Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Efficiency je prehistorický přežitek, drobné radosti jsou fajn, ale... WN je WN  :laugh: Doporučuju zkoušet 1. lajnu po instalaci žárovky. Hned si víc zastřílíš, když déle přežiješ. Hlavní je žít až do konce, ať můžeš pořád střílet.

 

Každá, byť jen drobná radost potěší :no:

Já měl včera spíš nějakou agresivnější náladu, tak jsem byl často v první lajně...

Nicméně to "zlepšení" uvedené výše bylo hlavně o subjektivním pocitu jak hraju, ne o statech - blbě jsem to napsal.

Prostě jsem se nejspíš od tebe trochu nakazil, když jsme hráli četu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni vědí, že staty se zlepšují kempením a dorážením načatých protihráčů, doporučuje pět ze čtyř fialek :devil:

 

Nojo, kempení má možná výsledky, ale zase mě moc nebaví, tedy extra včera nikoliv... Zvlášť jedna hra byla včera kempící a bylo to zoufalství. Fšichni zalezlí, akorát jeden Hellcat a já s T40 jsme se hýbali. On to chudák odnesl, já zůstal naživu až do remízy a aspoň něco nastřílel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si dal opět na chvíli pauzičku. Nějak mne to přestalo bavit... stále dokola to samé rozčilování se... :-)  

Za 14 dní to znovu nainstaluju... tentokrát asi už rovnou verzi 9.0, a zase si tanky užiju. :-)

Jen mne mrzí, že jsem ještě nedoexpil Leoparda PTA - zbývalo mi asi 20t exp..... ale což... prý to je stejně plečka. Já ovšem miluju rychlé a obratné vozítka jako je Cromwell... tak mi snad to PTA bude alespoň trochu sedět...  :sweat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera docela na pohodu konečně jsem udělal alespon na GWTiger P pásy to byla ale i tak fuška :O. Jinak včera to docela šlo ale stihl jsem jen 13 bitev a šel spát byl jsem trošku utahanej. 

Jinak v úterý nás čeká patch tak se těšte :Smile-izmena: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to já si zanadávám kdekoliv :-))) enem ty bany sou pak na prd

 

ale jo, jistě nezapomeneš, ale hra se vyvíjí a kdo hrál třeba betu a šel nyní asi nebude chápat.....

jo já to hraji až od ledna 2012,ale taky se od té doby něco změnilo.A buď se podřídíš co ti nabízejí a nebo ne, jak jsi to udělal ty. Je to hra nikdy to přece nebude jako real.Vždy ve hře bute nějakej algoritmus nebo co ti propočítá úspěch neúspěch a kdo chce být v realu ať se přihlásí na vojnu a zkusí si to tam na nějaké misi a potom ať nadává,že neprobil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo já to hraji až od ledna 2012,ale taky se od té doby něco změnilo.A buď se podřídíš co ti nabízejí a nebo ne, jak jsi to udělal ty. Je to hra nikdy to přece nebude jako real.Vždy ve hře bute nějakej algoritmus nebo co ti propočítá úspěch neúspěch a kdo chce být v realu ať se přihlásí na vojnu a zkusí si to tam na nějaké misi a potom ať nadává,že neprobil

Čoveče jako by jsi mi to vzal z h... úst  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo já to hraji až od ledna 2012,ale taky se od té doby něco změnilo.A buď se podřídíš co ti nabízejí a nebo ne, jak jsi to udělal ty. Je to hra nikdy to přece nebude jako real.Vždy ve hře bute nějakej algoritmus nebo co ti propočítá úspěch neúspěch a kdo chce být v realu ať se přihlásí na vojnu a zkusí si to tam na nějaké misi a potom ať nadává,že neprobil

 

o čem to mluvíš ? :-)))) říkám člověk co hrál betu a pak ne a nyní to zapne bude asi koukat, já to nehraju nějaký čas a to jde o chvilku  a asi bych nyní taky koukal, navíc ty tanky jsou tak líné :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He..jsem si po obědě dal pás sólíček s AMX45 a potvrdilo se, že sólo jsou lepší losy. Skoro pořád na topu. To v četě nehrozí.

Bohužel to bylo tak vše pozitivní....celkem jsem si zastřílel, ale 4 losty zasebou jak vyšité. To je lidi materiál....na takových třídách už by to mohlo alespoň trošišišišišišišišišišišišišičku přemýšlet. Nechci moc ne?

Co se dosti rozšiřilo a to i tak nahoře je afk jantarové....nebo boti. Skoro každou hru nějaký stroj nehraje nebo začně popijíždět někdy ke konci....a když je to top stroj, tak je ihned problém. Tohle WG neumí řešit.

 

A poslední hru, když se mi dařilo a ládoval jsem osmičky do kožichu mi to za tu hru 3x spadlo..dvakrát jsem se vrátil a ještě hrál, pak už ne. By mě jeblo....a dvojnásobně, když i přes tři pády mám jako druhý nejvíc nástříleno...voee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo já to hraji až od ledna 2012,ale taky se od té doby něco změnilo.A buď se podřídíš co ti nabízejí a nebo ne, jak jsi to udělal ty. Je to hra nikdy to přece nebude jako real.Vždy ve hře bute nějakej algoritmus nebo co ti propočítá úspěch neúspěch a kdo chce být v realu ať se přihlásí na vojnu a zkusí si to tam na nějaké misi a potom ať nadává,že neprobil

Ano to je pravda, jenže nesmí ten "algoritnus" udělat ze hry SAZKA frašku. V každé hře musí být prvek náhody. Je to zábavnější a i v životě není vše jako ze šablony....tady bohužel Wg nasadilo tolik "náhody", že pomalu nemusíme na paramtery tanků v garáži ani koukat. To už je moc...

A k té vojně. Já tam celkem dlouho byl a věř mi, že to neprobití už by jsi nezjistil....

Ale byl jsem na tunách střeleb, kdy jsem ostrým RPG75 (průbjnost 30cm) stříleli do tanků a BVP ....když jsem trefili, tak kupodivu žádný bounced :laugh: . maximálně se občas svezla, když se to špatně trefilo, ale to byla jedna ze 30...

WOT hraju a baví mě, ale už dávno to není WOT z bety. Ani to není arcádovka....je to totiž ultra dětská arcádovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o čem to mluvíš ? :-)))) říkám člověk co hrál betu a pak ne a nyní to zapne bude asi koukat, já to nehraju nějaký čas a to jde o chvilku  a asi bych nyní taky koukal, navíc ty tanky jsou tak líné :-))))

to bylo obrazně řečeno,jen to prostě vyplynulo z toho co jsem začal psát. Nic proti tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ale vy tomu vubec nerozumite, on furt dostava noob tymy se solisty jako jsem ja, kteri nechavaji klicova mista otevrena a tak je tam brani sam.... no a co se stane, kdyz ho prejede pet enemaku? No vystreli jednou-dvakrat...

 

Panove, zamysleme se nad sebou a pojdme hrat tymove.

Jo, pojďme a zamysleme se. 3x vystřelme a nechme hrát i ostatní. Jak potom na to takoví kluci přijdou  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu sice za vola ale vrtá mi v hlavě jedna věc. Na prémiák lze dát posádku z čehokoliv stejného národa a ona tam funguje bez přeškolení na takové úrovni, na jaké je a zlepšuje se, že? Proč teda ta posádka má červená čísla a nižší, než na tom tanku ze kterého jsem ji vzal? Koupil jsem FCM Pak40 a dal na něho posádku z AMX50 100, kde měla kolem 110%. Na tom FCM má 80% a je červená. Co dělám blbě a nebo jsem něco blbě pochopil? Nikdy jsem totiž posádku na prémiáku neexpil, tak jsem z toho zmatený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu sice za vola ale vrtá mi v hlavě jedna věc. Na prémiák lze dát posádku z čehokoliv stejného národa a ona tam funguje bez přeškolení na takové úrovni, na jaké je a zlepšuje se, že? Proč teda ta posádka má červená čísla a nižší, než na tom tanku ze kterého jsem ji vzal? Koupil jsem FCM Pak40 a dal na něho posádku z AMX50 100, kde měla kolem 110%. Na tom FCM má 80% a je červená. Co dělám blbě a nebo jsem něco blbě pochopil? Nikdy jsem totiž posádku na prémiáku neexpil, tak jsem z toho zmatený.

myslim, ze to plati jenom pokud mas stejny typ tanku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu uvěřit tomu jak neskutečně neobratná je T32.

 

Když jsem s ní hrál poprvé ještě se stock podvozkem, tak jsem si ten tank někoikrát důkladně prohlížel jestli to je fakt T32 a ne Maus.

 

 

bleeee, nevím jestli budeme kamarádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...