Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ten program přestali podporovat a nefunguje. Doporučuji VBaddict - ale musíš dokoukat všechny bitvy, aby jsi měl 100% výsledky.

 

Dík za info, večer na to mrknu. No spíš asi zítra, bůhví jak se dneska dostanu domů :( 

Škoda, byl to docela přehledný a jednoduchý soft...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest LucSulla

Dík za info, večer na to mrknu. No spíš asi zítra, bůhví jak se dneska dostanu domů :( 

Škoda, byl to docela přehledný a jednoduchý soft...

 

Ten vbaadict (nebo lépe řečeno ActiveDossierUploader.exe) funguje podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak jsem premyslel, ze si koupim tady propagovany tank Valentine2. Zacal jsem ty tanky pozorovat ve hre. Vesmes ho hrali zkusenejsi hraci (odehrano pres 10k her). Ten tank byl vzdycky v dolni casti tabulky, maximalne uprostred. Na konci hry nemeli skoro nic nastrileno, nic naspotovano. Po mem vyrazeni jsem se na jednoho prepnul a dival se z jeho pohledu. Potkal se s Pz38t, to Pzetko ho ustrilelo a to mu kazdym zasahem nekoho zabil (ridice, velitele, nabijece) a to je 3 tier. V cem je ten Valentine2 tak dobrej? Dival jsem se i na youtube, ale tam to bylo vetsinou jen o nahode, ze mu vsichni lezli pred delo. Jak jsem byl pro koupi rozhodnuty, tak ted vaham...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Tak jsem premyslel, ze si koupim tady propagovany tank Valentine2. Zacal jsem ty tanky pozorovat ve hre. Vesmes ho hrali zkusenejsi hraci (odehrano pres 10k her). Ten tank byl vzdycky v dolni casti tabulky, maximalne uprostred. Na konci hry nemeli skoro nic nastrileno, nic naspotovano. Po mem vyrazeni jsem se na jednoho prepnul a dival se z jeho pohledu. Potkal se s Pz38t, to Pzetko ho ustrilelo a to mu kazdym zasahem nekoho zabil (ridice, velitele, nabijece) a to je 3 tier. V cem je ten Valentine2 tak dobrej? Dival jsem se i na youtube, ale tam to bylo vetsinou jen o nahode, ze mu vsichni lezli pred delo. Jak jsem byl pro koupi rozhodnuty, tak ted vaham...

To myslíš v tabulce výsledků? Já ho mám, odjeto 151 bitev, zničeno 202, max killů za bitvu 7. Jedinej tank, o kterým vím, že s ním jde hrát na full gold bez prodělků. Má výbornej pancíř, velkou kadenci, ale je pomalej. Na druhou stranu má omezenej MM max. na 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně mě wot přestává bavit...

Opravdu mě opět začíná sejřit, že se nemůžu spolehnout na nic. T30. Hele, Maus, šup mezi pásy. Cink.... ách, 18s reload. Tak věž. Cink ... gold? ... věž z boku pod menším úhlem? Cink... OK, vypínač mě dořešil... 

 

Mause do těch míst probíjím i s E5. ale zdá se mi, že mu vepředu přidali. Dřív jsem ho tam bral pravidelně mezi pásy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, já stále věřím tomu, co WG píše. A občas narazím, že to tak vůbec není. Ale vykompenzovala to IS-8 na blow-up. 

Ale stále mám potěšení z toho, že my dva jsme statisticky stejně dobří  :laugh:

 

 

Vytáhl jsem opět leFH18B2 ... ta doba letu je neomluvitelná. To dmg občas taky. Chudák to pěkně schytal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak RAMky zkontrolovány, 4x větrák taky, PC vysáté...no pak už jsem rezignoval a hrál. Padlo to až 5 hru. Double i se spadnutím se na AMX45 povedl. Jak je osádka lepší a lepší tak dmg na minutu začíná být konkurence schopný. 105s goldem teď flusne 330 každých 8,40 a půjde to ještě níž. To už je dobrý. Včera i se spadnutím v poho 2000dmg. Jen ty 9 ..to je na střední a vetší vzdálenost oříšek.

Díky padání teď nemůžu jezdit čety. Je země takový vlk samotář. Nechci oslabovat tým, když mi to během hry i 3x spadne....

Tak zkouším a testuju PC s Pz38. Z 82%už jsem na 72% :sick: . Ale ustálilo se to. Je dost losů, kdy jsem jediná 3 a pak jen 5..sem tam 4. Tohle MM by mi i vyhovovalo, páč konenčně bych mohl dát Orlíka( na Chi - ha jich mám dost). Jenže Pz38 oproti Chi- ha prostě 5 HT a i jiné pětky velice špatně penetruje...i přes 115mm penetraci často čelně dignu i SU85. O to větší motivace na orlíka....včera jsem byl blízko...PzIV a BDR jsem sundal, ale T1Heavy čelně není šance dát. Navíc má kadenci jako blázen, tak "vykukovanda" mezi reloadem nefunguje. To je snad jediná nevýhoda oproti Ch- ha...

Pak přišel krásný los...já na topu. To je vždy masakr. jenže jak vidíte...ani 1200dmg a 8kills nestačilo. S trochou štěstí bych ještě dva sundal, ale stejně by mě dostali. Hra s Pz38 je někdy daleko těžší než hrát topky. WIn není už vůbec zaručen...ale oproti vyšším tierů má výhodu obrovské zábavnosti.

Když to 3x za hru nespadne...

 

1396936731.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, ty seš další případ závisláka co se jima zdejší fórum jen hemží (počítám se mezi ně). Můžeš s tím kdykoliv skončit - kdybys chtěl - ale ty nechceš! :no: 

U mě byly doby kdy jsem se ráno probudil a myslel na WoT (to už naštěstí odeznělo ...), dokonce už dokážu nějakej den vynechat, ale stejně hraju furt, jen jsem to omezil na cca 3 tanky a prémko raději ani z bonus kódů ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten program přestali podporovat a nefunguje. Doporučuji VBaddict - ale musíš dokoukat všechny bitvy, aby jsi měl 100% výsledky.

asi udělali s tím něco,protože,když ho zapomenu zapnout a třeba ho zapnu po 4 bitvách tak se i načnou ty 4 bitvy předešlé. Dřív to neumělo teď jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave, chvalil ... Dokonce se s tim dal hrat i solo random. Jen uz nevim, jak. Proste mi z niceho nic chybi vez a chytam budto kemp mapy (Halluf) nebo mapy, kde ma enemak 3x tolik MT a ja proste nemuzu delat paseku. Vrchol vseho byl, kdyz mne dneska zablokoval a malem ukroutil Obj140 !!! na zpatecku !!!

WTF .. Proste nevim, bezmoc, bezradnost ....

Tresnicka na dortu - vidim nalevo od sebe Focha - otocim se napravo. Zkratka full retard mod.

nemohu se s tebou porovnat, ale jakmile jsem překročil určitou hranici (a to myslím před patchem,kde TD byla ještě TD) u 263 (cca 100 bitev) a u 268 (cca 300 bitev) jsem přestal vyhrávat a střílet...přestalo to úplně jít z cca 70% win jsem klesl na 50% a od té doby to hraju jen někdy,když se mi daří vyhrávat s jinýma X tak to opráším a co myslíš, zase prohra ,,nic nenastříleno,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak RAMky zkontrolovány, 4x větrák taky, PC vysáté...no pak už jsem rezignoval a hrál. Padlo to až 5 hru.

 

 

Švejku, díval ses také na to jak ti sedí chladič na CPU? Jednou jsem měl v ruce PC, u kterého chladič úplně nedoléhal (bylo to hodně blbě vidět), chladilo to tak sotva na půl a když začalo být CPU vytížené, tak mašina taky padala. A systémové měření teploty napotvoru nic extrémního neukazovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem k tomu sedl neunavenej, nenas*anej, a najednou voilá, několik winů v řadě, pokaždý sme zahráli hodně dobře a vrcholem všeho byla EPIC bitva s caernem, kde sem to zakončoval dorážkou artyny, což vyústilo v 7 killů, okolo 3k DMG a 1300XP bez prémka. Dostal sem asi 5 medailí a hlavně konečně Mko. Tým zahrál celkem prd, držela to naše četa (hráli sme tuším s mprkem a ředitelem, ale možná se pletu). Celkově mě včerejšek potěšil, pak už to sice taková hitparáda nebyla, ale s Tigříkem sem si i přes prohru taky nastřílel a celkově moje výkony byly nadprůměěrný, což se mi dlouho nestalo. Možná to je tím, že malej spal jak dřevo a nerušil :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi udělali s tím něco,protože,když ho zapomenu zapnout a třeba ho zapnu po 4 bitvách tak se i načnou ty 4 bitvy předešlé. Dřív to neumělo teď jo.

 

Včera jsem si vbaddict nainstaloval a při prvním online spojení mi to dotáhlo 32 bitev z cache - takže rezerva tam je docela slušná. Funguje to pěkně, je tam víc info, než teď potřebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, díval ses také na to jak ti sedí chladič na CPU? Jednou jsem měl v ruce PC, u kterého chladič úplně nedoléhal (bylo to hodně blbě vidět), chladilo to tak sotva na půl a když začalo být CPU vytížené, tak mašina taky padala. A systémové měření teploty napotvoru nic extrémního neukazovalo...

Mrknul bych se i na tu pastu co je mezi procem a chlaďákem. Časem se může vypálit a pak to blbě chladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dni zpět se na výhry nedařilo tak jako většinou. Dal jsem si pauzu v hospůdce a trošku se vymklo kontrole a bylo víc piv a nějaký ten panáček.

Potom jsem ještě pustil WOT a tam losy stále na prd. Nasranost spolu s alkoholem udělala svoje a já začal na hru brutálně kašlat. Na začátku se utopil, odpojil a v případě té nové mapy Skrytá vesnice se seznamoval s vesnicí. Bez nějakého cíle jezdil ve vesnic a zkoumal tuto část mapy do zničení a to bylo vždy rychlé. Tu mapu jsem dostal asi 7x, což je hodně, když vezmu do úvahy, že jsem na ní byl zatím tak 30x od uvedení. No, moc si toho nepamatuju, ale druhý den jsem zjistil, že jsem takto stačil naflákat hodně bitev asi 35.

Napsal jsem to sem do hlášení ne pro propagaci takového hraní, ale z důvodu kontextu. Za tu eskapádu jsem byl odměně denním win 25% a to jsem zpočátku některé bitvy odehrál. Nyní to proč jsem vůbec napsal.

Když hraju tak mám dlouhodobější win za 74 dní 48% a když bych na to dlabal tak snad jen 25%. To je rozdíl nějakých 22%, což by byl super vliv na výsledek bitev. Bylo by to krásné, ale pravda to není, ale smutné by na tom bylo, že odměnou by nebyl ani 50% win.

No, včera jsem dal jen dvě bitvy a ty odehrál normálně. V obou na Top postu a výhry. Enemáci lepší techniku, což je běžný, ale ty jejich hráči. V topu vše s win 42-46% a u nás v týmu všude skoro všichni s win nad 50%. V první bitvě enemy top HT hlídají arty v rohu mapy. Ve druhé sice posunou dopředu na jednu stranu a v polovině mapy na cosi čekají. Pohnou se, až když se jim snažíme dostat na základnu a jejich obrana nás celkem slušnou dobu drsně drží 150 m od kruhů. Po prolomení se bez capování pokračuje na stranu, kde postupují Top enemáci a jsou dohnáni, než se probijí k naší základně. Na další bitvu nějak nebyla chuť.

Tak občas takový výherní los dostanu 1x za 20-30 bitev a najednou to jde častěji.

 

No kdyby člověk nechal během dopoledne hrát za sebe boot, tak mu snad na odpoledne WG nachystá ty správný losy pro to čemu se zde říká epické bitvy se spoustou metálů a DMG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, díval ses také na to jak ti sedí chladič na CPU? Jednou jsem měl v ruce PC, u kterého chladič úplně nedoléhal (bylo to hodně blbě vidět), chladilo to tak sotva na půl a když začalo být CPU vytížené, tak mašina taky padala. A systémové měření teploty napotvoru nic extrémního neukazovalo...

PC vezmu ke známému. To je nejlepší řešení. jen tuším.....že HW je v cajku.Vidím to na něajkou hloupost...že se něco hádá. Na teplotu čehokoliv to nevidím. Jednou to totiž spadne za 5hodin hraní a podruhé 6x ihned po 5 minutách. Navíc ten šílenec co mi to stavěl bych až posedlý chlazením. Mám tam 4s větráky a stály fůru peněz. Pamatuji si jak říkal, že jsou  spešl....velice výkoný a tichý...

A hlavně....vše začalo až po instalaci W7...PC se jen s něčím hádá...jen přijít s čím.....Ale když se na to nepříjde tak nevadí. Jiných her je taky dost. Třeba vše skončí dalším patchem....zeptejte se Kanará jak mu hra padala...pak přišla nějaká miniaktualizace a šup...vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC vezmu ke známému. To je nejlepší řešení. jen tuším.....že HW je v cajku.Vidím to na něajkou hloupost...že se něco hádá. Na teplotu čehokoliv to nevidím. Jednou to totiž spadne za 5hodin hraní a podruhé 6x ihned po 5 minutách. Navíc ten šílenec co mi to stavěl bych až posedlý chlazením. Mám tam 4s větráky a stály fůru peněz. Pamatuji si jak říkal, že jsou  spešl....velice výkoný a tichý...

A hlavně....vše začalo až po instalaci W7...PC se jen s něčím hádá...jen přijít s čím.....Ale když se na to nepříjde tak nevadí. Jiných her je taky dost. Třeba vše skončí dalším patchem....zeptejte se Kanará jak mu hra padala...pak přišla nějaká miniaktualizace a šup...vše ok.

 

Nojo, to je opravdu k vzteku. Kdyby v tom bylo aspoň něco, čeho by se dalo chytit... Držím palce ať se vše podaří. Ono to chlazení je opravdu důležité, ten dotyčný zas tak úplně šílenec není :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...