Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Když už jsme u těch nízkých tierů, právě prožívám pravé, nefalšované zoufalství. Začal jsem novou lajnu a to těžké francouze. A můžu říct, že druhý tier (D1) je totální utpení. Vůbec nevím co s tím mám dělat. 15 km/h po rovině, kanón za roh a mm proti trojkám. Tohle je moje noční můra. Locust se 4 hp si mě podal z full a já ho ani jednou neprostřelil.

 

Edit: Tak jsem to za free expy přeskákal až na BDR, tohle nemám zapotřebí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch nízkých tierů, právě prožívám pravé, nefalšované zoufalství. Začal jsem novou lajnu a to těžké francouze. A můžu říct, že druhý tier (D1) je totální utpení. Vůbec nevím co s tím mám dělat. 15 km/h po rovině, kanón za roh a mm proti trojkám. Tohle je moje noční můra. Locust se 4 hp si mě podal z full a já ho ani jednou neprostřelil.

Hrát druhý tier nemá cenu, skoč rovnou na třetí, D2 byl docel hratelný, pořád na Himmlu a stačí odehrát pár bitev a je hotovo. B1 bylo utrpení. BDR je už potom krásný expení, jen se rychle zbav stock děla (já měl odemčené to druhé dělo z ELC, takže to nebyl tak hrozný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ta t95 byla peklo... Čtyři rány goldem do boku z t29, se čtvrtou jsem jí sundal pásy :confused: ... trapně jsem si myslel, že k ní stihnu dojet ...

To byla vubec blba bitva, ja vystrilel goldy zezacatku do luftu, nakonec jsem to mohl vyhrat v poslednich vterinach, jenze jsem to RHM proste netrefil na par metru:( Taky jsem byl docela rozladen. Melo by se koncit nejak veseleji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za OT:

 

pamatujete ještě hráče Reekiho? jak v posledních dnech zde na foru trochu vyšiloval a potom zrušil účet? nyní si založil účet abrakadabra a na moje posty za poslední týden (cca 15-20) nasázel mínuska. žádný post, jen čisté prudění.

v jednom z posledních postů zde na foru dokonce pochyboval o mém duševním zdraví:

 

Reeki, on 19 Mar 2014 - 20:17, said:

Znuděný milionář to jo,ale pokud by si ty miliony vydělal, tak by musel mít i něco v hlavě, což bych v tomto případě naprosto vyloučil, možnost číslo dvě, rozmazlený fracek který dědil, to by mu sedělo lépe, nicméně ja to přeci jen vidím na možnost třetí zvanou diagnóza

 

 

proč to píšu - aby jste volili mírnější výrazivo, když nadávále na lidi ve hře neb to často nemusí být anonymní hřáči, ale i někdo o kom si myslíte, že ho např. z fora dobře znáte :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch nízkých tierů, právě prožívám pravé, nefalšované zoufalství. Začal jsem novou lajnu a to těžké francouze. A můžu říct, že druhý tier (D1) je totální utpení. Vůbec nevím co s tím mám dělat. 15 km/h po rovině, kanón za roh a mm proti trojkám. Tohle je moje noční můra. Locust se 4 hp si mě podal z full a já ho ani jednou neprostřelil.

 

Edit: Tak jsem to za free expy přeskákal až na BDR, tohle nemám zapotřebí.

Co s tím?

Nehrát jako lama, noob, kečup či retard, když použiju slovník zdejšího fora.

Další věcí by bylo použití posádky jako na vysokých třídách 300+. (nerealizovatelné ve tvém případě)

 

Tvé řešení v podobě Free expů je nejpohodlnější. Není třeba se učit na pár bitev nové věci co jsou později na nic.

 

PS: Příspěvek je napsán čistě jako suchý konstatování nikoliv jako útok natož osobní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem večer chvíli čas, tak jsem vyjel sólo... No neměl jsem to dělat  :biggrin: Win dobrý, ale vůbec jsem se nesoustředil a nějak mi to nešlo. Ze srandy jsem si zapnul konfrontaci abych s T-54 chytl Němce a něco nastřílel. No chytl jsem je. Nastřílel jsem si asi 5k, ale bitva byla strašně rychlá. Až k pláči jací hráči hrají tu konfrontaci. Kdyby šel vybrat level obtížnosti, tak tohle byla ta nejjednodušší. Pak mě to hodilo proti Rusákům s Hellcatem. To snad ani nejde prohrát  :biggrin: Všichni jen najížděli před dělo... Potkal jsem tam i Tuccyho v enemy teamu, chudák. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera zahrál po dlouhé době 30 her. Ze začátku sám a nebylo to nejhorší, nicméně ani nijak zábavné. Pak jsem přemluvil biggpeta a šlo se na věc. Hry opět jak na na klouzačce. Ale zahráli jsme si dobře. Pak jsem vyměnil parťáka. I tady to bylo OK. Teda až na pár excesů v MM. Hlavně výstřel do tmy v podobě hry, kdy jsme vzali StugIII a T49 a byli jsme jediné dvě pětky v celé hře. Protiváha u enemáka bylo FV a T-34-85. Really funny. Ještě k tomu jsme dostali Tundru. Tak jsme vyrazili se zašít na sniper posty a díky tomu jsme odrazili enemáka, který nás vzal jednou stranou. Nakonec jsem skončil se Stugem třetí v tabulce co se týče dmg. Ale aspoň jsem se u toho bavil. Jinak jsme měli štěstí na totální bzuky. V jedné hře hráč s 4k bitvami a WN8 27  :confused:, v další borec 7k bitev a WN8 44 :ninja:. Taky podle toho hráli. Teda vlastně nehráli, oni jen čekali co se bude dít. Já se ptám, jak to ty hráče může bavit? To přece nemůže být zábava když jsem tam jen do počtu aby tam byl patnáctý tank. WR 43% a 44%  :geek:. Tohle jsou tristní čísla. Až je mi těch lidí líto. 

Jinak jsem opět zahrál velké prd s T-54. Na Dolech jsem zkusil novou taktiku, kterou jsem odkoukal z videa. Ona by to nebyla taktika špatná, problém byl v tom, že převaha enemáckých medek byla taková, že jsme počítal s tím, že pojedou na kopec. No jeli tam jen tři medka, zbytek se vydal na maják a tam jsem právě zkoušel svou novou taktiku. Takže to nevyšlo a já zahrál to zmiňované prd. Ale budiž, příště to vyjde. 

Konečně jsem dojezdil KV3 a už ten zmetek nevemu do bitvy. Tohle bylo jedno z největších utrpení hned po KV1. Prostě mi ty dva stroje vůbec nesedí. Snad to s KV4 bude lepší. A jestli ne, tak to nějak přetrpím a na to ST-I. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska hrají ještě větší dementi než včera, četa v našem týmu hovoří za vše.

 

shot084bpb.jpg

Sorry, ale tohle už myslím patří do jiné sekce a to HydePark. Tohle tvé denní plakání je už vcelku trapné. Všichni ví, že to hrají lidi s nižším intelektem. Jednou denně si postěžovat v hlášení jako takovém je OK. Ale dávat tady co chvíli screeny už není denní hlášení ale totální fňukání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem dojezdil KV3 a už ten zmetek nevemu do bitvy. Tohle bylo jedno z největších utrpení hned po KV1. Prostě mi ty dva stroje vůbec nesedí. Snad to s KV4 bude lepší. A jestli ne, tak to nějak přetrpím a na to ST-I. 

Tak ti  nevím co očekáváš. KV-4 hraje proti X. tieru a i s top dělem je to utrpení, na některých mapách pak ani nevím co bych měl hrát (typicky el-halluf a X. tier ve hře). Dobře si zahraješ jen ve městě a když máš štěstí na los. Pokud ti nesedla KV-1 a 3, KV-4 tvůj názor nezmění a k ST-1 je daleká cesta, sám po ní teď zrovna jdu, mám s KV-4 83 bitev a hraju jen dvojnásobky. Na začátku bitvy zvolím směr a stranu a vzhledem k "rychlosti" tohoto stroje už to pak nejde změnit, když bitva nepřijde za  mnou, jsem do počtu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ti  nevím co očekáváš. KV-4 hraje proti X. tieru a i s top dělem je to utrpení, na některých mapách pak ani nevím co bych měl hrát (typicky el-halluf a X. tier ve hře). Dobře si zahraješ jen ve městě a když máš štěstí na los. Pokud ti nesedla KV-1 a 3, KV-4 tvůj názor nezmění a k ST-1 je daleká cesta, sám po ní teď zrovna jdu, mám s KV-4 83 bitev a hraju jen dvojnásobky. Na začátku bitvy zvolím směr a stranu a vzhledem k "rychlosti" tohoto stroje už to pak nejde změnit, když bitva nepřijde za  mnou, jsem do počtu ...

No tak odehrál jsem již několik strojů tohoto typu, teď naposled jedu T28. Buď sedíš na bázi a když už se rozhodneš vyjet, tak není cesty zpět. Ale vcelku vím co mě čeká. Vím že hraju proti X. Je to zvláštní ale s KV3 jsem hrál proti IX a tam jsem byl vyloženě za šaška, takže je to jedno jestli jsi k ničemu proti X nebo IX  :biggrin:. Co člověk nadělá, takový už je úděl WoT, hromadu šrotu aby jsi dostal dobrý tank. Bohužel v některých případech hromada šrotu aby jsi dostal ještě větší  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale tohle už myslím patří do jiné sekce a to HydePark. Tohle tvé denní plakání je už vcelku trapné. Všichni ví, že to hrají lidi s nižším intelektem. Jednou denně si postěžovat v hlášení jako takovém je OK. Ale dávat tady co chvíli screeny už není denní hlášení ale totální fňukání. 

 

Ok beru na vědomí, dostal jsem se do fáze totální frustrace ze spoluhráčů, takže se tímto omlouvám všem koho jsem tím obtěžoval a nechám si to pro příště pro sebe nebo do Hyde Parku. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok beru na vědomí, dostal jsem se do fáze totální frustrace ze spoluhráčů, takže se tímto omlouvám všem koho jsem tím obtěžoval a nechám si to pro příště pro sebe nebo do Hyde Parku. :-)

Ale to není až tak vyloženě nutné být frustrován. Jasně, i mě se to občas povede, viz pátek. Víš co, v téhle hře nejde o peníze ani o život. Pusť si k tomu dobrou muziku, zapni si mikrofon potažmo si ho kup za 90kč, zapoj se aktivně do čet v klanu, protože krom rána se vždycky někdo najde a hnedle to jde lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok beru na vědomí, dostal jsem se do fáze totální frustrace ze spoluhráčů, takže se tímto omlouvám všem koho jsem tím obtěžoval a nechám si to pro příště pro sebe nebo do Hyde Parku. :-)

Jak rikal Jasson, hraj cety a budes vic v klidu. Ja uz sam skoro vubec nehraju, jestli nemas mic tak se ke me klidne pridej, me to neva jestli znas klavesy F5 a F6.... Nicmene s hlasovou komunikaci je to samozrejme lepsi a do budoucna by to asi chtelo. Neni potreba furt mlet pantem, ale hodi se mit tu moznost.

 

Jinak vcera chvili ceta v klanu a celkem zajimave bitvy - na sobotu prekvapive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak včera se mi až prasácky dařilo. Win z 20 bitev cca kolem 76%. Na co jsem sáhl se mi dařilo až se dneska bojím to zapnout. 

Jinak po delší době jsem opět překonal svůj rekord na winu a ted mám 60,07%. Jen už nejsem v klanu první kolega má 60,22% grrr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...