Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

...módy nemají na odezvu vliv... proč si to všichni myslí? ...

Já si to nemyslím. Kdysi jsem zprovoznil XVM a ping mě stoupnul tak o 30 až 40. Což na mém ne úplně úžasném připojení znát bylo, takže jsem to zase vyhodil.

A po té co mě hodiny v garáži nějak zablokovali výzkum, jsem si koupil ke compu budík :laugh: a mody už nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT je jedina hra, u ktery musis premyslet i jak mysli programatori hry. Odehraju nasobky u kazdyho tanku - WN8 4000, hraju dal a klesa to, a klesa to.. Rikas si, odehraju denne jen ty nasobky. Eééééé, ono si to pamatuje a hlavne chces hrat a ne taktizovat. Je to jako s nově koupenym tankem, ze zacatku super MM, jako ze jsi top a enemaci jsou nic moc, pak WG usoudi, ze uz jsi si to uzil dost a mas utrum. NAVOD: chce to hrat jen obcas (at ma WG pocit, ze nejsi pro tu hru jeste presvedceny a tak ti fandi), nebo po vyhrany hře jit na tank s kterim ti je jedno, ze prohrajes, hlavne, ze hodne nastrilis (TD s dobrou penetraci) a pak jit na tank ktery expis protoze mas sanci na vyhru, jenze WG pozna, ze jsi aktivni hrac a tak te nepotrebuje povzbuzovat k dalsi hre a mas utrum.. Zaver : koho to hodne bavi, to znamena, ze hraje kazdy den, tak  ma nevyhodu oproti tem, co to hrajou jen obcas a nezalezi jim na vyhre tymu, natoz na svojich statistikach, o kterych ani nevedi, ze existuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes by to chtělo oslavu. 5 bitev a vše win. Pět výher za sebou jsem měl pokud se nepletu naposledy vloni na Vánoce.

Jezdí dost arty a většinou tak 3 na tým. Taky je kupodivu řídí často ty nejlepší hráči z týmu a to je asi důvod těch výher. Od schopnějšího artynáře se člověk dočká dříve pomoci než od šmudlíka co není schopný zasáhnout enemáka na 800 m. Arty mají i své stinné stránky. Všechny tři dnešní úmrtí od arty. No 100% win ikdyž jen za 5 bitev vypadá parádně a k tomu ty zelený čísílka. Tohle bude jistě potrestáno v dalších dnech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes LAGy jako prasátko několik bitev naprosto nehratelných tanky skákaly jako kozy atd . . .

Lagy jsem uz dlouho nemel, nemuze byt zrada v automatickych aktualizacich Win? Ja je mam nastaveny manualne a posledni dobou mi WoT bezi bez problemu.

 

Hlaseni: Dnes jsme si pekne zahrali s KahaDeni a Butcherem, tak nejak v klidku a skoro samej win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer v celku pohoda. A to i s AMX45 **** HT. Pak jsem si říkal...na relax hraju Pz38 a stále mě baví. Ale MKIII už moc nejezdím. Chce to pauzu, vše časem omrzí. Potřebuju posátku na němce, tak jsem si koupil zpět JgPzI. Já ho měl ve zlatých časech, ale pak ho spolu s Marderem nefli...hlavně zaměření. 2,3s....to byl šok.

A koukám...a změna. Má 1,7s! Stejný 47mm kanon jak má Pz38( opravdový reálný Československý kanon, který byl Němci velice oblíben. Byl přesný, spolehlivý, a jako jeden z mála penetroval Francouzké tanky)

Tož jsem si jej pořídil. No a paráda. Relax ..klasika po práci...až na UFO ubohost PzIC to vyndá vše( v reálu by si PzIC ani nešáhnul...)

T18 jsem už zpět nechtěl. Má ji každý Jantar...rudý, fialový....Jak ty mobily od jablíčka....A je to OP ubohost.

Začínám si pro relax kupovat stroje co opravdu jezdili. Už mám plné zuby těch UFO šaškáren. Až na AMX50100, jezdím skoro jen v reálných strojích. Jak JgPz bublá ...té motůrek :laugh: .

Vlastně až na T29 a T40 jezdím pro relax vše co opravdu bojovalo. T30 nepočítám, tu už skoro nehraju..chybí mi jen 19k na E4, ale mě ty 10 nebaví...pomalá nuda.

Místo T40 bych si pořídil Hetzera, ale ten je oproti reálné předloze hrozně pokažený. Pravá 75mm co měl byla daleko lepší než co má ve hře a ta 105mm houfnice je arcádová ubohost. Na 7t jsem měl JP.....jenže ty nové mapy jej zabili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer v celku pohoda. A to i s AMX45 **** HT. Pak jsem si říkal...na relax hraju Pz38 a stále mě baví. Ale MKIII už moc nejezdím. Chce to pauzu, vše časem omrzí. Potřebuju posátku na němce, tak jsem si koupil zpět JgPzI. Já ho měl ve zlatých časech, ale pak ho spolu s Marderem nefli...hlavně zaměření. 2,3s....to byl šok.

A koukám...a změna. Má 1,7s! Stejný 47mm kanon jak má Pz38( opravdový reálný Československý kanon, který byl Němci velice oblíben. Byl přesný, spolehlivý, a jako jeden z mála penetroval Francouzké tanky)

Tož jsem si jej pořídil. No a paráda. Relax ..klasika po práci...až na UFO ubohost PzIC to vyndá vše( v reálu by si PzIC ani nešáhnul...)

T18 jsem už zpět nechtěl. Má ji každý Jantar...rudý, fialový....Jak ty mobily od jablíčka....A je to OP ubohost.

Začínám si pro relax kupovat stroje co opravdu jezdili. Už mám plné zuby těch UFO šaškáren. Až na AMX50100, jezdím skoro jen v reálných strojích. Jak JgPz bublá ...té motůrek :laugh: .

Vlastně až na T29 a T40 jezdím pro relax vše co opravdu bojovalo. T30 nepočítám, tu už skoro nehraju..chybí mi jen 19k na E4, ale mě ty 10 nebaví...pomalá nuda.

Místo T40 bych si pořídil Hetzera, ale ten je oproti reálné předloze hrozně pokažený. Pravá 75mm co měl byla daleko lepší než co má ve hře a ta 105mm houfnice je arcádová ubohost. Na 7t jsem měl JP.....jenže ty nové mapy jej zabili...

AMX není žádný UFO - jen pro přesnost

http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/10708

 

Není čas, takže dneska jen 6 her na NA East, vcelku uspokojivé. Udělal jsem kompletní reinstall obou klientů, akorát byl porod stáhnout toho EU, furt to hlásilo, že stránka neexistuje, by mě zajímalo, co zase vyvádějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem smutně odstřihl závorku za jménem. Stále mám ještě po večerech čas a chci se zkusit malinko pohnout a zařádit si na mapce. Do dvou dnů by se mi tam tedy zase měla přilepit jiná závorka. Snad jsou v 9-TD fajn kluci.

Naštěstí můj kontakt s opičáky do jisté míry zůstane, tak aspoň že tak :)

 

Jinak dnešek s kámošem ELC... spíš prohry než výhry... ale co. I dvě bitvy s T29. "Hele, Lorr 155 50, to se bojím. Ta mi dá zboku do pásů mrdu za 700!" ... hahahaha... Po čtyřech minutách přiletěla zboku dorážková za 650...

 

Tu akci za lehký a artiny nějako do konce měsíce dám. To půjde. Blbě ale půjde. No a taky jsem extrémně začal kazit velení. Asi blbej měsíc a konstalace hvězd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AMX není žádný UFO - jen pro přesnost

http://forum.valka.cz/viewtopic.php/t/10708

 

Ale je a jaké...oproti " USA kačenám s kyvnou věží", které použil i Izrael ve válce proti Egyptu, Sýrii a Jordánsku se AMX50100 nikdy nevyrábělo. Byl to jen jeden z mnoha prototypů. Takže UFO jako blázen.

Já beru stroje, které normálně válčili, nebo jako Panther II, se nestihli nasadit, ale jejich výroba byla jistá...(I MAUS a E100).

A hlavně obecně...nasazení artyn a zásobníků byla velká chyba od WG...díky tomu zmizel i poslední tankvý duch WWII pro fanoušky a je z toho jen Sci-fi arcáda. A aby byl WOT marketingově pořád ve vývoji a obchodně se dařilo, tak se UFA prvního sledu překonávají dalšíma..ještě většíma nesmyslama....viz Ger německá TD lajna.

Ale kašlu  na to. Já si jedu své "legend kousky" a je mi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera mě zlobil internet, tak jsem ve svém obvyklém čase stihl jen tři hry. Dvě byly OK, ale třetí stála za nic. No po shlédnutí výsledku u WN8 se mi chtělo brečet. Tak jsem si řekl, že to v noci zkusím malinko sólo dohnat. A naštěstí se povedlo. Sice teda jedna prohra za druhou, ale já jsem se bavil. Co hra to TOP v XP i dmg. A to už člověka potěší. Hlavně poslední hra byla jedna z nej za poslední dobu, kdy s T29 na Arktidě jsem to tam roznesl na kopytech. Teda nejen já, byly tam i jiní spoluhráči, ale já jsem si troufl nakukovat na tři KV5 v četě a tím donutit ty bzuky taky malinko zaútočit, jinak by jsme prohráli. Nakonec super hra s 4000dmg a pěti killy. Ale bylo to o nervy, protože naše šestková arty FV v poslední vteřině stačila trefit capujícího enemáka. Taky jsem mu podkoval, protože si to i sám spotnul. Na rozdíl od našeho ELC, které na začátku bitvy vyjelo na ten kopec u vody a od tama se dement nehnul. Ale jinak super scout měl naspotováno méně než já, ale za to nastříleno měl dost. To se musí nechat. 

Každopádně už to sám zase nechci hrát hodně dlouho. Ta nespolehlivost spoluhráčů je demotivující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se bohužel moc dobrý pocit  ze hry neměl... Sice potěšil Stug na Siegfried line - prohra, ale dobrá bitva a T40 na Lakeville, ale jinak bída. Zkouším hrát více zepředu a prostě to neumím a dostávám těžce na čumák... Nakonec W/L nějakých 56% ale jen kvůli tomu, že jsem se na poslední hry přesunul do druhé linie, hlavně s T49. Hellcat už byl trochu lepší než předevčírem, ale pořád nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první linii v papírových TD máš ještě trochu času, chce to dobrý odhad, kde je první linie a kde je death line   :laugh:

 

Copak o to, tu death line poznám velmi dobře, jen ovšem trochu pozdě :mad: Na druhou stranu, pokud to nebudu zkoušet, tak se moc zlepšovat nebudu a o zelené barvě (neskromný dlouhodobý cíl) si můžu nechat zdát...

Alespoň, že jsem se v Efficiency včera posunul do žluté barvy - drobnost, ale potěší :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak o to, tu death line poznám velmi dobře, jen ovšem trochu pozdě :mad: Na druhou stranu, pokud to nebudu zkoušet, tak se moc zlepšovat nebudu a o zelené barvě (neskromný dlouhodobý cíl) si můžu nechat zdát...

Alespoň, že jsem se v Efficiency včera posunul do žluté barvy - drobnost, ale potěší :wink:

Efficiency je prehistorický přežitek, drobné radosti jsou fajn, ale... WN je WN  :laugh: Doporučuju zkoušet 1. lajnu po instalaci žárovky. Hned si víc zastřílíš, když déle přežiješ. Hlavní je žít až do konce, ať můžeš pořád střílet. 

 

To vzpomínám, jak na mě machrovali nějací dva blbečci co prd zahráli... že jsou prej oba fialoví a já zelenej... bylo to přesně obráceně. A mysleli to vážně, tak jsem přemýšlel, co to melou... aha, oni se bavili o Efficiency ratingu  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...