pozdě

Já mám JT 8,8, ale s tím jezdím svátečně. Ale asi budu muset přitvrdit a jezdit na prachy no. Teď se mi všechno kupí najednou, potřeboval bych tak 60 mega abych to obnovil vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ji dnesl chytl s Fochem 155 .. potkal jsem tam nahoře tři-čtyři medium tanky, které jsem samozřejmě po chvilce neudržel .. avšak 3000 jsem tam nastřílel .. zas tak příšerné to nebude. Jen to hold není o kempení v keříčku, ale která mapa dnes je ? Celkově WG proti kempení v keříčku brodí, viz například chystaná změna Murovanky v 9.2 

Co sa chysta na Murovanke, vysekaju nebodaj magicky lesik? Ved je to narodny park camperov, tam urcite ziadnych drevorubacov nepustia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nás na Arktidě  (spodní základna) včera překvapil změněný průjezd spodem kolem vody. Přijeli tudy dva týpci v IS3 a ukazovali jen věž. Couvnout nešlo, okamžitě rána od arty. Dopředu to taky nešlo, to by se ukázal bůček enemákům v "zatáčce". Prekérní situace a pápá lálá do garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, 

arktidu jsem již jel a spíš mě překvapila jedna věc. Kterej pitomec dá k výběžku skalky křoví já tu skalku tam neviděl o ní se zasekl a rozmlátil mě baták já měl Jgtiger. Nemám rád šutry či něco podobného v křoví, a ještě když to není vůbec vidět.!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

Že v CoD nikomu nevadí, že dostaneš sprchu z kulometu, zaběhneš za roh, rozdýcháš to tam a bojuješ dál :-D.

WoT se nikdy netvářilo jako simulátor...

 

K věci... Byl patch, takže smazaná hra a stahovat znova. Po spuštění záseky při bourání, výstřelech, spotnutí... Nj, defragmentace. Trvalo to asi 6 hodin, ono asi není úplně easy přesouvat data na plným 1TB disku :-D. Přemýšlím o instalaci WoT na SSD... Už jsem je tam měl, ale rychlejšího načítání bitev jsem se nedočkal, tak jsem to zase přesunul na obyč disk... Ale nemá pro mě smysl nechat defragmentovat datovej disk... Dilema, dilema...

 

Poslední dobou nemám čas, takže CW (Kvůli kterým jsem se k WoT vracel) nehraju... Jsem rád že odjedu za den dva násobky na Tigrovi II a Wolverinovi... [ironie]Je ale úplně super začínat bitvu jako jedinej zelenej mezi červenýma...[/ironie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapnul jsem tanky po prvé od zavedení patche 0.9.0. a po několika ladících bitvách, kdy jsem rovnal grafiku mi docela práce šla od ruky. Sice jsem prohrál častěji, než bych chtěl, někdy i mojí vinou (jel jsem třeba T8-9 bitvu s E4kou a prohrál jsem) ale docela mě to šlo. Zjistil jsem, že tanky jsou jako jízda na kole. Co jednou umíš, už nezapomeneš. Zajímavostí bylo, že jsem zapnul garáž a byl jsem modrej a jsem stále modrej i po 20 hrách. Přitom jsem se asi jen dvakrát srazil s někým a jen jednou sestřelil vlastního artinou, kdy jsem mířil na nepřítele (smrt si přišla pro oba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s kreditama obrovský problém, mám vyexpených mraky strojů, ale nemůžu si je dovolit, a grindit loweho se mi fakt nechce, nemám na to nervy, kdybych tak měl type59, jenže jsem začal hrát pozdě

To dělá to ježdění s desítkama :no: . Já mám přesně opačný problém-ač už přes rok nemám PÚ, tak v garáži  skoro 50mega, pořád to mírně přibývá  a současné WoT mi nenabízí nic, za co to smysluplně utratit :confused: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K věci... Byl patch, takže smazaná hra a stahovat znova. Po spuštění záseky při bourání, výstřelech, spotnutí... Nj, defragmentace. Trvalo to asi 6 hodin, ono asi není úplně easy přesouvat data na plným 1TB disku :-D. Přemýšlím o instalaci WoT na SSD... Už jsem je tam měl, ale rychlejšího načítání bitev jsem se nedočkal, tak jsem to zase přesunul na obyč disk... Ale nemá pro mě smysl nechat defragmentovat datovej disk... Dilema, dilema...

Existují defragmentátory, co umí defrag jen zadaného adresáře. Dělám to po každé instalaci hry nebo patče. Nejsem blázen, abych defragmentoval celý HD po každé instalaci, i když občas k tomu stejně dojít musí. Pokud o tom víš, tak sry, nehodlám dělat chytrého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 her s E5 a ... za těch 6 her jsem celkem 2x cinknul. Já neprobíjel, lítalo to mimo, tutovky nic... enemáci celkem pohodlně. E-100 za jízdy otočila věží, *** vana APčko atp... zlé to bylo. Dneska to bylo zlé. Také lítalo spousta goldů. Takže vypnuto, nemá smysl...

 

Promáznut OT a ... zbytečná diskuze, také OT. Už jsem se ale lekl, že tu řešíte Komunisty atp. Naštěstí dobrý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...